Страницы: Пред. 1 2
Західний регіон , спілкуємось
 
Після довгих вагань,тяжких докорів сумління ми вирішили поїхати на Дністер,а не ловити ультралайтом окунця і жаритись в лодці.Поїхали з другом на знайомі місця в Репуженці.Ловили з берега або в заброд воблєрами та вертушками.Результат на двох за 6 годин рибалки: два судаки,три окуні,один голавль і чотири марени найбільша з них 3,2 кг найменша 1,5 кг.Разом поверх 10 кг риби!Нарешті отримали заряд адреналіну! На обід вже їли свіжу жарену рибу і пили холодне пиво!
 
Цитата
Ну що поробиш, як цього року Дністер такий прошений.

Валентин,а ти як відловився на вихідних,якщо їздив?
 
Цитата
Після довгих вагань,тяжких докорів сумління ми вирішили поїхати на Дністер,а не ловити ультралайтом окунця і жаритись в лодці.Поїхали з другом на знайомі місця в Репуженці.Ловили з берега або в заброд воблєрами та вертушками.Результат на двох за 6 годин рибалки: два судаки,три окуні,один голавль і чотири марени найбільша з них 3,2 кг найменша 1,5 кг.Разом поверх 10 кг риби!Нарешті отримали заряд адреналіну! На обід вже їли свіжу жарену рибу і пили холодне пиво!
Мої вітання!!!:az:, Давай фотки в студію. Хочеться подивитись на пейзажі Дністра.:dt:
 
Цитата
Зробив висновки зі своїх рибалок,та рибалок своїх друзів.На Дністрі спінінгом зараз ловиться з 6 до 8 ранку,а потім штиль.Остання рибалка мого друга сьогодні зранку: 5 голавлів і 2 судаки(з 6 до 7.30).

Привіт, ти правий, а я про це не уважно форум читав..приїхав у неділю зранку на старий зруйнований міст 5км перед Устечком, але вже була десь 7-20, народу тьма. Перепробував різні воблери і вертушки побродив по перекатах - 0, і у інших спіннінгістів в цю пору те саме, а ті, що сиділи з палатками і починали ловити з 5-00 - судачків і клинів наловили! Потім правда взяв вудку і на коника трьох клинів все-таки зловив, але не крупні по 500гр.
 
Виявив причину відсутності кльову голавля на Дністрі.Четвертий день в нашому регіоні по воді пливе метелиця(попелиця) у великій кількості,якою активно кормиться голавль без особливих зусиль,достатньо просто відкрити рот.Тому за приманками йому ганятись не хочеться,провів під носом-зловив.І поплавочники також вказують цю причину безклів"я,риба має що їсти без зусиль.
 
Цитата
Виявив причину відсутності кльову голавля на Дністрі.Четвертий день в нашому регіоні по воді пливе метелиця(попелиця) у великій кількості,якою активно кормиться голавль без особливих зусиль,достатньо просто відкрити рот.Тому за приманками йому ганятись не хочеться,провів під носом-зловив.І поплавочники також вказують цю причину безклів"я,риба має що їсти без зусиль.

Глянь в ПП
 
Цитата
Виявив причину відсутності кльову голавля на Дністрі.Четвертий день в нашому регіоні по воді пливе метелиця(попелиця) у великій кількості,якою активно кормиться голавль без особливих зусиль,достатньо просто відкрити рот.Тому за приманками йому ганятись не хочеться,провів під носом-зловив.І поплавочники також вказують цю причину безклів"я,риба має що їсти без зусиль.
Сєрєжа переходь ловити на мухи можна з використанням збіруліну, якраз в такий період досить ефективний такий вид ловлі.
 
Здоровеньки були земляки. Сам з Чорткова ,зі спінінгом недавно отож  здебільшого вчуся. Тут як правильно кажуть для початку головне повірити в приманку. Отож цього року повірив в спінінг. Та ще свого швагра присадив . Він хоч і рибак по сильніше мене, але з якось зі спінінгом не дуже дружив ,хіба на весні або  восени. А тепер майже кожен день на рибалці зі спінінгом. І успіхи в нього побільше моїх. Якщо я в межах Чорткова  по вечорах , за останні пару тижнів пару кленчуків та марен на воблери і блесни , то він тільки за останні тиждень два вже зо шість вісім щупачків взяв. Десь далеко на кшталт на Дністер  все ніяк не виберемося лапаємо на Сереті  між Бердо та Угріньом . Або якщо по вечорах то недалеко від парку. В межах Чорткова щупак не попадався , а клень чи марена попадае часто. Хоча улови якісь не прогнозовані ,таке враження що лапаю здебільшого випадково. Можна було б організувати сумісну рибалку , але з транспортом не дуже маю лише  скутер .
 
Цитата
Здоровеньки були земляки. Сам з Чорткова ,зі спінінгом недавно отож  здебільшого вчуся. Тут як правильно кажуть для початку головне повірити в приманку. Отож цього року повірив в спінінг. Та ще свого швагра присадив . Він хоч і рибак по сильніше мене, але з якось зі спінінгом не дуже дружив ,хіба на весні або  восени. А тепер майже кожен день на рибалці зі спінінгом. І успіхи в нього побільше моїх. Якщо я в межах Чорткова  по вечорах , за останні пару тижнів пару кленчуків та марен на воблери і блесни , то він тільки за останні тиждень два вже зо шість вісім щупачків взяв. Десь далеко на кшталт на Дністер  все ніяк не виберемося лапаємо на Сереті  між Бердо та Угріньом . Або якщо по вечорах то недалеко від парку. В межах Чорткова щупак не попадався , а клень чи марена попадае часто. Хоча улови якісь не прогнозовані ,таке враження що лапаю здебільшого випадково. Можна було б організувати сумісну рибалку , але з транспортом не дуже маю лише  скутер .
Ну марену ловити нізя, всежтаки в червоній книзі.
На сереті в межах Угринь, Бердо, є місця і для щупака. Якщо бажаєте поспілкувати заходьте в магазин " Мисливеци @ рибалка" біля суду.
 
Цитата
Сєрєжа переходь ловити на мухи можна з використанням збіруліну, якраз в такий період досить ефективний такий вид ловлі.

Шось не лежить в мене душа до ловлі маленького голавлики і верховодки.
 
На рахунок  магазину я в курсі. Одна проблема працюю я в Нагірянці отож хіба що в суботу.Та я колись в магазин заходив , правда тоді  ще незнав що ви спілкуєтесь на форумі .Ми з вами тоді пров воблери говорили та про ціни на них :)
 
Цитата
На рахунок  магазину я в курсі. Одна проблема працюю я в Нагірянці отож хіба що в суботу.Та я колись в магазин заходив , правда тоді  ще незнав що ви спілкуєтесь на форумі .Ми з вами тоді пров воблери говорили та про ціни на них :)
В суботу працюю до 16.00 год радий буду поспілкуватися. На рахунок цін, то дійсно в магазині вони бєшені, але знаю пару місць де можна купити на гривень 17 - 20 дешевше.
 
Цитата
Шось не лежить в мене душа до ловлі маленького голавлики і верховодки.
Ну і повністю підтримую. Зараз купив пару віброхвостів кольору мазут хочу їх випробувати. Того року на такі піднімав сома.
 
Зараз в мене друг рибачить коло Нижнівського моста,на спінінг вчора вечором і сьогодні з ранку повний ноль,було пару тичків.З вечора на удар наживка печінка зловив хорошого голавля,а протягом ночі на виповзка взяв непоганого окуня і сомика більше трьох кілограм.Я вчора вечором теж прийшов додому з повним нулем,жодної покльовки,а напарник зловив судачка на 44 Ю-Зурі.
 
Були з швагром сьогодні вечором перед дощем  на Сереті в Бердо .Швагро приїхав трохи раніше ,  в нього було два виходи і відразу сходи щупака .  В мене повний ноль. Добре що хоть вчасно втекли і не змолкли. Тільки злізли на подвірі з своїх двоколісних транспортних засобів, як відразу добряче влило. Попасти під зливу на скутері чи мотоциклі, коли їдеш по ґрунтовній дорозі задоволення ще то, хто попадав той мене зрозуміє.
 
Цитата
Були з швагром сьогодні вечором перед дощем  на Сереті в Бердо .Швагро приїхав трохи раніше ,  в нього було два виходи і відразу сходи щупака .  В мене повний ноль. Добре що хоть вчасно втекли і не змолкли. Тільки злізли на подвірі з своїх двоколісних транспортних засобів, як відразу добряче влило. Попасти під зливу на скутері чи мотоциклі, коли їдеш по ґрунтовній дорозі задоволення ще то, хто попадав той мене зрозуміє.
Ну ясне діло що на мокрій грунтовці скутер як корова на леді.
 
Добре,що йде дощ риба трохи рухнеться,стане активнішою і почне кормитися.Скоріше б вихідні,руки вже тягнуться до спінінга!
 
Шось не хоче вона рухнутися.Був сьогодні вечором на Сереті . Повний ноль .Хоч би раз вдарило. Може я щось не так роблю.  Від минулої суботи нічого. Та і в минулу суботу в принципі не густо. Один клень та щупачок який хапнув , але по при всі мої старання затягнув блешню в корчі та зійшов.
 
До-речі я незнаю як на це подивляться модератори , але я хочу запропонувати з робити в цій гілці форуму невеличкий хіт - парад спінінгових приманок . Адже в нас утворився свій регіональний підфорум в якому спілкуються люди які досить географічно наближені один до одного.Адже ловимо або на Сереті в межах Чортківського району ,або на Дністрі в межах Заліщицького району.
 
Цитата
До-речі я незнаю як на це подивляться модератори , але я хочу запропонувати з робити в цій гілці форуму невеличкий хіт - парад спінінгових приманок . Адже в нас утворився свій регіональний підфорум в якому спілкуються люди які досить географічно наближені один до одного.Адже ловимо або на Сереті в межах Чортківського району ,або на Дністрі в межах Заліщицького району.

Так ти сам і можеш створити таку тему,як "Найкращі приманки для Серету та Дністра",або давай створю її я,бо питання дійсно актуальне,бо не скрізь на одинакові приманки ловиться риба.
 
В нас почав прибувати Дністер,але вода чиста.Інформація для всіх на вихідні.
 
Цитата
Так ти сам і можеш створити таку тему,як "Найкращі приманки для Серету та Дністра",або давай створю її я,бо питання дійсно актуальне,бо не скрізь на одинакові приманки ловиться риба.
Сьогодні в мене був Сергій, говорили на рахунок рейтенгу воблерів для нашого регіону рахую,що тема доречна. Діло в тому що в різних водоймах практика ловлі різна, так що підтримую дану пропозицію.
 
Ну то що, створюємо окрему тему чи робимо хіт-парад прямо в цій гілці.
 
Вихідні зауінчилися прийшов час відписуватись. В суботу перша в моєму житті рибалка під час якої я взяв на спінінг більше двох риб. Значиться один щупак 1,2 кг  и один десь на 2,5 кг. А такж один окунець та бичок.Все злапано па воблери.
 
