Страницы: 1
Рибні місця Рівненщини
 
Рибні місця Рівненщини
„Мало мати хорошу ідею. Треба ще вміти її реалізувати”. Рене Декарт


Рибалити я почав в дитинстві. Ліщинова вудка, поплавок з пір'їни, грузик із м'якої свинцевої пластини... Все як у всіх народжених в СРСР. Розвал Союзу, нелегкі 90-ті, навчання у школі, згодом у ВУЗі вносили свої корективи у захоплення рибною ловлею. Тобто у практичну її відсутність. І лише після того, як я влаштувався на роботу, трішки освоївся, почав заробляти гроші - саме тоді цікавість до рибалки почала повертатися, маючи підґрунтям фінансову незалежність, бажання і терпіння, багатство нашого краю. Останнє, звісно, не таке вже й вражаюче, але цілком достатнє для аматорського полювання на рибу.

Отож, влітку 2007-го року постало питання - "куди ж їхати". Інтернет весь час посилав на рибацькі форуми... Зорієнтуватися у водоймах начитавшись форумів можливо, але це займає занадто багато часу. Першою ж думкою було створити одну єдину гілку на якомусь форумі, відкривши яку отримати все й одразу - ось тобі водойма, ось її координати.
Разом із розвитком технологій, інтернету і всього суміжного, в тому числі і гуглівського сервісу мап, народилася ідея створення "Рибних місць Рівненщини" - мапи озер, річок, ставів і т.п. з вказанням можливих уловів, рекомендацій по наживках, "снастях" та орієнтовних цін.

Якщо хтось захоче порибалити на Рівненщині, заходьте на http://rivnefish.com/  та вибирайте водойму
Буду щиро радий, якщо моя праця стане комусь у пригоді!

Ні хвоста, ні луски!
 
праця досить гарна. Бажано добавити місця по річкам ІКВА ,ГОРИНЬ,СТИР
 
Там є і Горинь і Стир, додав лише ті місця, на яких ловив сам і точно відомо, що там клює
А що Ви можете написати про Ікву? Біля якого села рибалити на цій річці Ви?
 
з настанням літнього рибальского сезону ловлю до 5-15 вересня біля сіл Івання та Мятин на течіі білу рибу на пшеницю,перловку та личинку колорадського жука.Риба- плотва, лящ ,густера ,карась, короп та краснопірка.Далі восени перехожу до села Коблин тому що риба починае скочуватись вниз по течиі. Ловлять і хижу рибу і навіть непогано. Я сам декілька разів в минулому  році бачив як  в спеку ловили успішно щупак на твістера.
 
Цитата
з настанням літнього рибальского сезону ловлю до 5-15 вересня біля сіл Івання та Мятин на течіі білу рибу на пшеницю,перловку та личинку колорадського жука.Риба- плотва, лящ ,густера ,карась, короп та краснопірка.Далі восени перехожу до села Коблин тому що риба починае скочуватись вниз по течиі. Ловлять і хижу рибу і навіть непогано. Я сам декілька разів в минулому  році бачив як  в спеку ловили успішно щупак на твістера.
дякую за інформацію!
додав поплавочок на карті для річка Іква
у вірне місце?
 
Хорошие места,каждое лето там ...в Сарненском районе.
 
Цитата
Хорошие места,каждое лето там ...в Сарненском районе.

в Сарненському районі, на яких саме водоймах?
можна детальніше? ;)
 
На Горыни ловили в свое время будь здоров...
 
Дякую!Супер карта!
 
щось не зміг відредагувати свої найперше повідомлення,
на даний момент ми тестуємо бета-версію нового сайту
будемо вдячні всім за відгуки
http://rivnefish.com/
 
А кто даст номер мобилки егеря Страшево , возле Сарн .
Страницы: 1

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!