Чернігівським рибоохоронним патрулем за тиждень викрито 53 порушення Правил рибальства


За тиждень з 10 по 17 грудня 2020 року Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 53 порушення Правил рибальства. Так, складено п’ять протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову) та 40 протоколів - за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства).

Крім цього, складено вісім актів виявлення безхазяйного майна, згідно яких з водойм вилучено 13 кг риби та 23 од. сіток.

«Всього у порушників вилучено 16 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 32 од. заборонених знарядь лову. Нараховано штрафів на загальну суму 4 140 грн. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 1 734 грн», - зазначив начальник Управління Держрибагентства у Чернігівській області Микола Каленюк.

Чернігівський рибоохоронний патруль нагадує, що з 1 листопада 2020 року на Чернігівщині діє заборона на вилов водних біоресурсів на зимувальних ямах. З розташуванням зимувальних ям у водоймах на території області можна ознайомитися на інтерактивній карті за посиланням.

З початку дії заборони рибпатрулем складено 88 адміністративних протоколів на порушників Правил рибальства на зимувальних ямах, накладено штрафів на загальну суму 8 080 грн.

Якщо ви стали свідком порушення Правил рибальства, незаконного придбання чи збуту водних біоресурсів або зберігання чи реалізації заборонених знарядь лову, прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» Чернігівського рибоохоронного патруля (099) 112-13-44 та (0462) 93-75-57 (цілодобово).Джерело: сайт Чернігівського рибоохоронного патруля

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!