Страницы: 1
Волынь
 
не рановато ли?
 
г Луцк и Волинская обл отзовитесь
 
здарова земляк!!! не в курсе лед у нас еще стоит? кроме стыря конечно.
 
ну уже практически сошол но если глубина небольшая то наверняка еще есть
 
Egoruch меня зовут Артем я из Луцка точнее из пригорода (Г Полонка)
 
А меня зовут Игорь (он же Егор, он же Егорыч), жыву в Луцке. Артем может подскажеш куда поехать в понедельник (очень хочется),начитан о твоих подвигах в Коршове ,как там сейчас не в курсе?
 
бил в суботу понулям даже ниодного удара небило и ветер просто ужасний нада еще немного виждать щас взял несколько дисков по рибалке буду просвящятся))) если будет нормальная погодка можеш поехать пробивать
 
80977486541(диджус) 80682330066(Билайн) ето мои номера если че звони кстати если погодка будет нормальной думаю что вторник я поеду в Коршев)))
 
сегодня, тоесть в понедельник собираюсь выехать в Шипель,погодку обесчаютеплинькою,только бы ветер утих.протестирую снасть(подареную на день вареня"штекер Jaxon270 быстрый строй,катуха Salmo3000,шнур Пауер ПРО 0.15)   P.S.хотелось бы проверить лодочку,да наверно холодновато пока будет!
 
Вернулся с Шипля,без улова,хотя у месных взяла щучка под 3 кило.вообще отдоохнул нормально (вмеру водочки с пивом,мяса пожарили) но ветерок присутствувал приличный. Новой снасттю остался доволен.А ты как?
 
пару окуней взял попробую в четверг поехать кстати Шипель ето где ???
 
Цитата
пару окуней взял попробую в четверг поехать кстати Шипель ето где ???

Шипель по трассе на Володымр-Волинський на право перед Усичи.
 
вчера бил в Коршеве покурсу Щука ушла на нерест)))
 
все зависит от условий опредиленого района по всем признакам я думаю что да потому что держится восновном в камишах на мелководье время от времени создавая бурние всплески просто там джерела восновном вода всегда одной температури))) а если мои наблюдения ошибочние то тогда почему нет лова хоть аккого нибуть??? непонимаю
 
возможно ты и прав. Кстати давно хотел спросить где находится Коршев (на карте встречал только Кошев и Коршовец).Ловится ли рыба у вас (помойму через Полонку протекает речушка)?
 
Цитата
возможно ты и прав. Кстати давно хотел спросить где находится Коршев (на карте встречал только Кошев и Коршовец).Ловится ли рыба у вас (помойму через Полонку протекает речушка)?

Коршев ето Гороховская траса недалеко от Гиркой Полонки далие Оздов потом Ратнов а потом Коршев я туда летом на велике иногда ездил дарога занимала максимум 1 час))) и еще я живу на Г Полонке а Полонка немного дальше ближе к сахарному))) а нащет речушки я чесно говоря и сам незнаю я вобщето из Ровно просто женился ....ну дальше обяснять думаю ненужно))) тесть говорил что риба есть и ее здесь ловят я виходил несколько раз все понулям другое десо небольшая копанка так називаемий стадион( просто форма такаяже) там да можно неплохие екземпляри брать в прошлом году там взяли щуку на 7 кг я сам невидил но говорили рибаки достаточно серьезние врать нестанут но пробла в том что оно проктически все заростает(((
 
после нереста нада будет с тобой прокатится на Шипель если ти конечно непротив
 
Цитата
после нереста нада будет с тобой прокатится на Шипель если ти конечно непротив

Артем,вообщето я в Шипле бываю довольно редко(по приглашениям,так как етот водоем окупирован "орендован"местными так сказать-олигархами),а вот выехать совместно в Борымель т.е. Хриныки (тем более что погодка налаживаеться),я только за . Но есть мал. пробл. У меня выходной только понедельник!!!
 
Был сегодня в Шипле, глухо как в танке!(За что люди по 50 грн платят???)шашлык и по пару грам с кумом хоть както сгладили безрыбе, думаю ближайши две недели попробую ловить карасика .нерест видать вовсю, хотя в Борымле знакомый взял  неплохой екземплярчик(под4кг) за два дня с ночевкой.
 
