Чернігівський рибоохоронний патруль проконтролював дотримання Правил рибальства на риболовних змаганнях у м. Остер


22 серпня 2020 року відбулися спортивні змагання з риболовлі на оз. Солонецьке та р. Десна в межах м. Остер Козелецького району.

Організаторами змагань виступили: Козелецьке УТМР, Козелецька районна державна адміністрація та дирекція магазину «Рибачок».

У змаганні взяли участь рибалки-любителі та рибалки-спортсмени. Змагалися не тільки чоловіки, але й жінки та діти.

Перед початком заходу головним державним інспектором Чернігівського рибоохоронного патруля Петром Курачем було проведено роз’яснювальну бесіду серед учасників змагань та вболівальників, щодо дотримання Правил любительського і спортивного рибальства.

Рибалки змагалися в майстерності з ловлі на спінінг хижої риби, фідерної ловлі та лову на вудку.

Також були представлені додаткові номінації: «Найбільший трофей», «Наймолодший Рибак» та «Найстарший рибак», яким став житель м. Остер 1940 року народження.

Після завершення спортивної частини переможців було нагороджено призами від організаторів змагань.

Рибоохоронний патруль Чернігівщини висловлює вдячність організаторам змагань за популяризацію риболовного спорту, підвищення спортивної майстерності та пропаганди здорового способу життя. А також вітає переможців змагань.

Довідкова інформація:

В Управлінні Держрибагентства у Чернігівській області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (099) 112-13-44 та (0462) 93-75-57. Про порушення Правил рибальства, придбання чи збуту водних біоресурсів прохання оперативно повідомляти за вказаними номерами телефону.

Фото: Татьяна Балунова


Джерело: сайт Чернігівського рибоохоронного патруля

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!