Чернігівським рибоохоронним патрулем за тиждень викрито 17 порушень Правил рибальства зі збитками понад 21 тис.грн


За тиждень з 17 по 24 вересня 2020 року Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 17 порушень Правил рибальства. Так, складено чотири протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), в тому числі один з ознаками кримінального правопорушення, шість протоколів - за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства) та один - за ст. 90 - 1 КУпАП (порушення вимог щодо охорони видів тварин занесених до Червоної книги України).

Крім цього, складено шість актів виявлення безхазяйного майна, згідно яких з водойм вилучено 15 кг риби та 19 од. сіток.

«Всього у порушників вилучено 39 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 23 од. заборонених знарядь лову. Нараховано штрафів на загальну суму 360 грн. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 21 345 грн», - зазначив в.о. начальника Управління Держрибагентства у Чернігівській області Ігор Токарський.

Для прикладу, 17 вересня в ході проведення рибоохоронного рейду на водоймах Менського району викрито грубе порушення Правил рибальства. На р. Десна, поблизу с. Миколаївка житель с. Локнисте за допомогою сітки поріжної виловив 3 екз. ляща, загальною вагою 1 кг. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 510 грн.

20 вересня на водосховищі поблизу с. Пакуль Чернігівського району житель с. Андріївка ловив рибу сіткою «ковбеха». В протизаконний спосіб порушник виловив 5 кг водних біоресурсів: раки – 44 екз., лин – 14 екз., плітка – 2 екз. та 1 екз. карася сріблястого. Завдано збитків у розмірі 2 975 грн.

На порушників складено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ направлено до районних судів області для винесення рішення про притягнення винних осіб до відповідальності. Водні біоресурси і заборонені знаряддя лову вилучено.

Якщо ви стали свідком порушення Правил рибальства чи збуту водних біоресурсів прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» рибоохоронного патруля Чернігівщини (099) 112-13-44 та (0462) 93-75-57 (цілодобово).

 

Джерело: сайт Чернігівського рибоохоронного патруля

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!