BRP

юзер под контролем Администрации

Украина
0 подписчиков
15 / 0.01
Предпочитаемые сообщества:
faq, youtube, basesshops,
Он с нами с 21.03.2013 г.

CAN-AM QUEST CUP 2021 года! Перший етап! Змагання для любителів і професіоналів!

CAN-AM QUEST CUP 2021 года! Перший етап! Змагання для любителів і професіоналів! Фото №1

Якщо ви втомилися від сірих буднів, щоденних стресів і проблем, тіло жадає відпочинку, а душа - пригод, то вам просто необхідно відвідати 1-й етап Чемпіонату України з GPS-орієнтування CAN-AM QUEST CUP, який відбудеться 17 квітня 2021 року в Полтавській області.


CAN-AM QUEST CUP - перший і єдиний в своєму роді захід, що поєднує в собі спортивний азарт і активний відпочинок. Тільки тут любителі позашляхової техніки (квадроцикли і баггі) зможуть випробувати себе і свою техніку, насолодитися мальовничою природою, отримати цінні призи від спонсорів і партнерів змагань!Що таке CAN-AM QUEST CUP? Ось кілька простих правил:


• Це, перш за все, заходи, які об'єднують близьких по духу і захопленням людей, основна мета яких розвиток і популяризація квадроруху в Україні. Будь-яка людина, у якої є квадроцикл будь-якої моделі і потужності, незалежно від досвіду і підготовки зможе брати участь в даному заході. Азарт, інтерес, відсутність вимог до спеціальної фізичної підготовки і підготовки техніки, любов до природи та активного відпочинку, фотоапарат, навігатор і квадроцикл - все, що вам треба, щоб стати членом великої і дружної "квадросім'ї".

• Одноденні захоплюючі подорожі на Вашій улюбленій техніці в компанії приємних і захоплених активним відпочинком людей у ​​форматі GPS-орієнтування, де переможець визначається за найбільшим «взяттям точок» за найменший час. Для максимального комфорту учасників точки будуть розділені за рівнем складності. Відповідно учасники самі зможуть визначати в якому класі їм брати участь - LIGHT або SPORT.

• Командне змагання, де всі учасники, шляхом жеребкування, розподіляються в команди (класи LIGHT) або екіпажі заздалегідь формуються (класи SPORT). Саме таким чином формується командний дух, а так само зрівнюються шанси для всіх учасників, незалежно від їх досвіду і комплектації техніки. Призами нагороджуються всі учасники команди або екіпажу, які завоювали три призових місця.

• Активний і захоплюючий відпочинок, де задоволення отримують як учасники, так і вболівальники. Організатори використовують максимально цікаві локації і незвичайні місця для проведення змагань, щоб поєднати спортивну складову і відпочинок на природі.


Місце проведення (старт/фініш):


Полтавська обл., Кременчуцький р-н, с. Омельник, пров. Сонячний, 11, санаторій "Івушка", GPS: 49.20609960890141, 33.56407530354514


Організатор:


Квадроциклетний клуб «Адреналін»


Генеральний спонсор змагання:


Компанія Логос-Спорт - ексклюзивний дистриб'ютор продукції BRP в Україні

развернуть

Экспедиция на квадроциклах и багги "Зимние Черкассы 2020"

youtube.com

Зимние Черкассы это ежегодная экспедиция на квадроциклах и мотовездеходах вдоль Кременчугского водохранилища и знаменитыми Ирдынскими болотами протяженностью более 400 км. 


О том с какими трудностями нам пришлось столкнуться за эти два дня и какие преграды преодолеть, смотрите в нашем новом выпуске.

Обзор снегоходы SKI-DOO 2021 chapter 2 Полная версия

youtube.com

Украинский блогер и фотограф Эд Коленко рассказывает о новых снегоходах Ski-Doo 2021 модельного года, в рамках дистрибьюторской встречи в Финляндии, которая состоялась в марте этого года.

