Страницы: 1
Хочу на рыбалку!
 
Привет всем рыбакам - участникам сайта. Ищу коллег-спинингистов из Волынской области! Кто подскажет, где у нас можно более-менее успешно половить хищника. Снастей-приманок имеется великое множество, только в них разобраться и найти уловистую на конкретный случай пока не получается. Кто подскажет? Я живу в Луцке, транспорта своего не имею, может кто возмет "на прицеп"? Разсмотрю все варианты.
 
Цитата
Привет всем рыбакам - участникам сайта. Ищу коллег-спинингистов из Волынской области! Кто подскажет, где у нас можно более-менее успешно половить хищника. Снастей-приманок имеется великое множество, только в них разобраться и найти уловистую на конкретный случай пока не получается. Кто подскажет? Я живу в Луцке, транспорта своего не имею, может кто возмет "на прицеп"? Разсмотрю все варианты.

Попробуйте здесь, коллега, найти земляков-рыбацюг. Если Вы, конечно, планируете ловить не очень далеко от дома. https://www.rybalka.com/forum/showthread.php?t=829
 
Цитата
Привет всем рыбакам - участникам сайта. Ищу коллег-спинингистов из Волынской области! Кто подскажет, где у нас можно более-менее успешно половить хищника. Снастей-приманок имеется великое множество, только в них разобраться и найти уловистую на конкретный случай пока не получается. Кто подскажет? Я живу в Луцке, транспорта своего не имею, может кто возмет "на прицеп"? Разсмотрю все варианты.
Советую начать ловыть щуку наиболее простым методом на блесны колебалки. Практичиски навыков большых ненадо, ну а дальше пробовать все что есть в арсенале, опыт современем прейдет. Ни чишуи , ни гвостика.
 
Цитата
Привет всем рыбакам - участникам сайта. Ищу коллег-спинингистов из Волынской области! Кто подскажет, где у нас можно более-менее успешно половить хищника. Снастей-приманок имеется великое множество, только в них разобраться и найти уловистую на конкретный случай пока не получается. Кто подскажет? Я живу в Луцке, транспорта своего не имею, может кто возмет "на прицеп"? Разсмотрю все варианты.

Доброго  дня  , Володя .
Проще  всього  спілкуватись  це  коли  відповідаєш  комусь  , або  коли  в  темі  яку  створила  цікавляча  тебе  людина .
Я  сам  з Луцька  і  таж  доля  що  в тебе - автомобіль  в  даний  час  відсутній  . Що ж   стосується   риболовлі  хіщніка  то  краще  всього  їздити на  Стир , вище  за  течією  бо  в  межах  міста ні  чого  доброго  не  зловиш  ( сам  знаєш ) , місць  гарних майже  не   залишилось ( скоти елетроудочками глушать ). А  найкраще  місце  це  Хрінники .
Там  можна  на  місці  взяти  в  оренду  лодку за  3 грн. в  час  а  то  і  дешевше  можна  договоритись .
 
Цитата
їздити на  Стир , вище  за  течією  бо  в  межах  міста ні  чого  доброго  не  зловиш  ( сам  знаєш )

Привіт,  Волиняни !!!:bs:
А  от  і  неправда,  що  в  межах  міста  нічого  не  зловиш !:bq: Я  минулого  року  непогано  ловив  рибу  і  в  Луцьку. Біля  "Динамо"  ( Гнідавський  міст )  голавлі  попадались  до 1 кг.,  а  біля  Рованецького  моста  і  голавль  і  щука  були. Помітив,  що  дуже  багато  жереха,  але  до  нього  треба  знайти  "підхід". Так  що  риба  є,  поки що.:bt:
 
Луцк, привет!
Подскажите, как дорога на Ковель сейчас? Фуры нормально ходят? А по киевской трассе? Заранее спасибо.

ПыСы. Прошу не банить, - может я на рыбалку туда собрался!:))
 
Цитата
Луцк, привет!
Подскажите, как дорога на Ковель сейчас? Фуры нормально ходят? А по киевской трассе? Заранее спасибо


С  ответом  похоже  опоздал - вопрос  увидел  только что. :bw:
Трассы  дорожники  постоянно  чистят. Так  что  проблем  с  доездом  на  рыбалку  и  просто  с  доездом :df: быть  не  должно  ни  по  киевской  ни  по  ковельской  дорогам.:bt:
 
Цитата
Луцк, привет!
Подскажите, как дорога на Ковель сейчас? Фуры нормально ходят? А по киевской трассе? Заранее спасибо.

