юзер под контролем Администрации

Украина
0 подписчиков
5 / 0
Предпочитаемые сообщества:
darg, ums, recipes,
Он с нами с 19.05.2012 г.

На Київському водосховищі викрито громадян, які перевищили дозволену добову норму вилову водних біоресурсів

На Київському водосховищі викрито громадян, які перевищили дозволену добову норму вилову водних біоресурсів Фото №1

29 жовтня 2020 року під час рейду Управлінням оперативного реагування Держрибагентства спільно з громадською організацією «Звір» зафіксовано грубі порушення Правил рибальства. Четверо громадян, займаючись риболовлею, перевищили дозволену добову норму вилову водних біоресурсівТак, о 12 годині викрито громадянина, який впіймав 5 екз. судака та 1 екз. щуки, перевищивши дозволену добову норму вилову на 4 кг


Близько 13 години виявлено особу, яка перевищила добову норму вилову на 3 кг, добувши 11 екз. судак


Ще через дві години держінспекторами зафіксовано порушника із 17 екз. судака та перевищенням добової норми вилову на 9 кг


О 17 годині рибпатрульними викрито громадянина, який виловив 11 екз. судака, перевищивши дозволену добову норму вилову на 5 кг


Інциденти сталися в акваторії Київського водосховища, поблизу с. Сухолуччя Вишгородського району Київської області


Загальна сума збитків, завданих рибному господарству України, становить 22 780 грн


Таким чином, своїми діями громадяни порушили п. 4.6 Правил любительського та спортивного рибальства


На всіх осіб оформлено протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП


Нагадаємо, до компетенції Управління оперативного реагування входить проведення рибоохоронних рейдів на території всієї України. Заходи здійснюються також за інформацією, отриманою від громадян на «гарячу лінію» Держрибагентства.

развернуть

В усіх областях України створено онлайн карти зимувальних ям з географічними координатами

В усіх областях України створено онлайн карти зимувальних ям з географічними координатами Фото №1

Рибоохоронними патрулями Держрибагентства в усіх регіонах України створено інтерактивні онлайн карти з переліком зимувальних ям та їх географічними координатами. Крім того, на багатьох картах (в режимі онлайн) також можна ознайомитись із зонами, забороненими для рибальства протягом усього року.

 

З картами можна ознайомитися за посиланням.


«Для нас було важливо відобразити інформацію у максимально зручному та зрозумілому форматі для рибалок. Щоб перебуваючи безпосередньо на водоймі, громадянин міг відкрити карту та зрозуміти, в забороненій чи дозволеній зоні для рибальства він знаходиться, де починаються та закінчуються межі заборонених ділянок», – зазначив т.в.о. Голови Держрибагентства Олег Баздуганов


Нагадуємо, з першого листопада 2020 року в більшості українських водойм розпочинається осінньо-зимова заборона на вилов водних біоресурсів у зимувальних ямах. У переважній кількості областей вона триватиме до початку нересту 2021 року, в деяких – до кінця зимового періоду. За порушення правил рибальства на зимувальних ямах передбачено покарання від адміністративних штрафів до кримінальної відповідальності.

развернуть

Осінньо-зимова заборона на вилов водних біоресурсів у зимувальних ямах 2020-21

Осінньо-зимова заборона на вилов водних біоресурсів у зимувальних ямах 2020-21 Фото №1

З 1 листопада 2020 року в більшості українських водойм розпочинається осінньо-зимова заборона на вилов водних біоресурсів у зимувальних ямах. У переважній кількості областей вона триватиме до початку нересту 2021 року, в деяких – до кінця зимового періоду.


З метою збереження водних біоресурсів у зимовий період територіальними підрозділами Держрибагентства видано відповідні накази. В них зазначено водойми та місця, де вводиться дана заборона. З документами можна ознайомитися за посиланням.


Нагадуємо, риболовля у заборонений період дозволена на ділянках для любительського рибальства за межами зимувальних ям. При цьому, любительський лов риби дозволяється зимовими вудками з блешнею вертикального блесніння із гачком не більше № 10, мормишкою, наживною і живцевою снастями. Загальна кількість гачків на водоймах загального користування, а також тих, що закріплені за громадськими об'єднаннями не повинна перевищувати п’яти на рибалку, а на водоймах, де впроваджено платне рибальство – не більше десяти на одну особу.


За недотримання зазначених норм передбачена адміністративна відповідальність – штраф до 680 грн. Крім штрафу за незаконний вилов нараховуються збитки за кожну виловлену рибину. Наприклад: 


судака – 510 грн, сома — 425 грн, щуки — 340 грн, сазана (коропа) — 306 грн, білого амура — 255 грн, товстолоба — 255 грн, білизни (жереха) — 255 грн, рибця звичайного — 255 грн, ляща — 170 грн, лина — 119 грн, плітки — 85 грн, краснопірки — 68 грн, підуста — 34 грн, плоскирки — 34 грн, карася сріблястого – 17 грн, окуня – 17 грн тощо.


З настанням холодів у водоймах відбуваються зміни, які впливають на поведінку водних біоресурсів. У риб різко знижується активність, практично повністю припиняється споживання їжі, знижується частота серцевих скорочень, сповільнюються процеси росту та реакції на подразники. У цей час риба дуже вразлива, тому вона збирається в зграї та йде на зимівлю до зимувальних ям.

развернуть

Міндовкілля готує четверте видання Червоної книги України

Міндовкілля готує четверте видання Червоної книги України Фото №1

На світлинах - проект переліку видів риб, що заносяться до нової редакції ЧКУ-2020 (осетрові види і так вже в ЧКУ, їх включення не обговорюється). 


За вилов “червонокнижних” видів риб Законом передбачені великі штрафи.


Подивіться будь ласка уважно назви риб і напишіть свою думку? 


Просимо максимального поширення та долучення всіх риболовних спільнот.
Андрій Неліпа


Президент Громада Рибалок України 

Експертна рада Держрибагентства України

развернуть

В прудах херсонского рыбзавода вырастили более 6 миллионов рыб

youtube.com

Сезон зарыбления.


В Херсонской области в Днепр выпускают мальков рыб, которые поедают планктон и водоросли, чтобы река не зарастала и не цвела.


В этом году в прудах местного рыбзавода вырастили более 6 миллионов рыб.


Как происходит зарыбление и для чего это делают - расскажет ТСН.

развернуть
Показать еще
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!