но в Борымель я слишал что без лотки даже нет смисла рипатся а поповоду роботи уменя проще уменя ненормированая я сечас роботаю в Арсенале 1сутки двое дома как говорил мой знакомий самая рибатская робота)))
 
лодка в Борымле абсолютно не проблема,дают на прокат 2грн час.Ну и своя резинка имеется.
 
Артем как дела,выезжал куда нибудь? А то у меня сесия все некогда!
 
Доречі   , можливо  десь  хоч  останнім  часом  їздили  .
Може  , що  цікаве  підскажете .
Тому що   хочеться   чогось  новенького  , та  цікавого .  Десь далеко  від  міста , щоб  було  глухо  , та  бажано  , щоб   було  чого  їхати .
Лище , надоїло  , а Рокині  також .
 
Земляки  , хтось , кудись  їздив  ?
Чи  Волиняни  на  сайт  більше  не заходять ?
 
Цитата
Земляки  , хтось , кудись  їздив  ?
Чи  Волиняни  на  сайт  більше  не заходять ?
дуже приємно побачити нового земляка на сайті!!! на вихідних був на славному озері Світязь. шкода погода не дала гарно порибачити.два дні був сильний вітеер,тож доводилося рибалити тільки з пірсу:невеликі ,підлящик,густера,верховодка. Впонеділок погода налагодилась і нарешті вдалось випливти на човні та піймати трохи окунців .Отимав велике задоволення,шкода що було мало часу знайти гарну яму. дня два покормити та спробувати піймати гарного ляща (а є вони там справді гарні).
 
Привіт форумчанам. Нарешті знайшов Волинських. Хто вже ловив зубату?
 
До речі сьогодні відкривав спінінговий сезон. Був в с. Журавичі на торфяніках. Результат 3-0 в мою користь, правда одну пришлось випустити, грам 250 не більше.
 
Привіт!!! Я теж з Луцька!!! Як там в цьому році рибалка????
 
Всім привіт,мене звати Віталік,коротше-Вєталь,живу в с.Струмівка.В 2009 був один виїзд в Хрінники(Боремель),в мене ноль,а шарящі дружбани взяли пару окунців.Багато раз виїжджали в с.Гаражджа-там весело-(ловили на швидкість "матросиків" бувало за 60 шт перевалювало),доводилось відпускати ,хоча ті сами дружбани мали часом пристойні екземпляри.Там з*явився новий арендатор, за ставком дивиться(Альтанки для відпочинку,мангали і все таке,чисто),правда глибина покищо маленька,але є перспективи на наступний лід.Правда я сам більше по карпах.Це мій дружбан  Сашка.
 
Всем Привет! я из Луцка, всё ищу куда б выбраться на рыбалку. Кто знает с какого там числа на лодках запрет будет?
 
Привет волынским рыболовам!  Поздравляю с первыми трофеями. Для меня сезон открыт- 2 выезда в Жидычин + рыбалки на Стыре. Немало спинил в Хмельницкой обл. На Волыни недавно, поэтому попрошу- поделитесь местами иль поедем вместе, время есть.
 
В  основному  на  хіщніка  треба  їхати  на  Хрінники  , але  там  зараз  з лодки  не  половиш ,  а  можна  і  на  Стир  піти  . Що ж  стосується  карпа  та  карася  сам  давно  вже  не  їздив  , але  кажуть  гарно бере  ця  риба  в Сільці  за  Гороховом  , був  в  Усічах  на  днях заїжджав  за  друзями  то  за   день  5 кг карася  натягали .
 
Привет рыбакам! Что-то тихо у нас, так и хочеться спросить, есть кто живой?
Было у меня пару зачетных выездов, но сразу отмечу- рыбалка на Волыни дороговата\ вообще то не люблю измерять удовольствие денежными знаками, но условиях кризиса  это актуально\.  Для сравнения скажу, на Хмельниччине \там я рыбачу чаще\ намного дешевле...
Отдельное спасибо BOYK'у за отзыв, по ходу пару вопросов. Какие актуальные места на Стыре по голавлю и щуке и куда можно отправиться с мальцом по карасику в пределах пригорода Луцка?
С уважением, Сергей.
 