На чём ездить зимой? Гусеницы "APACHE 360" и "BACKCOUNTRY" для квадроциклов CAN-AM

На чём ездить зимой? Гусеницы

Сколько существует видов резины для квадроциклов? Даже начинающий квадроциклист без труда назовет с десяток брендов и моделей. Есть резина для твердых грунтов и болота, есть для песка и гравия, для торфа, жидкой грязи, для глины. Существует раллийная резина, резина для триала и так можно перечислять еще очень долго. Но вот вопрос, а на чем ездят квадроциклы зимой? На этот вопрос есть всего один ответ — это гусеницы!Да, существуют специальные гусеницы для квадроциклов и мотовездеходов и имя этому чуду: APACHE. Не знаю, чем руководствовался отдел маркетинга компании BRP, когда давал название этому продукту, но с ассоциативным мышлением у него было все в порядке.


Всего существует пять видов гуслей для техники CAN-AМ. Это комплект для рамы G1, для рамы G2 в 2012г выпустили APACHE 360 и 360LT, так же существует специальная версия для квадроцикла 6Х6 и наконец инновационная гусеница 2019го модельного года, APACHE Backcountry.Теперь обо всех этих Трак-системах, но по очереди.


Все гусеницы серии APACHE 360 одинаковы по своей инженерной мысли и отличаются всего лишь длинной трака. Серия с индексом LT предназначена для использования на квадроциклах SSV (мотовездеходы, багги). Конструктивно APACHE 360 в отличии от APACHE Backcountry, напоминают танковую гусеницу и являются универсальной системой, предназначенной для передвижения по снегу, грязи, песку, твердому грунту и льду. Модель гусеницы 2019го года, Backcountry, построена по принципу снегоходной лыжи. Она имеет алюминиевую раму сильно напоминающую лыжу и всего два направляющих ролика и предназначена данная модель для передвижения только по снегу и льду.


Гусеницы APACHE Backcountry шире и длиннее, чем 360я серия и имеют увеличенный грунтозацеп.Для каждой модели квадроцикла CAN-AM существует свой комплект для инсталляции. Установка гусениц с уже установленным инсталляционным комплектом занимает не больше часа.


Немаловажная деталь, все гусеницы оснащаются электронным блоком корректировки. Так же усиленные элементы конструкции обеспечивают надежность гусеницы, а особая конструкция позволяет улучшить такие характеристики, как ускорение, управляемость, торможение, устойчивость при движении вдоль склона.


Так вот хорошие мои, задумываясь над вопросом как катать зимой на квадрике, ответ очевиден. «Must Have» для всех владельцев техники CAN-AM и любителей активного отдыха зимой это APACHE 360 и APACHE Backcountry!P.S.

Производитель настоятельно не рекомендует прыгать на гусеницах и нарушать скоростной режим, гусеницы значительно повышают проходимость вашей техники, но не превращают ваш квадроцикл в снегоход.развернуть

3-й етап Чемпіонату України з бахи 2020 року - BAJA GRAND FINAL

3-й етап Чемпіонату України з бахи 2020 року - BAJA GRAND FINAL Фото №1

Запрошуємо всіх любителів спорту і екстриму на BAJA UKRAINE сезону 2020 року в легендарні Олешківські піски! 


16-18 жовтня 2020 року на Херсонщині відбудеться фінал Чемпіонату України з Бахи «BAJA GRAND FINAL». На учасників чекають понад 500 кілометрів піщаної траси, високий рівень організації, гостинність заміського комплексу, смачна кухня ресторану, подарунки від спонсорів і партнерів змагання, і звичайно справжній заряд адреналіну! Тому, якщо у вас є мотоцикл, квадроцикл або баггі, то фінал Чемпіонату України з Бахи - подія, яку ви не можете пропустити! Баха - це не просто гонка, це три дні справжнього драйву і екстриму! Це випробування на витривалість і перевірка своїх сил! Це яскраві емоції і спогади на все життя!


Організатор:


Квадроциклетний клуб «Адреналін»

ЖЗЛК

Федерація мотоциклетного спорту Херсонської області


Генеральний спонсор змагань:


Компанія Логос-Спорт - ексклюзивний дистриб'ютор Can-Am BRP в Україні


Партнери змагань:


ALeXX- перший креативний коньяк у стилі Fusion

BEACON - системи GPS моніторингу

Яхт-клуб «Maxmarine»

Sparta Club New Kakhovka - клуб активного відпочинку, який об'єднує власників водних і позашляхових транспортних засобів

Спортивні масла MAXIMA


Приймаюча сторона:


Заміський комплекс «Grand Prix»

Інформаційні партнери:

MIXSPORT

Project52

AUTO.RIA

развернуть
Показать еще
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!