Страницы: 1
Львівщина. Дністер.
 
Цитата
В мене в альбомi е фото з Чарiвноi долини,якщо цiкаво подивiться на улов!?:)

Звісно один екземпляр чудний.
 
В Тадані гарно було рік назад.Останній раз був там десь 21 серпня.Дуже силь ний мул, все топиться .    За пару годиин ніоднієї покльовки.
 
На каналі небув ще з весни,щось мені там неподобається.А чи знаєш ти про ці озерця в лісі,це коли переїхати міст в Тадані і наліво в ліс кілометра з два.
 
Цитата
.А чи знаєш ти про ці озерця в лісі,це коли переїхати міст в Тадані і наліво в ліс кілометра з два.
Я не знаю про ті озера. Я на Тадані був всього два рази на річці тільки.
А що то за озера? ЩО на них ловиться?
 
Дорогі земляки, якщо тут такі є :), Поділіться будь ласка своїми "рибними місцями", або хоча б водоймами! Особливо цікавить Дністер недалеко від Львова (Новий Розділ і т.д.)!
 
На рахунок Дністра нічого тобі не скажу. Але так як біля Львова нема де посидіти ,ми з друзями їздимо в село Гологори на озеро,карп бере дуже рідко але карась бере хороший. Ще їздимо на Буг. Зацікавить звяжись зі мною, розкажу.
 
Те що Гологори перед Золочовим, зрозуміло. А далі? Ціна за рібалку, які снасті дозводені, чи можна на берег машиною, си можна палатку, що є крім карпа карася, на що переважно клює ну і т.д. ДЯкую за відповідь
 
Так, ці питання дуже цікавлять!
2Любитель-1  А як звязатись? моя пошта [email][email protected][/email] пишіть!
 
Озеро не платне.Ловити можна на все , звісно крім сіток,спінінг, удочка,резинка.Підїзд до озера є ,але на дамбу не проїдеш, звалили дерево.Треба від нього іти пішком.На березі люди стоятьі з палатками .Клює практично на все ,хробак,опариш,хліб,мастирку.Бере ще окунь але дрібний.  Тай більше нічого й небрав,і небачив щоб ще хтось брав інше.
 
Дякую за інформацію, лист отримав, при нагоді звяжусь! Може ще щось про Буг розповісте? Буду дуже вдячний! Є бажання на Буг поїхати, але місць не знаю. :(
 
Сьогодні просидів на Дністрі в селі Розвадів. З чим приїхав ,з тим і поїхав.За цілий день ніодної покльовки. Вода в Дністрі впала.
 
Цитата
Дорогі земляки, якщо тут такі є :), Поділіться будь ласка своїми "рибними місцями", або хоча б водоймами! Особливо цікавить Дністер недалеко від Львова (Новий Розділ і т.д.)!

Та хіба у Вас Дністер? Ось  на Хмельниччині Дністер...
 
І до чого це було сказано??? Дивно, що здавалося б доросла людина не знає, що розмір - це не головне! :(
 
Цитата
І до чого це було сказано??? Дивно, що здавалося б доросла людина не знає, що розмір - це не головне! :(

???
Це було сказане не для образи - сам прорибалив на Дністрі в Івано-Франківську 6 років... Але коли перший раз побачив Дністер в районі Камянця-Подільського, просто закохався...
Тому розцінюй це як запрошення нариболовлю :))
 
Цитата
О!!! Мені це вже подобається!!! Дякую за запрошення! :)

:)  Доречі в суботу планую рибалити на Дністрі в Івано-Франківську (зараз проживаю в Хмельницькому) - ностальгія...
 
Іще одне, на рахунок розміру - коли ехолот показує 38-42 м глибини, зрозуміло, шо браконьєрам тут робити практично немає чого, тому і риболовля тут досить цікава. Ось тільки вцьому році досить жорсткий контроль за реєстрацією лодок... Такщо доведеться реєструвати свою, а це додаткові витрати...  Просто декілька фото.  Буде бажання порибалити - пиши: [email][email protected][/email]
 
О!!! Мені це вже подобається!!! Дякую за запрошення! :)
 
До речі я ніколи не ловив з лодки! Цікаво б спробувати!
 
Цитата
До речі я ніколи не ловив з лодки! Цікаво б спробувати!

Риболовля з лодки, це зовсім інші відчуття (на зразок: порівняння зимової риболовлі з літньою!)
 
Нажаль до середини серпня мені такий далекий виїзд здійснити ніяк не вдастся! А там якраз може щось і вийде! І сезон по хижаку почнеться!
 
Цитата
Нажаль до середини серпня мені такий далекий виїзд здійснити ніяк не вдастся! А там якраз може щось і вийде! І сезон по хижаку почнеться!

Буде бажання і можливість - пиши. Судак, окунь, сом, лящ, короп, плотва, рибець, карась, бичок...
 
І як там Дністер в суботу?
 
Цитата
І як там Дністер в суботу?

Був я на Дністрі в неділю в районі впадіння р. Бистриця (Івано-Франківськ) погода нестабільна дощ, то сонце парить... Короче зловили трошки рибця, верхоплавки, і бички... Слабо, а може просто риба змінила свої стоянки з часу коли я жив в Ів.Франківську (4 роки пройшло...) ось такі успіхи...
 
Здоровенькi були друзi рибаки!Був я на Днiстрi два тижнi назад в районi Розвадова,приiхали в суботу дуже пiзно десь о 9-00вечора,всi мiсця занятi,правда знайшли одне мiстечко,мiлина страшна,нi ями нiякоi,цiлу нiч просидiли десь о 5-00 ранку стерлять на 2кг зловив,сомiка з лодоню,i з десяток верховодок!На цiвихiднi збираюсь,правда незнаю ще куди поiду!А у вас як успiхи????????
 
А у Дністрі навіть стерлядь є?????? Можна фото?
 
Вичитав у журналі "Світ рибалки", що на території Західної України поширений харіус!! Чесно кажучи це викликало сумнів, оскільки ця риба полюбляє досить холодну воду, чого в нас не так багато! Може хтось зустрічався з харіусом або хоча б чув про випадки вилову цієї риби в Україні?
 
Цитата
А у Дністрі навіть стерлядь є?????? Можна фото?

фотку добавлю в анкету,що в вас нового?
 
Привiт рибакам!Ну розкажiть,що в вас там нового,що ловите!Я був бiля Львова,км 20,село Сулимiв-рибалка 15гривень,мiсяць назат карась там брав безподобно,карп попадався,вiд 2-6ти кiлограм,карась до кiло двiстi грам,зараз карась взагалi небире,воно було зарошше,зараз цi водорослi впали-вони перегнивають я думаю в цему причина,можливо ви щось пiдскажите?В суботу взяв на 2.5карпiка,в  понедiлок на 3 кiлограми-все на макуху!ПiдскажIть може хтось був в Дроздовичах,бiля городка на каналi,i що ловиться?
 
Цитата
фотку добавлю в анкету,що в вас нового?

А на что поймали стерлядь?
 
Цитата
А на что поймали стерлядь?

поймал на кормушка,два поводочка,был заряжен бутерброд опарыш,червь,я думаю червья сожрала верховодка,и взяла она скорее всего на опариш,поймал были пустые крючки-возможно она пошла на мамалыгу так как в кормушке заряжына была она,а крючок просто засосала!В прошлом году хорошо ловил стерядь на выповзка,в етом году нечочет,друзья просто ловят на мьяхкую удочку,или на кивок на шарик с мамалыги!В етом году в нашем районе уже пьятая попадаеться!
 