Взагалі  то  на   Головля  в  основному  їздив  в  Хрінники  ( Дамба  біля  самої  ГЕС  зліва ,   за  шлюзами  вода  валить  бистрим  потоком  там   великі камінні  брили  і  там  голавлік  бере  від 500 г десь  до  2 кг  найбільшого  винімав  ) там  само  можна  посидіти  і  на  сома  або  з  правого  боку  від ГЕС  на  самому  водосховищі  звичайно  є  все . Для  сина  можна  закінути на  плитах  і  на  червячка  бере  гарно  окунь  , плотва , подлещік ( прикормити перловкою  або пшеницею ) ,  на  неї  також  доречі  берое  не  погано  , але  все  залежить  від  того  як   складеться  погода .
До речі  туди  часто  їздить  маршрутка  ,  там  є  гарні  пляжі  для  виїзду  всією  сім'єю  бази  відпочинку   та  пляжі  .
 
Цитата
Взагалі  то  на   Головля  в  основному  їздив  в  Хрінники  ( Дамба  біля  самої  ГЕС  зліва ,   за  шлюзами  вода  валить  бистрим  потоком  там   великі камінні  брили  і  там  голавлік  бере  від 500 г десь  до  2 кг  найбільшого  винімав  ) там  само  можна  посидіти  і  на  сома  або  з  правого  боку  від ГЕС  на  самому  водосховищі  звичайно  є  все . Для  сина  можна  закінути на  плитах  і  на  червячка  бере  гарно  окунь  , плотва , подлещік ( прикормити перловкою  або пшеницею ) ,  на  неї  також  доречі  берое  не  погано  , але  все  залежить  від  того  як   складеться  погода .
До речі  туди  часто  їздить  маршрутка  ,  там  є  гарні  пляжі  для  виїзду  всією  сім'єю  бази  відпочинку   та  пляжі  .
+1 BOYK  и огромное человеческое спасибо за наводки и добрые советы! Кстати, по голавлю я новатор- в этом году попробывал и оч понравилось ! Там, откуда я родом, такой рыпы просто нет... Я немало читаю, \рыбацкие сайты, журналы\, но это все теория,- скажи плиз, сейчас актуально поохотится за этим зверьком \голавлем\ и на что ловишь, друг.\у меня арсенал в основном по провереному хищнику- много насадок по щуке, окуню,судаку и т.д.\ Дебютировал я на Стыре с классикой-  воблерками от Salmo \tiny и hornet \первый под майского жука\\ и вертухами от Meps и Silver creak \Daiwa\.
 К слову, похвастаюсь, вчера рыбачил на Родине \шепетовский р-н\, ехал так, отдохнуть, да и рыбешку уж несколько раз приходилось покупать... Короче, тряхнул стариной- ловил на поплавок+ спининг \на карпа, дальний заброс с кормухой\. Результат- карп 1.8кг, 3 карпика где-то от 0.5-0.7кг\ по-европейски помилованы и отпущены\, ну и чтоб не скучно насотал с полведра зачетных карасей. Вот так вот.
Напиши как у тебя со временем, если не против, мож куда вместе рванем!
 
Можна  ловити  на  тих  самих  Хрінниках  біля ГЕС   дамби  ,  там  де  я  розповідав  .  Ловив  я  обично  там  на  твістер перламутровий РЕЛАКС головка 5 г. можна  пробувати і гірляндою  по  дві-три  штуки , але  краще  бере  коли  один і  там  до речі  класно  бере  Жерех .
З  сином  можна  поїхати  на  карасика  в с. Коршів   це  в  сторону м. Горохова ( по Львівській трасі )  там  ставок  безплатний , на  черв'ячка  клює  досить  непоганий  на  ладошку  карасік .Вчора  вечором  виїжджав  після  роботи зі  своїм  Кумом то  зловили  пару штук і розпочався  дощ  який  нас  зігнав , а  взагалі  там  і  короп  гарний  є , линок  і  щука  з  окунем  водиться .
А  що ж  на  рахунок  спільного  виїзду  на  рибалку  ,  то  зараз  планувати  нічого  не  буду бо  маю  на  днях  їхати  на  відпочинок . До речі  може  "потріпаю  душу"  але  в  найкращі  на  мою  думку  рибні  місця  -  на  Чорне  море  біля  Вілково -  там  Дунай  впадає  в  Чорне  море ( Дунайські  плавні ) . От  там  я  і відведу  душу .
По  приїзду  тоді  зі дзвонимось  і  сплануємо  нашу  спільну  рибалку .
 
Цитата
+1 BOYK  и огромное человеческое спасибо ...
Дякую на цьому форумі кажуть по іншому, внизу фотокартки є терези, клацай по них і добавляй свій відгук.
Вибачте що вставив своїх п"ять копійок :).
 
