Андрій Драпака

Украина, Львов
0 подписчиков
4 / 0
Предпочитаемые сообщества:
zonachaes, tackletest, actions,
Он с нами с 11.10.2009 г.

Зима.Буковель.Лиииииииижі=)

Всего 24 картинки


Привіт усім! оскільки зараз зима, а в цю пору я неохоче рибачу-то в кожну вільну хвилинку стараюсь вибратись в рідні Карпати, які не перестають тішити своєю незрівнянною красою. Зимою мій рибацький азарт дещо стухає(в очікуванні весни) і ніщо не може зрівнятись із катанням на лижах)) І от переглядаючи фотки на форумі потрапив на знайомий Буковель, який мав можливість відвідати пару раз цього року. Вирішив поділитись і своїми архівами-тому оцінюйте чудові пейзажі тих місць... а хто ще там не побував-збирайтесь, не пошкодуєте-вражень тьма!

развернуть

Віжомля

Всего 6 картинок


Озеро знаходиться на відстані 58 км від Львова (через Новояворівськ, по трасі у селі Рулево звернути ліворуч). Можна добратись по трасі через Городок і в Судовій Вишні звернути праворуч на Віжомлю і десь за пів кілометра від села виїдете на дамбу. Це технічне водосховище. Воно належало Яворівському сірчаному комбінату. За хорошої погоди до самого озера можна дістатись машиною, а в дощ дорога буває розмита і не завжди під»їхати впритул. Особисто ми добирались туди електричкою, що виїжджає зі Львова в 5.12 і прибуває в Судову Вишню десь в 6.40-а далі ловили попутку (йти десь 8 км). Рибалка там безкоштовна. Берег озера досить чистий, глибина десь біля 12 метрів, дно вкрите густими водоростями. Із риби можна зустріти щуку, окуня, плітку, карася, сазана.

развернуть

рибалка на Ясниському кар"єрі

Всего 5 картинок


Ясниський кар"єр знаходиться поблизу Львова. там є три озера, причому дуже перспективних по ловлю окуня(більшість-спортивний)та щуки. ось пару фотографій із однієї з рибалок

Віжомля

 Озеро знаходиться на відстані 58 км від Львова (через Новояворівськ, по трасі у селі Рулево звернути ліворуч). Можна добратись по трасі через Городок і в Судовій Вишні звернути праворуч на Віжомлю і десь за пів кілометра від села виїдете на дамбу. Це технічне водосховище. Воно належало Яворівському сірчаному комбінату.  За хорошої погоди до самого озера можна дістатись машиною, а в дощ дорога буває розмита і не завжди під»їхати впритул. Особисто ми добирались туди електричкою, що виїжджає зі Львова в 5.12 і прибуває в Судову Вишню десь в 6.40-а далі ловили попутку (йти десь 8 км). Рибалка там безкоштовна. Берег озера досить чистий, глибина десь біля 12 метрів, дно вкрите густими водоростями. Із риби можна зустріти щуку, окуня, плітку, карася, сазана.

 Ми були там недільного ранку. По берегах уже сиділо багато рибаків, чимало було на лодках-  один із рибаків розповів про велику кількість сіток,розставлених браконьєрами, які трапляються вздовж берега. Багато було ще з ночі, виднілось чимало палаток.

 Першу рибу спіймали десь на протязі 15 хвилин-маленька плітка. Після чого довго не було покльовок. Багато рибаків то ще приїжджало, то складали вудочки і розчаровані їхали на сусідні стави. У пошуках рибного місця ми пройшли десь метрів 200 вздовж берега, поки натрапили на рибу. Клювала лише дрібна плітка розміром з лодоню і менша. На двох ми упіймали десь з пів відра. Щодо легендарного своїми розмірами карася-його в той день ніхто не застав, говорили, що його вже роки зо 3 немає- вибили електрикою і сітками((((((( Щуку не ловили, а рибаки по сусідству розповідали, що ударів майже не було. Хтось спіймав лише окуня на блесну.

 Такою видалася наша рибалка у Віжомлі.

развернуть
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!