Чернігівським рибоохоронним патрулем за тиждень викрито 35 порушень Правил рибальства


З 14 по 21 січня 2021 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 35 порушень Правил рибальства. Зокрема, викрито одне грубе порушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову). Також складено 19 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства).

Крім цього, складено 15 актів виявлення безхазяйного майна, згідно яких з водойм вилучено 28 кг риби та 38 од. сіток.

«Всього у порушників протягом тижня вилучено 33 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 39 од. заборонених знарядь лову. Накладено штрафів (за постановами судів та органів рибоохорони) на суму 1 900 грн. Загальна сума збитків, завданих рибному господарству України, склала 850 грн», - зазначив начальник Управління Держрибагентства у Чернігівській області Микола Каленюк.

Для прикладу, 19 січня на р. Десна, поблизу с. Боромики Чернігівського району місцевий житель за допомогою забороненого знаряддя лову - «драч» виловив 2 екз. сома, загальною вагою понад 4 кг. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 850 грн.

Чернігівський рибоохоронний патруль нагадує, що з 1 листопада 2020 року на Чернігівщині діє заборона на вилов водних біоресурсів на зимувальних ямах. З розташуванням зимувальних ям у водоймах на території області можна ознайомитися на інтерактивній карті за посиланням.

З початку дії заборони рибпатрулем складено 140 адміністративних протоколів на порушників Правил рибальства на зимувальних ямах, накладено штрафів на загальну суму 12 200 грн.

Якщо ви стали свідком порушення Правил рибальства, незаконного придбання чи збуту водних біоресурсів або зберігання чи реалізації заборонених знарядь лову, прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» Чернігівського рибоохоронного патруля (099) 112-13-44 та (0462) 93-75-57 (цілодобово).


Джерело: сайт Чернігівського рибоохоронного патруля

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!