Олексій Кравчук

Украина, Киев
1 подписчик
107 / 0.03
Предпочитаемые сообщества:
volfram, aquastar, Shimano,
Он с нами с 24.02.2012 г.

Погулянка по малі річці

Погулянка по малі річці Фото №1

Давно вже не викладував щось нове а розповісти є про, що так як на протязі двух неділь виходив не на одну різноманітну риболовлю

Сьогодні я розповім про свою прогулянку зі спіннінгом по малій річці.

В цей день, пройшов понад 8 км. вздовж річки. На протязі всяго шляху, річка була різною. Як із широкими розливами спокійної води, так і бурними потоками невеликого струмка. З різноманітними тваринами, що проживають на її берегаг, а саме: козулі, зайці, лесиці, видри, бобри і великою кількостю пернатих птахів. Всі вище перераховані тварини траплялися на моєму шляху. Але найбільш страшніша тварина яка траплялася на моєму шляху, це - браконьєри. На кілька квадратним метрах їх було більше ніж риби в даному місці. Вони давно вже звикли ходити зграями а не поодинці, у випадку щоб відбитися від тих, хто їм суперечить. І всеж таки, дякувати Богу, природа ще жива, поки ми її остаточно не знищили. І ті люди, які живуть в гармонії з природою і бережуть її, отримають найбільший подарунок від неї, це - задоволення. Задоволення від риболовлі, від зачарованих краєвидів і чудового проведеного часу з нею.

 

О девятій годині ранку я вже був на місці. Не поспішаючи я дістав свій новий спініннг, прикрипив свою надійну безінерційну котушку, пронизував шнур крізь кільця і милувався матінкою природою.

Погода стояла похмура, але була тихо. Крісь сірі снігові тучі, намагалося пробитися своїми промінчиками сонечко, час від часу падав дрібний сніжок.

 Зібравши свій комлект, я вирушив на пошуки зубатої красуні - щуки. В надії, я на трьох грамове грузило, надів на гак тіогу в розмірі 2.9 дюйми в темному забарвленні. Але на тій ділянці річки де я вдало ловив місцевих розбійниць, був нато малий рівень води а половина ділянки річки була покрита льодяним пацером. Пізніше на протилежному березі річки, я зустрів місцевого дідуся, який намагався впіймати хоть щось на вудку. Від нього, я дізнався дуже корисну інвормацію, виявляється, що виною ньзького рівня води є очищення зрошувальних каналів, тому і відкрили шлюз. З цих причин, риба зібралася в самих найглибших частинах річки, де вже на неї чекали браконєри з пауками та сітками. Просто кажучи риба опинилася в полоні.

 Вертаючись назад до місця своєї висатки, я неочікувано провалився під лід серед поля, дякувати води в чоботи не набрав) Та льодяна маса яка була під моїми ногами, зберігла під собою велику кількість води яка розтанула від снігу під час потепління та скувалася льдом під час морозів. Я думав, що це - неглибока але велика калюжа, що промерзла до землі, наївний)))

 Дійшовши до дороги, передімною стало питаня: чекати маршутку до дому чи продовжити риболовля на інших частинах річки нижче за течією. Я обрав другий варіант, але я хотів порибалити вже на своїх, провірених місцях.

Дорога тривала годину ходьби вздовж річки, серед чистого поля, зарошими чагарниками і звісно підступними болотами яких мені приходилося обходити. Мене неоднарозово лякали раптово переполохані і потривожино мною дикі качки та козулі. Вздовш мого шляху річка була то широкою, то вузькою, з рівними та обривчастими берегами, з тихою і швидкою водою. Йшовчи через ці всі перешкоди я знав, що природа мене не образить і я дійду до місця свого призначення, цілим і не ушкодженим.

Прибувши до свого місця, я сів на мосту який шлюзом перегороджував річку щоб перепочити та перекусити і подивитися назад звітки я прийшов.

 За таку довгу і тяжку дорогу, річка мене нагородила першим трофейом.

 

Потім другим

 

 Третім, четвертим, пятим і я збився з рахунку...

Звичайно я всіх амністував по закону тяжкого часу щоб можна булоб сюди прийти і половити вже трохи більшу рибку.

На останок я хочу сказати, любіть, бережіть природу і вона вам подарує купу прємних емоцій та моментів.

З Новим Роком та Різдвом Христовим.

развернуть

Обкатка або по, справжньому зимовий.

