Браконьєри за шість кілограм незаконно виловлених раків сплатять до бюджету понад 38 тис. грн


Вироком Чернігівського районного суду, винесеним третього вересня 2020 року, визнано винними у скоєнні кримінального проступку передбаченого ч. 1 ст. 249 Кримінального кодексу України жителів м. Чернігів та с. Халявин Чернігівського району. Громадяни сплатить штраф на користь держави у розмірі 17 тис. грн кожен.

Крім того, правопорушники в добровільному порядку, до рішення суду, сплатили компенсацію за нанесені збитки рибному господарству в розмірі 4 692 грн.

Нагадаємо, що дане порушення було зафіксовано Чернігівським рибоохоронним патрулем шостого серпня поточного року на водосховищі поблизу с. Пакуль Чернігівського району. Вказані особи під час заборони на вилов раків, за допомогою 10 од. сіток «ятір» виловили 184 екз. членистоногих, загальною вагою майже 6 кг.

Чернігівський рибоохоронний патруль нагадує, що з 1 листопада 2020 року на Чернігівщині діє заборона на вилов водних біоресурсів на зимувальних ямах. З розташуванням зимувальних ям у водоймах на території області можна ознайомитися на інтерактивній карті за посиланням.

Якщо ви стали свідком порушення Правил рибальства, незаконного придбання чи збуту водних біоресурсів або зберігання чи реалізації заборонених знарядь лову, прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» патруля (099) 112-13-44 та (0462) 93-75-57 (цілодобово).


Джерело: сайт Чернігівського рибоохоронного патруля


Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!