Цитата
поймал на кормушка,два поводочка,был заряжен бутерброд опарыш,червь,я думаю червья сожрала верховодка,и взяла она скорее всего на опариш,поймал были пустые крючки-возможно она пошла на мамалыгу так как в кормушке заряжына была она,а крючок просто засосала!В прошлом году хорошо ловил стерядь на выповзка,в етом году нечочет,друзья просто ловят на мьяхкую удочку,или на кивок на шарик с мамалыги!В етом году в нашем районе уже пьятая попадаеться!

мой друг еще лет 5 наза ловил Стерлядь в Днестре,там где впадает Збруч, но я поночалу слабо верил.Сейча знакомые говоря что попадается чтото ввиде Форели с красным мясом????????Числа 23 планирую на Днестр между двумя устя Збруча и Жванчика.
 
толькочто посмотрел карту GPS,застарела она в томесто куда собираюсь,островов напротив Исаковец уже нету
 
Цитата
мой друг еще лет 5 наза ловил Стерлядь в Днестре,там где впадает Збруч, но я поночалу слабо верил.Сейча знакомые говоря что попадается чтото ввиде Форели с красным мясом????????Числа 23 планирую на Днестр между двумя устя Збруча и Жванчика.

Совета недам незнаю где ето,да и стерлядь не везде по Днестру есть!Но пробуй а вдруг!?
 
Цитата
Вичитав у журналі "Світ рибалки", що на території Західної України поширений харіус!! Чесно кажучи це викликало сумнів, оскільки ця риба полюбляє досить холодну воду, чого в нас не так багато! Може хтось зустрічався з харіусом або хоча б чув про випадки вилову цієї риби в Україні?
Років 8 назад, коли вчився в Івано-Франківську, трохи з хлопцями займались підводною охотою стріляли рибу з гарпуна на річках Бистриця Надвірнянська і Солотвинська одного разу застрелили рибку подібну до харіуса... правда форель траплялася набагато частіше. Харіуса застрелили в бурлячій воді яка спадала з дамби Івано-Франківського  водозабору.
 
Цитата
толькочто посмотрел карту GPS,застарела она в томесто куда собираюсь,островов напротив Исаковец уже нету

А ти коли останній раз був на тому місті? Карта складена по даним військової розвідки 60-тих років. А в 70-тих після побудови Новодністровської ГЕС майже всі острова, ж\д мости, і навіть села з хатами і фруктовими садами опинились під водою... Місцями глибина водосховища досягає 40 м!!! Це те що я особисто зустрічав з ехолотом в районі Старої Ушиці, хоча можливо є і глибші місця... Коли витягуєш судака з такої глибини, у нього в буквальному змісті вилазять очі, а в окунів плавальний міхур вилазить з рота навіть невидно твістера...
 
Цитата
А ти коли останній раз був на тому місті? Карта складена по даним військової розвідки 60-тих років. А в 70-тих після побудови Новодністровської ГЕС майже всі острова, ж\д мости, і навіть села з хатами і фруктовими садами опинились під водою... Місцями глибина водосховища досягає 40 м!!! Це те що я особисто зустрічав з ехолотом в районі Старої Ушиці, хоча можливо є і глибші місця... Коли витягуєш судака з такої глибини, у нього в буквальному змісті вилазять очі, а в окунів плавальний міхур вилазить з рота навіть невидно твістера...

Те острова продержалисьгдето до 87,а до 90 туда по привычке еще птицы на гнездовья прилетали.Сейчас замулило глубина 3-3.5 метров 200 до русла,дальше незнаю.В этом году проверю.
 
Цитата
Те острова продержалисьгдето до 87,а до 90 туда по привычке еще птицы на гнездовья прилетали.Сейчас замулило глубина 3-3.5 метров 200 до русла,дальше незнаю.В этом году проверю.

Будем чекати звіт про риболовлю, а взагали ми, хмельничани, частіше рибалимо на самому водосховищі. А на рахунок свіжішої карти - можна глянути через  Google Earth, там точно свіжіше!
 
Цитата
Будем чекати звіт про риболовлю, а взагали ми, хмельничани, частіше рибалимо на самому водосховищі. А на рахунок свіжішої карти - можна глянути через  Google Earth, там точно свіжіше!

постараюсь числа 2-3 приеду тогда и отчет выставлю если будет что.
 
Хлопці, тримайтесь!Злива піде, буде риба!
Є підозра, що це використовують Стратегічну зброю!
 
я зараз ловлю в районі Н. Роздолу біля села Підгірців. зараз кльову немає - тому що повінь на Дністрі - http://serhiymatviyenko.blogspot.com/2008/07/blog-post_27.html.
Зазвичай добре клює в кінці серпня на Дністрі - ловлю спочатку малька - верховодку, пічкурів, бичків, які на ніч ставлю на хижу рибу, як живця.
Ось карта, де я ловлю рибу:
 
По умолчанию
Цитата:
Сообщение от fishkeen Посмотреть сообщение
І як там Дністер в суботу?
Був я на Дністрі в неділю в районі впадіння р. Бистриця (Івано-Франківськ) погода нестабільна дощ, то сонце парить... Короче зловили трошки рибця, верхоплавки, і бички... Слабо, а може просто риба змінила свої стоянки з часу коли я жив в Ів.Франківську (4 роки пройшло...) ось такі успіхи...


Я колись в цьому районі плавав на байдарці. Р. Бистриця сильно забруднена стоками - сморід чути ще за 5 км. до цієї річки.
 
Цитата
я зараз ловлю в районі Н. Роздолу біля села Підгірців. зараз кльову немає - тому що повінь на Дністрі - http://serhiymatviyenko.blogspot.com/2008/07/blog-post_27.html.
Зазвичай добре клює в кінці серпня на Дністрі - ловлю спочатку малька - верховодку, пічкурів, бичків, які на ніч ставлю на хижу рибу, як живця.
Ось карта, де я ловлю рибу:

А як рибалка в районі с.Надітичі біля с.Пісочне або с.Київець також за с.Пісочне.
Кажуть, що місця досить хороші.
 
Сегодня приехал с Днестра там жопа полная вода все позаливала,в болоте ито чище плывут целые деревья крышы бревна.Сидели возле речки целую неделю снасти даже не закидывали !!!!!!!!!!!!!!
 
Ну так на Днiстрi капец творився!Зараз потрiбно тиждень погоди i можна щось пробувати!Дзвонили менi друзi казали що на розливах карась пiшов,i карпа непоганого ловили,можна буде порибачити якщо мiсцевi ciтками невитовчуть!
 
Цитата
Ну так на Днiстрi капец творився!Зараз потрiбно тиждень погоди i можна щось пробувати!Дзвонили менi друзi казали що на розливах карась пiшов,i карпа непоганого ловили,можна буде порибачити якщо мiсцевi ciтками невитовчуть!

Видел я этих местных сетка на сетке с мостов фатками. Круглосуточно стоят,а другие на базар рыбу отвозят вот такая ситуация в тех местах где ябыл.
 
Здоровенькi були Друзi!Що там у вас?Що чути бiля Львова,де що ловиться?
 
Цитата
Здоровенькi були Друзi!Що там у вас?Що чути бiля Львова,де що ловиться?