З окунем та бичком взагаі цікава історія. Стою на заплаві кидаю. Здається перепробував майже всі свої приманки . Риб нічого не хоче ні блешні ні воблерів. Відкриваю коробку і на очі мені попадає Микадовська копія юзурика 44. Справа в тому ,що це воблер класу мінов і в принципі вимагає проводки в стилі твіч (смикання) . Я вже колись пробував твічити  .але тоді в мене на спінінгу стояла монофільна лєска і нічого доброго в мене з того не вийшло , а якраз нещодавно я придбав шнур. Отож тепер мені нічого не-заважало  спробувати твічінгову проводку , хіба що те що я її бачив тільки на відео в інтернеті :) . Перший заброс апстрім пару метрів  смикання і удар  відчуваю що щось сидить , але не дуже велике підмотую витягаю окунець ( перший в мому житті окунець на спінінг). Ну думаю добрий початок. Закидаю в другий бік. Знов лише пару метрі в твіча і легенький тичок , я рефлекторно пришвидшую проводку ,але відчуваю що на гачку щось є. Уявіть моє здивування колия побачив що це бичок , і він не забагрився по ходу а зловлений з губу заднім трійником. І це після того як я всю акваторію пройшов різними приманками різними проводками на всіх глибинах і ні одного тичка.
 
Цитата
Сьогодні в мене був Сергій, говорили на рахунок рейтенгу воблерів для нашого регіону рахую,що тема доречна. Діло в тому що в різних водоймах практика ловлі різна, так що підтримую дану пропозицію.

Підтримую вашу ідею, давайте рейтенг всім теж буде цікаво подивитись, зробити якісь висновки. Я подам ідею Хмельничанам щоб теж зробити подібний рейтенг.
 
Цитата
Вихідні зауінчилися прийшов час відписуватись. В суботу перша в моєму житті рибалка під час якої я взяв на спінінг більше двох риб. Значиться один щупак 1,2 кг  и один десь на 2,5 кг. А такж один окунець та бичок.Все злапано па воблери.

Мої вітання з успіхом та прогресом в спінінговій ловлі.
 
Дійсно,пора підбити підсумки рибалки на вихідних. Субота вечір,та неділя до обіду рибачив з напарником в Городку з лодки (ночували дома),ловили на воблєра.В суботу за чотири години лову,з переривом на уху зловили 12 рибин:судак,голавль.Найбільший голавль 1.7 кг,а судак 1.2 кг,решта до кілограма,маленького не було.В неділю було гірше,правда приїхали на рибалку в 8.00 а в 13 були вже дома.Я зловив три голавлі,а напарник голавля і хорошого судака.В суботу в нас була благодійна рибалка,всю рибу роздали рибакам,які були з ночовкою і нічого не зловили навіть на уху.Але задоволення море!
 
Дякую за привітання .Стараємось  , вчимось (Учиться ,учиться,.. ну і далі ви знаете :)
  Щодо неділі то на рахунок спінінгової  ловлі сказати не можу , бо рибачив  фідером та поплавчанкою. Зранку невеличкий кленчук та плотва брали досить не погано. Я був як завжди з швагром , то в нього навіть дзеркальний карп взяв десь  на 2 кг однак  невідповідність снасті далася в знаки і переміг короп. Звідки в Сереті  зеркальний короп історія замовчує. Однак наснаги нам це додало суттєво , і нагадало що крім спінінгу є і інші цікаві та ефективні снасті. А на рахунок рейтингу приманок , я би попросив  когось з більш досвідчених учасників цієї гілки форуму , дати пораду як краще зробити створити нову тему чи  відписуватись прямо тут ( справа не в тому що не знайду як зробити , розбиралися і з більш складними питаннями, а в тому що як кажуть "Со своим уставом в чужой монастырь ........" :)  Так что господа уж не обезсудьте. Отже чекаю порад та настанов від більш досвідчених колег.
 
Цитата
Дякую за привітання .Стараємось  , вчимось (Учиться ,учиться,.. ну і далі ви знаете :)
  Щодо неділі то на рахунок спінінгової  ловлі сказати не можу , бо рибачив  фідером та поплавчанкою. Зранку невеличкий кленчук та плотва брали досить не погано. Я був як завжди з швагром , то в нього навіть дзеркальний карп взяв десь  на 2 кг однак  невідповідність снасті далася в знаки і переміг короп. Звідки в Сереті  зеркальний короп історія замовчує. Однак наснаги нам це додало суттєво , і нагадало що крім спінінгу є і інші цікаві та ефективні снасті. А на рахунок рейтингу приманок , я би попросив  когось з більш досвідчених учасників цієї гілки форуму , дати пораду як краще зробити створити нову тему чи  відписуватись прямо тут ( справа не в тому що не знайду як зробити , розбиралися і з більш складними питаннями, а в тому що як кажуть "Со своим уставом в чужой монастырь ........" :)  Так что господа уж не обезсудьте. Отже чекаю порад та настанов від більш досвідчених колег.

Тема вже створена!
 
Про мої вихідні можна подивитись ТУТ
 
Колеги дуже прошу всіх хто спілкується в цій гілці , і хто рибалить спінінгом в західному регіоні  ,на річках Серет та Дністер ( сюда можна віднести також Збруч , Нічлаву, та частково Прут , які багато в чому мають спільні риси), відписуємся  по своїх спінінгових приманках у відповідній , нещодавно створеній темі.
Адже наші річки особливі , а рейтинги які ви у великій кількості  бачите на просторах інтернету , здебільшого створені рибаками з центральної України  , їх річки зовсім інші більш рівнинні ,з більш повільною течією і більш високою температурою води.Що досить суттєво змінює  і умови рибалки.

РS  Ссилка на вітповідну тему https://www.rybalka.com/forum/showthread.php?t=4650
 
Вчора після роботи був на рибалці в Городку.Зміна погоди і кльов був слабенький,риба була пасивна,не показувала своєї присутності,але з напарником здурили по одному хорошому голавлю(за 1 кг) і одного судака на СР 60 та Дайва Скутер.
 
Цитата
Вчора після роботи був на рибалці в Городку.Зміна погоди і кльов був слабенький,риба була пасивна,не показувала своєї присутності,але з напарником здурили по одному хорошому голавлю(за 1 кг) і одного судака на СР 60 та Дайва Скутер.
В цю неділю був в Скородинцях дві покльовки щуки і два схода, дуже багато водорослі неможливо підвести до берега. На слідуючу неділю буду рибачити з лодки. На Сереті підійшла марена в межах міста Чортків, але неловлю адже в червоній книзі.
 
Почався кльов судака на Дністрі,особливо вечірній.
 
Цитата
Почався кльов судака на Дністрі,особливо вечірній.
А на що ловкться, на воблера чи на джиг.
 
Цитата
А на що ловкться, на воблера чи на джиг.

Воблєра!Проводка з дотиком до дна і покльовка на паузі.
 
Як вода в Дністрі?
 
На маю часу описувати процедуру ловлі, так як заїхав на 10 хв. додому. Викладу пару фото, фотоотчот з описом виложу в неділю ввечері.
 
Цитата
На маю часу описувати процедуру ловлі, так як заїхав на 10 хв. додому. Викладу пару фото, фотоотчот з описом виложу в неділю ввечері.

Будеш мати час напиши на що і де зловив.
 
Так фото вражають , з нетерпінням чекаємо пояснюючої записки до них.
 
Цитата
На маю часу описувати процедуру ловлі, так як заїхав на 10 хв. додому. Викладу пару фото, фотоотчот з описом виложу в неділю ввечері.
Ну молодчина і зловити майстер і приготувати спец. Чекаю фотоотчєт.
 
Цитата
Як вода в Дністрі?

Вода чиста і рівень малий.
 
Цю неділю провів на Збручі, результат взагалі нікудишній за 5 годин ловлі ні одної покльовки, риби байкотують. Якщо так піде дальше забуду що таке покльовка.
 
Питаннячко для західних спеців: як часто у вас на  Дністрі попадае щука і чи використовуете ви стальні поводки?
 
Вихідні так само пройшли з майже нульовим результатом. В суботу один голавль десь грам на 700. А в неділю були на поплавки та донки. Але ще при підїзді до місця лову помітили підозрілий бус Мерс та легкову іномарку.Скоріше всього електрики (коли вони вже наїдяться? судячи з наявного транспорта люди не бідні , я би ще зрозумів як би людині не було що їсти). На користь того , що  електрики свідчить наступне:
 1.Були з ночівлею  в місці де берег абсолютно не придатний для рибалки .
 2.Багато відер розкладених по всьому березі
 3. Компанія чоловік не меньше 7.
 4. Найближче до них почав рибалити мій швагро (відразу за невеличким перекатом) то на місті де він зазвичай лапав і мав завжди гарні улови (там кльов завжди був кращим ніж на місці де ловив я ) він від самого ранку так і не побачив нормальної риби лише салака (верховодка).Я був трохи далі то в мене іноді попадала плотва , але набагато гірше ніж зазвичай ( я вже не кажу про кленчука). Пізніше він спустився вниз по течії десь метрів на 300-400 від того місця то навіть при тому що вже була пізня година він години за 1,5 взяв досить непоганий улов , який набагато перевищує все ,що злапав я решта рибалок , що сиділи поруч, разом взяті.

І все б нічого ,як би ми вечором не поїхали віддихати з своїми жінками і знову не зустріли той самий славнозвісний бус Мерс та легкову іномарку вже в іншому місті  на Сереті де вони випивали по торшки ніяких традиційних  рибальських знарядь . І коли всі відпочиваючи почали збиратися додому і ми в тому числі то побачили ,що вони нікуди не збираються а  залишаються ночувати . На жаль на цей раз ми були з другого боку річки роздивитися щось детальніше не вдалося.
    Я все ж таки ніяк не можу зрозуміти таких людей. Чого їм бракує. Не бідні ,адже приїхали бусом та машиною значить гроші мають їсти мають що ще їм бракує , що їх спонукає знищувати рибу.
     Тепер скоріше за все прийдеться забути про ще одне місце рибалки , в усякому разі на деякий час.
 
Цитата
Вихідні так само пройшли з майже нульовим результатом. В суботу один голавль десь грам на 700. А в неділю були на поплавки та донки. Але ще при підїзді до місця лову помітили підозрілий бус Мерс та легкову іномарку.Скоріше всього електрики (коли вони вже наїдяться? судячи з наявного транспорта люди не бідні , я би ще зрозумів як би людині не було що їсти). На користь того , що  електрики свідчить наступне:
 1.Були з ночівлею  в місці де берег абсолютно не придатний для рибалки .
 2.Багато відер розкладених по всьому березі
 3. Компанія чоловік не меньше 7.
 4. Найближче до них почав рибалити мій швагро (відразу за невеличким перекатом) то на місті де він зазвичай лапав і мав завжди гарні улови (там кльов завжди був кращим ніж на місці де ловив я ) він від самого ранку так і не побачив нормальної риби лише салака (верховодка).Я був трохи далі то в мене іноді попадала плотва , але набагато гірше ніж зазвичай ( я вже не кажу про кленчука). Пізніше він спустився вниз по течії десь метрів на 300-400 від того місця то навіть при тому що вже була пізня година він години за 1,5 взяв досить непоганий улов , який набагато перевищує все ,що злапав я решта рибалок , що сиділи поруч, разом взяті.

І все б нічого ,як би ми вечором не поїхали віддихати з своїми жінками і знову не зустріли той самий славнозвісний бус Мерс та легкову іномарку вже в іншому місті  на Сереті де вони випивали по торшки ніяких традиційних  рибальських знарядь . І коли всі відпочиваючи почали збиратися додому і ми в тому числі то побачили ,що вони нікуди не збираються а  залишаються ночувати . На жаль на цей раз ми були з другого боку річки роздивитися щось детальніше не вдалося.
    Я все ж таки ніяк не можу зрозуміти таких людей. Чого їм бракує. Не бідні ,адже приїхали бусом та машиною значить гроші мають їсти мають що ще їм бракує , що їх спонукає знищувати рибу.
     Тепер скоріше за все прийдеться забути про ще одне місце рибалки , в усякому разі на деякий час.

