Андрей Дубас

Украина, Ивано-Франковск
0 подписчиков
20 / 0
Предпочитаемые сообщества:
volfram, aquastar, Shimano,
Он с нами с 19.10.2009 г.

MEPPS, BLACK FURY 4, 3

MEPPS, BLACK FURY 4, 3 Фото №1

MEPPS, BLACK FURY 4, 3.5 КГ, 17,07,11Р.

День народження + карасі

День народження + карасі Фото №1

Давно (півтора року) збирався описати свою цікаву поїздку на Хмельниччину в травні 2009р., та все ніяк руки не доходили. Але бажання передати свої враження та відчуття від даної поїздки таки накінець то взяли верх над браком часу і подекуди, чого гріха таїти, над лінню :) . А тепер про це все детальніше.

Почалось все з запрошення моєї молодшої сестри приїхати до неї на її день народження 12 травня. Живе вона в м.Хмельницький, а сам я з Івано-Франківщини, м.Долина. Оскільки її чоловік, а мій швагро, рибалка зі стажем, я з радістю погодився на цю прпозицію відсвяткувати в сімейному колі свято і заодно при нагоді поїхати на рибалку.

І так, на роботі питання з відпусткою влагоджено, напарником в поїздку зізвався мій племінник, квитки на поїзд придбані, тепер тільки вперед,нав Хмельницьк.

Вже по приїзді на рибацькій нараді прийнято рішення 10 травня виїхати на карася. Підготовкою до риболовлі, як справжній гостинний хазяїн, взявся швагро. Виїхали досить таки пізно, близько 11 год., по дорозі купили опариша, манка зварена була ще напередодні, тепер вже можна вперед.

День видався спекотним, ще так пізно на рибалку я ніколи не виїжджав, але був запевнений, що кльов буде як на "Чорних камнях"   . Поїхали на Летичівське водосховище, якщо не помиляюсь в назві. І ось воно, краса - словами не передати

 

Нам з племінником видано снасті з інструктажем що і як робити та куди закидувати. Швагро Олег провів посилену закормку участку ловлі і процес почався

 

 

 Мій племінник

 Це вже я

 Хтось запалив очерет

 Чесно кажучи протягом години - півтора кльов майже нульовий. Обід, сонце майже над головою. В душі всякі сумніви, типу запізно приїхали, не те місце вибрали і т.п. Але ми в який раз були запевнені Олегом, що ще цуть цуть - і почнеться справжня рибалка.

 І, о диво, таки дійсно почалось.  А що головне - потрібно було тільки правильно закинути снасть, на границю чистої води та заростей. Не встигала приманка (опариш) опуститись на задану висоту, як відразу слідувала чітка покльовка карася. Такого кльову в мене в житті ще не було.  Карасю також чомусь дуже подобався опариш, який залишався на гачку вже довший час і був обсмоктаний, вичавлений, подібний на ... на обсмоктаного опариша  .

 

 

 

 Поруч з нами рибаків сила силенна, але в них повний 0 .  А в нас що не закид - то карась. Ось що значить правильний підхід і підкормка. Посидівши так декілька годин прийнято рішення вирушати додому, поки нас не почали бити місцеві  .

Наш улов

 

 

 

По дорозі назад ще декілька красивих фото квітучих гречаних полів (чим не прапор ? )

 швагро, племінниця і я

 

мої племінники

Хрущ

 

Гречка і комарик 

 

В день напередодні свята вирішили з швагром вийти зі спінгами на Буг в межах міста, спробувати половити хижака. Що з того вийшло - дивіться самі:

 Головне в справі - серйозний вигляд  

 

І, о чудо, є перший матросик, на Мепс 00


Більше тут не зловили нічого і приймаєм рішення спробувати щастя на р.Південний Буг, в місцевому парку

Декілька фото в парку


 

Наперд скажу, що тут теж ловилось не дуже, але головне - відпочили красиво. Був спійманий на воблерочок ще один окунець

 В швагра теж покльовочка

 І на сьогодні досить, пора додому готуватись до свята. 