ПыСы. Прошу не банить, - может я на рыбалку туда собрался!:))

Доброго  дня , Віталійович .
Що  стосується  доріг  міжміського  сполучення  та  трас  ,  то  по  ним  не  тощо ходити  літати можна . А  якщо  дороги  десь  по  селам  то  за  них  не  ручаюсь  .  До  Ковеля  доїхати можна  легко  на  любому  транспорті  -  що  по  "бетонці" , що  по  трасі  через  Луцьк .
 
Цитата
Привіт,  Волиняни !!!:bs:
А  от  і  неправда,  що  в  межах  міста  нічого  не  зловиш !:bq: Я  минулого  року  непогано  ловив  рибу  і  в  Луцьку. Біля  "Динамо"  ( Гнідавський  міст )  голавлі  попадались  до 1 кг.,  а  біля  Рованецького  моста  і  голавль  і  щука  були. Помітив,  що  дуже  багато  жереха,  але  до  нього  треба  знайти  "підхід". Так  що  риба  є,  поки що.:bt:

Привіт , Сергій .  А  біля  Рованецького  ,  де  саме  ловив ?  Бо  мені  в  минулому  році  сподобалось  місце  біля   стадіона   там  дерева  повалені  є  і  біля  них  як  тільки  світає  таке  робилось . Але  толком  те  місце  я   не  розловив . Тільки по  головлю  на  вишню  раз  вдалось , душу  відвести .
 
Цитата
Привіт , Сергій .  А  біля  Рованецького  ,  де  саме  ловив ?  Бо  мені  в  минулому  році  сподобалось  місце  біля   стадіона   там  дерева  повалені  є  і  біля  них  як  тільки  світає  таке  робилось . Але  толком  те  місце  я   не  розловив . Тільки по  головлю  на  вишню  раз  вдалось , душу  відвести .

:bt::bt::bt::bs:
Біля  рованецького - від  самого  моста  і  метрів  100 вище  за  течією - непогана  ділянка. І  щука  і  голавль  попадались.:bf: А  нижче  за  течією - від  моста  і  аж  до  тих  самих  дерев,  що  у  воді  лежать - на  "обратках" - щука, під  кущами - голавлик. А  біля  повалених  дерев - жереха  вотчина. Тільки  він  не  підпускає  близько,  треба  підкрадатись,  ховатись. Дасть бог,  в  новому  сезоні  постараюсь  перехитрити.Отаке:df:
 
Цитата
:bt::bt::bt::bs:
Біля  рованецького - від  самого  моста  і  метрів  100 вище  за  течією - непогана  ділянка. І  щука  і  голавль  попадались.:bf: А  нижче  за  течією - від  моста  і  аж  до  тих  самих  дерев,  що  у  воді  лежать - на  "обратках" - щука, під  кущами - голавлик. А  біля  повалених  дерев - жереха  вотчина. Тільки  він  не  підпускає  близько,  треба  підкрадатись,  ховатись. Дасть бог,  в  новому  сезоні  постараюсь  перехитрити.Отаке:df:

От  і  я  в  цьому  році  хочу  на  тих  місцях  відірватись .  Але  більше  всього  ,  що  в  зв'язку  з  паводками  туди  весною  особливо  не  вирвешся .
Хоча  до  першого  місця  можна  буде  дійти .
 
Цитата
От  і  я  в  цьому  році  хочу  на  тих  місцях  відірватись .  Але  більше  всього  ,  що  в  зв'язку  з  паводками  туди  весною  особливо  не  вирвешся .
Хоча  до  першого  місця  можна  буде  дійти .

Ех,  якщо  все  зразу  розтане  то  біля  Рованець  буде  озеро,  як  колись.:ay: Хіба  може  в  Хрінниках  на  дамбі  "регульнуть"  рівень  води.  Але  я  на  Стир  піду  вже  як  вода  спаде. А  до  того  в  Набережне  (Хрінниківське в/х) - з  берега  попробую.
 
