Про порушення Правил рибальства можна цілодобово повідомляти на «гарячу лінію», - Чернігівський рибоохоронний патруль


З початку 2021 року на телефон «гарячої лінії» Чернігівського рибоохоронного патруля надійшло 16 повідомлень про порушення Правил рибальства. Для перевірки, отриманої телефоном інформації, державні інспектори здійснили рейдові виїзди на водойми для фіксування можливих правопорушень. В ході проведених перевірок інформації, викладеної у повідомленнях на «гарячу лінію», не підтвердились 14 випадків, по 2 повідомленнях було зафіксовано факти порушення.

Так, 9 квітня, під час нерестової заборони на вилов водних біоресурсів, на озері поблизу с. Галиця Лосинівської громади Ніжинського району викрито місцевого жителя, який рибалив за допомогою 2 од. сіток зяберних (одностінних). До тенет браконьєра встигла потрапити одна щука, вагою 300 грамів. Своїми діями порушник завдав збитків рибному господарству у розмірі 340 грн. На громадянина складений адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Рибу заборонені знаряддя лову вилучено.

13 червня на ставку поблизу смт Парафіївка Парафіївської громади Прилуцького району, виявлено місцевого жителя з 6 од. сіток "ятір" у які потрапило 743 екз. молоді карася сріблястого, загальною вагою 12 кг. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 12 631 грн.

На місце вчинення правопорушення було викликано слідчо – оперативну групу Прилуцького ВП ГУНП в Чернігівській області. На правопорушника складений протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП, який був направлений до Прилуцького міськрайонного суду для винесення рішення про притягнення винних осіб до відповідальності. Незаконно добуті водні біоресурси та заборонені знаряддя лову вилучено.

Нацполіцією відомості про кримінальне правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Нагадуємо, що реєстрація звернень громадян на «гарячу лінію» має свою, встановлену законодавством, процедуру. Відповідно до ст. 5 Закону України «Про звернення громадян» у зверненні має бути обов’язково зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання тощо. Відповідно, якщо ви не хочете назвати таку інформацію – ми не маємо змоги зафіксувати ваше звернення.

Знайте, щоб перевірити Ваше повідомлення виїжджає рейдова група, яка складається не менше чим з трьох осіб. Для того щоб, раціонально витрачати людські та матеріальні ресурси, черговий обов’язково запитає зворотній номер телефону на який можуть зателефонувати державні інспектори рибпатруля щоб скоординувати свої дії. Без зворотного зв’язку інспектори також не будуть реагувати на повідомлення. Просимо поставитися до цього з розумінням. Адже надходять дзвінки і від самих правопорушників для того щоб відволікти увагу інспекторів від місця скоєння правопорушень.

Наголошуємо, що у Чернігівському рибоохоронному патрулі працює лише 14 державних інспекторів, які безпосередньо забезпечують організацію та здійснення державного нагляду (контролю) у галузі охорони, використання та відтворення водних біоресурсів. Площа водних об’єктів підконтрольних Управлінню складає майже 68 тис. га, забезпечити контролем кожен водний об’єкт області фізично неможливо.

Крім того, матеріально-технічне забезпечення інспекторів потребує значного покращення. Тому, сподіваємось на плідну і результативну співпрацю із свідомими громадянами, які небайдужі до збереження природних ресурсів нашого краю.

Якщо ви бачите порушення Правил рибальства, незаконний продаж водних біоресурсів або заборонених знарядь лову НЕГАЙНО, по факту телефонуйте на телефони «гарячої лінії» Чернігівського рибоохоронного патруля: (099) 112-13-44 та (0462) 93-75-57, які працюють цілодобово, сім днів на тиждень.


Джерело: сайт Чернігівського рибоохоронного патруля

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!