День народження гарно відсвяткували 12 травня 2009р.,

це іменинниця 

в гості заїхала ще старша сестра з чоловіком (приїхали у відпустку з Росії). З ними вже на машині вертались на Франківщину. По дорозі нам зустрілась красива посадка з бузку

 Ось такий получився гарний відпочино. Всім бажаю гарно проводити свій час. НХНЧ !!!

 

развернуть

Народження весняного пінгвіна !

Народження весняного пінгвіна ! Фото №1

   ЛІД. Всього декілька букв, а скільки цікавого і невідомого в собі таїть ця стихія. Ще пам”ятаю, як в дитинстві хлопчаками ганяли ми взимку по ньому на міському озері. Незважаючи на деякий острах, оскільки ранньою весною подекуди на льоду вже проступали тріщини і просочувалась вода. Цікаво було підбігти до рибаків та поспостерігати, як з ополонки уже вкотре виймалась жвава плотвичка чи окунець. Вже пізніше, коли подорослішав, взагалі бажання вийти на лід чомусь пропало , напевне спрацьовував інстинкт самозбереження.

Ось таке, моє рідне міське озерце. 

  

 

    Проте час не стоїть на місці. Рибалка в моєму житті зайняла важливе місце. За наявності вільної хвилини завжди старався хоча б на деякий час вийти на озеро, половити карасиків, пополювати за окунцями. Але це весною, літом то осінню. А що робити зимою, з чого почати, в кого навчитись? Завдяки RYBALKA.COM , після того, як було прочитано цілу купу цікавих блогів, переглянуто таку ж кількість  фотозвітів твердо було для себе вирішено – буду пробувати стати пінгвіном.

    І ось якраз підвернулась слушна нагода – ми з дружиною запланували в березні взяти невеличкі відпустки і з”їздити в м.Хмельницький до моєї сестри в гості, а її чоловік - рибалка зі стажем, от в нього і буду вчитись. Отож 06.03.2010р. ми вже на місці, рибалка запланована на 8-го Березня  .

    Ніч на 8-ме пройшла в страхітливому рибацькому сні: в магазин завезли спінінги, а в них у всіх верхнє коліно тріснуте  . І чомусь снилась Валентина Петрівна (Valentina) , яка мені допомагала серед цієї маси зіпсованих спінів вибрати найкращий  . Дякую Вам за допомогу, Валентина Петрівна  .

    Але ось і ранок, за „бортом” на термометрі -5 , намічається сонячний день, відповідно такий і настрій.

Спільними зусиллями пінгвін-початківець був екіпірований у відповідну форму .

    Південний Буг зустрів нас невеличкою кількістю рибаків та гарною маловітряною погодою. Правда на початках страшнуватенько було від сильного гуркоту льду, що тріскав (як потім мені пояснили – зміна рівня води всьому причина). Особливо всередині щось йокнуло, як це почало відбуватись прямо під ногами  .

В руки надано знаряддя праці, і, вперед...  

 

    Ополонки пороблені, настанови та поради, щодо того, як і де ловити мною отримані. Тепер діло за малим – пробую щось зловити.

 

    А ось і вона, перша покльовка. Роблю підсічку і, є, вона, моя перша ПЛОТВИЧКА, хоча і невелика, зате перша. Бойове хрещення пінгвіна відбулось  .

 За першою не забарилась і друга подружка.

    Ловились в основному плотвички і окунці. Насамкінець, коли вже збирались додому, я зловив чудо-рибу, розміром всього близько 4-5 см., але мормишку ця чудо-юдо рибка заковтнула по саме нікуди. І що це за рибка ? Казали мені, що корюшка, але по моєму це не те.

 

    А в цілому рибалка дуже сподобалась, хороших вражень вистачить на довгий час. Пройшло зовсім небагато часу, а вже знову хочу туди, на ЛІД    . 

развернуть

Природа на рибалці

Всего 5 картинок


Трофейчики :)

Всего 8 картинок


Мої скромненькі (надіюсь поки що) здобутки

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!