Обкатка або по, справжньому зимовий. Фото №1
 
 
 
 
 
Сьогодні мене все спонукало на те, щоб не піти і потестити на малій річці, свій новенький favorite blue bird 16, 1 - 7g.
Це велика кількість снігу, що випала в ночі та вранці, спущене колесо на велосипеді і родичі які мене всіляко відмовляли від поїздки по такій погоді. Але моя рибацька душа, ніяк не могла заспокоїтись і тому їду!
Але з тих та інших причин, я потрапив на іншу ділянку річки, складнішу в плані риби і її запресованості, але діватись нікуди. Із всієї ділянки річки є тільки одне найширше і найглибше місце на протязі 3-х кілометрів і як виявилось найперспективніше. 2 грами та select tsunic з короткими потяжками та довгими паузами дали свої результати. За годину я зміг зловити лише двох окунців та з десяток покльовок і одну забагрену густірку.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Риболовлею задоволений, свіжим повітрям подихав, все чудово.
Що до палочки, можу сказати, що вона мені сподобалась, швидкий стрій, чутлива вершинка, реальний нижний тест від 1.5g. і дуже гарна сенсорика.
Всім благ
развернуть

Зимовий спіннінг

Зимовий спіннінг Фото №1

Дехто, вже встиг віткрити сезон твердої води, а я ще не можу розлучитись з ультриком. З ранку світило сонечко і стояла суцільна тишина а на термометрі +4. Погода мовби сама мені каже щоб я пішов на рибалку.
Снасті зібрані, скутер після довготривалої стоянки розогрітий і вперет в дорогу, до малої річки. І ось я на місці. Рівень води високий але течія слаба, вода трохи мутнувата. З перших 7-ми проводок заробив один окуневий тичок і три щучих та половинку тіоги на гаку.

Із змоїм спіном реалізація щучих покльвок низька, на мою думку вся проблема в довгій вклейці. З усіх 8-ми щущопокльвок я зміг реалізувати лише одну.

Окунь мене сьогодні дуже порадував. Стояв він як і локально так і зграями, з одного місця мені довелося взяти до 7-ми штук, особливо мене порадував трофей вагою десь до 180 грамів коли я зібрався ловити щуку і збільшив розмір твістера.

 


Сьогодні чудово працювали: тіога, джавік та тайгер від селекту у світлих тонах, найбільший окунець вподобав сьогодні твістер від косадаки.
Рибалкою сьогодні задоволений по повні штани)))


Всім добра!

развернуть

"Микроокунь" на микроджиг.

"Микроокунь" на микроджиг. Фото №1

На минулих вихідних, я ходив на місцевий став, що знаходитьться в нашому селі. У ставку в міру коряг, з присутніх хижаків - окунь та щука. 

Останій раз я там був ще літом, поки не почався сезон ловлі щуки з лодки. І ось сезон з лодки закрто і залишилося бродити по берегу і шукати рибу, але до таких місць треба їхати 5 - 10 кілометрів а до ставка і пішки з дому дійти можна. І як виявилось не дарма я про нього згадав, якраз натрапив на активного окуня який клював чи не на кожній проводці.

 

 

 

 

 

 

 

Спрацювили: виброхвіст lucky john babi rockfihs та червячок select tsunic на двох грамах. В придачу на викиді, на crazy fish polaris  морковного коліру, клюнула хайка, приблизно за 2 кг. тяганина тривала приблизно 2 хв. і вже коли я намагався взяти її рукою, вона ровернулася та пішла торпедою і маленький овсет просто вилетів з її пащи.

Нажль осінній день короткий, тай кльов неочікувано закінчився як почався. В моїх планах на наступних вихідних було навідати це місце, ще раз.

І ось субота і ось я вже на томуж самому місці з обновками, що придбав на цій неділі від selecta.

 

 

 

Більша частина це tsunic & Solaris та одна пачечка target, все в самих маленьких розмірах. Забіжу наперед, що все шо на фото було розловлено і ловив сьогодні тільки на обновки select.

Вітер сьогодні, був просто злий, щей на додачу зустрічний. Дві години полоскання приманок принесли лишень щучу покльовку яку я не реалізував. Залишивши декілька приманок на корчах я швидко склався і думав куди його поїхати так як повернутися до дому для мене означало повне фіаско. Приіхав до водосковища, а там такаж картина, вітер, хвилі і мені лишень залишалося навідати одне озерце, що знаходиться на початку сусідньго села. Приїхав, озирнувсь, оцінив ситуацію і вуаля, тиш да глать. Озеро зі всіх сторін було оточено деревами, що служило чудовим захистом від вітру, єдине - але, це - те, що рівень води впав на метер.