зараз на Дністрі почало клювати. Вода спала. Але вода мутна - багато бруду. На жилку ціпляється різне сміття (якісь чорні водорослі) - постійно потрібно чистити. Я тиждень назад був на рибалці на Дністрі. Опис зробив на своєму щоденнику - http://serhiymatviyenko.blogspot.com/2008/08/blog-post_8231.html.
Зловив кілька дрібних пічкурів, плотвичок, йоршів і верховодок. Також попав на спінінг ось такий окунь:
 
Цитата
А як рибалка в районі с.Надітичі біля с.Пісочне або с.Київець також за с.Пісочне.
Кажуть, що місця досить хороші.
я там не ловлю. Ловлю нижче по течії. зараз добре бере велика верховодка на тісто. Можна і на опариша - але його треба купувати чи самому готувати, а верховодка на Дністрі зараз однаково як і на опариша так і на тісто клює.
 
31.08.08 рибачив на Бугу в с.Руда Сілецька.Хлопці іде гарний карасик,і навіть непогаий карп.І це все добро тільки на опариш та хробак.Підкормка проста мелена пшиниця без всіх прибамбасів.
 
Цитата
31.08.08 рибачив на Бугу в с.Руда Сілецька.Хлопці іде гарний карасик,і навіть непогаий карп.І це все добро тільки на опариш та хробак.Підкормка проста мелена пшиниця без всіх прибамбасів.
На каналі рибалили?
 
Ось місця, де я раніше рибалив на Добротвірському водосховищі:
 
Зараз переважно на Дністрі ловлю, так я вже немає стільки часу....
 
Гарні місця на Західному Бузі є біля села Тадан. Там потірбно ловити біля мосту. Зазвичай, ловлять коропа. Ось карта:
 
В основному карась і окунь.Кажуть є карп але я не ловив
 
Цитата
зараз на Дністрі почало клювати. Вода спала. Але вода мутна - багато бруду. На жилку ціпляється різне сміття (якісь чорні водорослі) - постійно потрібно чистити. Я тиждень назад був на рибалці на Дністрі. Опис зробив на своєму щоденнику - http://serhiymatviyenko.blogspot.com/2008/08/blog-post_8231.html.
Зловив кілька дрібних пічкурів, плотвичок, йоршів і верховодок. Також попав на спінінг ось такий окунь:

Здоровенькi були!А на Днiстрi риба зараз чиста,менi знайомий какзав що днiстром текла нафта(мазута якась)риба неваняе?Може тi чорнi штуки що набиваються вiд неi?
 
Цитата
31.08.08 рибачив на Бугу в с.Руда Сілецька.Хлопці іде гарний карасик,і навіть непогаий карп.І це все добро тільки на опариш та хробак.Підкормка проста мелена пшиниця без всіх прибамбасів.

Карась гарний це який,i карп часто попадаеться?Це на удочку чи на спiнiнг?
 
Карась грам по 350-400,ну і карп пограм 500-600.
 
Цитата
Карась гарний це який,i карп часто попадаеться?Це на удочку чи на спiнiнг?
На спінінг.
 
Цитата
На спінінг.

Сьогодні рибалив в Гологорах .Фото можна подивитись в ФОТООТЧЕТАХ.
 
Львівяни де поділись,чому не ділитися враженнями хто де був,як рибалив,як успіхи.
 
Цитата
Львівяни де поділись,чому не ділитися враженнями хто де був,як рибалив,як успіхи.

Здоров рибакам!Рибачив минулого тижня в Рудi-Крехiвськiй,рыбалка 30гривень,карп е рiзний,переважно ловыться по 300-400гр,ми з напарнiком загалом зловили 23шт,одного карася,i одного толстолоба.один карпiк попався на 2.5кг,а решта все стандарт,толстолобiк також невеличкий!Мужычок ходив блiчнив 3-щучки зловив!Озеро невеличке,но рибалити цiкаво,карпiк такий резвый,ловив на мамалигу з опаришом-на спiнiнг,i на мамалигу на великi гульки на удочку!
 
Цитата
Здоров рибакам!Рибачив минулого тижня в Рудi-Крехiвськiй,рыбалка 30гривень,карп е рiзний,переважно ловыться по 300-400гр,ми з напарнiком загалом зловили 23шт,одного карася,i одного толстолоба.один карпiк попався на 2.5кг,а решта все стандарт,толстолобiк також невеличкий!Мужычок ходив блiчнив 3-щучки зловив!Озеро невеличке,но рибалити цiкаво,карпiк такий резвый,ловив на мамалигу з опаришом-на спiнiнг,i на мамалигу на великi гульки на удочку!

А за кіло він рахує
 
Цитата
А за кіло він рахує

Нi не нерахуе,грошi дав i срибач цiлий день!
 
Чудово а координати скинути можеш.
 
В районі Нового Роздолу рибачу скільки себе пам"ятаю. В основному ловлю головня і окуня. Доречі головень на фото зловлений саме там на L-Minnow 33. Ще може порекомендувати Salmo Tiny - хороший бюджетний варіант, хоча часто перекручується при закиді жилка об трійники. Також хороший Storm Subwart 40 - на середині перекату чути. Якщо цікаво пиши на скриньку, або можна тут поспілкуватись
 
Цитата
Чудово а координати скинути можеш.

Це получаеться руда-крехiвська там тих озер е цiла куча,якщо вьiжаете зi строни Крехова вони по правiй cторонi,там вони всi по 40 гр,а тут получаеться за селом трохи,там чотири става,можна рибачити-чи пьять ставкiв,можна рибачити на двох,однi по 30гр,це справа такий невилички,i ще на ньому глибина попiд берег,а на серединi така коса з мiлини,i коряг багато!?А з лiва по 50гр,ми рибачили по 30,непогано!Вони за селом також по правiй стронi,там таких мiж кущами два заiзди головне iх непроiхати,до озер вiд дороги метрiв 30-40,треба бути уважним?
 
Здоровенькi були земляки!Пiдскажiть може хтось дезь був хочу в пьятницю рванути кудась на карпа,карася????
 
Здоровов земляки,був в пьятницю в Бурштинi на каналi,далеченько правда но що робити!Разом з напарнiком до десяти кiлограм за день,пiдлящик,лящ,карпiк,карась,плотва i канадський сомiк!?Що в вас цiкавого?
 
Цитата
Здоровов земляки,був в пьятницю в Бурштинi на каналi,далеченько правда но що робити!Разом з напарнiком до десяти кiлограм за день,пiдлящик,лящ,карпiк,карась,плотва i канадський сомiк!?Що в вас цiкавого?

А риб інспекція до вас не підходила?  А то взагалі за правилами спортивно- любительського лову, ловити там заборонено.... Стикнувся з цим в серпні, коли приїхали порибалити на канал... Дозвіл зявився за 50 грн з трьох! Недорого, але неприемно...
 
Цитата
А риб інспекція до вас не підходила?  А то взагалі за правилами спортивно- любительського лову, ловити там заборонено.... Стикнувся з цим в серпні, коли приїхали порибалити на канал... Дозвіл зявився за 50 грн з трьох! Недорого, але неприемно...

Пiдходила як без неi,ну ми з двох 40 дали,а що робыти?Ну зато порибалили гано!?
 
Цитата
В районі Нового Роздолу рибачу скільки себе пам"ятаю. В основному ловлю головня і окуня. Доречі головень на фото зловлений саме там на L-Minnow 33. Ще може порекомендувати Salmo Tiny - хороший бюджетний варіант, хоча часто перекручується при закиді жилка об трійники. Також хороший Storm Subwart 40 - на середині перекату чути. Якщо цікаво пиши на скриньку, або можна тут поспілкуватись
а точніше де саме? Біля с.Підгорець чи Тужановець?
Я теж ловлю там.
 
