Чернігівським рибоохоронним патрулем за тиждень зафіксовано 21 порушення Правил рибальства


За тиждень з 30 липня по 6 серпня 2020 року Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 21 порушення Правил рибальства. Так, складено 15 протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову) та шість протоколів - за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства).

«Всього у порушників вилучено 22 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 22 од. заборонених знарядь лову. Нараховано штрафів на загальну суму 620 грн. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 9 571 грн», - зазначив начальник Чернігівського рибоохоронного патруля Микола Каленюк.

Для прикладу, 31 липня на водосховищі поблизу с. Пакуль Чернігівського району рибоохоронним патрулем було викрито двох жителів с. Гончарівськ, які за допомогою сітки виловили 30 екз. плітки, загальною вагою 4 кг. Завдано збитків у розмірі 2 550 грн.

П’ятого серпня на озері поблизу с. Брусилів Чернігівського району виявлено двох осіб, які за допомогою 2 од. сіток виловили 3 кг риби: карась сріблястий - 30 екз., плітка – 11 екз. та йорж звичайний. Збитки склали 1 462 грн.

На порушників складено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ направлено до районних судів області для винесення рішення про притягнення винних осіб до відповідальності. Рибу і заборонені знаряддя лову вилучено.

Чернігівський рибоохоронний патруль нагадує, що з 1 серпня розпочалась заборона на вилов раків, що триватиме до 10 вересня (включно).

За порушення заборони браконьєрам загрожує адміністративна відповідальність у вигляді штрафу до 680 гривень. Крім того, за кожного виловленого рака доведеться заплатити по 25,50 грн компенсації.

Якщо ви стали свідком порушення Правил рибальства чи збуту водних біоресурсів прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» рибоохоронного патруля Чернігівщини (099) 112-13-44 та (0462) 93-75-57 (цілодобово).

Джерело: сайт Чернігівського рибоохоронного патруля

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!