Руслан Белобородько

Украина, Бородянка
0 подписчиков
58 / 0.01
Предпочитаемые сообщества:
brpukraine, volfram, aquastar,
Он с нами с 29.04.2008 г.

Фото Забирье

Всего 26 картинок


В этом альбоме размещены фото водоема №5.1 на котором 27 ноября будет проводится Кубок ПАТ Забирье "Золотая Осень"

Долгожданное путешествие

Долгожданное путешествие Фото №27

Целую неделю проработав, захотелось в воскресенье что-то нового... Созвон с тестем, и решено едем на Древлянськие земли. Место было выбрано на основе вылазки в позапрошлом году. В субботу вечером сбор, рабочий созвон на завтра и спать. А сон никак не шел в голову, воображение рисовало битвы с речными исполинами и местные красоты.

В 8-00 мы уже были на месте. Река нас встретила тишиной, спокойствием, песней леса и кристально чистой водой.

 

Первые забросы показали, что рыба есть и голодная)))) Попадались щупачки-сеголетки на Fox Fluffy 5.5 см, но практически все сходили на границе двух фаз (вот это загнул)))). Погуляв еще по берегу решил сделать пару фото:

 А по берегам росли вот такие красавци:

Погуляв еще по берегам, решил прогулятся по лесу, в надежде найти пару грибочков. В качестве трофея получил около трёх десятков польских. Грибов в лесе нормально, но очень много червивых и сухих...

 

Закормив водяного Fox'овской ароматной сьедобкой и надышавшись ароматным лесным воздухом грузимся в машину и отправляемся домой. На сегодня позитива хватит, "аккумуляторы" заряжены на целую трудовую неделю. Всем побольше ПоЗиТиВа!!!

 

 

развернуть

Довгоочікувана подія, або "Нарешті".

Довгоочікувана подія, або "Нарешті". Фото №27

З народженням дочки, катастрофічно не вистачало часу для риболовлі. Але напередодні в суботу дружина сказала, що поїде до мами погостювати . Це мені давало" зелений колір" проскочити в пошуках головня.

І так неділя, підьом в 5 ранку, збори, дзвінок тестю, але відповідь засмутила:"Зламамся паливний насос", час старту відкладається на невизначений термін. Сиджу другий раз снідаю, але думками вже на риболовлі. І ось, в 6-00 дзвінок мобільного: "Виходь, поїхали." Через 20 хв тесть висаджує мене на місці, а сам їде в своїх справах. Нарешті, я на річці, швидко збираю снасть, і вперед... Підходжу до берега й спостерігаю зграйку голавликів, розміром 10-15 см, це вже підбадьорює, бо не планував їх побачити в цьому місці. І ось цей момент... Взмах спінінга, підіння приманки, пауза, початок проводки, удар і матросик вже на березі.

 А так хотілося головня. Але це тільки початок. Знову проводка, і знову окунь, знову закинув, проводка, удар, підвожу, і ось він, перший в цьому році.

Швидке фото і головень повертається до води, а я до риболовлі. Вирішуб спуститися вниз по течії й дослідити річку. Місць де можна підійти до води дуже мало. а там де можна підійти клюють дрібні окунці й  верховодка.

 Повернувшись на старе місце було виловлено ще декілька голавликів та окунців. Сонце вже починало припікати, й було вирішено пеовертатися додому. Дзвінок тестю, й через 20 хв я вже дома, злегка стомлений, але задоволений результатом з нетерпінням чекаю нової рибалки.

Всім Ні хвоста, Ні луски...

Додам ще декілька фото. 

развернуть

Річка дитинства - Здвиж

Річка дитинства - Здвиж Фото №27

Здвиж - річка в Україні, права притока Тетерева (басейн Дніпра).

Протікає у Брусилівському районі Житомирської області та Макарівському, Бородянському й Іванківському районах Київської області. Довжина 145 км, площа басейну 1775 км2. Бере початок з болота поблизу села Озера. Долина трапецієвидна, ширини до 4 км, глибина до 25 м. Заплава у верхів'ї заболочена, ширина її до 1 км. Річище помірно звивисте, ширина до 20 м, глибина (у межень) пересічно 1 - 2 м. Похил ріки 0,59 м/км. Живлення мішане. Замерзає наприкінці листопада, скресає до середини березня. Здвиж - водоприймач осушувально-зволожувальної системи. Для регулювання стоку споруджено водосховища. На значному протязі річка каналізована. Частина правобережжя Здвижу (у пониззі) - у складі Дніпровсько-Тетерівського заповідного лісомисливського господарства[2].
Праві притоки: Водотий, Очеретянка, Фоса, Липова, Стрижень, Гореня, Бучка (річка), Трость.
Ліві притоки: Болотяний, Теснівка, Небелиця, Почепин, Вабля, Задрипанка, Лучиця.