Привіт земляки .Розкажіть хто де рибалив,іщо зловив сьогодні 5.10.08. Тому що я був в Добротворі, повний ноль. Ніоднієї покльовкі.
 
З пьятницi на суботу був в Бурштинi,також слабенько,одного карпiка до кiлограма,i кiлограма два з половиною карася!?В Креховi небув нiхто?
 
Львівяни,де ви ділись.Куди їздили на рибалку.Що ловиться де і на що.
 
Завтра Iду в Бурштин на канал,приiду напишу що там!?
 
Прошлої неділі був в Завидовичах .Результат ніякий,чотири карасика для котів.Беруть 40 гривень з рибака.Поїхав через дамбу на правий берег,одні зацепи .Лишив всі запаси снастей що мав.
Завтра пробую Гологори,приїду скину інформацію.
 
Зараз у Львові бачу багато хрущів на каштанах. цікаво зїздити на Дністер на хруща половити.
 
Привіт Всім Рибакам! На рахунок хороших риболовних місць можу запропонувати жителяв Львова та околиці поїхати на водойму у село Прилбичі,Яворівського р-ну або село Тернавиця.Вони знаходяться 40 км. Від Львова у сторону Краківця(Яворова). Хлороші озера, багато мирної риби. У цьому році до 10 листопада був добрий кльов. В основному карп попадалися 2-3 кг.,но бувало і більше. Відносно мене самиий великий екземпляр був 3 кг. За день можна було зловити не менше 5-6 штук риби.На рахунок часу дня, то зранку клює,то в обід, то у вечір. Одним словом клювало цілий день, з лотки краще! Місце знаходження озера, можна знайти GPS карті,я добавив! Озеро не платне. Рік тому був платний,но не дорого 10-15грн.!
 
На рахунок щуки також можна поїхати на Яворівський карєр(море),GPS карті карєр не видно,но місце я відмітив!Їхати можна по тій же самій дорозі.тільки на повороті село Прилбичі, повернути на право, доїхати до кінця дороги, а там зразу карєр! Щуки там великі, навіть дуже. Глубина сягає від 5 м.(на самому березі) – до 90(середина). Щуку можна ловити як на живця так і еа інші приманки. Попадається і окунь. Рідко попадаються екземпляри до 2кг.Правда, треба ловити з лотки на тюльку, на глибині до 18 м.
 
Настають часи зимової рибалки! Можете скористатися моїми порадами, поїхати на карєр. Або можу запропонувати ще  цікаві місця село Грушів поблизу санаторію »Немирів»,Яворівський полігон озеро «Саперний». Всі місця вище вказані. Можна ловити щуку, окунь, платва.
 
Кординати Яворівського р-она   N - сев. широта 49,53,42    Е - вост. долгота 23,28,56
 
В липні класно відловився в с.Березена.Проїзжаєш через село,як на Жидачів,перед мостом через Дністер повернеш на ліво. А далі поміж хати до Дністра.Як побачиш труби над рікою значить ти приїхав на місце.Зліва яма справа перекат.Я на перекаті піймав 6 ПОДУСТІВ ,на червяка,вагою від400до800 грам.
 
На Бурштинському каналі перестали ганяти, але почали у вигляді штрафу 30гр. з машини, брати плату за рибалку.
 
Цитата
Львівяни,де ви ділись.Куди їздили на рибалку.Що ловиться де і на що.

Мій  сусід в цю суботу їздив на річку Давидівку (притока Дністра) біля с. Городище (поблизу на північ від м.Ходорова). То було холодно і вітер морозний. Все ж таки він наловив багато верховодки на опариша, при тому великої.
 
Цитата
Щодо одного гачка, то зараз заборонено і на один гачок ловити.
В якому напрямку (від ЛЬвова) їздите на карася? На які озера?

Цитата
Здоровенькi були Рибаки!Сезон ми вiдкрили уже давно!До нересту це переважно Бурштин i Добротвiр,ну а зараз так як нерест,то переважно ставки ,або мiсця де можна на одну удочку з одним гачком!Вже почав карась рухатись на ставках,так що можна пробувати на карасьових ставках його бомбити!Рибачу в межах 100км вiд Львова!Якщо е якась цiкава iнформацiя пишiть!?:))))))

Привіт Львівяни.Тепер нам одна доога на платні ставочки.Золочів,Перемишляни,Свірж (там їх два).     Та на приватні де дозволяють.Пацани діліться інформацією де можна ловити.
 
Люди!!! Ви де пропали? Хтось вже сезон відкривав? Хочу на вихідні поїхати на Зх. Буг, може підкажете місця на щуку?
 
Вчора були на р. Зх. Буг на межі Львівської та Волинської області. Ловили на спінінг блєсною та силіконовими рибками.. результат - 0. Але приємно відпочили на природі і відкрили сезон. Води в Бузі досить таки багато, є багато місць з водоворотами, зворотньою течією, що свідчить про наявність "бровок".  Хочу порибалити там ще раз...
 
Я сезон відкрив вчора, хоча і не у Львівській області! Був у м.Бережани на р.Гнила Липа(чи то Золота :)) Також 0, хоча заробив 3 пустих удари і схід окуня на долоню на Меппс Аглія №2(біла з мухою) Зараз у Львові погода паршива!!:( Треба чекати тепла, а потім :mnogo_lodka: і :drill2: Якшо будуть якісь новини по Львівській області - радий буду почитати! :)
 
Зараз у Львові знову зима... так шо рибалка поки що відміняється.... думаю в таку погоду навіть не варто рипатись кудась до води.....
 
Зустрів рибаків в поїзді тиждень назад. Так вони їздили на місце впадіння р.Луг в р.Дністер (біля м.Ходорів ) - то досить наловили риби. Клювало добре на мотиль і опариш, та їх бутерброд.
 
Здоровенькi були Рибаки!Сезон ми вiдкрили уже давно!До нересту це переважно Бурштин i Добротвiр,ну а зараз так як нерест,то переважно ставки ,або мiсця де можна на одну удочку з одним гачком!Вже почав карась рухатись на ставках,так що можна пробувати на карасьових ставках його бомбити!Рибачу в межах 100км вiд Львова!Якщо е якась цiкава iнформацiя пишiть!?:))))))
 
Цитата
...До нересту це переважно Бурштин ...
А як відбулась рибалка на другому каналі на "городах" в березні ? Ностальгую, раніше багато чудового часу там провів...:(
 
Цитата
Здоровенькi були Рибаки!Сезон ми вiдкрили уже давно!До нересту це переважно Бурштин i Добротвiр,ну а зараз так як нерест,то переважно ставки ,або мiсця де можна на одну удочку з одним гачком!Вже почав карась рухатись на ставках,так що можна пробувати на карасьових ставках його бомбити!Рибачу в межах 100км вiд Львова!Якщо е якась цiкава iнформацiя пишiть!?:))))))

Щодо одного гачка, то зараз заборонено і на один гачок ловити.
В якому напрямку (від ЛЬвова) їздите на карася? На які озера?
 
[QUOTE=sibarit;63472]А як відбулась рибалка на другому каналі на "городах" в березні ? Ностальгую, раніше багато чудового часу там провів...:([ Ви маете на увазi в Добротворi?
 