Цитата
Ех,  якщо  все  зразу  розтане  то  біля  Рованець  буде  озеро,  як  колись.:ay: Хіба  може  в  Хрінниках  на  дамбі  "регульнуть"  рівень  води.  Але  я  на  Стир  піду  вже  як  вода  спаде. А  до  того  в  Набережне  (Хрінниківське в/х) - з  берега  попробую.

Цього  року до речі рибалив осінню на  лодці у  цих  місцях  три  дня   .  І  місцевість у  набережному  гарно  вивчив зі  сторони  бази "Мотор"  ,  що  на  протилежному  березі .  Там  багато  перспективних  місць по  яким варто  було б  пройтись  цієї  весни .
А  до  Рованецького  моста  думаю  раніше червня   і  не  варто  виходити .
 
Цитата
Цього  року до речі рибалив осінню на  лодці у  цих  місцях  три  дня   .  І  місцевість у  набережному  гарно  вивчив зі  сторони  бази "Мотор"  ,  що  на  протилежному  березі .  Там  багато  перспективних  місць

Я  все  літо  в  тих  місцях  ловив.  Якщо  не  брало  біля  Набережного  плив  до  того  берегу  де  база  авіазаводу. При любій погоді,  не  було  такого  щоб  залишився  геть  без  риби. Хочаб  пара  хвостів  завжди  була.:bf: В  основному  окунь. Щука  прошлого  літа  там   балувана  була - не хотіла  брати.:ci:
 
Цитата
Я  все  літо  в  тих  місцях  ловив.  Якщо  не  брало  біля  Набережного  плив  до  того  берегу  де  база  авіазаводу. При любій погоді,  не  було  такого  щоб  залишився  геть  без  риби. Хочаб  пара  хвостів  завжди  була.:bf: В  основному  окунь. Щука  прошлого  літа  там   балувана  була - не хотіла  брати.:ci:

На  рахунок  "балувана"  то  точно  за  три  дня  риболовлі  від світанку  до  заходу  сонця  ми  зловили  лише  чотири  щуки .   Про  окуня  можу  розказати  інше  . На одній  з  ям  мужик  на  чортика зловив  за  перу годин біля  пів сотні зачьотних  окунів .  Коли ж  ми наступного дня його  замінили  на  тому  місці  то  результат  був  нульовим .
 
Цитата
На  рахунок  "балувана"  то  точно  за  три  дня  риболовлі  від світанку  до  заходу  сонця  ми  зловили  лише  чотири  щуки .   Про  окуня  можу  розказати  інше  . На одній  з  ям  мужик  на  чортика зловив  за  перу годин біля  пів сотні зачьотних  окунів .  Коли ж  ми наступного дня його  замінили  на  тому  місці  то  результат  був  нульовим .

Чотири  щуки :ay: - то  напевно  десь  ближче  до  осені,  або  в  вересні - листопаді. Бо  влітку  й  одна  за  два  дні  була  за щастя. А  от  окунь  постійно  ловився. В  основному  в  старих  напівзгнивших  корчах,  над  старим  руслом,  або  на  бровках. Головне - його  знайти  було.
 
Цитата
Чотири  щуки :ay: - то  напевно  десь  ближче  до  осені,  або  в  вересні - листопаді. Бо  влітку  й  одна  за  два  дні  була  за щастя. А  от  окунь  постійно  ловився. В  основному  в  старих  напівзгнивших  корчах,  над  старим  руслом,  або  на  бровках. Головне - його  знайти  було.

Якщо враховувати  ,  що  чотири  щуки  на  двох  та  за  три  дня .  То  я  думаю  що це  мало .  Та  врахувати  що  нереалізованих  просто  ударів чи  виходів не  було . А  саме  яка  вийшла  в  атаку  ту  і  взяли .
 
Дякую за вiдповiдi:bt:!:))
 
Цитата
Дякую за вiдповiдi:bt:!:))

Завжди  радий допомогти  .  Звертайтесь  в  разі  чого .
Волинь  радо  зустріне  вас .
Страницы: 1

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!