Перший у воду пішов target на 2-х грамах і як виявилось, що навіть 2 грами забагато для цьго місця але перших двох окунців мені довелося зловити. Далі шарнірний монтаж на одному грамі і пошло пїхало, покльовки практично на кожному закиді. Окунець хоть маленьки але живенький, усі покльвки були на довготривалій паузі до 10 секунд.

 

 

Незамітно наблизились сутінки, але так не хотілося їхати до дому, тому, що окунець все ловиться і ловиться.

 

 

Але рано чи пізно все закінчується ай з ним моя риболовля.

 

 

 

 

развернуть

Мікруха та змерзлі руки.

Мікруха та змерзлі руки. Фото №1

Всім привіт.

Субота виявилася вільною і по дому не потрібно нічого робити. Навіть для мене це було трохи дивно, так як в селі завжди знайдеться робота.

Тож рішення було одне, їхати на риболовлю! Питаня стало куди його їхати, так як я планував ловити з берега. Подумавши та погадавши на монетці), вирішую навідати один із ставків який знаходиться від мене 25 км. В наявності там є не крупна щука та гарні матроси. На вулиці не тепло, а належело мені їхати на скутері так як альтернативи іншого транспорту в мене просто не було, тай в добавок теплі рукавиці в Києві забув, тож мусив вдягти прості робочі.

Поки доїхав до назначеного місця то мої руки так заклякли, що майже ними не ворушив, прийшлося рятувати себе гарячим чаєм в найближчому магазині. Відігрівшись в магазині, доїжаю вже до свого горе ставка). 

Зібравшись, роблю монтаж на 2-х грамовій чебурашці та різним їстівним силіконом. На протязі пів години експерементів з проводками та приманками результату не приносять. Вирішую випробувати нову приманку від select tsunik 2". Так як ставок мілководний і є багато трави то проводив приманку рівномірно з потряхом, та паузами до трьох секунд і з третьої проводки ловлю малого. але такого очікуваного шнурка, який вилетів із під травки в пяти метрах від мене. Фото і на волю. 

Далі півгодини просто пройшли в пусту і вирішую поїхати на камні, де з лодки в мене ловилася щучка.

І знову дорога і знову замерзлі руки, і ось, я на місці. Щоб хоть якось розігріти руки. я помив їх у холодній воді, та витер їх рушником і руки від великого перепаду температур починають нагріватися, ті хто хочаб купалися на водохреща мене зрозуміють. 

Місце де я ловив з лодки починається у самого берега, сплошна стіна камиша і різкий обрив з глубиною до 4-х метрів. Голова 5 грам і білий Ballist від Luccky jonn, ця приманка була хітом у місцевої розбійнеці, але сьогодні було глухо. Міняв проводку, місця, приманки і навіть удару не побачив, я вже пошкудував. що не виплив сьогодні на лодці. хоча сьгодні на водосховищі їх було вдосталь.

Трохи розчарувавшись але не втративши оптимізм, вирішую переключитися на ловлю окуня. Шарнір на 1 - 2 грамах та твістери, виброхвости та різного роду слаги. Окунь був дуже вибагливий, йшов за приманкою аж до самих ніг, мені доводилося давати велики паузи та короткі потяжки. Основна маса окуня це 30 - 80 грам, в фаворитах у полосатого була фіолетова Ларва 1.6"

На одній з точок ставлю Select tsunik на 2-х грамах і роблю дальний закід під дальну бровку і тут дзвінок від мого друга Роми, у нас з ним розмови не короткі тому дістав наушники, поки це діло розпутав, з'єднав, то пауза у приманки вийшла приблизно хвилина, тільки-но я на тягнув шнур і тут покльовка із розряду відай спіннінг, і паравоз так як фрикцион був виставлений на окуня. В мене чуть ноги не підкосило, аще упираєть так, ну думаю явно за кіло, рибка довго не хотіла здаватися і якже чудово тягнути рибу га тонку та елегантну снасть. І ось через хвилину зявляється вона - Щука, точніше щучка, вагою не більше 400 грам. за таке задоволеня вона була нагородженна фотосесією та поверненням в рідну стихію. 

На жаль осінній день короткий, так вийшло, що щучка стала моїм останнім та завершальним хвостиком цього холоднога але такого чудового дня!

Всім НХНЧ

развернуть
Показать еще
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!