Героїв в студію!!!!!!!!Чи хоча б номера, а потім при нагоді пару чудних царапін по боках намалюється)))
 
З номерними знаками складніше. Коли їхали на рибалку не приділили їм уваги коли їхали додому їх вже не було. А в вечорі коли побачили то вони стояли на іншому березі і нажаль досить далеко та в такій позиції що номерів видно не було.Ми впізнали їх позовнішньому вигляді ,а не за реєстраційним номером.
 
Цитата
Питаннячко для західних спеців: як часто у вас на  Дністрі попадае щука і чи використовуете ви стальні поводки?

Дуже рідко (в мене ніразу) тому поводки не використовую.Хоча це питання спірне тому,що попадається інколи сом так,як було цієї неділі,сам зійшов і забрав воблєр через те,що своєю щіткою(зубами) перетер шнур!
 
Цитата
Питаннячко для західних спеців: як часто у вас на  Дністрі попадае щука і чи використовуете ви стальні поводки?
На участку Устечко - Городок де я переважно рибачу практично щуки за останні 5 років небачив, так що рибачимо без поводків.  За виключенням коли починає бити судак, хоча на судака теж можна без поводка.
 
Цитата
На участку Устечко - Городок де я переважно рибачу практично щуки за останні 5 років небачив, так що рибачимо без поводків.  За виключенням коли починає бити судак, хоча на судака теж можна без поводка.

Можна ставити поводок з флюрокарбону,він трохи стійкіший до зубів риби і каміння.
 
Колеги  , хто по-ближче до Дністра , підкажіть як там зараз справи . Бо в планах поїхати з швагром на Дністер поспінінгувати .Якщо поїдемо , то це буде моя пеша в житті рибалка  на Дністрі. Буду дуже вдячний за інформацію. Їхати плануємо в неділю.
 
Цитата
Колеги  , хто по-ближче до Дністра , підкажіть як там зараз справи . Бо в планах поїхати з швагром на Дністер поспінінгувати .Якщо поїдемо , то це буде моя пеша в житті рибалка  на Дністрі. Буду дуже вдячний за інформацію. Їхати плануємо в неділю.

Проживаю від Дністра 300 метрів,зараз він чистий і малий,видно всі перекати і перспективні місця.Рекомендую ловити з 6 до 9 ранку і з 16 і до темноти.(з мої практики).Щасливої дороги і ні хвоста,ні чешуї!
 
Дуже дякую за інформацію але на жаль скористатися нею не судилося. В котре поїздка відмінилася певне не судьба мені поїхати половити на Дністер.
 
Сьогодні вечором був в Скородинцях на ГЕС .Взяв два невеличкі щупаки. Дуже заросло під скалою ,  з берега ловити майже неможливо. Сьогодні вечором щука дуже активно  годувалася і якби була лодка рахунок я думаю йшов би на десятки. До місця де щупак годувався з берега просто неможливо було закинути. Але це ще пів біди , набагато гірше ,що було неможливо зробити нормальну проводку .В цей бут течією та вітром нанесло дуже багато ряски. Отож по умовах ловлі це був просто жах.Я вже мовчу про то як витягнути рибу яку злапав. Поки дотягував до берега щупака вже видно не було , одні водорослі.Слава шнуру та гострим гачкам , які дали можливість протягнути рибу через кілька метрів трави та ряски .
 
Цими вихідними я на рибалці не був(за три дні два дня народження в друзів).Був мій напарник,але толку мало,за дві рибалки протягом двох днів три голавлики.Треба щоб вода стала холоднішою і на вулиці прохолодніше.
 
Цитата
Сьогодні вечором був в Скородинцях на ГЕС .Взяв два невеличкі щупаки. Дуже заросло під скалою ,  з берега ловити майже неможливо. Сьогодні вечором щука дуже активно  годувалася і якби була лодка рахунок я думаю йшов би на десятки. До місця де щупак годувався з берега просто неможливо було закинути. Але це ще пів біди , набагато гірше ,що було неможливо зробити нормальну проводку .В цей бут течією та вітром нанесло дуже багато ряски. Отож по умовах ловлі це був просто жах.Я вже мовчу про то як витягнути рибу яку злапав. Поки дотягував до берега щупака вже видно не було , одні водорослі.Слава шнуру та гострим гачкам , які дали можливість протягнути рибу через кілька метрів трави та ряски .
В Скородинцях після першого похолодання і дощів водорослі повинні впасти, так що в перших числах вересня можна буде нормально рибачити, ну а зараз обов"язково з лодки.
 
В цю неділю був на водосховищі в Гамаліївці (5 км. на пн. від Львова).
Клював окунь і йорш на червяка. Але дуже добре окунь брав на малька, якого можна зловити малявочивницею.
 
Цитата
В цю неділю був на водосховищі в Гамаліївці (5 км. на пн. від Львова).
Клював окунь і йорш на червяка. Але дуже добре окунь брав на малька, якого можна зловити малявочивницею.

Зараз окунь дійсно починає ловитись на живця,але треба підібрати відповідного живця( вид риби ).
 
Цитата
Зараз окунь дійсно починає ловитись на живця,але треба підібрати відповідного живця( вид риби ).
Живця саме краще брати з тієї водойми де і будеш рибачити, але для окуня мальок повинен бути як найменший.
 
Цитата
Живця саме краще брати з тієї водойми де і будеш рибачити, але для окуня мальок повинен бути як найменший.

Незавжди,сам переконувався в цьому.Крупніший живець-крупніший окунь.
 
Доброго дня. Валентин завтра по роботі планую бути в Тернополі. Ви ще працюєте в магазині? Якщо так, то напишіть адресу і як Ви працюєте. Може получиться заїхати і привітатись за руку, а не клацанням по клавіатурі.
 
Цитата
Доброго дня. Валентин завтра по роботі планую бути в Тернополі. Ви ще працюєте в магазині? Якщо так, то напишіть адресу і як Ви працюєте. Може получиться заїхати і привітатись за руку, а не клацанням по клавіатурі.
Я працюю в м.Чортків Тернопільської області. Магазин знаходиться по вул.С.Бандери 13 в підвальчику під райсудом, працюю з 9.00 до 17.00 год. Буду радий зустрічі.
 
Цитата
Я працюю в м.Чортків Тернопільської області. Магазин знаходиться по вул.С.Бандери 13 в підвальчику під райсудом, працюю з 9.00 до 17.00 год. Буду радий зустрічі.

Дякую, але на жаль завтра їду по північному маршруту Тернопільщини. Чортків в планах на слідоючому тижні. Буду у Вас - обовязково зайду!
 
Цитата
Дякую, але на жаль завтра їду по північному маршруту Тернопільщини. Чортків в планах на слідоючому тижні. Буду у Вас - обовязково зайду!
В любий час буду радий зустрічі!!!
 
Ніхто ніде не рибалив цими днями?
 
Десь пропала тема нашого спілкування вітка була непогана. Пропоную продовжити тему спілкування.
 
Цитата
Ніхто ніде не рибалив цими днями?
В цю неділю рибачив на Сереті так як бла погода недуже то видатних успіхів немає, але щупачок потрошки ловиться. На ці вихідні хочу попробувати в Скородинцях з човна на віброхвости. На базарі знвйшов пару непоганих вібріків, такщо після рибалки повідомлю.
Чомусь неміг знайти нашу вітку спілкування зробив ще одну як видалити незнаю підскажить так як може бути путанина.
 
Цитата
В цю неділю рибачив на Сереті так як бла погода недуже то видатних успіхів немає, але щупачок потрошки ловиться. На ці вихідні хочу попробувати в Скородинцях з човна на віброхвости. На базарі знвйшов пару непоганих вібріків, такщо після рибалки повідомлю.
Чомусь неміг знайти нашу вітку спілкування зробив ще одну як видалити незнаю підскажить так як може бути путанина.

Адміністратори видалити допоможуть,а тебе щось довго не було на сайті і його трохи редагували,тому ти і не зміг знайти тему.
 
Цитата
Адміністратори видалити допоможуть,а тебе щось довго не було на сайті і його трохи редагували,тому ти і не зміг знайти тему.
В дійсності трошки проблеми вибили з звичайної колії. Осінь, заготовки, куча роботи, так що деколи за день намотаєшся прийдеш додому і відразу в люлю.
Цю неділю був в Скородинцях щука недуже активна і клює в основному дрібна приходиться 50% відпускати. За цю рибалку взяв два хвоста один на кіло друга трошки більша. А що в тебе нового.
 
був на рибалці в с.Колодіїв, 2 щучки по 1 кг, карпа  на 0.5 кг валом оплачується кілограми впійманої риби. карп - 24 гр кг, щука 23 гр. кг
як на мене дорого, рибу відпускати неможна, за цим слідкують.
 
08/09 збираюсь на Дністер на голавля, тел 80977597905, я ще 10 днів буду  в Бурштині буду радий спільному виїзду на рибалку!
 
Добавив пару фоток. Подивитись можна ТУТ
 
Зараз на Сереті рибачу на малька, активного кльову немає але щука попадається від 1,5 до 2 кг.
 
Сьогодні відрибачився відмінно, щука клює нормально. Навіть є один трофей 86 см. довжино вага 4,200,. Блєсєн не признає хоче тільки живця.
 
Цитата
Сьогодні відрибачився відмінно, щука клює нормально. Навіть є один трофей 86 см. довжино вага 4,200,. Блєсєн не признає хоче тільки живця.

У Вас вже вроді і фотоапарат є. А де фотки??? Хотілось би побачити.
 
Цитата
Сьогодні відрибачився відмінно, щука клює нормально. Навіть є один трофей 86 см. довжино вага 4,200,. Блєсєн не признає хоче тільки живця.

А де саме Валентин ти рибачив? І який живець?
 
Я вчора поїхав на водойом в Касперівці пробувати нові УЛ снасті і половити окуня.Снастями залишився задоволений ,а ловити було вже не цікаво.Заброс окунь,або через заброс окунь.Ловив мікроджигом і воблєрами УЛ.
 
Цитата
А де саме Валентин ти рибачив? І який живець?
Фото сьогодні скину. Рибачив в Чорткові на Сереті в районі міського парку по заводях. Живець верховодка. Зараз маю декілька вільних годин втікаю на рибалку.
 
Цитата
Фото сьогодні скину. Рибачив в Чорткові на Сереті в районі міського парку по заводях. Живець верховодка. Зараз маю декілька вільних годин втікаю на рибалку.

Як успіхи на рибалці? Я був вчора на Дністрі в районі с.Печорна після роботи,повний ноль! Немав жодної покльовки.
 
Для тих хто тарився на хмельницькій толкучці у Валєри повідомляю, що в вівторок його контейнер разом з складськими приміщеннями згорів:ak:. Дешевої точки з великим асортиментом на даний час немає.
 
Цитата
Для тих хто тарився на хмельницькій толкучці у Валєри повідомляю, що в вівторок його контейнер разом з складськими приміщеннями згорів:ak:. Дешевої точки з великим асортиментом на даний час немає.
І щойно мені підказали, що збитків там приблизно на 1,5 вічно зелених))))
 
Цитата
У Вас вже вроді і фотоапарат є. А де фотки??? Хотілось би побачити.
Саша от яка щучка була вилоалена в р.Серет м.Чортків, ну а біля щуки моя жена. Зараз трохи занятий по домашній роботі, але періодично ходжу на рибалку. Сьогодні зловив щучку на 1кг., переважно клює краще на малька штучної приманки ніякої не хоче.
 
