Відкриття навігації в 2019 році


Друзі, інформую ще про один цікавий документ - Про відкриття навігації на судноплавних гідротехнічних спорудах р. Дніпро у 2019 році (Наказ Державної служби морського та річкового транспорту України).

Цей документ врегульовує відкриття проходу через шлюзи між водосховищами, і його закриття цього року (можуть бути змінені дати з огляду на метереологічну ситуацію).

Власне я не бачу тут заборони навігації на самих водних об'єктах, мова лише про "... дати відкриття та закриття навігації на судноплавних гідротехнічних спорудах" - і далі йде перелік шлюзових споруд, самих пропускних шлюзів. Адже водосховище не може вважатися спорудою? Такого уточнення в наказі нема.

Однак, український чиновник людина хитра, безбоязна, а подекуди цинічна та корупційна, тому хто його зна як інспектора будуть трактувати цей документ. Хоча я особисто в цьому наказі бачу користь для нас рибалок лише одну - коли ми можемо за потреби користуватись шлюзами для переходів.

Тому по плесу Канівськогота та Київського водосховищ ми можемо вільно пересуватись і рибалити на своїх човнах до 29 березня. За виключенням зимувальних ям, не забуваємо про це.  


 

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!