Порушники на Стрижні наловили зарибленого коропа на понад 11 тис. грн збитків27 травня 2021 року під час проведення рибоохоронного рейду на р. Стрижень в районі Стрілецької Набережної у м. Чернігів Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито два грубих порушення Правил рибальства.

В першому випадку чернігівець виловив 38 екз. вселеної молоді коропа, загальною вагою понад 7 кг, чим перевищив добову норму вилову більш ніж у два рази. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 11 628 грн. Рибу врятувати не вдалося.

Інший житель м. Чернігів вийшов порибалити на річку з двома сітками «рамка». Патруль нагодився вчасно, порушник не встиг наловити риби.

В обох випадках на громадян складені протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ будуть передані до Деснянського районного суду у м. Чернігові для винесення рішення про притягнення винних осіб до відповідальності. Рибу і заборонені знаряддя лову вилучені.

Чернігівський рибоохоронний патруль нагадує, що 26.05.2021 до річки Стрижень, на третій водоймі в районі Стрілецької Набережної, було випущено більше 15 тис. екземплярів молоді коропа, загальною вагою 1 515 кг.

Начальник Чернігівського рибоохоронного патруля Микола Каленюк звернувся через місцеві телеканали та Інтернет - ресурси до рибалок-любителів з проханням відпускати молодь коропа до водойми, вразі, якщо той попадеться на гачок.

На жаль, чернігівці знехтували даним проханням. Рибпатрулем було зафіксовано більш ніж два десятки фактів вилову молоді коропа рибалками – любителями.

У випадках коли риба була жива у садках її було випущено, порушники отримали попередження. За загиблу рибу браконьєрам прийдеться сплатити збитки, завдані рибному господарству України, по 306 грн за кожну особину виловленої молоді коропа.

Чернігівський рибоохоронний патруль вкотре звертається до жителів Чернігова, які рибалять на Стрижні, з проханням випускати спійманого коропа. Риба не встигла акліматизуватися, голодна, тому у великій кількості клює на гачок. Трохи терпіння і ви зможете насолоджуватися гарними уловами.

Якщо ви стали свідком порушення Правил рибальства, незаконного придбання чи збуту водних біоресурсів або зберігання чи реалізації заборонених знарядь лову, прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» Чернігівського рибоохоронного патруля (099) 112-13-44 та (0462) 93-75-57 (цілодобово).

Довідкова інформація:

Добова норма вилову риби на одну особу становить 3 кг. Мінімальний розмір коропа, дозволений для вилову, становить 25 см.


Джерело: сайт Чернігівського рибоохоронного патруля

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!