Страницы: 1
Кльові місця Рівненської області
 
Цієї зими виїздив в Хрінники на рибалку разів з п'ять і жодного разу не повертався з пустими руками. Звичайно в сильні морози кльов не змушував радіти, але якщо постаратися то обов'язково зловиш!
"Хто шукає - той найде!!!"
Останього разу був там 7.03.2010 з Батьком, клювали досить пристойні окуні і плотва восновному на мотиль, але і не відмовлялись від чортика. Батько впіймав на чортика окуня 900 грам.
 
Горинь обловив в різних місцях на різні приманки за 2 сезони 3 щучки до 1кг і безліч відчутних для починаючого втрат
Цікаво було б почути про інші місця лову хижака в рівненській області : ставки ,озера,населені пункти
Дякую
 
Хоч би слово хтось написав
 
Цитата
Хоч би слово хтось написав

Рыбачил на Стыре и стариках , обязательно отпишу но позже ! Спасибо!
 
Привет всем !!! Самое любимое место у меня - это с. Хрынники, Демеевского р -н. , рыбалка конечно занимает первое место но и отдых там отличный в плане благоустроенный домиков, лодки в прошлом году как при коммунизме - 2 грн. в час, домик  - 30 грн. сутки, в домик на две половины, в нем вода, туалет, плита, вся посуда, о дровах не думаеш, если использовал, на утро тебе пополнят запас, а самое главное природа. Да и рекорд наверно жизни у меня - щука - 11,700кг., неговоря о 1 - 1,5 кг. окуня, и лины правда я их покупал до 2 кг., раки 25 - 35 грн. кг. отборные, хочеш вареные или свежие, назвал номер домика и время в какое принисти, так и сделают. Если лень далеко грести веслами, так на мелкоте, на плавающие воблера, на уху и пожарить пару сковродок свежей рыбки за пару часов пусть не трофейчиков - но натаскать можно, а дочка уклейки по см. 15 - 25 налавливала по пол ведра. Извените, там где приезжаю только на рыбалку, места подсказать не могу.
 
Собираюсь в етом году в Хринники ,может телефон какой небудь для предварительних заказов имеетца буду благодарен
 
Цитата
Хоч би слово хтось написав

ловлю на !кв! ,в с.Рачин, Млинов!,т.д.   ловлю т!льки хижака ,дзвони ,пиши под!люсь тим досв!дом який маю !
 
Обрати внимание на озеро Нобель чуть выше в плавнях сходятся  сразу 3 реки.  Немного напоминает  Сорокоши. Давно мечу туда попасть.
 
Мені б точнішу інформацію де знаходиться як доїхати коли краще вирушати
Отож де воно це озеро в який бік і. т. д.
 
Бочаниця рибалка класна став великий платний з пірса 50гр з берега 40 гр біля кожного місця лову мангал ,мусорник, беседка стіл лавки . риба карась окуня немерено , карп
 
був там рік тому несподобалось
 
Їдь на Залів, якщо тебе цікавить щука. Це десь 11 км. від Сарн. Достатись туди легко, сам залів він дуже великий, от тільки треба платити 30 грн. з лотки.
 
Цитата
Бочаниця рибалка класна став великий платний з пірса 50гр з берега 40 гр біля кожного місця лову мангал ,мусорник, беседка стіл лавки . риба карась окуня немерено , карп

Це де, можно більш конкретно підказати. Цікавить в першу чергу короп -якій є ?
Подробиці можно в лічку
 
Цитата
Привет всем !!! Самое любимое место у меня - это с. Хрынники, Демеевского р -н. , рыбалка конечно занимает первое место но и отдых там отличный в плане благоустроенный домиков, лодки в прошлом году как при коммунизме - 2 грн. в час, домик  - 30 грн. сутки, в домик на две половины, в нем вода, туалет, плита, вся посуда, о дровах не думаеш, если использовал, на утро тебе пополнят запас, а самое главное природа. Да и рекорд наверно жизни у меня - щука - 11,700кг., неговоря о 1 - 1,5 кг. окуня, и лины правда я их покупал до 2 кг., раки 25 - 35 грн. кг. отборные, хочеш вареные или свежие, назвал номер домика и время в какое принисти, так и сделают. Если лень далеко грести веслами, так на мелкоте, на плавающие воблера, на уху и пожарить пару сковродок свежей рыбки за пару часов пусть не трофейчиков - но натаскать можно, а дочка уклейки по см. 15 - 25 налавливала по пол ведра. Извените, там где приезжаю только на рыбалку, места подсказать не могу.

