Страницы: 1
Потрібен нам УТМР чи ні?
 
Цікавить думка колег чи потрібно нам годувати масу людей які нічого путнього не роблять окрім збору внесків.
 
Думаю, что не надо
 
А що нам потрібні приватні МГ в яких ділки захопили найкращі угіддя так само нічого не роблять  тільки внески там і відстрілки в три рази дорожчі. А коли починаєш ставити багато питань відкритим текстом посилають на...уй.
Я не знаю ваших умов, не знаю ваших цін , але в нас поки існує УТМР це єдині угіддя де можна більш менш за адекватною ціною полювати. Обласні картки на качку і хоч якесь поголів'я зайців. Приватні гоподарства ложили з великої гори на зайців і качок на них не заробиш . Їм куди цікавіше розводити копитних от там є де грошиків потягнути . Тільки простим мисливцям і там не світить хтось може викласти десяточку за кабанчика?
 
Цитата
... поки існує УТМР це єдині угіддя де можна більш менш за адекватною ціною полювати. Обласні картки на качку і хоч якесь поголів'я зайців. ...

Трудно не согласиться. Так что эта замшелая контора вынужденно терпимое зло...
 
Коли я починав полювати уже з документами , а це було у далекому 90му у нас у районі були угіддя УТМР і Військових мисливців. Зараз 7 чи вісім приватних МГ. Хочеш більш менш вільно пересуватися на полюванні маєш брати картки у декілька господарств. А разова ,на хвилинку від 200 до 400 в залежності від того сплачені внески чи ні , сезонка 1200. Ну от і що я маю думати потрібен нам УТМР де всі платили внески брали сезонки і ходили де завгодно ну і обласні на качку то було взагалі добро.
 
Порахувавши всі за і проти плюнув на наших князьків . Плачу внески в Житомирську обл УТМР 500 гр. Сезонка на качку 300 на зайця 500.  Знімаю хату в страшних чигирях 300 гр в рік і їздимо на вихідні туди.
 
Для рыбаков УООР действительно нихрена не делает! Сомневаюсь, что у них есть договора на аренду водоемов)))
А как организация УООР конечно нужен, но полноценно работающий, а не сегодняшний вариант!
 
Нам лодки напрокат нужны, побольше и подешевле, а УООР нам и на не на :ag:
 
Цитата
Для рыбаков УООР действительно нихрена не делает!

Цитата
А как организация УООР конечно нужен, но полноценно работающий
Совершенно верно, что они могут сделать. У нас к примеру УООР аж один человек. Не спорю, с местными охотниками, в охот угодьях что пытаются. И кормушки, и корма и сено..... А вот для рыбаков нихр.......
Цитата
Нам лодки напрокат нужны, побольше и подешевле, а УООР нам и на не на
Сами рыбаки, намного-много больше делают чем УООР. По охоте не спорю. А по рыбалке, их просто обозвать УОО, Р там ни к чему,  это однозначно.
ИМХО.
 
В переважній більшості - це група браконьєрів((( узаконена
 
Ну добре УТМР х...ня . Альтернатива є?
Про приваті МГ Писав .
 
Цитата
В переважній більшості - це група браконьєрів((( узаконена

100% + любая подобная структура в нашей стране- это ещё один коруппционный организм!(((
 
Вот мое мнение, подобные темы обсуждались множество раз, и на различных ресурсах(которые касаются охоты и рыбалки) и ШО того.....!?!?
В итоге только форумчане между собой сру....ся, а в на выходе 0!!!
Страницы: 1

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!