Хто ж на судакову рибалку одягає кофту з щуками?!;)

 Фото №1
 Фото №2
 Фото №3
 Фото №4
 Фото №5
 Фото №6
 Фото №7
 Фото №8
 Фото №9
 Фото №10

Цього разу наша риболовля, на запрошення нашого підписника, почалася з пробитих вейдерсів і втопленої камери у Дніпровській воді. Велике підводне каміння, висотою з метр, ховає сюрпризи для неуважних рибалок, таких як я, наприклад. А сильна хвиля, яка піднялась потім, лише додавала вражень від риболовлі, адже заходити треба було досить далеко, по груди. Але талант не проп'єш, і з десяток судачків були припарковані, серед них траплялись досить навіть нівроку!


Далі ми вирішили відпочивати, бо продовжувати рибалку було неможливо через хвилі, але Віталій просто так не відпустив нас з порожніми руками, і презентував цілу купу приємних сюрпризів! Це і свіжий мед з акації, і ящик черешень, ікряна дніпровська таранка та багато всього іншого!! Ми дійсно були дуже вражені такою гостинністю, дякуємо тобі, друже, за все!

 

Потім, з горем пополам, я в польових умовах заклеїв вейдерси, добре, що ремкопклект був в наборі, ми відпочили і потім знову продовжували рибалку вже в інших місцях!! Рибка відзивалась, і окунці і судачки, але кидати треба було далеко, до бровки сильно не підійдеш - глибоко( Картину такої ідилії псували лише десятки човнів промисловиків, які цілий день сипали свої сітки, не зважаючи на всі заборони виходу човнів на воду і т.п. Працюють вправно, як бджілки, ставлять, трусять, знімають, переставляють, а тут вже і покупці за рибою приїздять. Бізнес налагоджено! Відчуваєш себе дурником, коли знищувати рибу тоннами щодня можна, без будь-якого контролю зі сторони влади, а ти, з нормою вилову в 3 кг, навіть на веслах половити не можеш! Без коментарів....


Павло Рибак

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!