За тиждень викрито 39 порушень Правил рибальства, - Чернігівський рибоохоронний патрульЗ 18 по 25 лютого 2021 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 39 порушень Правил рибальства. Зокрема, викрито п’ять грубих порушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову). Також складено 31 протокол за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства).

Крім цього, складено три акти виявлення безхазяйного майна, згідно яких з водойм вилучено 5 кг риби та 6 од. сіток.

«Всього за тиждень вилучено 6 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 11 од. заборонених знарядь лову. Накладено штрафів (за постановами судів та органів рибоохорони) на суму 3 060 грн. Загальна сума збитків, завданих рибному господарству України, склала 170 грн», - зазначив начальник Управління Держрибагентства у Чернігівській області Микола Каленюк.

Чернігівський рибоохоронний патруль нагадує, що з 1 листопада 2020 року на Чернігівщині діє заборона на вилов водних біоресурсів на зимувальних ямах. З розташуванням зимувальних ям у водоймах на території області можна ознайомитися на інтерактивній карті за посиланням.

З початку дії заборони рибпатрулем складено 239 адміністративних протоколів на порушників Правил рибальства на зимувальних ямах, накладено штрафів на загальну суму 23 010 грн.

Якщо ви стали свідком порушення Правил рибальства, незаконного придбання чи збуту водних біоресурсів або зберігання чи реалізації заборонених знарядь лову, прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» Чернігівського рибоохоронного патруля (099) 112-13-44 та (0462) 93-75-57 (цілодобово).


Джерело: сайт Чернігівського рибоохоронного патруля

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!