Ну ваабше залишився один . Народ де ви подівалися, чи збір урожаю всіх присік. Чекаю вісточок:bi:
 
Цитата
Саша от яка щучка була вилоалена в р.Серет м.Чортків, ну а біля щуки моя жена. Зараз трохи занятий по домашній роботі, але періодично ходжу на рибалку. Сьогодні зловив щучку на 1кг., переважно клює краще на малька штучної приманки ніякої не хоче.

а жiнка гарна!
 
Цитата
а жiнка гарна!
Про жінку я вкурсі, а от щучка як?:fish:
 
Привіт!Від п"ятниці до неділі вечора ловив окуня в Касперівцях на водосховищі.Риби хмара,окунь до 300 грам,але багато.Друг зловив щуку 800 грам  на мікруху з глибини 8 метрів.Погода гарна,відпочив супер!
 
Цитата
Привіт!Від п"ятниці до неділі вечора ловив окуня в Касперівцях на водосховищі.Риби хмара,окунь до 300 грам,але багато.Друг зловив щуку 800 грам  на мікруху з глибини 8 метрів.Погода гарна,відпочив супер!
А я то думаю куда ти дівся?  В цю неділю рибачив на Сереті в районі Чорткова,:newy: зловив 4 щучки:schuka: середня ваго по 700 гр. Ловив на малька на блєсни і воблєра нічого нехоче. А що на Дністрі?
 
Цитата
А я то думаю куда ти дівся?  В цю неділю рибачив на Сереті в районі Чорткова,:newy: зловив 4 щучки:schuka: середня ваго по 700 гр. Ловив на малька на блєсни і воблєра нічого нехоче. А що на Дністрі?

Дністер по спінінгу де я ловлю мертвий,дуже мала вода!
 
Ловив на Дністрі в районі с. Устечко з човна. За всю рибалку один схід на силікон, що було не бачив. Риба дуже пасивна.
 
Цитата
Дністер по спінінгу де я ловлю мертвий,дуже мала вода!
Мої знайомі також говорять що на Дністрі повний штиль, ловили в районі Устечко, біля розібраного старого моста невеличка калюжа. Результат нульовий в них.:ak:
 
В нас на Хмельниччині теж глухо. Хоч річка, хоч ставок, та риба пасивна. Виїзджав на водойму, де повно щуки, прополоскав цілий день свій арсенал приманок і як результат два шнурочка по 300 грам. Хоч щука там є гарна. Якби мені хтось сказав, то я б не повірив.:dg:
 
Цитата
В нас на Хмельниччині теж глухо. Хоч річка, хоч ставок, та риба пасивна. Виїзджав на водойму, де повно щуки, прополоскав цілий день свій арсенал приманок і як результат два шнурочка по 300 грам. Хоч щука там є гарна. Якби мені хтось сказав, то я б не повірив.:dg:
В четвер планується переміна погоди, дощ і пониження температури, можливо щука трошки зрухається. Зараз на Сереті потрошки ловиться щука тільки на живця на штучні приманки обсолютний ноль. Будемо надіятися на покращення кльову.:laie:
 
Цитата
В четвер планується переміна погоди, дощ і пониження температури, можливо щука трошки зрухається. Зараз на Сереті потрошки ловиться щука тільки на живця на штучні приманки обсолютний ноль. Будемо надіятися на покращення кльову.:laie:

Зато в нас на Сереті гарно ловиться окунь на силікон,причому попадає трофейний!
 
Цитата
Зато в нас на Сереті гарно ловиться окунь на силікон,причому попадає трофейний!
Ну вся надія на завтрішній день, пока що похвалитися немає чим :bn:
 
Вчора пробили нову окуньову точку в с.Щитівці,на головці в 4 грами і двома твістерами фіолет і коричневим робили всю рибалку.
 
Цитата
Вчора пробили нову окуньову точку в с.Щитівці,на головці в 4 грами і двома твістерами фіолет і коричневим робили всю рибалку.
Я цю неділю відрибачився в Чорткові на Сереті на малька. Результат три щучки в середньому по 1 кг. Штучних приманок зовсім небажає. Зараз голавль бьє на малька, але ловити головля непробував.
 
Цитата
Вчора пробили нову окуньову точку в с.Щитівці,на головці в 4 грами і двома твістерами фіолет і коричневим робили всю рибалку.
Сєрєга а де саме в Щитівцях ти рибачив, напиши конкретно. Мій один товариш говорить що знає ті місця, можливо поїдимо туди.
Зараз на Сереті на Мепс (аглія,комет, білий) бере щука і голавль можеш попробувати.:dril2:
 
Цитата
Сєрєга а де саме в Щитівцях ти рибачив, напиши конкретно. Мій один товариш говорить що знає ті місця, можливо поїдимо туди.
Зараз на Сереті на Мепс (аглія,комет, білий) бере щука і голавль можеш попробувати.:dril2:

Ми називаємо то місце "під грушками",повертаєш в село і справа попри дорогу Серет де ростуть дикі грушки,це там.Ловимо на силікон з головкою 2-4 грама.
 
Цитата
Ми називаємо то місце "під грушками",повертаєш в село і справа попри дорогу Серет де ростуть дикі грушки,це там.Ловимо на силікон з головкою 2-4 грама.
Ну щож можливо цей тиждень попробуємо, дякую за підказку кльового місця.:dh:
 
Цитата
Ну щож можливо цей тиждень попробуємо, дякую за підказку кльового місця.:dh:

Успіхів в рибалці! А ми їдемо в Більче-Золоте ловити щуку.
 
Цитата
Успіхів в рибалці! А ми їдемо в Більче-Золоте ловити щуку.
В понеділок чекаю звіт про рибалку.:rybak_1:
 
Цитата
В понеділок чекаю звіт про рибалку.:rybak_1:

Рибалка слабенька,на двох три щуки до обіду і по пару тичків.Потім поїхали ловити окуня в Касперівці на мікроджиг.
 
Бачили як Бодя відловився?:du:
 
Цитата
Бачили як Бодя відловився?:du:
Бодя відловився нормально, спец, слов немає. В цю неділю рибачив в Скородинцях 3 щурика розміром в шарікову ручку, аж дивно як їм тройнік в пасть влазе. Сумно, але я оптиміст маю надію на слідуючу неділю, якщо ні то всеодно колись буде краще.:dn:
 
Вчора крім окунів на мікруху зловив підуству!А кому сьогодні легко,і підуства хоче їсти під час кризи!
 
Цитата
Вчора крім окунів на мікруху зловив підуству!А кому сьогодні легко,і підуства хоче їсти під час кризи!
Сєрий цей кризовий бардак що в країні що в рибалці мені вже став в поперек. Хочеться стабільної рибалки, ну а якщо вже подуст стає хижаком то які анамалії будуть далі.:bg:
 
На завтра в нас передають дощ,але рибалка пройде в любу погоду,правда незнати чи з успіхом.Прикупив твістерів і на окуня з берега,бо ловити щуку з лодки в дощ,коли всі снасті мокрі задоволення не з приємних.
 
Цитата
Сєрий цей кризовий бардак що в країні що в рибалці мені вже став в поперек. Хочеться стабільної рибалки, ну а якщо вже подуст стає хижаком то які анамалії будуть далі.:bg:

Во , во , Валентин , в мене цього року вже клював (на джиг) пІдлящ і рибець - ЩО РОБИТЬСЯ !!??:confused:. Був вчора на Дністрі врайоні Сокола (там де зловив сазана) - майже 0 . Але сазани ТАКІ :eek: СКАЧУТЬ Що аж страшно !!! Я того разу зловив його випадково , може хто підкаже як ловити цілеспрямовано на джиг ? Бо на березі сидіти щось не хочеться !
 
В цю неділю знову їду в СКородинці. Погода вродіби щуча, так що можливо повезе хайку розшевелити. Так хочеться порибачити що по вечорах почав грати в "Русскую рыбалку".:lodka:
 
Цитата
може хто підкаже як ловити сазана цілеспрямовано на джиг ?

Бажаю здоров"ячка. Думаю ціленаправлено сазана (коропа) на спінінг не ловлять! Проте якщо Ви так бажаєте, то порадив би Вам спробувати на малого розміру (у відповідній пропорції до очікуваної риби) силіконові приманки типу твістерів (червяків) чи віблохвостів на легкій оснастці (голова - до 5 гр.) з нешвидкою проводкою (кидок, пауза поки ляже на дно, повільна проводка - протяжка ("волочіння") по дну (не ривкова), а ще можна підсажувати на джиг пучок натуральних черв"яків. Все ІМХО! Успіхів))
 
Ще раз всім КУ))
Їду через пару днів на Буковину, ціль не рибалка, проте як би там не було, час для рибалки виділю! Може якось зкооперуємся на гуртовий виїзд Західної філії "Рибалка.ком"?))
 
Цитата
Ще раз всім КУ))
Їду через пару днів на Буковину, ціль не рибалка, проте як би там не було, час для рибалки виділю! Може якось зкооперуємся на гуртовий виїзд Західної філії "Рибалка.ком"?))
Пропозиція інтересна. Цього сезону збиралися, але чомусь неполучилось напавно небуло достойного ініціатора. Чекаю звіту про Буковину, край інтересний на рахунок рибалки.
 
Цитата
Во , во , Валентин , в мене цього року вже клював (на джиг) пІдлящ і рибець - ЩО РОБИТЬСЯ !!??:confused:. Був вчора на Дністрі врайоні Сокола (там де зловив сазана) - майже 0 . Але сазани ТАКІ :eek: СКАЧУТЬ Що аж страшно !!! Я того разу зловив його випадково , може хто підкаже як ловити цілеспрямовано на джиг ? Бо на березі сидіти щось не хочеться !

Ловити його можна на зимовий балансір,чи блєсну,бо з похолоданням сазан,короп проявляє риси хижака так,як активно кормиться,і стоїть разом на бровках з окунем і судаком.Заброс так,як любою спінінговою приманкою,проводка твічінг,або джигова.Успіхів!
 
Цитата
Ловити його можна на зимовий балансір,чи блєсну,бо з похолоданням сазан,короп проявляє риси хижака так,як активно кормиться,і стоїть разом на бровках з окунем і судаком.Заброс так,як любою спінінговою приманкою,проводка твічінг,або джигова.Успіхів!
Чув що сазан на зиму починає хижувати і переважно великий. Правда короповою рибалкою нікали не займався, так періодично на поплавкову удочку. Доречі і плотва також деякий період здатна поїдати малька і навіть на блешню мені попадалася велика плотва.:fish:
 
Цитата
Чув що сазан на зиму починає хижувати і переважно великий. Правда короповою рибалкою нікали не займався, так періодично на поплавкову удочку. Доречі і плотва також деякий період здатна поїдати малька і навіть на блешню мені попадалася велика плотва.:fish:

Вчора при мені чоловік на зимову блєсну зловив коропа коло 3 кг.!
 
Цитата
Вчора при мені чоловік на зимову блєсну зловив коропа коло 3 кг.!
Во про що і йде мова, Леоніду Павловичу Сабанєєву в той час напевно така рибалка булаб в дивину. Практично із серії (очевидное невироятно).:ai:
 
Цитата
Во про що і йде мова, Леоніду Павловичу Сабанєєву в той час напевно така рибалка булаб в дивину. Практично із серії (очевидное невироятно).:ai:

На мою думку,правильно підібрана і подана приманка спровокує на покльовку рибу!
 
