Дмитрий Байда

Украина, Киев
0 подписчиков
24 / 0.01
Предпочитаемые сообщества:
volfram, aquastar, Shimano,
Он с нами с 04.08.2011 г.

с. Гурівщина, Генеральські озера

Всего 5 картинок


Зі спінінгом на краснопірку, літо 2012

Зі спінінгом на краснопірку, літо 2012 Фото №6

Згадалось літо цієї холодної осінньої днини. Обов’язково наступного літа повторю "експеремент" з ловльою краснопірки...

Я випробував свій перероблений «сільвер стрім» після ремонту. З часом у нього почав розлоюватися кінчик та ще був старий шрам вище ручки після «перелому». В результаті лишив від сільвера лише фурнітуру з ручкою та поставив її на новий бланк. Палочка вийшла просто чудова. Грамову джигу кидав на необхідну відстань, чудово відчував удар краснопірки, відмінно сидів у руці. Ну, все що можна сказати то тільки СУПЕР, стало краще ніж було!

Так ось. Ловили в основному на плесах між лілій недалеко від русла. Кидати по «вікнах» весь час важкувато, при проводці треба постійно перестрибувати лілії, часто були зацепи. Мене вже в якийсь момент почали чорти брати, бо кинеш, два раза крутнеш, перестрибувати треба, знов два раза крутнеш – зацеп. Але тренування кидків просто чудове. Після такої школи можна жабі в око попасти метрів на 30 відстані =) 

Ловили джигами 1 грам з різними мансами, працювали жовті, помаранчеві, рожеві і червоні, переважно з бльостками. Я ще пробував кидати 2ма грамами, але джига дуже швидко опускається на дно і проводку треба пришвидшувати. Краснопірці то не подобалось. Як показує практика, з місця де стоїть краснопірка (це видно, вона хлупає та жує ряску, створюючи невеликі бурління води) можна ловити 2-3 рибини, після цього вона уходить, треба шукати нові стоянки. Як результат – три з половиною десятка риб, найбільша грамів 200 прийшла бітькові.

Як висновок можна сказати що ловити краснопірку спінінгом важко, але дуже цікаво. Взагалі шкода, що ультралайт дещо недооцінений в ловлі білої риби, бо рибалка такого типу дуже захоплююча. 

 


развернуть

Генеральские озера

Генеральские озера Фото №6
29 вересня ми з колєгою поїхали на Генеральські озера ловити щуку, що знаходяться недалеко від Гурівщини вони і знаходяться. О шостій тридцять ми під'їхали до воріт тої славної в минулому бази. Думаю, "Генеральськими" озера за аби шо не назвали би. Нас зустрів хазяїн цих озер у стані перманентного недосипу:) Виписав відловочні білети - і вперед. Тут я на столі помітив судака близько кілограма-півтора.
- На спінінг?, - питаю я
- Канєшно, на спінінг, - призирливо відповів він
Але головна думка вже з'явилась у мене в голові - тут є файний судак. Майже трофейний.

Почали обстрілювати з берега озеро. Розміри в нього шановані, щоб пройти усіма можливими берегами та вимостками треба два вихідних і ше до обіду :) Мене відразу привабила дамба, що відділяла озеро від каскаду інших озер - коропових. Беру їстівну резину кислотно зеленго кольору Сексі Хайтеч, джигу грама 4 (от не міг її обловити, так так, саме джигу, у неї дивна конструкція і вона їдучо-жовтого кольору). Проводочка така: опускаю на дно і підповзаю маленькими ривочками. Зупинка - знову підповзаю. Другий заброс - удар - є. Судачок грамів 400, гарний :) Все як по книжці.
Потім, зміщуючись берегом, пробував на усе. Небрало. Просто категорично. Погода зробила все, як і казали "синоптики" - замість обіцяних +16 і хмарно - +22 і сонячно. Щука якщо і була, то пішла на недосяжні з берега глибини. Але ми з колєгою не зупинились і мали результат. На блесни Мепс 2 і 3 номери став добре брати мордатий окунь - від 100 до 400 грам. У товариша майже перед "фінішем" сів зачотний окунь біля 400 грам на силіконову рибку грамів до 15, мабуть.


А з часу озеро окупували туристи. Зі усіх усюд заграв Стас Міхайлов, запахло шашликом і закінченням рибалки. В чудовому гуморі і при непаганому результатові ми поїхали додому.

Дякую за увагу, чекайте на скорі "сводки" зі столичного фронту. Слава Волині, Слава Україні!

п.с. Сидимо ввечері того ж дня у кума. Кум сам з Волині. Каже мені:
- Саню помниш?
- Ну, - кажу я
- На його дочка "папа" каже. Отак на киянці одружився, шоб таке почути...
Як в анекдоті, їй богу )))

развернуть

с. Топільне, Волинська область

Всего 9 картинок


Ловля окуня в селі Топільному, Рожищанський район, Волинська облать Непогане місце для ловлі окунця, за кілька годин влетіло 5 риб. Усі відпущені до рідної стихії

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!