Чернігівським рибоохоронним патрулем за тиждень вилучено 25 од. сіток та 25 кг незаконно добутої рибиЗа тиждень з 10 по 17 вересня 2020 року Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 22 порушення Правил рибальства. Так, складено сім протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), шість протоколів - за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства) та три - за ст. 88 - 1 КУпАП (порушення порядку придбання, збуту водних біоресурсів).

Крім цього, складено шість актів виявлення безхазяйного майна, згідно яких з водойм вилучено 14 кг риби та 19 од. сіток.

«Всього у порушників вилучено 25 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 25 од. заборонених знарядь лову. Нараховано штрафів на загальну суму 510 грн. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 3 272,5 грн», - зазначив т.в.о. начальника Чернігівського рибоохоронного патруля Ігор Токарський.

Для прикладу, 10 вересня в ході проведення рибоохоронного рейду на водоймах Козелецького району викрито грубе порушення Правил рибальства. На р. Десна, поблизу с. Соколівка житель м. Київ за допомогою сітки поріжної виловив 4 кг риби: плітка - 8 екз., синець - 5 екз., лящ - 3 екз., окунь - 2 екз. та по 1 екз. щуки і білизни. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 2 244 грн.

19 вересня на р. Десна, поблизу с. Миколаївка Менського району виявлено жителя с. Локнисте, який за допомогою сітки поріжної виловив 3 екз. ляща, загальною вагою майже 3 кг. Завдано збитків у розмірі 510 грн.

На порушників складено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ направлено до районних судів області для винесення рішення про притягнення винних осіб до відповідальності. Водні біоресурси і заборонені знаряддя лову вилучено.

Якщо ви стали свідком порушення Правил рибальства чи збуту водних біоресурсів прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» рибоохоронного патруля Чернігівщини (099) 112-13-44 та (0462) 93-75-57 (цілодобово).

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!