Цитата
Можна  ловити  на  тих  самих  Хрінниках  біля ГЕС   дамби  ,  там  де  я  розповідав  .  Ловив  я  обично  там  на  твістер перламутровий РЕЛАКС головка 5 г. можна  пробувати і гірляндою  по  дві-три  штуки , але  краще  бере  коли  один і  там  до речі  класно  бере  Жерех .
З  сином  можна  поїхати  на  карасика  в с. Коршів   це  в  сторону м. Горохова ( по Львівській трасі )  там  ставок  безплатний , на  черв'ячка  клює  досить  непоганий  на  ладошку  карасік .Вчора  вечором  виїжджав  після  роботи зі  своїм  Кумом то  зловили  пару штук і розпочався  дощ  який  нас  зігнав , а  взагалі  там  і  короп  гарний  є , линок  і  щука  з  окунем  водиться .
А  що ж  на  рахунок  спільного  виїзду  на  рибалку  ,  то  зараз  планувати  нічого  не  буду бо  маю  на  днях  їхати  на  відпочинок . До речі  може  "потріпаю  душу"  але  в  найкращі  на  мою  думку  рибні  місця  -  на  Чорне  море  біля  Вілково -  там  Дунай  впадає  в  Чорне  море ( Дунайські  плавні ) . От  там  я  і відведу  душу .
По  приїзду  тоді  зі дзвонимось  і  сплануємо  нашу  спільну  рибалку .
Дякую, BOYK! В мене подiбнi плани- в серединi липня маю бажання рванути на днiв 10 хоч на Одесу,криза...:( До речi, в Вилково в мене родина, так що одпишись як з рибалкою.
На закiнчення бажаю добре вiдпочити та приемноi риболовлi!;)
 
Волыняне,кто и когда был в Марьяновке?BOYK Выбыли там? С Днём рыбака вас  ВСЕХ!!!!
 
Цитата
Привет волынским рыболовам!  Поздравляю с первыми трофеями. Для меня сезон открыт- 2 выезда в Жидычин + рыбалки на Стыре. Немало спинил в Хмельницкой обл. На Волыни недавно, поэтому попрошу- поделитесь местами иль поедем вместе, время есть.

пробуй мирную рыбалку Окорск(плотва лящь карп карась)резинка 100 м
 
Цитата
пробуй мирную рыбалку Окорск(плотва лящь карп карась)резинка 100 м
Спасибо, а кокой именно Окорск \малой иль большой\?Как там с хозяевами, оренда? Если да то по чем?
ПЫ.СЫ. резинка 100 метров, эт как, с берега до берега? Лески наверно надо метров 300!:):):) (без обид)Вообще то резинка по правилам Рыбнадзора рассматриваетссо как браконерская снасть....
Спасибо.
 
Привет,abbat! Окорск,за Торчин,8--10км на лево есть указатель. Озеро карствое глубина (говорят местные до 13м) при завозе резинок я утверждаю 7-8м.Снасть,резина 20м леска (основная) 0.4 длинна 100м на насадку манка.Озеро пока не преватизированно.С суботы на воскресенье был в Марьяновке.
Если что либо интересно збрось смскою свой E-meil на тел. 80973910118.
 
Цитата
Привет,abbat! Окорск,за Торчин,8--10км на лево есть указатель. Озеро карствое глубина (говорят местные до 13м) при завозе резинок я утверждаю 7-8м.Снасть,резина 20м леска (основная) 0.4 длинна 100м на насадку манка.Озеро пока не преватизированно.С суботы на воскресенье был в Марьяновке.
Если что либо интересно збрось смскою свой E-meil на тел. 80973910118.
Спасибо, оч интересно- держите електронку!
 
Ребят, а где отчеты рыбалок  с о.Свитязь, поделитесь  свежей информацией  как там, кто рыбачил?
P.S. Потерял покой, случаются видения,- свитязские лящи часто приходят во сне...:):):)
 
Погода  звичайно  нас  не  порадувала  у  цей  день  , але  кожен  його  я  більш  чим  впевнений  провів  цікаво .
Що ж  стосується рибалки  в  Мар'янівку  не  їздив   .  Хочу  вийти   на Стир   ,  зараз  Голавль  добре  бере  на  вишню  . Друг  вчора   зранку  вийшов з  5 до 6  підняв  одного  на 1 кг і один  зход і  один  обрив .
Потім  розкажу .
 
На Стырю и сомики пошли!
 