Ну залежно в яких мiсцях,е такi що на один гачок можна,в багатьох напрямках,останнi рази в Гамалiiвцi були,але щось слабенько,був один раз що карасiв з десяток!?:))))
 
Ну чому тiльки приватнi?А в вiдведених мiсцях де можна на одну удочку з одним гачком!?:))
 
Цитата
[quote=sibarit;63472]А як відбулась рибалка на другому каналі на "городах" в березні ? Ностальгую, раніше багато чудового часу там провів...:([ Ви маете на увазi в Добротворi?
Я про Бурштин запитався, перепрошую, що недостеменно сформулював питання.:o Частіше всього рибалив на "генеральській" ямі, та на ямі поблизу рибхозу.
 
Цитата
[quote=korduch;64112]
Я про Бурштин запитався, перепрошую, що недостеменно сформулював питання.:o Частіше всього рибалив на "генеральській" ямі, та на ямі поблизу рибхозу.

Ну колись як i кругом в бурштинi була iншу рибалка,зараз трошки iнша,вже не попадаються тi торпеди що ранiшше,але бувае що можна вiдрибачити гарно,зимою гарного карася i пiдлящика ловили,бувало таке що по штук сорок карасикiв,а карась такий вiд триста грам до кiлограма,карпIкiв в тому роцi пару взяли,невеличкI правда(до 2кг),але там цiкаво!А в ваш час що ви там ловили?:)))
 
Цитата

Ну колись як i кругом в бурштинi була iншу рибалка,зараз трошки iнша,вже не попадаються тi торпеди що ранiшше,але бувае що можна вiдрибачити гарно,зимою гарного карася i пiдлящика ловили,бувало таке що по штук сорок карасикiв,а карась такий вiд триста грам до кiлограма,карпIкiв в тому роцi пару взяли,невеличкI правда(до 2кг),але там цiкаво!А в ваш час що ви там ловили?:)))
В основному карась, короп и лящ в березні та в жовтні. Середній карась навесні був 400-600 гр., самий більший у мене заважив 1,3 кг. Лящ до 1 кг, короп до 5 кг, хоча раз забув відпустити фрікціон, то наблюдав 10 метровий польот спінінга у повітрі та зникнення його у воді проти течії. Через хвилин 15, дякувати Богу, він по воді повернувся до мене без поводка (ловлю їм і зараз):D. Їздив на 2-3 дні, одного разу на ямі у рибгоспа підлітки-"косарі" на моїх і сина очах за 15 хв. закосили зеркального и товстолоба десь під 40 кг кожний :fish::confused::rolleyes: ("молдаван", як кажуть місцеві). Шкода, що такі монстри спінінг ігнорують.:( На льод рідко виїзжав, два моіх знайомих стриян "Жаба" і один старий кілька років тому зимою там втопилися... Їздив в Бурштин до 2006 року.
З пов.
 
Цитата
В основному карась, короп и лящ в березні та в жовтні. Середній карась навесні був 400-600 гр., самий більший у мене заважив 1,3 кг. Лящ до 1 кг, короп до 5 кг, хоча раз забув відпустити фрікціон, то наблюдав 10 метровий польот спінінга у повітрі та зникнення його у воді проти течії. Через хвилин 15, дякувати Богу, він по воді повернувся до мене без поводка (ловлю їм і зараз):D. Їздив на 2-3 дні, одного разу на ямі у рибгоспа підлітки-"косарі" на моїх і сина очах за 15 хв. закосили зеркального и товстолоба десь під 40 кг кожний :fish::confused::rolleyes: ("молдаван", як кажуть місцеві). Шкода, що такі монстри спінінг ігнорують.:( На льод рідко виїзжав, два моіх знайомих стриян "Жаба" і один старий кілька років тому зимою там втопилися... Їздив в Бурштин до 2006 року.
З пов.

Ну косарики завжди косять,це ж все подiлено,минулоi осенi ми рибачили,прийшов бiля нас-так вiн десь штук 15 тих толстолобiв накосив,i в цей момент риб-нагляд пiдiйшов,поздоровались з ним i пiшли дальше!А скiльки вони риби калiчуть!В мене друга дiд самого бiльшого екземпляра взяв на Бурштинському канали 22 кг,на коромисло-правда рокiв 11 назад!Зараз вони там такi е але вони неловляться,а карась зимою i весною гарний iшов,але ще залежно в яку погоду попадеш!?:))))
 
Цитата
...а карась зимою i весною гарний iшов,але ще залежно в яку погоду попадеш!?:))))
Я радий, що 2-й канал і далі вартий рибалкі. Забув додати: інколи одна 6-метрова вудочка з ківком давала ліпший результат, ніж три спинінги разом, але прикорм - обов"язковий! Успіху Вам. З пов.
 
Рибацюри з святами вас!Що там чути кромi того,що клуе пляшка i ковбаска?:))В Родатичах нiхто небув?
 
20.04. Знайомі їздили в Родатичі.Озеро платне я думаю знаєте. Кілька покльовок і всього два карасика на двох. Сьогодні вирішив відкрити сезон,поїхав в Гологори.Клює раз в годину,результат 6 карасиків. Удочка мовчала взагалі,тільки спінінг працював. Озеро холодне ще.Місцеві кажуть що цього року ще рибнадзор не ганяв.
 
Цитата
20.04. Знайомі їздили в Родатичі.Озеро платне я думаю знаєте. Кілька покльовок і всього два карасика на двох. Сьогодні вирішив відкрити сезон,поїхав в Гологори.Клює раз в годину,результат 6 карасиків. Удочка мовчала взагалі,тільки спінінг працював. Озеро холодне ще.Місцеві кажуть що цього року ще рибнадзор не ганяв.

Вчора були в Родатичах,рибалка 30 гривень,порибачили нормально,я 16 карасикiв,напарнiк 17карасiв,i ще один друг кiлограм сiм карасiв!Карась вiд 150 до кiлограму,карап непопадався,все на дорожку на мотиля,опариша,На вихiднi кажуть вiн там водою бавляться!А в Гамалiiвцi не прабували на поплавок?
 
В Гамаліївці взагалі ще ніразу небув. Хоча вона найблище до Львова.
 
Цитата
В Гамаліївці взагалі ще ніразу небув. Хоча вона найблище до Львова.

Якщо любите поплавок,радыв би попробувати,алеж знову таки треба попасти на гарну погоду,ми вчора були вечором здесяток краснопьйорок,а минулого тижня також вечерком,то карасiв штук пьятнадцять,два карпiка,один кiлограмовий,другий на пiвтора!А бувало що взагалi пару окунцiв,але близенько,i платити нiкому нетреба!;))
 
Розкажіть будь-ласка як туди доїхати і чому тільки поплавок? Чому на донки-фідери не можна? Дякую!
 
Цитата
Якщо любите поплавок,радыв би попробувати,алеж знову таки треба попасти на гарну погоду,ми вчора були вечором здесяток краснопьйорок,а минулого тижня також вечерком,то карасiв штук пьятнадцять,два карпiка,один кiлограмовий,другий на пiвтора!А бувало що взагалi пару окунцiв,але близенько,i платити нiкому нетреба!;))

А де саме . На водосховищі? Чи де? Якщо не секрет.
 
Цитата
А де саме . На водосховищі? Чи де? Якщо не секрет.

Ну так на водосховищi,правда на погоду попасти треба,ну це як на всiх озерах!
 
Цитата
Розкажіть будь-ласка як туди доїхати і чому тільки поплавок? Чому на донки-фідери не можна? Дякую!

