юзер под контролем Администрации

Украина
0 подписчиков
162 / 0.06
Предпочитаемые сообщества:
flagman, youtube, basesshops,
Он с нами с 21.07.2013 г.

Ловля коропа навесні

Всего 9 картинок


Короткий звіт із коропової риболовлі від Олексія Якубовича або Як звабити примхливого квітневого коропа


Кілька сонячних днів прогріли воду до 7–8 градусів. Отже, час відкривати сезон по коропу!


Однак різка зміна погоди напередодні виїзду сильно вплинула на поведінку риби й бажаний хід риболовлі, стандартні підходи до ловлі просто не працювали. Довелося експериментувати.


Ще по темному, доки готувався до ловлі й мішав прикормку, у пошуковому варіанті закидав флет-годівницю з різними комбінаціями попапів, пелетсу, кукурудзи й лише пучок опариша на гачку розворушив кілька карасів. Тут я зрозумів, що день буде непростим.Закорм із рогатки матчевої точки сипухою з незначним вмістом кукурудзи добре поставив карася, але короп аж ніяк не бажав підходити. Лише одного красеня зловив за кілька годин ловлі.


Змінивши флет-оснастку на класичну фідерну, я спробував половити чистим, злегка підклеєним опаришем, із використанням годівниць-вікон, цей варіант чудово працював по карасю. Але що більше я ловив, то гіршим ставало клювання. Очевидно, риба переситилася. Короп так само ігнорував мою точку.


Напарник, який ловив класичним фідером, спочатку також не міг пробитися через карася, але поступово до нього почав підходити короп. Зробивши крупнішою насадку – два солодкі зерна кукурудзи – у нього, хоч і з великими паузами, почало виходити ловити коропа. Усі мої експерименти були безплідними. Знайомі прихильники коропової ловлі також нудилися, багато хто почав збиратися додому.


Зрозумівши, що короп сьогодні поводиться вкрай обережно, я вирішив змінити місце й пішов якнайдалі від сусідів. Почав потроху закидати прикорм у нову фідерну точку, роблячи паузи між закиданням близько десяти хвилин, і поступово у мене почало виходити. Карась рясно не збирався на точці, кукурудза на гачку його не цікавила, а коропи, нехай і не щоразу при закиданні, але загинали мій Flagman Sherman Pro у бублик!

развернуть

Як ловити судака навесні. Топ 5 порад від Тимура Білана

Як ловити судака навесні. Топ 5 порад від Тимура Білана Фото №10

Весною судак тримається ближніх бровок, поблизу затопленого очерету. Його часто можна знайти поблизу дамб, на звалах вздовж берега й у берегових корчах.


У таких умовах судака комфортно ловити з берега, використовуючи шарнірні монтажі на видовжені силіконові приманки з активними елементами - віброхвости, твістери.


Темного періоду доби й за хмарної погоди краще працюють приманки кислотних забарвлень. Удень - кола, фіолет, ультрафіолет.


Проводки - різкі подвійні або одинарні підриви. Коли риба неактивна, спробуйте волочіння по дну з нетривалими паузами.


Після нересту судак залишається на тих самих стоянках приблизно до кінця травня й лише зі значним потеплінням води відходить на глибину.Усім НХНЛ, і до зустрічі на водоймах!

развернуть

Гачки Owner Penny Hook

Гачки Owner Penny Hook Фото №10

Гачки Owner серій Pin Hook 50922 та Penny Hook 50921 впродовж тривалого часу користуються популярністю серед риболовів, які ловлять на донні та поплавцеві снасті.


І це не дивно, адже класична форма, тонкий міцний дріт та надгостра заточка жала зводять до мінімуму кількість холостих клювань та прикрих сходів.

Гачки мають вушко та чудово підходять для всіх насадок тваринного й рослинного походження.


Owner Pin Hook - мабуть, одна з самих затребуваних серій гачків для поплавцевого лову. Виготовлені з тонкого, але міцного дроту, гачки наділені наступними параметрами: трохи подовжена цівка; трохи скошений округлий загин; акуратне, не травмуюче рибу, але жало, що надійно утримує після підсічки; зручне колечко для прив'язки.


Penny Hook 50922 - 40.8 грн./упак.


Penny Hook 50921 - 40.8 грн./упак.

развернуть

Как Ловить КАРАСЯ весной. Ловля карася весной от А до Я. Карась на поплавок

youtube.com

Привет! В этом видео Ольга Кубанская рассказала как ловить карася весной на поплавок. Какие снасти она использует чтобы рыбалка была активной? Как лучше всего сделать прикормку, какие спреи использовать, чтобы свести карася с ума? Какую леску выбрать и какие крючки? Ловля карася весной


Все в видео, смотрите до конца!


НАВИГАЦИЯ


00:00​ - характер карася

00:49​ - №1 - выбираю место где пройдет моя рыболовная сессия

02:13​ - №2 - замешиваю прикормку

05:10​ - карась дуреет от этой прикормки..