Треба   буде  вийти  також  і  на  них .
А  ще  проще  зарядити  три  у дочки  на  Соміка  і  дві  на Голавля .
Тільки  треба  вирватись .
 
Здравствуете! Я со Львова! хочу ехать на рыбалку в Шацк!! может подскажете какоето местечко или какую то инфу на счет Шацка! а то я там не был еще а вам ближе!!! зарание благодарю!
 
А  на  яку рибу  ти  орієнтуєшся  ,  щоб  там  ловити  ?
Там  добре  бере  окунь на  черв'яка , якщо  заходити  з берега  ,  то  потрібно  зайти  в  тихіше  місце  і  зупинившись  на  глибині  по  пояс бовтати  ногами  ,  щоб  з  дна  піднімався  пісок , а поплавок  закидувати  не далеко  перед  собою .
Що ж  стосується  взагалі  різних  видів  риби  то  краще  всього  з  лодки  ,  і  можна  пробити  в місцевих  ,  або  на  базі (  але  не  на кожній є  така  можливість , в  місцевих  як  правило  і  лодки  добротніші ) .
На  жаль  у  цьому  році  я  на  Світязь  ще  не  виїзджав  .
А  взагалі  Шацьких озер  дуже  багато  в  Лісах - є  щучка , окунь , карась , Короп ,  линок , лящ канадський  сомік ( колючий ) .................
 
Цитата
А  на  яку рибу  ти  орієнтуєшся  ,  щоб  там  ловити  ?
Там  добре  бере  окунь на  черв'яка , якщо  заходити  з берега  ,  то  потрібно  зайти  в  тихіше  місце  і  зупинившись  на  глибині  по  пояс бовтати  ногами  ,  щоб  з  дна  піднімався  пісок , а поплавок  закидувати  не далеко  перед  собою .
Що ж  стосується  взагалі  різних  видів  риби  то  краще  всього  з  лодки  ,  і  можна  пробити  в місцевих  ,  або  на  базі (  але  не  на кожній є  така  можливість , в  місцевих  як  правило  і  лодки  добротніші ) .
На  жаль  у  цьому  році  я  на  Світязь  ще  не  виїзджав  .
А  взагалі  Шацьких озер  дуже  багато  в  Лісах - є  щучка , окунь , карась , Короп ,  линок , лящ канадський  сомік ( колючий ) .................
Та я оріентуюсь на різну....... !!! хоча маю слабість трошки поблеснити! напевно лодку візьмем з собою,трошки не виходить бо машина маленька буде то не знаю чи влізе!! дякую за відповідь!!
П.С.А можна там десь біля озера палаточку розбити собі,з тим проблем нема? платно?
Дякую!
 
Місце  для  дикого  відпочинку  знайти  зможеш  , це  не  є  питанням .  Озеро   велике  , але  дивись  що  рядом  були  якісь  хати  - бо  лодку  десь  все ж  таки  прийдеться  брати  .
Є  цілий  палаточний  городок .
А  я  тобі  радив  знайти всеж  у  місцевих  кімнатку , або  маленький  будиночок  та  розмітитись  там .
Разом  домовишся  за  лодку  .
І  там  же  виясниш  куди  краще  поїхати  на  хижака .
 
Бачу що прийдеться запихати лодку!!!!))) Без лодочки там нема що робити я так поняв!!! дуже дякую за відповідь!!
 
Цитата

А  я  тобі  радив  знайти всеж  у  місцевих  кімнатку , або  маленький  будиночок  та  розмітитись  там .

а чого так???? нас трое поїде напевно! Поставим палаточку,тенд поставив..... супер )))) зразу "не отходя от кассы" :)
 
Тоді  беріть  гарантійно  лодку  .  Не  пошкодуєте  ,  а  ще  одну  знайти  лодку  при  бажанні  можна  завжди .
А  на рахунок  по пояс бовтати  ногами  у  воді  і  на  червячка  ловити  окунців  - це  досить не  погано .
Так що "Ні хвоста  ні  чешуї"   та  гарного  відпочинку .
 
дякую)))!!!
 
Цитата
Привет,abbat! Окорск,за Торчин,8--10км на лево есть указатель. Озеро карствое глубина (говорят местные до 13м) при завозе резинок я утверждаю 7-8м.Снасть,резина 20м леска (основная) 0.4 длинна 100м на насадку манка.Озеро пока не преватизированно.С суботы на воскресенье был в Марьяновке.
Если что либо интересно збрось смскою свой E-meil на тел. 80973910118.