Добрій день.
Можно уточнить -где это, река или озаро, какая область и если есть  -тел. базы
 
Цитата
Добрій день.
Можно уточнить -где это, река или озаро, какая область и если есть  -тел. базы

Можно уточнить -где это, река или озаро, какая область и если есть  -тел. базы
 
Цитата
Привет всем !!! Самое любимое место у меня - это с. Хрынники, Демеевского р -н. , рыбалка конечно занимает первое место но и отдых там отличный в плане благоустроенный домиков, лодки в прошлом году как при коммунизме - 2 грн. в час, домик  - 30 грн. сутки, в домик на две половины, в нем вода, туалет, плита, вся посуда, о дровах не думаеш, если использовал, на утро тебе пополнят запас, а самое главное природа. Да и рекорд наверно жизни у меня - щука - 11,700кг., неговоря о 1 - 1,5 кг. окуня, и лины правда я их покупал до 2 кг., раки 25 - 35 грн. кг. отборные, хочеш вареные или свежие, назвал номер домика и время в какое принисти, так и сделают. Если лень далеко грести веслами, так на мелкоте, на плавающие воблера, на уху и пожарить пару сковродок свежей рыбки за пару часов пусть не трофейчиков - но натаскать можно, а дочка уклейки по см. 15 - 25 налавливала по пол ведра. Извините, там где приезжаю только на рыбалку, места подсказать не могу.

Лейтенант дай телефон или свой или ихний
 
нещодавно в районі Хотині (За мостом на право) взяв Жереха 3.2
 
Цитата
Мені б точнішу інформацію де знаходиться як доїхати коли краще вирушати
Отож де воно це озеро в який бік і. т. д.

вот оно на нашей карте  https://www.rybalka.com/map/?lat=51.854458023289126&lng=25.782020461456973&z=6
 
г.Острог на водохранилище ХАЭС, Ловиться: судак, окунь, щука..лучше с лодки по ямах..
 
Цитата
Обрати внимание на озеро Нобель чуть выше в плавнях сходятся сразу 3 реки. Немного напоминает Сорокоши. Давно мечу туда попасть.
В этом году был запланирован выезд на оз. Нобель, но по причине кризиса не состоялся. Вообще этот долбаный кризис много планов сорвал.
В Ровенской обл. рыбачил на озерах в таких селах как Федоровка, Старики, Березово, Страшеве.
 
Мужики, подскажите кто был на оз. Сомином. Мечтаю туда попасть, но все время не получается. Интересует любая инфа. Видовой состав рыбы, дороги и подъезды к озеру (если ехать на легковой), наличие базы на берегу, глубины. Это озеро находится в заповеднике.
 
Кто знает места в Ровенской обл. где можно ловить судака? Кто ловил судака на реках Случ и Горынь? Может подскажите озера где есть судак.
 
Кто подскажет места в Ровенской области где можно половитьть сома?
 
Цитата
Кто знает места в Ровенской обл. где можно ловить судака? Кто ловил судака на реках Случ и Горынь? Может подскажите озера где есть судак.
Нету у нас судака... По крайней мере по моим подсчетам..
 
Цитата
Кто подскажет места в Ровенской области где можно половитьть сома?

Тебе в Млынов ))). там его порядком...
 
За Судаком нужно ехать на дамбу в районе Азота ,в ето время там не плохо ловят Судака по ямах
 
Цитата
Добрій день.
Можно уточнить -где это, река или озаро, какая область и если есть  -тел. базы

http://boyk.rybalka.com/blog/view/2897/ - це мій  відпочинок  на  водосховищі  Хрінники , телефон  можу  повідомити та  іншу  інформацію  . Що  стосується  риби  то  є  яка  завгодно і  ловити  можна  в  різноманітних  місцях  як  на  руслі  так   в тихій  заплаві  і  на  чистому  плесі  .
Якщо    зацікавитесь  пишіть  .
 
На рахунок Хріників то там як-то кажуть "РЫБЫ НЕТ!" вона то є але дуже мало сам плав з єхолотом, озеро Залив там ловлять тільки щуку і в основному бють качку по осені, оз. Сомине це є замовник ловити можна але тільки з берега з лодкі з мотором неможна заборонено судноплавством,  доречі на озері Білому також забарона. Прошлого року конфіскували гідроцикл в одного шумахера за 12000 $ за те що там плавав без документів и прав. Так-що робіть висновкі перед тим як виходити на воду. На даний момент у нас лишилась тільки річки Горинь, Случ і тд. і тп. такщо більше току бомб і завтра будемо сушити вудки.
 