Доiхати туда дуже легко,по киiвськiй трасi е село гамалiiвка,в село заiжжаете i пряменько через село в самий кiнець в поле,а там трохи по полю i побачите в полi брама стоiть,i переважно бiля цiеi брами машини рибака залишають,там охорона е вiд водонапiрноi станцi,вони за два три гривнi пропускають на тереторiю,i через тереторiю на водосховище!А чому тiльки на поплавок-тому що з дна вона ще там небрала,тiльки в камишах на поплавок!:)
 
Дякую за інформацію! а по полю дорога нормальна? на звичайному легковику не застрягну?
 
Цитата
Дякую за інформацію! а по полю дорога нормальна? на звичайному легковику не застрягну?

Дорога там нормальна польова-заiдеш без проблем!?:)
 
Рибаки що,де зараз ловите?
 
А ще є заїзд якось полем через Запитів.Пацани  хто знає . Хочу в неділю поїхати. А ще як там рибнадзор ,чи часом неганяє. І платне там чи ні.
 
Сьогодні їздив з друзями на Майдан.
Погода була добра, але був великий вітер і були великі хвилі.
Клювала дрібна плотва та дрібний окунь.
Ось деякі фото з рибалки:
https://www.rybalka.com/office/files/3357/
 
Цитата
Сьогодні їздив з друзями на Майдан.
Погода була добра, але був великий вітер і були великі хвилі.
Клювала дрібна плотва та дрібний окунь.
Ось деякі фото з рибалки:
https://www.rybalka.com/office/files/3357/
Вчора взагалі нічого не клювало навіть верховодка на опариша і та не клювала. Можливо переміна погоди, і тиск вчора то падав то піднімався. Така нестабільність плюс температура води і вплинула на вчорашній кльов.
 
Цитата
Вчора взагалі нічого не клювало навіть верховодка на опариша і та не клювала. Можливо переміна погоди, і тиск вчора то падав то піднімався. Така нестабільність плюс температура води і вплинула на вчорашній кльов.
Дивно. Я сьогодні бачив рибаків, то вони сьогодні на опариша успішно велику плотву ловили в Ходорові на річці, що витікає з Ходорівського става.
 
Цитата
А ще є заїзд якось полем через Запитів.Пацани  хто знає . Хочу в неділю поїхати. А ще як там рибнадзор ,чи часом неганяє. І платне там чи ні.

Зi сторони Запитова незнаю я заiзду,там якись канал е i важко заiхати,а на рахунок риб нагляду так iх там небачив нiразу!Так що попали туда?????
 
Цитата
Сьогодні їздив з друзями на Майдан.
Погода була добра, але був великий вітер і були великі хвилі.
Клювала дрібна плотва та дрібний окунь.
Ось деякі фото з рибалки:
https://www.rybalka.com/office/files/3357/

А на Майданi де?
 
Цитата
А на Майданi де?
Я на Майдані був перший раз.
Я зрозумів що там є 2 озера. Потім є ще огорожа і там я ще бачив 3-є озеро (не знаю чи то ще Майдан).
Ловили на верхньому озері.
 
Ось трошки гумору:
 
Привіт усім рибакам!!! Я давно не був на рибі, десь ще у 2000р. Тому дуже відстав від цивилізації. Ось купив дві удочки, і резину. Хто підскаже що для початку потрібно, які тонкощі, і куди поїхати щоб не розчаруватися. А то я вже так загорівся , що рибалка сниться.
 
Цитата
Привіт усім рибакам!!! Я давно не був на рибі, десь ще у 2000р. Тому дуже відстав від цивилізації. Ось купив дві удочки, і резину. Хто підскаже що для початку потрібно, які тонкощі, і куди поїхати щоб не розчаруватися. А то я вже так загорівся , що рибалка сниться.

Ну якщо удочки е то я би радив кудись поiхати на озерце на поплавок карасикiв половити!А в де ти проживаеш?
 
Рибаки що де чути в наших краях?;))
 
Цитата
Зараз у Львові бачу багато хрущів на каштанах. цікаво зїздити на Дністер на хруща половити.
Сьогодні був на Дністрі в с.Устечко. Особисто в мене ноль, жодної покльовки на спінінг небуло, перепробував весь арсинал воблерів безуспішно.
 
Цитата
Прошлої неділі був в Завидовичах .Результат ніякий,чотири карасика для котів.Беруть 40 гривень з рибака.Поїхав через дамбу на правий берег,одні зацепи .Лишив всі запаси снастей що мав.
Завтра пробую Гологори,приїду скину інформацію.

В недiлю iздив в Угрi за Городком сiм карпiкiв по 600-700гр,тоже беруть 40гр за два патика,але риба хвора,дзеркальний карпiк весь в якихось язвах,а коли дома розпоров.то в одному такi хробаки як гласти бiлi  як нитки?????,корочче рибу я ту викинув,а котра нормальна була то котокi зварив!:(
 
Цитата
Зараз у Львові бачу багато хрущів на каштанах. цікаво зїздити на Дністер на хруща половити.

А де iх зараз немае?????
 
Внеділю їздив в Гологори. Кльов був паршивий.Результат 6 карасиків 300-400 грам.В першій дня прийшлось змотувати удочки приїхав рибнадзор.Отакий відпочинок.
 
Цитата
Внеділю їздив в Гологори. Кльов був паршивий.Результат 6 карасиків 300-400 грам.В першій дня прийшлось змотувати удочки приїхав рибнадзор.Отакий відпочинок.
Цікаво! А не можна так ловити, щоб ні інспекція, ні власна совість не мучила? :eek::eek::eek: Ось Ваші земляки якраз на цю тему дискутували, тут і тут...:rolleyes::confused::confused::confused:
 
Цитата
Цікаво! А не можна так ловити, щоб ні інспекція, ні власна совість не мучила?

На Львівщині є місця де дозволено ловити рибу:
https://www.rybalka.com/forum/announcement.php?f=67

Цитата
3. Як виняток, дозволити любительське рибальство:
3.1 р. Дністер – від місця колишньої поромної переправи біля с. Млиниська до мосту у м. Журавно (Жидачівській район).
3.2 р. Стрий – на лівому березі в межах м. Стрий.
3.3 р. Західний Буг – на правому березі від межі м. Червонограда до автомобільного мосту Сокаль – Жвирка та від межі с. Ульвівок до межі області.
3.4 Водосховище „Добротвір” - на лівому березі р. Західний Буг від 500 метрової зони скидного каналу до 500 метрової зони греблі Добротвірської ТЕС.
3.5 Водосховище „Завадівське” - вздовж бетонної дамби.
3.6 Водосховище „Оселя” - вздовж бетонної дамби.
3.7 Водосховище „Терновиця” – вздовж бетонної дамби та по 200 м по обидві сторони.
3.8 Водосховище „Прилбичі” - вздовж бетонної дамби та по 100 м з обох сторін.
3.9 Водосховище „Гамаліївка” - по береговій лінії від с. Запитів, за винятком незабетонованого берега з боку впадіння р. Яричівка і зони гідротехнічних споруд ТЕЦ-2.
 
Цитата
Внеділю їздив в Гологори. Кльов був паршивий.Результат 6 карасиків 300-400 грам.В першій дня прийшлось змотувати удочки приїхав рибнадзор.Отакий відпочинок.

А що там ловити неможна,i що штраф платили?
 
Цитата
Цікаво! А не можна так ловити, щоб ні інспекція, ні власна совість не мучила? :eek::eek::eek: Ось Ваші земляки якраз на цю тему дискутували, тут і тут...:rolleyes::confused::confused::confused:
Валентина Петровна так ведь так и рыбачим чтоб совесть не мучала. У меня лично принцип, не в хвостах счастье. Еду на рыбалку для заряда энергии на неделю.
 
