На р. Десна біля с. Горбове в нерест браконьєр рибалив за допомогою 7 од. сіток, - Чернігівський рибоохоронний патруль


26 квітня 2021 року Чернігівським рибоохоронним патрулем на р. Десна, поблизу с. Горбове Куликівської громади Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

Місцевий житель, в період нерестової заборони, виловлював рибу за допомогою 7 од. сіток зяберних (одностінних). В протизаконний спосіб порушник добув 7 кг риби: синець – 9 екз., плоскирка – 6 екз., лящ – 3 екз. та 1 екз. карася сріблястого. Завдано збитків рибному господарству України у розмірі 1 496 грн.

На порушника складено адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи будуть направлені до Куликівського районного суду для винесення рішення про притягнення винної особи до відповідальності. Рибу і заборонені знаряддя лову вилучено.

Чернігівський рибоохоронний патруль нагадує, якщо ви стали свідком порушення Правил рибальства, незаконного придбання чи збуту водних біоресурсів або зберігання чи реалізації заборонених знарядь лову прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» патруля (099) 112-13-44 та (0462) 93-75-57 (цілодобово).

Довідкова інформація:

З 1 квітня 2021 року на території області розпочалась нерестова заборона на вилов водних біоресурсів. Любительське рибальство дозволено лише однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берега за межами нерестовищ у визначених місцях.

З переліком місць, відкритих для здійснення любительського рибальства під час нересту можна ознайомитись на інтерактивній карті за посиланням.Джерело: сайт Чернігівського рибоохоронного патруля


Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!