Цитата
На рахунок Хріників то там як-то кажуть "РЫБЫ НЕТ!" вона то є але дуже мало сам плав з єхолотом

Риба  є.:bw: Одного  разу  зранку  бачив  скільки  її  плавало  після  нічних  "трудів"  "електриків". :dm: Але  якщо  так  далі  буде  нищитись,  то  для  наших  дітей  вже  не  хватить:bh:
 
Я першим ділом планую відвідати одну глибоку старицю Горині там є риба, браки, сітки. Знаходиться в районі Ремля
 
[QUOTE=maksym;107179]г.Острог на водохранилище ХАЭС, Ловиться: судак, окунь, щука..лучше с лодки по ямах..[/QUOT


Тільки на плавзасобах без охорони  дозволу заборонено хоча там дуже чудово. В Хріниках дуже багато бракош навіть з рибінспекції по весні в нерест щуки, дуже багато її з відти виймають особливо ікри яка по їхнім міркам краща за чорну і червону якщо правильно зробити.
 
Цитата
Нету у нас судака...
Ну вы пацаны даете,я с Донбасса у вас судака ловил столько сколько душе угодно на Случе и Горыне.

Цитата
Риба  є.:bw: Одного  разу  зранку  бачив  скільки  її  плавало  після  нічних  "трудів"  "електриків". :dm: Але  якщо  так  далі  буде  нищитись,  то  для  наших  дітей  вже  не  хватить:bh:
Я лично ребята ваших долбанных электриков лупил дубиной до немогу...ваши там вообще обарзели электрики даже сред белого дня но они гады уже знают тот месяц когда я в ваши кроя приезжаю на отдых в любимый Сарненский район в одно село и вот пока я там так я даже местного лесника заставляю с сабой ходить на рыбалку и они исчезают но потом мой швагро (после отъезда)звонит и говорит что обратно видел,вы должны там уже давно создать группу "Беркут" иначе у Вас там и правда скоро рыбы не останется.
 
в ГОРИНІ, риби нема на 10 рибалок 1 рибина
 
[QUOTE=Vadim1960;100493]Добрій день.
Можно уточнить -где это, река или озаро, какая область и если есть  -тел. базы[/QUOTE

Рівненська  область , с. Хрінники  Водосховище  Хрінники  База  відпочинку  "Мотор"  
http://boyk.rybalka.com/blog/view/2897  -  це  мій  звіт  про  проведений  там  час -  рибалка є  найкращим  вдіпочинком  .
Хазяїн  бази  Міша  -0501069786
 
Цитата
Мужики, подскажите кто был на оз. Сомином. Мечтаю туда попасть, но все время не получается. Интересует любая инфа. Видовой состав рыбы, дороги и подъезды к озеру (если ехать на легковой), наличие базы на берегу, глубины. Это озеро находится в заповеднике.
  Был зимой. На удочку клевал неплохой окунь (до ладони), на жерлицы иногда щука. Рыба там есть всякая, от леща до щуки. Дорога туда просто писец, зимой добирались на легковой до ближайшего села (Рудня), а потом на саночках с лошадками мужик завозил, эх.. романтика )))  В ближайшее время планирую там на лодочке поплавать...
 P/S Не знаю на сколько правда, но поговаривают наши местные рыбаки что на этом водоеме сами егеря бьют рыбу чем только угодно, нет там хозяина людского видать  (((
 
Цитата
Кто знает места в Ровенской обл. где можно ловить судака? Кто ловил судака на реках Случ и Горынь? Может подскажите озера где есть судак.
 На Случе и Горыне у нас Судака найти почти нереально. В моих краях судак есть на оз. Нобель, но мне пока еще споймать не приходилось, за щукой ездили.
 
Цитата
в ГОРИНІ, риби нема на 10 рибалок 1 рибина
 Ну вот тут могу поспорить, просто к каждому водоему нужно приспособиться, ИМХО!
 
Цитата

Я лично ребята ваших долбанных электриков лупил дубиной до немогу..
 Малацца, я б этих електриков топил бы нахрен и кастрировал...
 
Вчера был на слиянии двух рек (Случ и Горынь),  Дубровицкий раен, село Велюнь. Рябята-а-а, красота неимоверная...  Споймал только одну рыбинку, но зато какую...
 