Цитата
Валентина Петровна так ведь так и рыбачим чтоб совесть не мучала. У меня лично принцип, не в хвостах счастье. Еду на рыбалку для заряда энергии на неделю.
Уверена, что принципы у всех нас схожи по своей сути. Но удивляет, что человека прогнала с рыбалки рыбинспекция. Вот и возник вопрос - почему??? :eek::confused:
 
Цитата
Уверена, что принципы у всех нас схожи по своей сути. Но удивляет, что человека прогнала с рыбалки рыбинспекция. Вот и возник вопрос - почему??? :eek::confused:
Петровна Вы же прекрасно знаете какие инспектора на перефириях. Как правило это люди которые неочень, мягко говоря вежливы, да и умом не много светят, а главная их задача взятка. Правда не все такие есть и исключения. А насчет настоящего инспектора так он должен не выгонять а состовлять протокол об нарушении. Думаю что вы сомной будете согласны.
Да Ваши блоги довольно интересны. Хочу и жену приручить к рыбалке с помощу Ваших блогов.
 
Цитата
Уверена, что принципы у всех нас схожи по своей сути. Но удивляет, что человека прогнала с рыбалки рыбинспекция. Вот и возник вопрос - почему??? :eek::confused:

А у вас в Киевi протоколiв невиписують?Що дозволено ловити кругом?
 
[Тут як і всюди заборона.Штраф не заплатив бо встиг зробити ноги, поки вони дійшли до нас. Прошлий рік вони регулярно приїзджали,збирали
з кожного мінімалку.А виписували один штраф.Якщо нас четверо , то платили всі по 17 гр.А виписували сімнадцять на одного,і лови дальше.А цього року з новими штрафами нехочеться експерементувати.
 
Цитата
А у вас в Киевi протоколiв невиписують?Що дозволено ловити кругом?
Дивне питання. :eek::eek::eek::eek::eek::eek::confused:
Рибінспекція перевіряє не тільки там, де заборонено рибалити, а навіть там, де дозволено. І я не раз їх зустрічала. Але ні протоколів мені чомусь не виписали, ні вудочки не змотала бо проганяють. Мабуть, просто потрібно Правила виконувати, і не йти туди, куди не дозволено.
Саме це хотіла сказати. :o
 
Цитата
Цікаво! А не можна так ловити, щоб ні інспекція, ні власна совість не мучила? :eek::eek::eek: Ось Ваші земляки якраз на цю тему дискутували, тут і тут...:rolleyes::confused::confused::confused:

Ви знаєте Валентина, хороше питання.Якщо чесно то в нас і немає водойм де можна половити.Кілька кілометрів Західного Бугу та Дністра.Ставки практично всі приватизовані.Приїзжаєш на вихідні риба не клює. Чому, бо рівнем води бавляться власники. А щоб совість не мучила звісно можна.І цей рибацкий квиток нам тут нідочого. І не в кількох гривях справа що за нього треба заплатити.
 А совість нехай мучить тих хто ловить сітками,електроудочками.Іцей рибнадзор який цього не бачить,чи нехоче бачити.
 
Цитата
Якщо нас четверо , то платили всі по 17 гр
щось дуже низькі штрафи в нас.
Тиждень назад я їздив на платні озера на "Майдан". То ми за 4-х заплатили за вхід 100 грн. і то домовились за знижку, тому що там за рибалку треба платити 60 грн. з людини.
Я бачу дешевше штраф платити, ніж на платних ставках ловити.
 
Цитата
Ви знаєте Валентина, хороше питання.Якщо чесно то в нас і немає водойм де можна половити.Кілька кілометрів Західного Бугу та Дністра.Ставки практично всі приватизовані.Приїзжаєш на вихідні риба не клює. Чому, бо рівнем води бавляться власники. А щоб совість не мучила звісно можна.І цей рибацкий квиток нам тут нідочого. І не в кількох гривях справа що за нього треба заплатити.
 А совість нехай мучить тих хто ловить сітками,електроудочками.Іцей рибнадзор який цього не бачить,чи нехоче бачити.

+1! Дійсно так є! Я коли жив в Івано-Франківську, теж зрозумів шо ловити толком нема де... Дністер дуже часто брудний, ловити не можливо, озера всі в аренді і на вихідні бавляться водою... А на Бурштині забороняють ловити, виписують штрафи.... Як бути простому риболову? забувати про рибалку? А коли приїзжаеш на Дністер і попри беріг купами мертва біла риба, вночі пройшли електрики, цього наша рибінспекція не бачить.... Куда простіше оштрафувати простого беззахисного рибака з вудкою, ніж ганятись ночами за справжніми браконьєрами які гарно екіпіровані плавзасобами і навіть можливо зброєю.
 
Цитата
щось дуже низькі штрафи в нас.
Тиждень назад я їздив на платні озера на "Майдан". То ми за 4-х заплатили за вхід 100 грн. і то домовились за знижку, тому що там за рибалку треба платити 60 грн. з людини.
Я бачу дешевше штраф платити, ніж на платних ставках ловити.

Ці штрафи по 17 були прошлий рік.
 
Цитата
+1! Дійсно так є! Я коли жив в Івано-Франківську, теж зрозумів шо ловити толком нема де... Дністер дуже часто брудний, ловити не можливо, озера всі в аренді і на вихідні бавляться водою... А на Бурштині забороняють ловити, виписують штрафи.... Як бути простому риболову? забувати про рибалку? А коли приїзжаеш на Дністер і попри беріг купами мертва біла риба, вночі пройшли електрики, цього наша рибінспекція не бачить.... Куда простіше оштрафувати простого беззахисного рибака з вудкою, ніж ганятись ночами за справжніми браконьєрами які гарно екіпіровані плавзасобами і навіть можливо зброєю.

Дякую за розуміння наших проблем
 
Хлопці я Вас дуже розумію але правила є правила, якщо неможна то неможна. А то получиться так, в заборонене місце прийшов один з удочкою, а що неможна, другий з сіточкою, а що неможна, третій з електроудочкою а що не можна. Отак порушення мілке а витягує на браконьєрство.
  ДАВАЙТЕ ДОТРИМУВАТИСЯ ВСТАНОВЛЕНИХ ПРАВИЛ !!!
Кожне порушення тягне за собою ще більше порушення, а потім нарікаємо деж беруться ці кляті браконьєри.
 
[QUOTE=валентин;71941]Хлопці я Вас дуже розумію але правила є правила, якщо неможна то неможна. А то получиться так, в заборонене місце прийшов один з удочкою, а що неможна, другий з сіточкою, а що неможна, третій з електроудочкою а що не можна. Отак порушення мілке а витягує на браконьєрство.
  ДАВАЙТЕ ДОТРИМУВАТИСЯ ВСТАНОВЛЕНИХ ПРАВИЛ !!!
Кожне порушення тягне за собою ще більше порушення, а потім нарікаємо деж беруться ці кляті браконьєри.[/QUO

Валентин, не в образу, але я тепер на Хмельниччині теж герой. Нерест, не нерест місць порибалити є завжди  купа. А от така ситуація як наприклад на Бурштині: звичайний рибак немае права ловити (штраф) хоча точніше це не штраф, а взятка або плата за риболовлю але не орендатарам а рибнадзору... Але коли до цього рибнадзору підходять хлопці з "косами" здороваються і йдуть далі "косити" виявляється їм можна.... І коли вночі по каналу іде електротрал, теж нічого страшного, рибнадзор цього не бачить... А простий рибак з вудочкою який кілограмами прикормки щей годуе рибу, злочинець. Де логіка?
 
