Чернігівським рибоохоронним патрулем за тиждень викрито 18 порушень Правил рибальства зі збитками понад 11 тис. грн


З 20 по 27 серпня 2021 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 18 порушень Правил рибальства. Так, складено вісім протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), в т.ч. один з ознаками кримінального правопорушення, чотири - за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства) та один - за ст. 88 - 1 КУпАП (порушення порядку придбання, збуту водних біоресурсів).

Крім цього, складено п’ять актів виявлення безхазяйного майна, згідно яких з водойм вилучено 14 кг риби та 20 од. сіток.

Всього у порушників вилучено 33 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 28 од. заборонених знарядь лову. Накладено штрафів на суму 400 грн. Загальна сума збитків, завданих рибному господарству України, склала 11 441 грн.

Для прикладу, 20 серпня на озері поблизу с. Поліське Остерської громади Чернігівської області виявлено двох місцевих мешканців, які за допомогою сітки поріжної виловили понад 6 кг риби: карась сріблястий - 12 екз., лин - 5 екз., щука - 3 екз. та сом - 1 екз. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 2 244 грн.

На порушників Правил рибальства складено протоколи про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи направлені до Козелецького районного суду для винесення рішення про притягнення винних осіб до відповідальності. Заборонене знаряддя лову та незаконно добуту рибу вилучено.

Якщо ви стали свідком порушення Правил рибальства, незаконного придбання чи збуту водних біоресурсів або зберігання чи реалізації заборонених знарядь лову, прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» Чернігівського рибоохоронного патруля (099) 112-13-44 та (0462) 93-75-57 (цілодобово).

Довідкова інформація:

На Чернігівщині з 1 серпня по 20 вересня (включно) заборонений вилов раків. За порушення заборони на вилов раків браконьєрам загрожує адміністративна відповідальність у вигляді штрафу до 680 грн. Крім того, за кожного виловленого рака доведеться заплатити по 25,50 грн компенсації


Джерело: сайт Чернігівського рибоохоронного патруля

 


Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!