Чернігівським рибоохоронним патрулем за тиждень викрито 31 порушення Правил рибальства зі збитками понад 14 тис.грн


З 2 по 9 лютого 2022 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 31 порушення Правил рибальства. Так, складено три протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), 26 - за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства) та два акти виявлення безхазяйного майна, згідно яких з водойм вилучено 4 кг риби та 5 од. сіток.

Всього у порушників вилучено 5 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 9 од. заборонених знарядь лову. Накладено штрафів на суму 2 750 грн. Загальна сума збитків, завданих рибному господарству України, склала 14 127 грн.

Для прикладу, 8 лютого на р. Десна, поблизу с. Блистова Менської громади Корюківського району державними інспекторами було виявлено сітку «рамка» до якої потрапило 19 од. плітки, загальною вагою 0,3 кг. Власників забороненого знаряддя лову встановити не вдалося. За результатами складено акт вилучення безгосподарського майна. Сітку та снулу рибу передано на склад Управління для подальшої утилізації.

Якщо ви стали свідком порушення Правил рибальства, незаконного придбання чи збуту водних біоресурсів або зберігання чи реалізації заборонених знарядь лову, прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» Чернігівського рибоохоронного патруля (099) 112-13-44 та (0462) 93-75-57 (цілодобово).

Довідкова інформація:

З 1 листопада 2021 року на території області заборонено ловити рибу на зимувальних ямах. З розташуванням зимувальних ям можна ознайомитися на інтерактивній карті за допомогою будь-якого гаджету за посиланням https://bit.ly/2qmd3Tn.

Також, з 25 листопада діє заборона на будь-який вилов раків у рибогосподарських водних об’єктах Чернігівської області. За кожен незаконно добутий екземпляр рака порушнику доведеться сплатити збитки у розмірі 3 332 грн та штраф – до 680 грн.


Джерело: сайт Чернігівського рибоохоронного патруля

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!