Привіт  ,  що  нового  чути  на  ставка та  водоймах   Волині  .
Був  в  Рокинях  на  рибхозі  , але  особливих  вражень  не  отримав  . Зілля  дуже  багато  тільки  на  поплавочну  удочку  ловити  можна . Результат  зловив два  карпіка  500 та 350 і  красів  з десяток .
Хоча  надіявся  на  кращий  результат .
 
Шановні колеги, хто знає яка зараз ситуація на р. Стир??? Чи багато води? Чи клює де-небудь?
 
Воды очень много... Течение такое, что кажется станешь в воду как щепку снесет.  Вообщем еще ждать лучших времен, надеятся и верить...)
 
Цитата
Шановні колеги, хто знає яка зараз ситуація на р. Стир??? Чи багато води? Чи клює де-небудь?

Води  багато . І  чесно  кажучи  нічого  брати  не  хоче  .
Був  минулого  тижня  прходив  пів  дня  біля  Луцька - жодного   удару  .  Навіть  не  було  видно щоб  гуляла .
 Та зараз  краще  на  карася  їхати  в  Хрівнники  на  водосховище  .
 
Привіт 28.03.10 був на р. Липа (впадає в Хрінницьке вдсх.) за півдня 1 удар на віброхвост. А от карасік кажуть вже покльовує. хтось вже ловив?
 
Цитата
г Луцк и Волинская обл отзовитесь
Здраствуйте,земляки!Я начинающий маньяк-спинингист,а брат мой настоящий маньяк,отец тожебыл супер-спинингистом.Вот сегодня брат сделал 6 щук,в Горзвыне,яего не дождался по этому нет фото,может завтра скину на обсуждение.Сам с Л
 
Вітаю  , в нашому  полку  поповненя .
Що  до  рибалки  в  даний  час  сказати  не  можу - знаходжусь  далеко  у  відрядженні .  Буду  з  понеділка  в  Луцьку  тоді  відпишусь  .
Щож  стосується місцевого  відпочику  - було  витянуто  три  щупачка  по  одному кіло  ,  один  сход і одна  амнестірована  на  житомирських  просторах .
 
Приблизно  в  30-и  км.  від  Луцька  в  с.Горзвин  знаходиться  водойма,  яка  вже  декілька  років  приваблює  риболовів  з  Луцька  гарними  уловами  мирної,   а  особливо   хижої  риби  (щука,  окунь). Пропоную  в  цій  темі  писати  звіти  та  ділитися  враженнями  від  рибалки  в  Горзвині
 
Мабудь Серий ми самі будем описувати ці теми. Горзвин я знаю ще з 2010 року, куди вперше попав з І.М. Він запропонував мені поїхати з ним на рибалку у Горзвин. Де воно, що воно я не знав, але поїхав. Він лише сказав, що треба мати при собі заброди, а у мене ОЗК, піде.
І ось, уперше я там. Поїхали ми з ним після обіду, він уже зранку там був, і спіймав шт. 10 щук. Ловив І.М. на слайдер (окунь-5см). Я більше практикую оберталки. І що? Він спіймав 6 шт. я 5, правда обірвав три блешні, багато чепів--коряги та купини в воді і під водою. Ну а потім придивився і бороздив водойму всіма приманками: і мікроджигом, оберталками, вобл. попер і слайдер. Мало коли повертався без риби. А та незабутня рибалка попером в самих корчах, це було щось...Восени прошлого року серед будня, за дві год. спінінгування 10 кг риби. Десять окунів і одна зубатка.
 
Цитата
Мабудь Серий ми самі будем описувати ці теми.
Нічого,  потім  хтось  підтягнеться.:dk:  Та й  самим  буде  про  що  розказати :dt: - скоріше б  лід  зійшов.

Цитата
попер і слайдер

Слайдер  в  кольорі  хот перч - в  горзвині № 1.:bf: Ну  а  на  7 -и  сантиметровий  зуріковський   попер  я там   зловив  під  самим  берегом  щуку   2,2 кг.:dn:
 
Рыбачил в конце апреля, карпуша с амурчиком спят! Карась активен!
 
Начало мая. С утра до обеда 1 линьОК и 2 краснопёрки. Ночью мужики по 5 - 7 карасей под кило взяли.
 
цена 150 грн так и осталась?
 
Да! Цену не поднимал 150 грн/сутки.
Страницы: 1

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!