Цитата
На мою думку,правильно підібрана і подана приманка спровокує на покльовку рибу!
Сергій я з тобою згідний що підбір приманки неаловажна річ, але діло в тому що мирна риба переходить в хижу, для мене це дивно. Взагалі то вся риба схильно в деякій мірі до хижацтва.Взагалі то я також марену ловив на блесну, що мене спочатку і дивувавло і як це можна пояснити незнаю.
Доречі як Дністер, що каже судак???
 
Судак в Дністрі каже " мілості просім" :bi::bf:, правда не всім і не кожного дня .:ca::bk: Друзі були пару днів тому - дуже не погано відловились . Я сьогодні їду , як ,що відпишусь . До речі - по щуці - ДЕ ВОНА !!???:eek: Я з друзями (троє) сьогодні об"їздили три (перспективні) водойми - 0 !!!:ah: Повний 0 !!! Ще знайомі ,теж , але в другій стороні Хм., обл., - 0 !!! Це - КАПЄЦ !!!:bc::be:
 
Цитата
Судак в Дністрі каже " мілості просім" :bi::bf:, правда не всім і не кожного дня .:ca::bk: Друзі були пару днів тому - дуже не погано відловились . Я сьогодні їду , як ,що відпишусь . До речі - по щуці - ДЕ ВОНА !!???:eek: Я з друзями (троє) сьогодні об"їздили три (перспективні) водойми - 0 !!!:ah: Повний 0 !!! Ще знайомі ,теж , але в другій стороні Хм., обл., - 0 !!! Це - КАПЄЦ !!!:bc::be:

В нас також щука спінінгістам сказала допобачення! А на живця з поплавком ловиться!
 
Цитата
В нас також щука спінінгістам сказала допобачення! А на живця з поплавком ловиться!
На Чортківщині також щука по спінінгу повний ноль. На малька потрошки ловиться на також слабенько. Знайомі були в Городку на Дністрі також кажуть що судак мовчить, велика вода.
 
Тільки з Дністра . Судак сказав "ізвінітє мнє нє до Вас" майже повний 0 (за день 4штуки всі до кіла) . За те проявив , і не погано , себе окунь ! Ловився добе , розміри до 500гр , може в когось і більші були - в мене 450 найбільший .P.S. Були в районі Сокола .
 
Цитата
На Чортківщині також щука по спінінгу повний ноль. На малька потрошки ловиться на також слабенько. Знайомі були в Городку на Дністрі також кажуть що судак мовчить, велика вода.

Зато в неділю там прекрасно ловився окунь!
 
Цитата
Зато в неділю там прекрасно ловився окунь!
По прогнозу йде похолодання з мінусовими температурами, можливий бой судака, будемо надіятися на удачу.
 
Цитата
По прогнозу йде похолодання з мінусовими температурами, можливий бой судака, будемо надіятися на удачу.

Так Валентин,але Дністер прибуває і брудний! Де і на що його ловити,коли несе всілякий мусор?
 
Цитата
Так Валентин,але Дністер прибуває і брудний! Де і на що його ловити,коли несе всілякий мусор?
Напевно що на деякий час з рибалкою в нас пролєт. В Чорткові така епідемія грипу, що всі учбові заклади закрили. Люди говорять що повинні робити в місті дезактивацію. По слухах вже четверо людей померли від грипу. Такщо прийдеться посидіти в дома про рибалку немає мови.
Думаю що спілкуватися будемо на тему підготовки до зимової рибалки.
 
Цитата
Напевно що на деякий час з рибалкою в нас пролєт. В Чорткові така епідемія грипу, що всі учбові заклади закрили. Люди говорять що повинні робити в місті дезактивацію. По слухах вже четверо людей померли від грипу. Такщо прийдеться посидіти в дома про рибалку немає мови.
Думаю що спілкуватися будемо на тему підготовки до зимової рибалки.

Блін , тут по ТВ передають що в Тернополі вже більше 20-ти людей померло від невідомого не то грипу , чи то чого !!!! І кажуть що з вертольотів місто чимось оббризкуюють(дезактивація) - правда - ні ???
 
Цитата
Напевно що на деякий час з рибалкою в нас пролєт. В Чорткові така епідемія грипу, що всі учбові заклади закрили. Люди говорять що повинні робити в місті дезактивацію. По слухах вже четверо людей померли від грипу. Такщо прийдеться посидіти в дома про рибалку немає мови.
Думаю що спілкуватися будемо на тему підготовки до зимової рибалки.

А я таки в неділю планую поїхати в Касперівці половити окуня з лодки незважаючи на епідемію грипу!Передають сніжок і до -4,можливо буде кльов.
 
Цитата
Блін , тут по ТВ передають що в Тернополі вже більше 20-ти людей померло від невідомого не то грипу , чи то чого !!!! І кажуть що з вертольотів місто чимось оббризкуюють(дезактивація) - правда - ні ???

Все це правда. Сьогодні вже є підтвердження що це свинячий грип. По місту люди практично не ходять, більшість користується масками. Так що страшнувато і тому рахую краще пересидіти в дома. Дизактивацію робили. В аптеках практично нічого немає з ліків, навіть марлеві повязки дифіцит. От які сумні справи.
 
Цитата
Все це правда. Сьогодні вже є підтвердження що це свинячий грип. По місту люди практично не ходять, більшість користується масками. Так що страшнувато і тому рахую краще пересидіти в дома. Дизактивацію робили. В аптеках практично нічого немає з ліків, навіть марлеві повязки дифіцит. От які сумні справи.
А я чув що горіла місцева свалка/мусорка і якусь біду хімічну чи то для кращої реакції чи для тушіння приміняли, а списують на грип все! було такому місце чи ні???
 
Цитата
Все це правда. Сьогодні вже є підтвердження що це свинячий грип. По місту люди практично не ходять, більшість користується масками. Так що страшнувато і тому рахую краще пересидіти в дома. Дизактивацію робили. В аптеках практично нічого немає з ліків, навіть марлеві повязки дифіцит. От які сумні справи.

Можливо у вас у Чорткові і проводили дезактивацію. Та в Тернополі її ніхто не робив, бо відсутня техніка для таких заходів. А розкисати і сіяти паніку не варто, бо це, як мінімум не личить представникам сильної половини людства, та й сайт зовсім не медичного спрямування. Стосовно ж рибалки, то перебування на свіжому повітрі навпаки є корисним, адже на водоймах не має великого скупчення людей, якого слід уникати.
 
Цитата
Можливо у вас у Чорткові і проводили дезактивацію. Та в Тернополі її ніхто не робив, бо відсутня техніка для таких заходів. А розкисати і сіяти паніку не варто, бо це, як мінімум не личить представникам сильної половини людства, та й сайт зовсім не медичного спрямування. Стосовно ж рибалки, то перебування на свіжому повітрі навпаки є корисним, адже на водоймах не має великого скупчення людей, якого слід уникати.
Паніки ніякої немає, люди як жили так і живуть, але в аптеках ніфіга немає,це правда. Ну а на рахунок рибалки то свіже повітря хороша штука коли в ньому немає ніякої зарази. А тепер по темі, на Сереті повний ноль, в цю неділю незміг всидіти в дома вийшов на річку, після чотири години обтирання носу вирішив порибачити вдома на компі.
 
Був на рибалці в суботу з 12 до 16.30 та в неділю з 8 до 14 годин в Городку нище впадання Серету в Дністер.Ловиться окунь на мікруху,правда в суботу краще,хоча була гірша погода(вітер).В суботу 16 окунів і судачок,в неділю 12 окунів і судачок.Судачки були випущені підростати.Друзі на живця зловили в три рази більше окуня!
 
Цитата
Паніки ніякої немає, люди як жили так і живуть, але в аптеках ніфіга немає,це правда. Ну а на рахунок рибалки то свіже повітря хороша штука коли в ньому немає ніякої зарази. А тепер по темі, на Сереті повний ноль, в цю неділю незміг всидіти в дома вийшов на річку, після чотири години обтирання носу вирішив порибачити вдома на компі.

Скільки себе пам’ятаю, то ще ніколи не бачив стільки народу в масках. В мене дружина в аптеці працює, то мені її скоро треба буде лікувати від нервового виснаження. Бо наші "свідомі" і "не панікуючі" земляки жити не дають. Нехай у своєї Юлі запитають, в які конкретно аптеки вона завезла визначений асортимент ліків.
Що ж стосовно рибалки, то Івачів геть замовк, а по інших водоймах навіть спитати немає в кого, бо всі чекають кращих часів.
 
Цитата
Був на рибалці в суботу з 12 до 16.30 та в неділю з 8 до 14 годин в Городку нище впадання Серету в Дністер.Ловиться окунь на мікруху,правда в суботу краще,хоча була гірша погода(вітер).В суботу 16 окунів і судачок,в неділю 12 окунів і судачок.Судачки були випущені підростати.Друзі на живця зловили в три рази більше окуня!
Воха, грип, грипом але здоровя треба берегти. Співчуваю твоїй дружині, зараз в такий час працювати в аптеці дурдом. Питання рибалки сумне.
Сєрий я думаю,що тепер з похолоданням судачок повинен зрухатися. того року перед холодами я попав на бій судака в Устечко. Ловив практично біля самих опор розібраного моста.
 
Цитата
Все це правда. Сьогодні вже є підтвердження що це свинячий грип. По місту люди практично не ходять, більшість користується масками. Так що страшнувато і тому рахую краще пересидіти в дома. Дизактивацію робили. В аптеках практично нічого немає з ліків, навіть марлеві повязки дифіцит. От які сумні справи.

Цитата
Скільки себе пам’ятаю, то ще ніколи не бачив стільки народу в масках. В мене дружина в аптеці працює, то мені її скоро треба буде лікувати від нервового виснаження. Бо наші "свідомі" і "не панікуючі" земляки жити не дають. Нехай у своєї Юлі запитають, в які конкретно аптеки вона завезла визначений асортимент ліків...


Мужики, тримайтесь там! Надейтесь и рассчитывайте только на себя, от грёбаной власти пользы, как от свиньи меха: визга много, шерсти мало! Храни Вас Бог!
 
Цитата
Воха, грип, грипом але здоровя треба берегти. Співчуваю твоїй дружині, зараз в такий час працювати в аптеці дурдом. Питання рибалки сумне.
Сєрий я думаю,що тепер з похолоданням судачок повинен зрухатися. того року перед холодами я попав на бій судака в Устечко. Ловив практично біля самих опор розібраного моста.

Попробую завтра половити судака в Добровлянах нище старої турбази,там він є кожного року!На вихідні до+13 і дощ,можливо рибалки не буде,то треба користуватись моментом коли паде сніжок.
 
Цитата
Мужики, тримайтесь там! Надейтесь и рассчитывайте только на себя, от грёбаной власти пользы, как от свиньи меха: визга много, шерсти мало! Храни Вас Бог!

А куда нам деватся? Держимся, правда не все:by:. А надеятся на кого-то, это тоже самое что в носу клад искать.:bv:
Правда радости всё меньше да меньше. Паникёры зашумели:bc:, да так что у рыбы от испуга аппетит пропал.
 
Соседям привет,
народ, щуки похоже нет нигде,
вопрос вот в чём, где окуня половить, хоть на нём душу отвестти....  
готовы приехать в гости)))
 
Цитата
Соседям привет,
народ, щуки похоже нет нигде,
вопрос вот в чём, где окуня половить, хоть на нём душу отвестти....  
готовы приехать в гости)))

Якщо готові їхати в гості за 200 км.,то можемо половити окуня!
 