Цитата
Вчера был на слиянии двух рек (Случ и Горынь),  Дубровицкий раен, село Велюнь. Рябята-а-а, красота неимоверная...  Споймал только одну рыбинку, но зато какую...
Привіт! Жерех? А скільки заважив? ну і на що взяв?
 
Цитата
Привіт! Жерех? А скільки заважив? ну і на що взяв?
 Жерех 2,4 кг, кастмастер
 
Цитата
Вчера был на слиянии двух рек (Случ и Горынь),  Дубровицкий раен, село Велюнь. Рябята-а-а, красота неимоверная...  Споймал только одну рыбинку, но зато какую...

Було б дуже цікаво дізнатися як туди доїхати з Рівного сам нещодавно рибалив на р. Случ с.Мареніно так звана надслучанська швейцарія зловив лише кілька маленьких голавликів на вудку, по спінінгу був повний нуль і не лише у мене одного карпятники так само тягали якусь дрібноту а взагалі враження супер-позитивні
 
Цитата
Було б дуже цікаво дізнатися як туди доїхати з Рівного сам нещодавно рибалив на р. Случ с.Мареніно так звана надслучанська швейцарія зловив лише кілька маленьких голавликів на вудку, по спінінгу був повний нуль і не лише у мене одного карпятники так само тягали якусь дрібноту а взагалі враження супер-позитивні
  Ну якщо правильно, то село Маринин )))  Не знаю як там рибалка (не приходилось), а красотище там просто нереальные (фото 1).  А там де я був - тримай карту (фото2).
 
Цитата
був там рік тому несподобалось

Мені колись в Бочаниці зовсім не подобалось,але після кількох відвідин минулого року,я своє враження кардинально змінив.Перш за все:відношення до відпочиваючих,Обладнання "робочих" місць(завжди прибрано:не знаєш куди викинути бичок).Та і рибалка там непогана:і карась,да і при бажанні коропа можна зловити.Так,що дарма ти так.Але треба перед поїздкою передзвонити туди і замовити місце.
 
телефон на Бочаницю в студію
наперед вдячний
 
подскажите какая рыба ловитса на белом озере и как там рыбалка (возле Кузнецовска)
 
Цитата
подскажите какая рыба ловитса на белом озере и как там рыбалка (возле Кузнецовска)
  Щуку месные выбили, пожет еще пару штук плавает на все озеро. Окуня на микроджиг с ехолотом можна поискать, но его там тоже мало.  Летом на отдыхе я ловлю там плотву с красноперой (харошая попадает), зимиой на мормышку тоже. Вобщем не рыбное озеро, скорее для отдыха ))
 
Досить непогане місце це старуха в с. Стрільськ Сарненського району. Я там був одного разу з лотки з другом і за 2 години 3 щуки, дві по 1.2 і одна 1.1.
 
літом можу вам запропонувати річку ІКВА в районі села Івання дубенського району.Треба доіхати до моста в селі Івання через річку Іква, а далі метрів 600-800 по ходу річкі пішачком.Рибалка з кінця червня до 5-10 вересня виключно на варену пшеницю.Риба-лящ,густерка,плотва,красноперка-на течіі ,практично цілий день. Якщо поставити на перекатах біля ям закидушку виключно на ВЬЮНА то можливо буде сом від 3-20 кг. А ВЗАГАЛІ РИБАЛКА КЛАСНА до обіда 4-5 кг гарантовано (звичайно не за перший раз треба походити і придивитися де ловлять місцеві). В 2010 я був не раз свідком коли в південь в спеку люди ловили на течіі на ЖИЛІЗЯКІ 2-3 щупаки.
 
суперове місце для ловлі карпа - ставок між с. Чудниця та с. Воскодави Гощанського району (на київській трасі, так що добратись нема проблем)
 
Куда рвануть на карпа через пару дней
 
Посоветую поїхать в с.Варковичі,
Ставок платний 30грн за цілий сонячний день,
Там е карп, карась, щука.
Або подивитися на http://rivnefish.blogspot.com/
 
Ребята вы что? Да в Ровенской обл. рыба есть на любой вкус и цвет!
Я сам с г. Корец на местной реке Корчик: красноперка, плотва, карась, лёщ, окунь, щука, линь, карп, раки на ваш выбор. Случь и Горинь далековато конечно, но меня туда заносит исключительно за сомом, и кроме сома там изобилие рыбы тоже радует.
:spin::udochka::drill2::laie::newy::schuka:
Страницы: 1

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!