Чернігівським рибоохоронним патрулем за тиждень викрито 32 порушення Правил рибальства


За тиждень з 3 по 10 грудня 2020 року Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 32 порушення Правил рибальства. Так, складено чотири протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову) та 18 протоколів - за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства).

Крім цього, складено 10 актів виявлення безхазяйного майна, згідно яких з водойм вилучено 20 кг риби та 32 од. сіток.

«Всього у порушників вилучено 22 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 37 од. заборонених знарядь лову. Нараховано штрафів на загальну суму 1 590 грн. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 1 853 грн», - зазначив начальник Управління Держрибагентства у Чернігівській області Микола Каленюк.

Для прикладу, восьмого грудня в ході проведення рибоохоронного рейду на водоймах Городнянського району викрито два грубих порушення Правил рибальства.

На р. Снов, поблизу с. Великий Дирчин жителі м. Сновськ та с. Займище виловлювали рибу за допомогою сіток зяберних (одностінних). В протизаконний спосіб порушники на двох виловили 2 кг риби: плітка – 18 екз., окунь – 8 екз. та 1 екз плоскирки. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 1 700 грн.

Чернігівський рибоохоронний патруль нагадує, що з 1 листопада 2020 року на Чернігівщині діє заборона на вилов водних біоресурсів на зимувальних ямах. З розташуванням зимувальних ям у водоймах на території області можна ознайомитися на інтерактивній карті за посиланням.

Якщо ви стали свідком порушення Правил рибальства, незаконного придбання чи збуту водних біоресурсів або зберігання чи реалізації заборонених знарядь лову, прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» патруля (099) 112-13-44 та (0462) 93-75-57 (цілодобово).Джерело: сайт Чернігівського рибоохоронного патруля

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!