Цитата
Соседям привет,
народ, щуки похоже нет нигде,
вопрос вот в чём, где окуня половить, хоть на нём душу отвестти....  
готовы приехать в гости)))
Муха-мед вибач за фамільярність.:ag: Щука ще повинна брати, в крайнім разі ще буде багато можливостей і по лєді на жерлицю попробувати. За 200 км, на окунька перспективи нема, хоча в вас на Хмельничині є багато прекрасних місць для ловлі. На ваших Хмельницьких зустрічах хлопці можуть порадити де і що. Ні чішуї, ні хвостика.
 
Цитата
... На ваших Хмельницьких зустрічах хлопці можуть порадити де і що. Ні чішуї, ні хвостика.
Валентин, ми би і порадили:ca:, якби на зустрічі MyxaMED приходив.:dk: А вдома сидіти по клаві клацати, і щей місця кльові знати - це вже розкош.:by:
 
Во- во , людей треба знати в лице !!! А може він( MyxaMED) - засланий агент Аль-Каїди :ai:??? Хоча вроді і МУХА , а тим більше МЕД слова наші ...:bw::ab:
 
Цитата
Во- во , людей треба знати в лице !!! А може він( MyxaMED) - засланий агент Аль-Каїди :ai:??? Хоча вроді і МУХА , а тим більше МЕД слова наші ...:bw::ab:
Я надіюся що товаришу стало стидно:ah: і він виправить свою помилку. Та з таким колективом і в огонь і в воду можна. От в мене серед Тернопільчан щось неполучається, але маю надію.
 
ой ой...
ребята, вы бы темки другие почитали и поняли причину моего отсутствия на встрече :-)
да и я не засланный, а коренной Хмельничанин )))
 
Цитата
ой ой...
ребята, вы бы темки другие почитали и поняли причину моего отсутствия на встрече :-)
да и я не засланный, а коренной Хмельничанин )))

Ми всі "темки" читаєм .., і пишем навідь .., розуміємо - карантин - малі діти - нема питаннь.
 
Вчора був на рибалці,+15 окунів товарного розміру,ловив в Городку на Дністрі з берега на мікруху!Судака НЕМАЄ!
 
Цитата
Вчора був на рибалці,+15 окунів товарного розміру,ловив в Городку на Дністрі з берега на мікруху!Судака НЕМАЄ!
В цю неділю ніде не був. Товариш також був в Городку зловив біля 20 окуньків на мікруху, колір мазут.
 
Вчора був з друзями на рибалці в Щитівцях,ловили на спінінг окуня.Кльов був хороший,ловили всі на мікруху.Потім мали інцидент з Тернопільською рибоохороною,виявляється цього року річку Серет від ГЕС і до с.Городок визначено,як зимувальні ями і там з 1.11.09 року ловити заборонено (хоча там глибина не більше 1 метра)! Також ловити заборонено на р.Дністер від автомобільного моста в Заліщиках до с.Костільники (Виноградне) Заліщицького району,про це ми знали і тому поїхали на Серет ловити окуня.На водоймі в Касперівцях ловити і плавати лодками можна хоча там і глибина більша,просто смішно!Ми довго сперичались з ними,але незнання закону не звільняє від відповідальності,тому заробили протоколи і штраф 52 гривні кожному.Тому майте наувазі,де ловити не можна.Потім ми поїхали на базу Росинка (с.Касперівці) і непогано доловили окуня навіть з берега без лодок,хоча окунь менший,чим в Сереті.
 
Цитата
В цю неділю ніде не був. Товариш також був в Городку зловив біля 20 окуньків на мікруху, колір мазут.

Валентин,а ти десь рибачив цими вихідними?
 
Де можна почитати зимувальні ями Дністровського водосховища?
 
Цитата
Де можна почитати зимувальні ями Дністровського водосховища?

Напевне на сайтах обласних рибінспекцій,або газета Вільне Життя.
 
Цитата
Валентин,а ти десь рибачив цими вихідними?

Сергій цих два тижня я нікуди неїздив щось з тиском непорядок, трошки хворів. На цей тиждень якщо непідведе здоровячко десь махну на окунця.
 
Цитата
Сергій цих два тижня я нікуди неїздив щось з тиском непорядок, трошки хворів. На цей тиждень якщо непідведе здоровячко десь махну на окунця.

Також поїду в неділю ловити окуня на водойом в Касперівці.
 
Цитата
Також поїду в неділю ловити окуня на водойом в Касперівці.
Я ще пока неопреділився, але вже за два тижні добряче скучив по рибалці, треба збити оскому.
 
Цю неділю провів на сереті рибачив на малька. Ітог дві щучки по 500-600гр. Кльову практично не було навіть малька зловити було проблематично.
 
Цитата
Цю неділю провів на сереті рибачив на малька. Ітог дві щучки по 500-600гр. Кльову практично не було навіть малька зловити було проблематично.

На водойомі в Касперівцях окунь ловився гарно,правда не дуже великий.З обіду переїхали в Городок,думали,що на Дністрі буде більший,але не вгадали,ловився маленький судачок майже через проводку,який зразу відпускався.Робоча головка 3 грами і твістер 2,5 см.,дуже вже хотів мікрухи!Але глянувши в календар немає нічого дивного вже 24 листопада і риба вже не може ловитись так,як ловилась в вересні чи жовтні,життєвий цикл вже не той!Якщо погода дозволить,то плануємо поїхати на Збруч в неділю.
 
Погода підводить вжеб хотілося льоду, но що поробиш. Рибалки практично немає. А як у Вас справи?
 
Цитата
Погода підводить вжеб хотілося льоду, но що поробиш. Рибалки практично немає. А як у Вас справи?

Та погода навпаки - радує, та часу немає щоб виїзджати на риболовлю. По відкритій воді пока не планую сезон закривати. Може в п'ятницю виїду на щуку, хочу мамку зловити...
 
Цитата
Та погода навпаки - радує, та часу немає щоб виїзджати на риболовлю. По відкритій воді пока не планую сезон закривати. Може в п'ятницю виїду на щуку, хочу мамку зловити...
Саша ну мене вже тяне на лід. Що поробиш внутрішній календар зпрацьовує, хоча погода на зиму не радує.
 
Вітаю всіх з відкриттям зимового періоду рибалки.
Накінець дочекався, в цю неділю збираюсь на лід.
Мужички як настрій?.
 
Цитата
На водойомі в Касперівцях окунь ловився гарно,правда не дуже великий.З обіду переїхали в Городок,думали,що на Дністрі буде більший,але не вгадали,ловився маленький судачок майже через проводку,який зразу відпускався.Робоча головка 3 грами і твістер 2,5 см.,дуже вже хотів мікрухи!Але глянувши в календар немає нічого дивного вже 24 листопада і риба вже не може ловитись так,як ловилась в вересні чи жовтні,життєвий цикл вже не той!Якщо погода дозволить,то плануємо поїхати на Збруч в неділю.
СЄрєга як успіхи, що нового на Дністрі?. В мене завтра перший вихід на лід.
 
Сьогодні провів першу рибалку на льоді. Вражень во :ay: День прекрасний, природа неймовірна :dt: Хоча кльову як такого не було :connie: за винятком дрібної плотвички та декількох окунчиків. Хоча один знайомий на жерлиці зловив чотири щуки від 1,5-2 кг. Так що початок радує. Народ а де всі подівалися :bi:, давайте спілкуватися.
 
Цитата
Народ а де всі подівалися :bi:, давайте спілкуватися.

Ну, льод ще слабкий у неділю був...
 
Цитата
Ну, льод ще слабкий у неділю був...
В нас зараз дощ, так що в цю неділю скоріше всього буду сидіти в дома. Лід був двойний по 5см. а після цього потепління виходити на лід небезпечно. Мінусова температура піде вже після нового року. Сумно, але що поробеш, з природою непоспориш.
 
Цитата
В нас зараз дощ, так що в цю неділю скоріше всього буду сидіти в дома. Лід був двойний по 5см. а після цього потепління виходити на лід небезпечно. Мінусова температура піде вже після нового року. Сумно, але що поробеш, з природою непоспориш.
Вчора були на рибалці:dk:... Чекаємо поки Саня bass___ викладе блог... Мамки були...:schuka:
 
Цитата
Вчора були на рибалці:dk:... Чекаємо поки Саня bass___ викладе блог... Мамки були...:schuka:
Сашок тільки що прочитав блог. Ви мене вбили, я навіть незнаю що сказати, слюні потекли по підлозі. Шок.
 
Захід, чому Всі мовчите?
Недавно був на ставку в с.Шманьківці прекрасно ловився карасик, можливо завтра виїду. А в кого що нового?
 
Місяць сидів без інтернету полетів модем, заглянув а тут все так запущено аж жуть. Хлопці чому мовчимо. В нас на Тернопільщині активного кльову ще небуло, а можливо просто я непопадав, все невеликі окунці та плотва трошки було карася. А що у Вас нового чим можете поділитися. Чекаю ваших відповідей.
 
Валентин, радий бачити Вас знову на форумі! Заходьте на Хмельницьку вєточку, там двіжуха по повній!!! :bk:
 
Цитата
Валентин, радий бачити Вас знову на форумі! Заходьте на Хмельницьку вєточку, там двіжуха по повній!!! :bk:
Ага я вже все перечитав. Через поломку модема за місяць чуть не здурів від нуді по вечорах. Приємно знову зустрітися зі всіма друзями. Всім привіт і НЧНХ.
 
Привіт Всім западенцям! Довго не був на сайті,бо перед новим роком ніс ноут з роботи додому і став жертвою зими і поганих напідсипаних доріг.Банальна ситуація,впав і розбив екран! Доки привезли оригінал з Києва,поки замінили,весь січень свята,то пройшов час.Цього року почав освоювати зимову рибалку і досить успішно.Найбільше полюбив ловити окуня,якого і ловлю в Касперівцях на водоймі.Лід сантиметрів 40-50,рибалок море,задоволення ще більше!Правда дві неділі підряд не був на рибалці через погоду,снігу-не проїхати.
 
Так дійсно комунальні служби нічого абсолютно нероблять, сніг ніхто нерозчищає все йде самотєком я за своє життя ще такого бардаку небачив як зараз. Сєрєга я думав що ти раніше зимою рибачив а получається в тебе перший лід. Ну з чим тебе і вітаю.:bs:
 
Цитата
Так дійсно комунальні служби нічого абсолютно нероблять, сніг ніхто нерозчищає все йде самотєком я за своє життя ще такого бардаку небачив як зараз. Сєрєга я думав що ти раніше зимою рибачив а получається в тебе перший лід. Ну з чим тебе і вітаю.:bs:

Так почав рибачити цієї зими і присів конкретно! Правда ще не можу щось говорити,бо сам тільки ще читаю про зимову рибалку і зимові снасті.Також помаленько роблю вже ревізію весняно-літніх снастів.
 
Цитата
Так почав рибачити цієї зими і присів конкретно! Правда ще не можу щось говорити,бо сам тільки ще читаю про зимову рибалку і зимові снасті.Також помаленько роблю вже ревізію весняно-літніх снастів.
Сергій а що зараз робиться на Дністрі?, можливо ти був в Голіградах як там зараз обстановка. Я практично рибачу  зараз в межах Чортківського району, практично ніяких трофеїв не було.
 
Цитата
Сергій а що зараз робиться на Дністрі?, можливо ти був в Голіградах як там зараз обстановка. Я практично рибачу  зараз в межах Чортківського району, практично ніяких трофеїв не було.

