Ловля раков руками в норах на речке Гнилопять. Украина. Житомирская область. Бердичев


Всем привет! Представляю вам очередное видео "Ловля раков руками на речке Гнилопять. Украина. Житомирская область ". Раков я ловлю с детства преимущественно руками. Так как вода в нашей речке Гнилопять напоминает болото ловлю исключительно на ощупь. Действительно большие раки это редкость, но кое-что можно выбрать. Смотрим)

Видео: Ловля раков руками в норах на речке Гнилопять. Украина. Житомирская область. Бердичев

http://www.youtube.com/watch?v=19E822YRyxo

Комментировать
Супер!!!

Но к таким ракам лучше подойдет Бердичевское Пиво! :)
Здорово! Сам раньше любил ловить раков в норах на речке Айдар. Занятие увлекательное.
На кручах (свалах), в норах - рак крупнее, было даже налимчика вытаскивал с норы.
Прикольно.
В норах-не ловив.
"Волоком"-ловив,років трохи більше 20-ть тому.Ходив на глибині,по шию в воді.
Крепатура наступного дня була-на все життя запам'ятав.Але й хітину наівся-теж...
Вау!!!
Карасей руками ловила, а раков не доводилось ))))))
http://darg.gov.ua/_z_1_serpnja_v_ukrajini_0_0_0_2902_1.html
З метою збереження та охорони популяції раків з 1 серпня по 30 вересня в Україні діє літньо-осіння заборона на вилов раків. Період початку та закінчення заборони в деяких областях може відрізнятись – залежно від погодних умов. З точними датами можна ознайомитись за посиланням.

Відповідні накази територіальних управлінь органів рибоохорони «Про встановлення літньо-осінньої заборони на лов раків» містяться на їх офіційних веб-сайтах.

У зазначений час відбувається період другої линьки раків. Вона триває від кількох годин до доби. Проте, період формування та зміцнення нового панцира – 1-1,5 місяця. Саме в цей час і діє заборона на вилов раків.

За порушення правил рибальства браконьєрам загрожує адміністративна відповідальність у вигляді штрафу, розмір якого коливається від 34 до 680 гривень.

Крім того, за кожен екземпляр виловлених раків доведеться заплатити 25,5 гривень компенсації.

Нагадуємо, що після закінчення терміну заборони на вилов раків рибалці за добу дозволяється виловити не більше 30 шт. Забороняється ловити раків у темний час доби з використанням підсвітки.
И к чему это? Я где-то написал, что ловил во время запрета? Это видео снято в начале лета, когда ловля разрешена, а смонтировал сейчас.
при ловлі раків порадив би використовувати звичайні тонкі трапяні господарські рукавички, нема різного роду порізів на руках.
В данном случае они не помогут. ловля идет в норах или между корней камыш на ощупь. Плюс в воде абсолютно ничего не видно. Приходится чем-то жертвовать)
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!