р. Ірпінь. Спінінговий відпочинок.


                                          Вступ

   Доброго дня всім правильним рибакам. Сьогодні хочу розповісти про рибалку на головній водній артерії приірпіння, а саме одноіменній річці Ірпінь. Останнім часом на форумі РибКома з*явилися питання про її придатність для нашої улюбленої справи…ловити рибу, в особливості хижу рибу. От я і вирішив особисто перевірити наявність щуки, голавля, окуня у тутешніх водах.

 

   Час на рибалку виділив на вечір четверга, 8-го травня. Подзвонивши своїм напарникам по ремеслу виявив, що всі зайняті і не складуть мені компанію. Трохи розчарувавшись, я взяв свого залізного коня, склав портфель з різними причандаллями, взяв тільки один спінінг(з розрахунком на щуку і голавля) і поїхав на рибалку. Прибувши на місце зрозумів, що саме перебування на річці вже мені приносить задоволення. Крони дерев, які схилилися  над водою, стовбури дерев, які проглядаються з води, весняне сонечко- все це дуже надихало.

  Одразу скажу, що так як я заклятий воблероман, то рибалив тільки на воблери, ну взагалі то це й логічно, так як розраховував на щуку і голавля. Одразу зауважу про екземпляри на які ловив: Yo-Zuri L-Minnow 33,44; Pontoon 21 Greedy Guts 55, Pontoon 21 Crackjack 58, Jackall Tiny Fry 50, Strike Pro Baby Pro.

  І ось, перший в бій полетів нещодавно куплений у колеги з Ужгорода, Грідік…рівномірна проводка- нічого, стоп н гоу- нічого, твіч- нічого, ну я і не розчарувався, так як на щось неймовірне з кльовом не розраховував. Далі, почав методично обловлювати місця вниз за течією, і ось, на одному з таких сідає окунчик за край трійника. Я вже зрадів- розловився. На даному місці більше кльову не було, тому я пішов далі.

Прочісуючи місця ніякого результату не мав і тут, трапляється мені місце, з стовбуром посередині русла і з не великою заплавою з протилежного берега. І ось вже маю ще одного окуня на стоп н гоу, а потім ще одного.

Мій настрій швидко піднявся і я вже повністю був задоволеним цим не великим уловом. Далі прочісував місця з піщаними берегами, залазив у чащу кленів- результату це не пренесло.

 

І от, на останньому вниз по руслу місці вирішую вертатися назад, і заодно перевірити найперспективніші сьогодні місця. Багато розповідати не буду, а опишу тільки випадок за поваленим деревом на піщаному пляжі глибиною 40-50 см. Веду я свого цьогорічного улюбленця Л-Міноу 33 по краю цього ж таки пляжу і тут бачу, до його щось не маленьке пливе, приглянувшись- розпізнав, голавль розміром з батон підплив, роздивився воблер, стукнув своїм писком його і розвернувшись зник.

Скільки я не пробував його доловити- не увінчався успіхом.На думці про цього червоноперого красеня я зібрався, і поїхав додому. 

 

                                           Висновок

  Не дивлячись на всю скептику мою, да і інших рибаків про відсутність риби в Ірпені можу сказати, що вона є, ну не стільки як хотілося б. Хотів зловити щуку і голавля, а спіймав окуня, тому, я думаю, колеги з мдж можуть випробувати свої сили на Ірпені. Я ж своїх, яких спіймав, після фотосесії одразу безжально топив.Також бачив представника місцевої фауни- бобра, який ще не в темну пору доби спокійно плавав під деревом. Вибачаюся за якісь фото бобра- дуже вже далеко було, якості зуму не вистачало.

А я буду думати, як впіймати того лобатого, червоноперого красеня вагою з кілограм, який не піддався мені на данній рибалці.

    Закінчуючи, хочу сказати що всю рибалку я спілкувався з однією, світлоголовою дівчиною, з якою ми дискусували на риболовні теми і не тільки. Скажу, що навіть з молодого покоління прекрасної статі, яких, здавалося б, не цікавить щуки, окуні, соми й судаки, ростуть такі рибачки, які вже і соми на пів лодки ловили і судака на КВХ середнім і важким джигом піднімали…=)

    Всіх правильних рибаків і рибачок зі святом Перемоги і НХНЛ.

                                                           З повагою, Слава.

 

Комментировать
хороший блог.....
Есть женщины,которые знают как зовут тренера например Саутгемптона или Астон Виллы,чем отличается 3-5-2 от 4-3-2-1 или 8-1-1(так играет Челси) ))). Или чем отличается фидер класса хеви от фидера класса медиум... А Вы про тяжелый джиг... Я думаю,что Тетерев или Трубеж перспективней реки в плане ловли голавля. Блог отличный 5+ и в избранное.
Хороший блог, приятный, добрый и спокойный! Спасибо!
Блог класс!!! Ну теперь, я точно с тобой пойду)
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!