На Дністрі бракоші друть марену крабами повним ходом,щоб вони провалились!А в Улігридах ми ловимо окуня на мотиля,також ловиться плотва непогано.Дуже багато рибалок з Чернівецької та Франківської областей.В неділю готуюсь також на лід.
 
Цитата
На Дністрі бракоші друть марену крабами повним ходом,щоб вони провалились!А в Улігридах ми ловимо окуня на мотиля,також ловиться плотва непогано.Дуже багато рибалок з Чернівецької та Франківської областей.В неділю готуюсь також на лід.
Бач а рибоохорона спить, хоча марена єкземпляр червоної книги. В цю неділю також збираюся на рибалку. На ставах говорили короп почав брати, так браки також тройніками ширпають його, що за народ тільки б собі а потім хоч трава нерости.
 
Був вчора на рибалці в Оліградах,погода була погана,сильний вітер і мокрий сніг з ранку.На водойомі скинули воду на пару метрів і риба відійшла від берега.Треба було багато шукати,але ловилась вона не дуже добре ( ми ловили окуня).Саме гірше,що на леді багато води,місцями поверх 20-25 см! Вчорашню рибалку комфортною не назвеш,але одне тішить,що час проведений на рибалці в рахунок життя не йде!
 
Цитата
Був вчора на рибалці в Оліградах,погода була погана,сильний вітер і мокрий сніг з ранку.На водойомі скинули воду на пару метрів і риба відійшла від берега.Треба було багато шукати,але ловилась вона не дуже добре ( ми ловили окуня).Саме гірше,що на леді багато води,місцями поверх 20-25 см! Вчорашню рибалку комфортною не назвеш,але одне тішить,що час проведений на рибалці в рахунок життя не йде!
Ага, в мене таке саме в неділю було. Їздили в Джуринську Слобідку, вітер скаженний, рибалка нікудишня, хоча йоршів та окунчиків трошки наловили. Сєрєга в нас аж тепер почали питати за Понтон-21, подивися в каталогу там всього їх три разновидності. Які в тебе сомі уловисті?
 
Цитата
Ага, в мене таке саме в неділю було. Їздили в Джуринську Слобідку, вітер скаженний, рибалка нікудишня, хоча йоршів та окунчиків трошки наловили. Сєрєга в нас аж тепер почали питати за Понтон-21, подивися в каталогу там всього їх три разновидності. Які в тебе сомі уловисті?
Привіт! трохи більше ніж три різновидності: http://voblery.com.ua/catalog/company-pontoon-21.html
три різновидності тільки в мене в колекції...:cb:
 
Цитата
Привіт! трохи більше ніж три різновидності: http://voblery.com.ua/catalog/company-pontoon-21.html
три різновидності тільки в мене в колекції...:cb:
дякую за інформацію, нарахував 11 видів і всі цікаві. Треба цей рік обновитися. Ці воблера чомусь викликають у мене довіру.
 
Сьогодні знайомий розповів мені інтересну дивину. Одного рибака який рибачив на жерлицю оштрафували на 50 грн. за те що під час ловлі використовував мальок плотви. Рибінспектор сказав що ловля на живця карася та плотви заборонена.
Цей факт мене здивував до придєла. Самозванці здерають гроші з рибаків. На скільки мені відомо рибінспектор немає права брати гроші у вигляді штрафу він повинен потребувати квитанцію про оплату штрафу, а рибаку дати копію протоколу і не більше.
Кому ще відомі такі факти.???
 
Цитата
Сьогодні знайомий розповів мені інтересну дивину. Одного рибака який рибачив на жерлицю оштрафували на 50 грн. за те що під час ловлі використовував мальок плотви. Рибінспектор сказав що ловля на живця карася та плотви заборонена.
Цей факт мене здивував до придєла. Самозванці здерають гроші з рибаків. На скільки мені відомо рибінспектор немає права брати гроші у вигляді штрафу він повинен потребувати квитанцію про оплату штрафу, а рибаку дати копію протоколу і не більше.
Кому ще відомі такі факти.???

Рибінспектору(якщо то був він)напевно на хліб не хватило голодують знаєте...
Яб  не віддав, сильно лоховська підстава,може на живця лосося дунайського використовувати....:bv:
 
Цитата
дякую за інформацію, нарахував 11 видів і всі цікаві. Треба цей рік обновитися. Ці воблера чомусь викликають у мене довіру.

В мене їх є штук 10 різних моделей і всі робочі по окуню,судаку,кленю як на Дністрі так,як і на Сереті.Ціна теж гарна!
 
Цитата
Сьогодні знайомий розповів мені інтересну дивину. Одного рибака який рибачив на жерлицю оштрафували на 50 грн. за те що під час ловлі використовував мальок плотви. Рибінспектор сказав що ловля на живця карася та плотви заборонена.
Цей факт мене здивував до придєла. Самозванці здерають гроші з рибаків. На скільки мені відомо рибінспектор немає права брати гроші у вигляді штрафу він повинен потребувати квитанцію про оплату штрафу, а рибаку дати копію протоколу і не більше.
Кому ще відомі такі факти.???

Щось не то,може він рибалив в забороненому місці? На Дністрі в районі Заліщик пішов лід!
 
Цитата
Сьогодні знайомий розповів мені інтересну дивину. Одного рибака який рибачив на жерлицю оштрафували на 50 грн. за те що під час ловлі використовував мальок плотви. Рибінспектор сказав що ловля на живця карася та плотви заборонена.
Цей факт мене здивував до придєла. Самозванці здерають гроші з рибаків. На скільки мені відомо рибінспектор немає права брати гроші у вигляді штрафу він повинен потребувати квитанцію про оплату штрафу, а рибаку дати копію протоколу і не більше.
Кому ще відомі такі факти.???

Валя, меня больше удивила безропотность упомянутого жерличника, уплатившего этот "штраф"!:dd: Правовой нигилизм - отличная питательная среда для жуликов. "Развели" его, как последнего "лоха".:cd: В некоторых водоёмах запрещено использование привозных живцов из-за угроз местной ихтиофауне. Но запрет в качестве живцов и карасей, и плотвы, самых популярных для этого родов рыб - примитивная ложь для незаконного отбора денег!
 
Цитата
Валя, меня больше удивила безропотность упомянутого жерличника, уплатившего этот "штраф"!:dd: Правовой нигилизм - отличная питательная среда для жуликов. "Развели" его, как последнего "лоха".:cd: В некоторых водоёмах запрещено использование привозных живцов из-за угроз местной ихтиофауне. Но запрет в качестве живцов и карасей, и плотвы, самых популярных для этого родов рыб - примитивная ложь для незаконного отбора денег!
У меня уже есть информация о этом лжеинспекторе. Будем брать на горячем. Ох незавидую этим ребятам, эти зароботки недешево теперь им обойдутся.
 
В кого яка є інформація по чистій воді. Які перші улови.
 
Цитата
В кого яка є інформація по чистій воді. Які перші улови.

В останній день зими їздив на Буг (кордон Львівської і Волиньської областей). Нічого не зловив (пробував джиг і воблерки).
 
Цитата
В останній день зими їздив на Буг (кордон Львівської і Волиньської областей). Нічого не зловив (пробував джиг і воблерки).
Я такаж в цю недылю пробував по выдкритій воді поплавочну снасть, але кльову не було переміна тиску напевно внесла свої корективи.
Тільки що дивився прогноз погоди. До кінця місяця тепла практично не буде, так що ще прийдеться поскучати.
 
Валентин, хотів запитати як в Вас з рибалкою??? Давно Вас на форумі не чув. По достовірних даних у Вашій місцевості клень пішов на печінку. Не пробували?
 
Цитата
Я такаж в цю недылю пробував по выдкритій воді поплавочну снасть, але кльову не було переміна тиску напевно внесла свої корективи.
Тільки що дивився прогноз погоди. До кінця місяця тепла практично не буде, так що ще прийдеться поскучати.

Валентин Доброго дня. Хочу запитати про ставок в селі Ангелівка як іхати на    
Хмельницький.Орендований чи ні а якщо да то скількі і на що    ловити!
 
Цитата
Валентин Доброго дня. Хочу запитати про ставок в селі Ангелівка як іхати на    
Хмельницький.Орендований чи ні а якщо да то скількі і на що    ловити!
Кажись його цієї осені спускали (чи сильно приспускали) - бачив з дороги. А народу раніше там було куча, особливо по вихідних. Нажаль сам там не ловив.
 
Цитата
Кажись його цієї осені спускали (чи сильно приспускали) - бачив з дороги. А народу раніше там було куча, особливо по вихідних. Нажаль сам там не ловив.

Дякую за инфо.
 
Цитата
Валентин, хотів запитати як в Вас з рибалкою??? Давно Вас на форумі не чув. По достовірних даних у Вашій місцевості клень пішов на печінку. Не пробували?
Всім привіт. Дійсно чомусь запустив спілкування, хоча і рахую себе відповідальним за дану вітку форуму.
Декілька днів тому голавль дійсно йшов на кишку, зараз в Сереті вода піднялась і кльову немає. Практично так буває кожен рік. Через півтора два тижня вода повинна внормуватися і почнеться. Пока що незнаю про умови нересту, зараз буду шукати, треба опреділитися куда їхати на вихідні. Цю неділю рибачив на ставі с.Шманьківці з льоду, непогано наловив карася.
 
Сьогодні хотів порибачити на Сереті в межах міста Чортків. Вода велика рибки не чувати.
 
Сьогодні після трудового дня бистренько вскочив на Серет, виковиряв пару червоних хробачків і В результаті до 20.00 год півтора десятка плотвички.
Ну а як у Вас?
 
В Сереті рівень води потрошки падає, при умові погоди скоро підевесняний кльов плотви.
 
Підкажіть хто користується GPS, яку загрузити карту для водойм західної України, особливо Дністра і Дністровського водосховища. GPS Nokia 500.
 
Цитата
Підкажіть хто користується GPS, яку загрузити карту для водойм західної України, особливо Дністра і Дністровського водосховища. GPS Nokia 500.
Я такою інформацією не володію, але мій знайомий щось таке має. Завтра в нього спитаю і відпишу.
 
Цитата
Всім привіт. Дійсно чомусь запустив спілкування, хоча і рахую себе відповідальним за дану вітку форуму.
Декілька днів тому голавль дійсно йшов на кишку, зараз в Сереті вода піднялась і кльову немає. Практично так буває кожен рік. Через півтора два тижня вода повинна внормуватися і почнеться. Пока що незнаю про умови нересту, зараз буду шукати, треба опреділитися куда їхати на вихідні. Цю неділю рибачив на ставі с.Шманьківці з льоду, непогано наловив карася.

Доброго  дня  , Валентин . Ще  не чув  про ловлю  головля  на  кишку .  Знаю  на  перші  черешні  на  вишню  ні  і ще  багато  стандартних наживок  на  даного босяка , а от за  кишку  не   чув  .  
Якщо  можна  то  детальніше .
Дякую.
 
Цитата
Доброго  дня  , Валентин . Ще  не чув  про ловлю  головля  на  кишку .  Знаю  на  перші  черешні  на  вишню  ні  і ще  багато  стандартних наживок  на  даного босяка , а от за  кишку  не   чув  .  
Якщо  можна  то  детальніше .
Дякую.
Відписав Вам в лічку. Читайте там, що не ясно питайте.
 
Дякую за  відповідь  .
Але  я чекаю  , щоб  на  базарі  з'явились  перші  черешні і  тоді  буду  душу  відводити  по головлю .
 
