Страницы: 1
Львів розморожуємось!
 
Львівяни Ви рішили загубитись чи ігноруєте цей сайт, проявляйте себе, це добре для усіх. Нам також є що розповісти.
 
А вы на каких водоёмах рыбачите?
 
Переважно на Дністрі а також їзджу на різні озера.
 
Далеко от Львова ездите?
 
Від Львову в середньому 40-60 км. Максимальна відстань у львівській області приблизно 100 км. до водойми але це пару озер.
Літом завжди стараюсь виїхати на тижневу рибалку на велику воду.
 
Спасибо за информацию!
 
Нема за що. Зимовою рибалкою не занімаюсь тому маю час посидіти у вихідні і поділитись тим що знаю на сайті
 
Цитата
Зимовою рибалкою не занімаюсь тому
Доросла людина , вже пора розпочинати  займатись зимовою, не пожалкуєте)))))
 
Цитата
Доросла людина , вже пора розпочинати  займатись зимовою, не пожалкуєте)))))

Зимовою можна розпочинати і в юності але я відложив трошки на пізніше. Маю півтора-річний подарунок від дружини і приділяю весь вільний час цьому подарку.
 
Цитата
Зимовою можна розпочинати і в юності але я відложив трошки на пізніше. Маю півтора-річний подарунок від дружини і приділяю весь вільний час цьому подарку.
Друже Daga!!! То все  відмазки... Сам  Я на рибалці 4й рік а колись навить і думки не було... І у кжного з нас є такі подаруночки)))))
 
Мені нема від чого відмазуватись я нікому нічого не обіцяв. По відкритій воді я кожні вихіні на водоймі а зимовий період можна присвятити сімї. Це моє ІМХО, в кожного своє.
 
Daga,

На цьому форумі мало активних львів'ян. Переважно львівські рибаки тусуютья на ЛКАВ, хоть і там глухо. Я раніше пробував розвинути цей розділ на цьому форумі, але не успішно.
Щодо зимової рибалки, то я взимку рідко ловлю рибу теж. А так цього року я біль грибником був ніж рибаком.
 
Якщо ми постійно будем писати звіти чи якісь просто балачки, тобто проявляти активність але без агресивності і бакланства, вітка дасть свій прогрес. Я також перебував на сайті ЛКАВ але після спілкувань в живу почав придивлятись і замітив що мої повідомлення пропадають і в ссередньому на сайті перебувають 15-20 чоловік які приддають СВОЮ активність. А якщо людина написала те що їм не сподобалось вони всі на неї налітають, про що мені один адмін 17.12.2015року на зустрічі форумчан ЛКАВ в рибальському барі "Золотий Вепр" сказав прямо в очі тобто підтвердив, після того я з моїм товаришом про ЛКАВ забули і я перейшов сюди. Початкові враження кращі а в подальшому все буде супер головне мати повагу до усіх. Якщо будеш підтримувати і розвивати вітку дальше то ти не один я в + тобто вже два Львівянина а форумчани з інших областей нас підтримають, я так думаю. Все буде ОК!
 
Цитата
тобто вже два Львівянина а форумчани з інших областей нас підтримають, я так думаю. Все буде ОК!

Факт.Підтримають.
З наступаючим Різдвом!
 
Дякую! І Вам смачної куті.
 
Христос Хрищається!
Вітаю усіх з освяченням божого сина.
Пізніше опишу чудове свято,одним словом дуже тяжко описати.
Страницы: 1

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!