Страницы: 1
Кенго – Коломацька Екологічна Неприбуткова Громадська Організація
 
КЕНГО – Коломацька Екологічна Неприбуткова Громадська Організація.
Всім привіт. В нашому невеличкому місті, є одне невеличке водоймище. Риба там ловилась не більше пальця. Років зо 2 тому, вирішили невеличкою компанією рибаків трохи зібратись коштами та зарибити те водоймище. Що успішно і зробили – карась, короп, білий амур, линки, судак. В минулому році вже клювали трохи більше долоні карасики, по пів кіла коропці та грамів по 300 судаки. В цьому році риба була вже більш крупніше. Ніби все чудово, рибакам приємно але щось не хватає…. На кожному водоймищі все літо є діти та й самому хочеться десь відпочити. І тут почалося…. Все вичистили та прибрали, на це все пішло тижнів два, та вивезено сміття причепів 30. Домовилися і завезли з пісчаного карьеру камазів 30 піску, розгорнули. Вже з’явилися діти. Насадили ялинок та берізок. Вже почали гуляти молоді матусі з колясками. Ну і тут, ще щось потрібно для діток. Вирішили поставити декілька гойдалок, для їх батьків лавок. Наставили з пеньків столиків та стільчиків. На це все підключилися місцеві органи місцевого самоврядування, прийняли статут, підписали обов’язки – і так з’явилася КЕНГО. У результаті на сьогодні маємо два дитячі майданчики, невеличкий парк з клумбами. В планах зробити штук 10 альтанок та поставити мангали. Риболовля абсолютно безкоштовна. Щоночі по черзі чергуємо щоб не лізли туди браки. Все це робиться за власні кошти та за кошти добрих людей, які в добровільному порядку виявили бажання допомогти. В подальшому буду намагатись звітувати.
 
Ще трохи фото...
 
В цю осінь, ще поставили один дитячий майданчик, зробили дві криниці та альтанку, десь так чоловік на 40-50.
 
Цитата
В цю осінь, ще поставили один дитячий майданчик, зробили дві криниці та альтанку, десь так чоловік на 40-50.

Молодці,Володь!
Дуже наглядний приклад!
Гуртом і батька легше бити!
 
Цитата
Молодці,Володь!
Дуже наглядний приклад!
Гуртом і батька легше бити!
Дякую Сергію. Думаю батька ніхто бити не буде))))), для діток стараємось, щоб зараз їм було де погуляти, а як підростуть - порибалити.
Взимку, як тільки лід стане (з льоду легше робити), хочемо зробити декілька альтанок над водою. А там ще щось.
 
Цитата

Взимку, як тільки лід стане (з льоду легше робити), хочемо зробити декілька альтанок над водою. А там ще щось.

Толкова ідея!
Наснаги вам!
 
Красота, одним словом Super.
 
Цитата
Взимку, як тільки лід стане (з льоду легше робити), хочемо зробити декілька альтанок над водою.
Оце саме займаемось альтанками, розмірами 6х6. Взимку забили опори, вони вистоялись і робиться робота. Настили вже зроблено, залишилось на альтанках зробити кришу. Ну ось міцеві дідусі вже оцінили наші старання))))))
 
Трохи на водойму завезли лодок. Буде на чому поплавати, та й водойма без лодки не наче якась пуста - класика...)))
 
Цитата
Трохи на водойму завезли лодок. Буде на чому поплавати, та й водойма без лодки не наче якась пуста - класика...)))

Шикарно! Сознательные у Вас там люди.
 
Цитата
Шикарно! Сознательные у Вас там люди.
Дякую, так для людей и робимо!
 
Всім бажаю міцного здоров"я! На водоймі наробили ось таких тематичних куточків. Очеретяне плетіння.














 
Цитата
Всім бажаю міцного здоров"я! На водоймі наробили ось таких тематичних куточків. Очеретяне плетіння.
Клас!
Стильно і колоритно!
 
Цитата
Клас! Стильно і колоритно!
Дякую, стараємось.
 
Привіт. Хороше діло робите. У мене питання про водойму: на яких умовах нею користуєтесь? орендували? Хочемо зробити щось подібне, маємо водойму, але мабуть треба хх під оренду брати для такого діла. І по громадській організації - юридичну особу відкривали для створення організації ?
 
Цитата
Хороше діло робите.
Спасибо. Ответил в ЛС.
 
Сделали вот такой уголок
 
Зимой сделали еще немного вымосток
 
Сегодня еще оборудовали одно место.





Страницы: 1

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!