юзер под контролем Администрации

Украина
1 подписчик
35 / 0.01
Предпочитаемые сообщества:
basesshops, news, actions,
Он с нами с 25.01.2012 г.

Прикормки серії PREMIUM - FishDream "Фідер" 2021

Прикормки серії PREMIUM - FishDream

До вашої уваги лінійка універсальних сумішів для фідерної ловлі серії FISHDREAM PREMIUM


ФІДЕР БІСКВІТ-ВАНІЛЬ 1 кг


Високопротеїнова прикормка чорного кольору з додаванням різнокольорових флуоресцентних компонентів. Має ванільно-бісквітний аромат і призначена для лову фідером в озерах, водосховищах і річках. Займе постійне місце в арсеналі рибалок-спортсменів, тому що чорний колір суміші дозволяє рибі не виділятися на дні і без побоювання годуватися в точці лову, що означає залучення будь-якої риби, що важливо для змагань. Підійде для всіх типів водойм, особливо для водойм з холодною і прозорою водою.


ФІДЕР ШОКОЛАД З ГОРІХАМИ 1.0 кг


Дуже красива високопротеїнова темно-коричнева прикормка з додаванням великої кількості різнобарвної флюоресцентної крихти і яскраво вираженим шоколадно-горіховим ароматом. Суміш середнього помелу. Багатокомпонентний склад. Дрібна і легка ароматна фракція швидко привертає рибу з великої відстані, а важча і велика фракція утримує рибу в точці лову тривалий час.


ФІДЕР МИГДАЛЬ-АРАХІС 1.0 кг


Високопротеїнова прикормка красивого коричневого кольору з додаванням червоних, жовтих і зелених флюоресцентних компонентів має приємний мигдально-арахісовий аромат і, в першу чергу, призначена для залучення великих коропів і лящів, які обожнюють горіхові підгодовування. Дуже добре поєднується з усіма короповими і лящовими кормами Фішдрім.

развернуть

За плотвой на сильном течении.

youtube.com

Сложная рыбалка. Пришлось приспосабливаться по ходу ловли.


БУРДАК СЕРГЕЙ Fishing Life

Чутки чутками, але було вирішено перевірити, чи правду кажуть про хід славнозвісної деснянської плотви

Чутки чутками, але було вирішено перевірити, чи правду кажуть про хід славнозвісної деснянської плотви Фото №1

Важко в вихідний знайти місце на березі, але кліренс авто і повний привід сказали мені «Не бійся! їдемо куди очи бачать». І, о диво, через 30-40 хвилин поневірянь, ми на березі! Краса! Праворуч і ліворуч метрів на 500 жодної живої душі. Правда і підходів до води теж))Рибка стала на ФІШДРІМ швидко... Загалом чотири порції опариша вистачило на 6 годин. Можна було б продовжити з хробаком, а й прикормка теж закінчилася.Загалом, рибалка сподобалась. У немалий підсак улов не помістився ..

Висновок: не обманули. Плотва йде.p.s. Додому на засолювання взято було 6 риб. Норму не перевищено.

развернуть

Прикормки серії PREMIUM - FishDream "Лящ" 2021

Прикормки серії PREMIUM - FishDream

Ну як же без Ляща? Ніяк. Тому зустрічайте ПРЕМІАЛЬНУ серію для лову ляща від FISHDREAM


PREMIUM ЛЯЩ КОРИЦЯ-ШОКОЛАД


Високопротеїнова темно-коричнева прикормка з додаванням великої кількості різнобарвною флюоресцентной крихти і яскраво вираженим шоколадно-пряним ароматом. Суміш середнього помелу. Багатокомпонентний склад. Дрібна і легка ароматна фракція швидко розчиняючись у воді привертає ляща з великої відстані, важча і велика фракція утримує рибу в точці лову. Підходить для поплавка і фідера.


PREMIUM ЛЯЩ КОРІАНДР-ВАНІЛЬ


Високопротеїнова прикормка яскраво жовтого кольору з додаванням червоних і зелених флюоресцентних компонентів має солодко-пряний аромат і, в першу чергу, призначена для залучення великих лящів, які не люблять суєту і вважають за краще світлий інертний корм з великими частками. Тому даний склад має менше спливаючих компонентів і збільшену фракцію.


Добре поєднується з клубною ФД Лящ +, IQ Жовтий Лящ і лящовими аттрактантами DreaMix.


PREMIUM ЛЯЩ ЧОРНА КАРАМЕЛЬ


Високопротеїнова прикормка чорного кольору солодко-карамельного аромату призначена для лову ляща в озерах, водосховищах і річках. Чорний колір сумiши дозволяє рибі не виділятися на дні і без побоювання годуватися в точці лову, що дуже важливо для залучення, в тому числі, що не великої риби, такої як подлещик або густера, що особливо зацікавить рибалок-спортсменів. Підійде для всіх типів водойм, особливо для водойм з холодною і прозорою водою. Добре поєднується з темними прикормками спортивної серії IQ.

развернуть

Итальянские маховые удилища - ITALIX !!! Новинка 2021 года

youtube.com

В двух словах


БУРДАК СЕРГЕЙ Fishing Life

Показать еще
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!