Ігор Космак

1 подписчик
204 / 0.06
Предпочитаемые сообщества:
brpukraine, volfram, aquastar,
Он с нами с 26.03.2012 г.

Грибалка двох днів

Всего 4 картинки


Вихідні дні до Дня Конституції України дуже вдало співпали з періодом дощів та появою білих грибів цього року. Не міг не скористатися такою нагодою та два дні був на грибах. Якщо перший день були лише білі гриби (фото 1), то наступного дня, вже на загальних п'ять відер, лише два - білі, а решта - маремухи. Білі уже відходять.

Перші гриби 2018 року

Всего 9 картинок


Вдалося вирватися після роботи на гриби. Дощики, що пройшли напередодні вселяли оптимізм, і недарма. Гриби є, і хоча ліс дуже гарний і світлий, шукати їх важко, бо грибників багато, і гриби ледь-ледь видно з під листя.

Відкриття 2018 (Дністровське вдсх)

Відкриття 2018 (Дністровське вдсх) Фото №10

Цього року, в силу різних причин, моє відкриття по риболовлі виявилося доволі пізнім (26.05.2018 р.). Але чим довше в очікуванні чогось ти знаходишся, тим бажанішим вого стає. Так вийшло і цього разу. Місцем рибалки була вибрана р. Данилівка (неподалік с. Шебутинці Новоушицького р-ну). На даному відрізку річки (від с. Березівка до с. Шебутинці) рибалка дозволена в нерестовий період на одну донну вудку з одним гачком.

Ось нарешті я біля води. Природа зачаровує, ранкова прохолода, спів пташні. Але всплесків риби не чутно...

В якості прикормки використовую варений перемолотий горох з пареною перловкою. Прикормку в точку ловлі доставляю спеціальною прикормочною ракетою (spomb). Дуже ефективна штука. За 10 хвилин підкормлювання, за потреби, можна подати пів відра корму в точку лову.  Ловлю на одну вудку з одним гачком - нічого не порушую.

Заброс за 80 м., виходить майже середина річки, перепад з 8 на 10 м. Наживка хробак. Чекаємо на покльовку, але її все немає. Вирішую змінити хробака на насадку (пуффі) і результат відразу ж - перша рибка 2018 риболовного року на березі (невеличкий підлящик). Фото і в садок. Заброс і знову покльовка - цього разу плотва. Вже веселіше. 

Затишшя... Пора погулятися і зробити кілька фото. Каньйони ж у нашій місцевості гарні. 

Рибка прокльовувала, але дуже в'яло. Ну що ж саме час поснідати, дружина ж старалася, готуючи плов:) 

Десь о 10 годині ранку покльовки майже припинилися. По березі в інших рибаків взагалі ніякого руху не бачив.  Це був той день коли рибка не клює. Але незважаючи на це норму я впіймав. 

Завершуючи свою розповідь не можу зупинитися на одному нюансі. Він є доволі болючим для відвідувачів теми форуму по Дністровському водосховищі. Це рівень води в нерест. А він ось такий 

Торік восени він був вищий, ніж цьогоріч в кінці травня:( 

А це вже результат:( 

Якщо ви думаєте, що це одиничний випадок, то ви помиляєтеся таких "мумій" по березі повно. Якщо рак не встиг за рівнем води, як ви думаєте, що з ікрою? Я за всю рибалку не впіймав ні одного крарася, хоча в даному місці о цій же порі два роки тому я ловив кілограмових карасів. Але про що я кажу, якщо тоді ця заплава була повноводною і в ній було повно водоростей, а цього року вона просто без води.... 

Не хотів про це писати, але все ж... Рибпатруль....  Вибрав я Шебутинці не випадково - дозволена зона. Всі і в інтернеті і в реалі гудуть - патруль, патруль, патруль...  

На березі повно машин, всі ловлять від 5 до 10 патиків, ніхто не ховається, хоч і нерест, а патруль бушує. Питав - ловлять по 4 доби. 

Далі фото 

Така картина була пів дня, далі я пішов з річки, якщо ви думаєте, що вони на веслах - ні, в половини є мотори, які дуже дадеко чути. Нагадую, що зараз навігація заборонена. 

Зранку коли я йшов на річку, було ще темно, бракоші вже дістали сіті з води і нивами їхали наверх, нормальні рибаки не знімаються о 4:00 ранку, саме кльов починається. Бачив як знімали сітки.

Зараз мені напишуть, що я нікуди не подзвонив. Не подзвонив, того що я приїхав відпочити, а не бути за свідка, писати пояснення, а потім мати гарний шанс бути відпи....ним і їхати додому на пробитих колесах. А з однією вудкою з одним гачком я був там сам. І виглядало, це м'яко кажучи доволі дивно.... Мало того, те що я не подзвонив - це не проблема, така ситуація там, як і на річці Ушиця - завжди. Кожний день туди запливай і 5 протоколі буде, кожний день... 