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.

 

Моя перша зустріч з цією прекрасною річкою-незнайомкою відбулася у далекому 1990 році, коли батько почав мене брати на риболовлю. Здвиж відразу причарував мене своєю красою, спокійністю та загадковістю. Саме з цією річкою пов'язані спогади про першу впійману рибину, про перший трофей. І де б я не рибалив, я завжди подумки повертаюся на свою річку, намагаюся проводити паралель з нею.

Але час тече, й усе змінюється, багато води спливло в сиве Дніпро з того часу, і річка змінилася. Розповім Вам про сучасний Здвиж в околицях селища Бородянка.

На даний час у річці живуть і розмножуються такі представники іхтіофауни: карась сріблястий, карась звичайний, лин, короп, плотва, густирка, краснопірка, гірчак, чебачок амурський, окунь, щука, в'юн, щиповка, колючка триголкова, йорж звичайний, верховодка звичайна(уклейка); зрідка попадаються: судак звичайний, товстолоб білий, білий амур, голець, пічкур. Цей перелік може бути не повним, тому що я перерахував ті види риб, що ловив сам. Іноді риболови розповідають, що десь ще залишився головень та в'язь, але мені на цій річці ще не траплялись.

Моя річка прекрасна в будь-яку пору року. Взимку, коли річка стає під кригу, риболовів можуть порадувати в улові окунці (масою від 25 г до 0,5 кг), щучка (від 0,2 кг до 2 кг), плотва з густиркою розміром з долоню, йорж.

Теплою зимою або ранньою весною, поки не зійшов сніг можна походити з УЛ або Л спіннінгом в надії спіймати окуня або щучку. В цей час хижак ще пасивний на нашій річці, тому я віддаю перевагу твістеркам розміром  від 3/4" до 2" з масою чебурашки 2 - 3 г. Твістерки використовую Mаnns, колір по народному УФ. 

А от коли починає сходити сніг, Здвиж згадує свою молодість, коли ще не був загнаний у канал і загальмованій шлюзами, коли ще не мусив наповнювати меліораційні канали, наповнюється водою й несе свої бурхливі води до Тетерева.

Але весна вступає у свої права, річка входить у береги, поступово пригальмовується її течія, вода стає прозорішою, більшість видів риб іде на нерест, починає підніматися водяна рослинність. І це сигналізує про те, що потрібно змінювати джигові приманки на воблерки, вертушки, стіки, попери та інше. Риба стає прудкіша й обережніша. Доводиться тепер закидувати з-попід куща, тому що вода дуже прозора, в сонячний день в поляризаційних окулярах видимість становить до 2-х метрів. Дрібна щучка та окунці ховаються під листям латаття та під підмитими берегами, звідкіля їх можна видурити воблерками типу minnow і вертушками розміром від "00" до "1" Mepps. У цей час на поплавчанку вже починає брати плотва, густирка, карась. Під кінець весни на зарослих ділянках річки починає прокльовувати лин (іноді щасливчикам попадаються лини 0,8 -1,5 кг).

А літом найбільш продуктивними годинами для риболовлі стають світанки та вечори, хоча вдень у полудневу спеку можна спробувати ловити краснопірку на УЛ, але в 30 градусну спеку такий вид ловлі практикую дуже рідко. Літом річка дуже заростає рослинністю, і рибалити в мене виходить тільки на УЛ плаваючі воблерки з зануренням до 0,5 метра. Хоча на "ямах" іноді на силікончик можна впімати щучку в районі 1 кг. Але явно виражених ям на річці небагато, на відрізку в 15 км є приблизно 10 повноправних ям. Середня глибина в річці на даному відрізку складає 1,5 - 2,5 м.

Ось така коротка характеристика річки мого дитинства.

Додам ще кілька фото.

Також мій друг та добрий знайомий Борис Саксонов зняв фільм"Ультралайт на малой речке. Здвиж” 

Так що, якщо будете проїжджати повз цю прекрасну річку та буде бажання порибалити, рибальте на здоров'я. Повірьте, ця річка зможе здивувати своєю красою, природою, риболовлею і Вас!!!

Всім НХНЛ у Новому Році!

развернуть

Женщина на рыбалке всегда прекрасно

Женщина на рыбалке всегда прекрасно Фото №27

Женщина на рыбалке всегда прекрасно.. Приобщение супруги к рибалке - удовольствие неописуемо!

Показать еще
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!