Під час нересту порушники незаконно виловили 16 кг риби на понад 3 тис. грн збитків, - Чернігівський рибоохоронний патруль


13 квітня 2021 року, в період нерестової заборони, Чернігівським рибоохоронним патрулем на р. Десна, поблизу с. Салтикова Дівиця Куликівської громади Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

Двоє місцевих жителів виловлювали рибу за допомогою забороненого знаряддя лову – сітки зяберної (одностінної). В протизаконний спосіб порушники добули 16 кг риби: синець – 11 екз., лящ – 9 екз., по 2 екз. плітки і білизни та 1 екз. окуня. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 3 162 грн.

На порушників складено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ будуть направлені до Чернігівського районного суду для винесення рішення про притягнення винних осіб до відповідальності. Рибу і заборонене знаряддя лову вилучено.

Чернігівський рибоохоронний патруль нагадує, якщо ви стали свідком порушення Правил рибальства, незаконного придбання чи збуту водних біоресурсів або зберігання чи реалізації заборонених знарядь лову прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» патруля (099) 112-13-44 та (0462) 93-75-57 (цілодобово).

Довідкова інформація:

З 1 квітня 2021 року на території області розпочалась нерестова заборона на вилов водних біоресурсів. Любительське рибальство дозволено лише однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берега за межами нерестовищ у визначених місцях.

З переліком місць, відкритих для здійснення любительського рибальства під час нересту можна ознайомитись на інтерактивній карті за посиланням.


Джерело: сайт Чернігівського рибоохоронного патруля

 

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!