Хоча тих, що ловили на вудки (хоч тих вудок і більше, ніж дозволено) і лодочників я не засуджую, бо ж технічна водойма....  і в нерест можна кидати воду на 2 метра, бо Дністровські плавні, а тут технічка... якось в одну сторону не здається?:( 

Дорога додому з двоякими враженнями 

развернуть

Прихованій рекламі присвячується!

Прихованій рекламі присвячується! Фото №10

Дуже рідко в якому риболовному блозі зараз не зустрінеш прихованої, а в деяких випадках і неприкритої явної реклами певного бренду, девайсу, чи продукції певного виробника. Начитавшись та надивившись на такі брендові штуки та трофеї, здобуті з їх допомогою, а інколи ці "трофеї" вражають своїми розмірами та кількістю (але це не точно), недосвідчені риболови думають, що по іншому рибки не впіймаєш.  Звичайно ж це не так, але і я не одразу це зрозумів.

Дана рибалка відбувалася на р. Дністер (точніше Дністровське водосховище), близько трьох тижнів тому - друга половина жовтня і була завершальною в цьому сезоні. Тепер потрібно чекати або твердої води, ну або весни... Але як приємно згадувати ті моменти зараз, друкуючи текстбіля теплої батареї з чашечкою зеленого чаю з лимончиком. Бажаю щоб і Вам сподобалися мої дописи та фото і Ви трішечки зігрілися біля своїх гаджетів, коли на дворі так холодно та йде дощ.

Варто відмітити, що Дністер нас зустрів не дуже тепло, сильний вітер та +3 - +5 вночі та зранку не дуже додавали в комфортності рибалки, але ми знали на, що йшли. Вночі додався дуже сильний туман і як результат висока вологість повітря - весь одяг зверху був мокрий. Рибалка була суто нічна: приїхали ми надвечір, а о 9:00 ранку вже були вдома.

Стартовий закорм я здійснюю прикормочною ракетою "калібру 150 мм". У воду викидаю половину відра фірмового брендового гороху "український жовтий" недоварений, що є основою прикормки. Крупну фракцію становить пелец "селянський" - перловка парена. Ароматизатор використовувався лише у вигляді дорогого вітчизняного аттрактанту "AntiVampir" - часник свіжовичавлений.

В процесі рибалки петлі типу "патерностер" та інші незрозумілі штуки не застосовувалися. Поводки були ультратонкі - 0,25-0,30 мм, гачки - відповідні.  Наживка використовувалася "SuperProtein Navoznuy" - хробак червоний, гнойовий. І результат себе довго чекати не заставив. Мірний підлящик був на березі.

Спати вночі не хотілося, так як і рибка по-троху прокльовувала та і прохолодно було. Садок починав наповнюватися.

Вітер посилювався, туман теж... Мокро, було дуже мокро...

Але посилювався і кльов, а від цього ми тільки раділи, що ж ми холоду не бачили. 

Час від часу попадалася і така ось непогана,батониста плотва.

А!!! Без реклами таки не обійшлося! Плотвиця просто непогана і хотілося з чимось порівняти, щоб був зрозумілий реальний розмір. Ай-йай, а аФтАр, ще пише про приховану рекламу:).

Ранок нас зустрів дуже туманно, вітрянно та прохолодно. Та й Дністер десь сховав рибку на ранок, бо вранішнього кльову зовсім не було. 

Але ми були задоволені, бо гарно відпочили на рибалці, здобули масу позитивних емоцій та вдихнули на повні груди свіжого дністровського повітря. 

- А рИба дЭ?

- А риба в річці!

Це не наш випадок, принаймні не сьогодні. Просто ми були не на трЭнИровці, а на рибалці. А на рибалці ми зазвичай відпочиваючи, ловим рибу - рибу, яка і є результатом процесу рибальства. А то пишуть мені тут, що сайт про процес, а не про рибу...

Так що риба в річці є, але і в садку вона була.

Для любителів важити "на око" рибу в чужих садках, відразу скажу, щоб не напружувалися. В 2 рази більше норми. Ну не можу я поки що привести додому 5-6 підлящиків. Не зрозуміють. Нікому нічого пояснювати, доводити не буду. Кожен має свою думку. 

Дякую всім за перегляд!

НХНЛ!!!

Добра Вам!

развернуть

Відпускна рибалка на Дністрі

Всего 4 картинки


Тільки, що повернувся з Дністра. Відпустка все ж та ще й свято Петра та Павла. Сиділи кумом з вчорашнього вечора. Вечером та вночі покльовок помічено не було, зранку також. Можливо взнаки далася погода, яка постійно баламутилася: то дощ, то сонце і так разів п'ять на день. І дуже парило. Клювати почало з восьми ранку і до десятої. На фото мій улов.

Показать еще
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!