Запрошуємо орендарів водойм (суб’єктів аквакультури) на онлайн-нараду, -Чернігівський рибоохоронний патруль


Чернігівський рибоохоронний патруль запрошує суб’єктів аквакультури, які використовують водні об’єкти для рибогосподарських цілей, на практичне навчання з роз’яснення інструкції із заповнення форми звітності 1 А-риба (річна) «Виробництво продукції аквакультури за 2021 рік».

Захід відбудеться 28 вересня 2021 року об 11 годині із застосуванням сервісу для проведення онлайн-конференцій Cisco WebEx Meetings.

Нагадуємо, що усі суб’єкти аквакультури зобов’язані щороку до 10 січня подавати звітність за формою № 1 А – риба (річна).

Також попереджаємо орендарів про можливе припинення договору оренди у разі невиконання норм законодавства, в тому числі неподання звітності про обсяги виробництва продукції аквакультури. Дане рішення було прийнято на спільній нараді з Чернігівською облдержадміністрацією.

Для отримання паролю доступу до онлайн-наради необхідно звернутися до Чернігівського рибоохоронного патруля за телефонами (0462) 676-038, (097) 376–80-16 або на електронну адресу chernigivryboohorona@i.ua.


Джерело: сайт Чернігівського рибоохоронного патруляКомментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!