05:51​ - Какие животные компоненты в прикормке использовать?

06:41​ - разделите прикормку на 2 части и вот почему

08:48​ - снасти на которые мы ловим карася весной

09:46​ - какую леску выбрать?

10:13​ - какие поплавки я использую?

11:13​ - какие крючки использовать при ловле карася зимой?

12:15​ - насадки. Какие насадки любит карась весной?

13:40​ - Какие спреи провоцируют карася на поклевку?

14:28​ - немного выводов.

развернуть

FLAGMAN FEEDER CUP KYIV 2021 (перший етап)

FLAGMAN FEEDER CUP KYIV 2021 (перший етап) Фото №10

Положення про проведення турніру

FEEDER CUP KYIV 2021 (перший етап)


1. Мета і завдання


1.1. Популяризація ловлі риби фідером як способу активного відпочинку.

1.2. Підвищення майстерності українських рибалок, вдосконалення техніки володіння сучасними риболовними снастями.

1.3. Визначення переможців та призерів.


2. Місце і час проведення


2.1. FEEDER CUP KYIV 2021 проводяться в місті Києві, а саме:

2.1.1. Перший етап – 24.04.2021 року – м. Кив, Русанівський канал.


3. Статус і характер


3.1. FEEDER CUP KYIV 2021 є неприбутковим та проводиться під егідою громадської організації «Рибальський клуб «Флагман» згідно даного Положення, Правил проведення та Положення про порядок зважування та визначення переможців FEEDER CUP KYIV.

3.2. Залік особистий. Допускається наявність тренерів та помічників у учасників.

3.3. Участь для учасників Рибальського клубу «Флагман» є безкоштовною, за умови попередньої реєстрації.

3.4. Для осіб, які не є учасниками Рибальського клубу «Флагман» сума реєстраційного внеску для участі в одному етапі турніру складає 200 грн. (двісті гривень). Всі зібрані кошти витрачаються на технічне та суддівське забезпечення, спортивні нагороди.


4. Учасники


4.1. До участі у FEEDER CUP KYIV 2021 допускаються рибалки, що подали заявки за встановленою формою про участь та участь яких підтверджена Організатором. Максимальна кількість учасників – 135 осіб. У випадку подання заявок більшої кількості, буде сформований резервний список.

4.2. Заявка для участі може бути подана шляхом заповнення форми: https://bit.ly/3rc5lFL

4.3. Для осіб, що не є учасниками Рибальського клубу «Флагман» заявка для участі у турнірі підтверджується попередньою оплатою стартового внеску Організатору за реквізитами:

Отримувач платежу: громадська організація «Рибальський клуб «Флагман» (ГО «РКФ»);

Банк отримувача: АТ КБ «ПРИВАТБАНК»;

Номер рахунку: 26002052706018 (UA983206490000026002052706018);

ЄДРПОУ: 42068967

Призначення платежу: внесок учасника FFC KYIV 2021 (1) ПІБ (необхідно зазначити свої персональні дані).

4.4. Учасники зобов’язані:

- дотримуватись даного Положення, Правил проведення та Положення про порядок зважування та визначення переможців FEEDER CUP KYIV 2021;

- дотримуватись розпоряджень та вказівок суддів.

4.5. Учасники FEEDER CUP KYIV 2021 несуть повну відповідальність за наслідки, до яких можуть привести порушення ними даного Положення, Правил проведення та Положення про порядок зважування та визначення переможців FEEDER CUP KYIV 2021.


5. Організатори. Суддівство


5.1. FEEDER CUP KYIV 2021 проводиться під егідою громадської організації «Рибальський клуб «Флагман» та за сприяння генерального спонсора ТМ Флагман.

5.2. Безпосереднє проведення та суддівство здійснюється суддівською колегією згідно даного Положення, Правил проведення та Положення про порядок зважування та визначення переможців FEEDER CUP KYIV 2021.

5.3. Судді здійснюють контроль за діями учасників, ведуть протоколи, проводять зважування та нагородження.

5.4. Нагляд за роботою суддів здійснює Головний суддя. Головний суддя та чисельний склад суддівської бригади визначається Організатором.


6. Регламент змагань:


6.1. 01.04.2021 - 19:00-20:00 - жеребкування у прямому ефірі;

6.2. 03.04.2021 - 07:00-09:00 - вхід у зону ловлі, підготовка до змагання;

6.3. 09:00- 14:00 – змагання (ловля риби);

6.4. 14:00 - фініш етапу;

6.5. 14:10 – 16:00 – зважування, підведення підсумків.


7. Спонсори


7.1. Генеральний спонсор – ТМ Флагман.


8. Нагородний фонд


8.1. Загальний нагородний фонд FEEDER CUP KYIV 2021 складає 80 000 грн. (вісімдесят тисяч гривень).

9. Заключні положення

9.1. Організатор залишає за собою право змінювати Регламент проведення змагань, розмір нагородного фонду, умови участі.


ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ FEEDER CUP 2021


1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ


1.1. FEEDER CUP 2021 поводиться з метою визначення кращих рибалок, підвищення майстерності учасників, підготовки їх для подальшої участі у змаганнях різного рівня з лову риби фідером, пропаганди і популяризації ловлі риби фідером.


2. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ


2.1. До участі у FEEDER CUP 2021 допускаються всі бажаючі, окрім осіб, що приймали участь хоча б в одному всеукраїнському змаганні з ловлі риби фідером у попередніх двох роках, які подали встановленої форми заявки, відповідають вимогам, визначеним Організатором та участь яких є підтвердженою.

2.2. До участі у FEEDER CUP 2021 допускаються учасники віком від 10 років. При цьому, учасники віком до 16 років можуть отримувати будь-яку допомогу від свого тренера/помічника, окрім закидання та витягування снасті.


3. ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ


3.1. Кількість часу для ловлі риби складає 5 (п’ять) годин. Лов риби починається сигналом «Старт» та завершується сигналом «Фініш».

3.2. Сигнал «Фініш» є сигналом, що припиняє лов риби. Після цього сигналу та до оголошення суддею сигналу «Зважування закінчено», учасникам забороняється виходити з секторів та допускати в сектори інших осіб.


4. ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ


4.1. В кожному секторі знаходиться один учасник. Лов риби відбувається за допомогою одного вудлища, оснасткою з одним повідцем та одним одинарним гачком.

4.2. Кількість дозволеної прикормки та насадки – не обмежується.

4.3. Мінімальна дозволена довжина сажа – 1 метр.

4.4. Виносити рибу за межі сектора та/або передавати її іншим особам заборонено.

4.5. На змаганнях до заліку приймається вся виловлена риба.

4.6. Вживання спиртних напоїв заборонено.


5. САНКЦІЇ, ЯКІ ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ ДО УЧАСНИКІВ


5.1. За порушення цих Правил та Положення про FEEDER CUP 2021 до учасників застосовуються наступні санкції: зауваження, попередження, зняття зі змагань.

5.2. Всі порушення учасниками Правил та Положення про FEEDER CUP 2021, судді зобов’язані фіксувати в письмовому вигляді (протокол порушень) та повідомляти про це Суддівську колегію, яка має право винесення додаткових санкцій.

5.3. Зауваження чи попередження може бути винесене учаснику суддею або головним суддею. Під час етапу учасник зобов’язаний припинити ловлю та усунути причину, яка викликала санкцію.


ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОРЯДОК ЗВАЖУВАННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ FEEDER CUP 2021


1.Зважування


1.1. До зважування приймається риба, дозволена до вилову Правилами проведення змагань FEEDER CUP 2021.

1.2. Результатом зважування є запис Головного судді в протоколі зважування за обов`язковою наявністю підпису учасника.

1.3. До моменту зважування учасник зобов’язаний тримати садок у воді в межах свого сектора.

1.4. Відпускання риби в водойму учасником здійснюється виключно за сигналом Головного судді та після підписання ним протоколу.

1.5. Зважування риби проводиться шляхом пересипання улову до тари сітчастого типу (або з перфорованим дном) для вільного стікання води. Учасник зобов’язаний бути присутнім під час процесу зважування улову і підписати протокол, в якому обов’язково фіксується вага улову.

1.6. Улов учасника може бути повторно зважений тільки у випадку:

- клопотання самого учасника;

- збою процесу зважування через вихід з ладу штативу або випадання риби з тари зважування;

- заміни ваг у випадку їх технічної несправності.

1.7. Зважування улову виконується з максимальною точністю в межах технічного допуску вагів.

1.8. Після підписання протоколу зважування учасником Головним суддею та сигналу про відпускання риби у водойму, жодні претензії щодо ваги улову від учасників не приймаються.


2. Визначення переможців етапу


2.1. За кожний грам ваги учаснику нараховується 1 бал та присвоюється місце у відповідності до кількості балів в зоні. Кількість зон визначена для турніру – три.

2.2. Переможцем вважається учасник, що має більшу кількість балів. При рівній кількості балів у учасників, перераховується кількість впійманих риб, і переможцем вважається той, у якого середня вага однієї риби більша.

2.3. Нагородження переможців проводиться згідно регламенту зазначеного в Положенні про змагання.


3. Визначення переможців турніру


3.1. За участь у кожному з етапів турніру учаснику нараховується кількість балів, що відповідає зайнятому місцю на етапі турніру.

3.2. Переможцем турніру вважається учасник, що має найменшу кількість балів, набраних на трьох найкращих етапах турніру.

3.3. Учасники, що не брали участь більш ніж в одному етапі турніру втрачають право боротися за першість турніру та бути учасниками загального рейтингу.

3.4. Нагородження переможців проводиться згідно регламенту зазначеного в Положенні про змагання.

развернуть
Показать еще
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!