Цитата
Дякую за  відповідь  .
Але  я чекаю  , щоб  на  базарі  з'явились  перші  черешні і  тоді  буду  душу  відводити  по головлю .
На вишню та черешню я ставлю маленькі тройнички, тоді менше збиває голавль наживку.
 
А що робиться на Дністрі, який рівень води. В нас на Сереті вже рівень води стає на місце, але вода досить брудна. Думаю на відкриття з товаришом в сторону Устучко.
 
Цитата
А що робиться на Дністрі, який рівень води. В нас на Сереті вже рівень води стає на місце, але вода досить брудна. Думаю на відкриття з товаришом в сторону Устучко.

Вода паде,але брудна.Якщо не буде дощів,то до закінчення нересту ( 10 червня ) буде в самий раз!
 
Цитата
Вода паде,але брудна.Якщо не буде дощів,то до закінчення нересту ( 10 червня ) буде в самий раз!
Сєрєжа ну накінець ти дався чути. Чомусь останнім  часом погода не радує, дощі прямо достали. Я ще непомню такого мокрого травня. В нас рибалка нікудишня, приходется вгамовувати рибацьку пристрасть плотвичкою.
 
В Куражене на Днестре вода поднемаетса выше уровня что очень плохо :(
 
Цитата
В Куражене на Днестре вода поднемаетса выше уровня что очень плохо :(
Будемо надіятися що це ненадовго і до відкриття ще все нормалізується.
 
Привіт! Та надія на хорошу погоду мала.. Довгострокові прогнози по інету суперечать один одному! Але ми з друзями вирішили так: .. а хоть град і підйом води, а на 11-те берем палатки і на Дністер вище Устечка, на 3 дні!!! Щось та й зловиться..
 
Цитата
Привіт! Та надія на хорошу погоду мала.. Довгострокові прогнози по інету суперечать один одному! Але ми з друзями вирішили так: .. а хоть град і підйом води, а на 11-те берем палатки і на Дністер вище Устечка, на 3 дні!!! Щось та й зловиться..
Я також планую на Дністер. Зараз прогноз трошки радує,можливо дощів небуде і також в Устечко.
 
Ці вихідні відрибачився на Сереті аж самому невіпиться, голавль йшов як скажений. Ловив постійно на жабку від STRIKE PRO. Результат за П"ятницю,суботу і неділю біля 60 голавлів. Кльов був неймовірний.
 
Цитата
Ці вихідні відрибачився на Сереті аж самому невіпиться, голавль йшов як скажений. Ловив постійно на жабку від STRIKE PRO. Результат за П"ятницю,суботу і неділю біля 60 голавлів. Кльов був неймовірний.
Валентин, як далеко ви ловите від Гусятина, може ми до вас завітаємо в гості на кленя, якщо можна відпишіть в лічку!Дякую
 
Цитата
Валентин, як далеко ви ловите від Гусятина, може ми до вас завітаємо в гості на кленя, якщо можна відпишіть в лічку!Дякую
Від Гусятина приблизно 40 км. В зв"язку з зміною погоди голавль перестав брати. Вчора вечором одна покльовка , а сьогодні з ранку жодної покльовки, аж невіреться що так різко перестав брати голавль. Тільки почне брати зразу відпишу.
 
Цитата
Від Гусятина приблизно 40 км. В зв"язку з зміною погоди голавль перестав брати. Вчора вечором одна покльовка , а сьогодні з ранку жодної покльовки, аж невіреться що так різко перестав брати голавль. Тільки почне брати зразу відпишу.
Добре, будем чекати
 
Цитата
Ці вихідні відрибачився на Сереті аж самому невіпиться, голавль йшов як скажений. Ловив постійно на жабку від STRIKE PRO. Результат за П"ятницю,суботу і неділю біля 60 голавлів. Кльов був неймовірний.

Валентин! Если не сильно засекречена жабка, можно фото в студию???
 
Цитата
Валентин! Если не сильно засекречена жабка, можно фото в студию???
З дозволу Валентина дам ссилочку, а він прокоментуе...
http://voblery.com.ua/catalog/warted-toad.html
 
Цитата
З дозволу Валентина дам ссилочку, а він прокоментуе...
http://voblery.com.ua/catalog/warted-toad.html
Большое спасибо! В пятницу приятель такую зелёную купил, игра понравилась (тестили вечером на озере) , какой цвет работал у вас ?
 
Цитата
Большое спасибо! В пятницу приятель такую зелёную купил, игра понравилась (тестили вечером на озере) , какой цвет работал у вас ?
И ещё !!! Пишут , что он плавающий!! А у приятеля медленно тонущий!?:bh:
 
Цитата
Большое спасибо! В пятницу приятель такую зелёную купил, игра понравилась (тестили вечером на озере) , какой цвет работал у вас ?

Якщо не по голавлю, то колір 096SA (зелено-жовта-ядовита з червоною крапочкою) чудово зарекомендувала в мене по щуці і окуню:du: (вона в мене вже вся потовчена).
PS. Плаваюча. Ну хіба якщо поставити дуже важкий поводок то тоді...
 
Цитата
Валентин! Если не сильно засекречена жабка, можно фото в студию???
Да секретов у меня никаких в рыбалке нет, фото скинул Саша. У меня такаяже но есть и более естественного цвета, больше ловилось на темно зеленую с белым животиком. Цвет 808
 
Цитата
Я .PS. Плаваюча. Ну хіба якщо поставити дуже важкий поводок то тоді...

Приятель поводок совсем не ставил  !!! В основном планируют по головлю , иногда щука .
Цвет тёмно зелёный. При паузе медленно погружалась с красивым покачиванием с стороны в сторону , типа планировала, мы думали так положено! Большое спасибо всем за ответ. :az:
 
Цитата
Ці вихідні відрибачився на Сереті аж самому невіпиться, голавль йшов як скажений. Ловив постійно на жабку від STRIKE PRO. Результат за П"ятницю,суботу і неділю біля 60 голавлів. Кльов був неймовірний.

Валентин, а на яких участках течії така жаба себе показала? Думаю не на швидкій течії і не на перекатах?
 
Цитата
Валентин, а на яких участках течії така жаба себе показала? Думаю не на швидкій течії і не на перекатах?
Якраз на перекаті, проводка сплавом з натяжкою і успіх гарантований. Доречі глубина води на перекаті була троршки більша 1метра.
 
Цитата
А як він відноситься до штучних приманок???
Зараз голавль відниристився і після нересту він як завжди не дужу активний, клює в"яло на природні наживки. На воблєра практично ще тиждень ловитися небуду, це з практики прошлих років. Так що ще тиждень спінінг по голавлю прийдеться притримати в шкафу.
 
На Сереті знову великий рівень води, але голавль потрошки ловиться на вишню. В кого ще є якісь новинки по голавлю відгукніться.
 
Вчора був в Тернавиці(біля новояворівська).... троха окуня набили!! крупний йшов на живця а на сілокон маленький!! через те що там мілко і велики приманки падали скоро на дно.....!!! Там е ліси так що і грибів позбирали!!!
 
Підбиваючи підсумки цьогорічної рибалки коротко можно сказати Дуже погано. На протязі року практично можливості лову на великих річках не було. На сьогодні щука практично не рухається є одиночні покльовки, але жору не має.
 
Цитата
Підбиваючи підсумки цьогорічної рибалки коротко можно сказати Дуже погано. На протязі року практично можливості лову на великих річках не було. На сьогодні щука практично не рухається є одиночні покльовки, але жору не має.
Привіт Валентин! Дійсно так і є вчора був на Дністрі в районі Острова-Перлівців, а також біля Галича - крім окунців нічого не брало... Сьогодні колеги були нижче (десь біля Городенки) теж крім окуня нічого не взяли...
 
А я трошки хворів, ну а в цю неділю на Збруч. Кажуть що на Збручі плотва непогано йде, після рибалки напишу що і як.
 
Тільки ознайомтесь із переліком заборонених місць для риболовлі, адже з 1-го листопада було введено в дію заборону на риболовлю у зимово-весняний період в межах зимувальних ям.
 
Зараз подивлюсь що охорона природи нам пропонує.
 
Більш противного року чим цей по відношенню до рибалки в мене ще не було. В неділю був на Збручі с.Бережанка результат нульовий. Син зловив одного щурєнка на грам 300, який був випущений. Ще надія  на перший лід.
 
спілкуватися треба! бо як інакше!)))
 
підтримую :)
 
захіний регіон займається захистом Бурштинського каналу!!!!
із задоволенням приймем будь яку допомогу, зокрема потрібна як можна більша кількість звернень в громадські, державні і екологічні організації із вимогоми про заборону використання елетро трала в каналі, де нереститься той мізерний залишок риби який залишився у водосховищі.  http://www.ribalemo.org.ua/forum/index.php тема "захистимо канал"!!!
також приймаються юридичні консультації по цій темі
 
щось на фоумі мало людей з захїдного регіона або ніхто не хоче відписуватися.
 
Цитата
щось на фоумі мало людей з захїдного регіона або ніхто не хоче відписуватися.

Переважна більшість людей сидить на своїх регіональних форумах. Львів, Тернопіль і Волинь точно мають свої гарні форуми на яких кипить і вирує життя.
 
Цитата
щось на фоумі мало людей з захїдного регіона або ніхто не хоче відписуватися.

Есть с Закарпатья , только пока нечем хвастаться, да и перетерать одно и тоже по сто раз не охота.Ловится со льда плотвичка , окушки,щучка.Ждём весны, и на голавлика с ультриком и мушками, вот тогда интереснеё будет делится впечатлениями !
 
а я весной на карася вже хочу
 
подсажите,где можно отдохнуть на Западной Украине,так что б снять домик,речка,рыбка что б ловилась,природа...
 
у нас на Рівненщині також ловлять головня на стиглу вишну та доволі успішно
 
рік минув!
ви де ???
 
Цитата
подсажите,где можно отдохнуть на Западной Украине,так что б снять домик,речка,рыбка что б ловилась,природа...
http://skole.com.ua/ru/karpaty-rest/50-korostiv-rest/170-zolota-forel.html
 
Цитата
подсажите,где можно отдохнуть на Западной Украине,так что б снять домик,речка,рыбка что б ловилась,природа...

В селі Івачів (15км від Тернополя) є база відпочинку з хатинками але умови спартанські. Зразу за 50м. величезний став. Є різна риба і біла і хижа.
 
народ , ви че!!!!!!
на дату поста -дивилась )))))))
 
Хоть якийсь рух)))
 
Хто підкаже, де в тернополі можна купити якісну і дешеву с'єдобку?
 
біля приміського автовокзалу, 2й-поврех
 
Ну шо народ, як хто почав зимовий сезон? Розказуйте!
В Тернополі вже бачу на ставі тягнуть помаленьку окунця-)
 
тянуть і багато!!!!! в Білій
 
Цитата
Ну шо народ, як хто почав зимовий сезон? Розказуйте!
В Тернополі вже бачу на ставі тягнуть помаленьку окунця-)

В Чорткові на сереті тиждень тому окунь йшов дикий. Деякі екземпляри попадали по 600-700 гр. Ну а сьогодні плотва, невеликий голавлик, окунь чомусь перестав брати.:bf:
 
А на Тернопільському ставі, окунь просто як скажений лупить. Сам правда не ловив але кум вже не має де дівати.
 
а де він лупить ??
я теж хочу, кіт плаче-окунця просить
 
Він ловить біля малої дамби, метрів 50 від берега. І там не тільки для кота, а й хороша таранечка попадаеться.
 
В Чорткові січень в повному смислі. Глухо!!!:ak:
 
Страницы: Пред. 1 2

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!