[ Закрыто ] Мова - символ держави!

"19 червня 2017, 12:33
Андрій Юсов
Активіст Євромайдану, директор Школи відповідальної політики
НЕВІДКЛАДНО ПРИЙНЯТИ ЗАКОН ПРО УКРАЇНСЬКУ МОВУ Відкрите звернення
Післязавтра реєстрація у Верховній Раді оновленого законопроекту N5670д "Про забезпечення функціонування української мови як державної"...
... співавторами стали аж 76 народних депутатів ...
"

Цитата
Якби не "танк Нікітіна", то Україна разом з Буковиною входили б зараз  до Європейського Союзу.
До речі, Чернівці для мене рідне місто.
Я там прожив 6 років, при чому найкращих, з 1974 по 1980 р.р. .
Відтоді, періодично, раз у 5 років буваю на зустрічах з однокашниками, географія яких   від Каліфорнії до Уралу.
Отже, ІМХО, те про що написав турист з Великої України відповідає і сьогоденню, і  недавньому минулому.
Ваш, дід Панас. (

Если Черновцы для Вас родной город, то потрудитесь хотя бы почитать историю этого города. А так получается, что тем кто для нас завоевал этот город, Вы отказываете в праве разговаривать на их родном языке.

Закони які покликані українізувати державу з аншлагом  проходять комітети ВРУ без врахування поправок націоналістів.

Цитата

Лариса Ніцой
... Вони вам БРЕШУТЬ. Нахабно і відверто. Як приклад - законопроект про освіту. В нього ми вносимо правки уже 9 місяців. Люди, 9 місяців війни за два слова навчання-вивчення! То що, внесли правки? Ні, так і проголосували за "навчання мовами меншин", а не "вивчення мов меншин", а це дві різні мовні політики.
Те саме буде із  законопроектом про мову. Автори і лоббісти в обох законопректів ті самі. Вас ДУРЯТЬ. Користаються вашою довірою і тим, що ви ще не стикалися, як ті правки вносити. Я стикнулася. 9 місяців ЩОДЕННОЇ роботи (перемовин, зустрічей, листів, консультацій, ходінь по кабінетах, брифінгів, круглих столів, нарад) результату не дали.
Який вихід? Давайте думати.

Вірш на злобу дня, Василь Симоненко, 1962 рік
Де зараз ви, кати мого народу?

Цитата
Який вихід? Давайте думати.
Какой выход? Лечится у психиатра и как можно быстрее.

Вахтанг Кіпіані, журналіст - гордість України і української історико-політичної публіцистики.
Історична правда з Вахтангом Кіпіані: ТОП-5 заборон української мови.
Українізація

Цитата
Опубліковано 24 черв. 2017 р.
Спершу російська імператриця одним наказом закриває альма-матер українських гетьманів.
Потім російський імператор забороняє українську мову на три десятиліття.
І нещодавно – українські депутати в самостійній країні узаконюють російську.
За 4 століття - більш як 400 заборон. Як намагались та чому так і не змогли знищити українську мову?
Вахтанг Кіпіані, журналіст - гордість України і української історико-політичної публіцистики.
Історична правда з Вахтангом Кіпіані: ТОП-5 заборон української мови.
Українізація

Уважаемый Алекса! Ваши размышления, мысли, доводы, аргументы по языковой проблеме в нашей стране понятны аргументированы и обоснованы,
но информационно исчерпали себя. Дальнейшие инсинуации только создают ненужные кривотолки и опасные провокации. Тема закрыта. Надеемся на понимание. Ждём Ваших репортажей, размышлений и советов о рыбалке и охоте. [INDENT][/INDENT]

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!