Вийшли з друку посібники щодо виробництва стерляді та африканського кларієвого сома


Бюджетною установою «Методично-технологічний центр з аквакультури» у тісній співпраці з Національним університетом біоресурсів та природокористування України підготовлено посібник щодо виробництва стерляді з використанням інструментів впливу на організаційно-економічні та виробничі процеси в умовах глобального дефіциту продовольства. В підручнику обґрунтовано заходи щодо отримання товарної продукції за короткий період часу при найменших витратах з можливістю наситити осетровими ринок риби в Україні.

Крім того, фахівцями підготовлено посібник, в якому розкрито основні складові щодо виробництва африканського мармурового кларієвого сома з використанням інструментів впливу на економічні та виробничі процеси у ході формування пропозиції на рибу в умовах глобальних продовольчих і фінансових викликів.

Підручники розраховані на фахівців галузі рибного господарства, слухачів курсів підвищення кваліфікації, науково-педагогічних працівників, аспірантів, магістрів, спеціалістів аграрного сектору економіки України.

Детальніше з науковими роботами можна ознайомитися на вебсайті Держрибагентства у розділі «Агентство-Наука-Економіка рибного господарства» або за посиланням.

Комментировать

Индивидуальные курсы английского дают возможность выбрать преподавателя,с которым хотел бы заниматься. Единственно, не всегда понравившийся преподаватель бывает свободен.

Плюсы: удобно заниматься из дома в удобное для тебя время, можешь участвовать в разговорных клубах - это бесплатно для учеников школы. Можешь сменить преподавателя, если тебя что-то не устраивает.


Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!