Я не про те щоб порушувати, я про те що простий рибак просто немае ніяких прав... Я згідний вступити в якусь всеукраїнську організацію рибалок, де б кожен рік проплачуючи взноси наприклад для зариблення або благоустрою водойм, рибак мав право рибалити на державних водоймах де є обмеження лову риби рибінспекцією.
 
Цитата

 А от така ситуація як наприклад на Бурштині: звичайний рибак немае права ловити (штраф) хоча точніше це не штраф, а взятка або плата за риболовлю але не орендатарам а рибнадзору... Але коли до цього рибнадзору підходять хлопці з "косами" здороваються і йдуть далі "косити" виявляється їм можна.... І коли вночі по каналу іде електротрал, теж нічого страшного, рибнадзор цього не бачить... А простий рибак з вудочкою який кілограмами прикормки щей годуе рибу, злочинець. Де логіка?
Описанную Александром ситуацию на 2-м канале Бурштынской ГРЭС подтверждаю на 100%. Сам всё это наблюдал неоднократно. Собственно Бурштын уже стал "рыбацким жупелом" в Украине, в нескольких ветках форума его без устали "матерят" за бардак.:rolleyes: Из "энергетического Острова" данный пгт превратился в заповедник беспредела по отношению к реальным рыбакам.:eek: Смогут ли иванофранковцы навести там  порядок, в конце концов?:confused::(
 
Цитата
Хлопці я Вас дуже розумію але правила є правила, якщо неможна то неможна. А то получиться так, в заборонене місце прийшов один з удочкою, а що неможна, другий з сіточкою, а що неможна, третій з електроудочкою а що не можна. Отак порушення мілке а витягує на браконьєрство.
  ДАВАЙТЕ ДОТРИМУВАТИСЯ ВСТАНОВЛЕНИХ ПРАВИЛ !!!
Кожне порушення тягне за собою ще більше порушення, а потім нарікаємо деж беруться ці кляті браконьєри.
на мою думку тут проблема в нашій бідності. Щось в Європейських країнах браконьєрства немає і рибаки-любителі випускають зловлену рибу назад у водойму. Коли є гроші у людей, то простіше рибу купити у магазині чи вже приготовлену зїсти в кафе (для чого ще з рибою манькатись - чистити і готувати рибу, простіше буде назад її у водойму випустити). Я думаю потрібно якось нам привчатись - теж випускати зловлену рибу у водойму, хоть сам признаюсь я такого ще робив, тільки випускав зловлену рибу у ставок своєї тещі.
 
Цитата
на мою думку тут проблема в нашій бідності. Щось в Європейських країнах браконьєрства немає і рибаки-любителі випускають зловлену рибу назад у водойму. Коли є гроші у людей, то простіше рибу купити у магазині чи вже приготовлену зїсти в кафе (для чого ще з рибою манькатись - чистити і готувати рибу, простіше буде назад її у водойму випустити). Я думаю потрібно якось нам привчатись - теж випускати зловлену рибу у водойму, хоть сам признаюсь я такого ще робив, тільки випускав зловлену рибу у ставок своєї тещі.
Не справа в нашій бідності, а справа в тім,що в нас безпредєл. Море байдужих чиновників які нічого не роблять, просижують в кріслах штани. Навіть незнаю що Вам зарадити, просто співчуваю.
 
В районi Львова взагалi нормально нiде не порибачиш,а на рiчках пiсля закiнчення нересту,i то як попадеш,а на рахунок електроудочникiв так самi рибiнспектори i луплять!А в Бурштин нам не близько,але iздим,але коли ти iдеш за 100км зловиш 2-ва карасика,заплатиш рибiнспекцii,то i туди нехочиться iздити!?На приватних стаках з водоб бавляться i де порибачити??????В мене таке вiдчуття,що в цiй краiнi нIколи небуде порядку!?В мене наприклад багато друзiв можуть собi купити рибу,але це не це,хочеться ii зловити-приготувати,тому I подобаеться рибалка!
 
УВАГА,УВАГА,УВАГА
30 травня вIдбудеться вIдкритий чемпIонат ТОФРС по береговому спIнIгу в с.КозIвка КозIвського району.Змагання командно-особистI,команда складаэться з трьох чоловIк.ВступнI внески з одного 80грн,а якщо член федерацII ТОФРС (інші області) то 50грн.Буде два тура по 2.5 години, жеребкування на мIсцI. Положення чуть пIзнIше вивIшаю.Будь ласка прошу починати реестрацIю на сайтI. Назва команди I прIзвища спортсменIв.
Реєстрація проводится до 28 Травня включно!
http://fishing-club.te.ua/forum/index.php
 
Цитата
В районi Львова взагалi нормально нiде не порибачиш,а на рiчках пiсля закiнчення нересту,i то як попадеш,а на рахунок електроудочникiв так самi рибiнспектори i луплять!А в Бурштин нам не близько,але iздим,але коли ти iдеш за 100км зловиш 2-ва карасика,заплатиш рибiнспекцii,то i туди нехочиться iздити!?На приватних стаках з водоб бавляться i де порибачити??????В мене таке вiдчуття,що в цiй краiнi нIколи небуде порядку!?В мене наприклад багато друзiв можуть собi купити рибу,але це не це,хочеться ii зловити-приготувати,тому I подобаеться рибалка!

Мені взагалі як кажуть подобається сам процес.Вмене в сімї свіжої риби взагалі ніхто не їсть,і я також. Саме цікаве коли ти тянеш рибу.Оце задоволення. А зловлену рибу віддаю сусідам, знайомим.

Ну цетак. Сьогодні були в Перемишлянах,з5-00 до 10-00 жодної покльовки по берегу. Звідти поїхали в Свірж. Небуло місця де сісти,порпозпитували ,подивились кльов нульовий. Нерахуючи цього зліва що важать вилов.Там хоть раз в годину брало.Через Бібрику поїхали на Звенигород,велике озеро закрите воду спустили. За фермами заросло. Результат повний ноль. Зато екскурсія пізнавальна.:)
 
Привет, Львовяне, от бывшего жителя чудесного города.
Подскажите, во Львове телефоны магазинов, торгующих снастями. Конкретно интересует, где есть
Robinson"ы, ищу фидера.

Привет Львову!!
 
Я часто купую снасті на Краківському базарі.
 
Цитата
Я часто купую снасті на Краківському базарі.

А телефон там есть?
 
Цитата
Мені взагалі як кажуть подобається сам процес.Вмене в сімї свіжої риби взагалі ніхто не їсть,і я також. Саме цікаве коли ти тянеш рибу.Оце задоволення. А зловлену рибу віддаю сусідам, знайомим.

Ну цетак. Сьогодні були в Перемишлянах,з5-00 до 10-00 жодної покльовки по берегу. Звідти поїхали в Свірж. Небуло місця де сісти,порпозпитували ,подивились кльов нульовий. Нерахуючи цього зліва що важать вилов.Там хоть раз в годину брало.Через Бібрику поїхали на Звенигород,велике озеро закрите воду спустили. За фермами заросло. Результат повний ноль. Зато екскурсія пізнавальна.:)

Ну не знаю що там в вас за рибалка,вона платна?Попробуйте Угри,там воно бере,рибалка 20 гр за снасть але там карпiк хворий,ваша думка,що не люблять риби буде доречна!Але якщо е кiт,то вiн буде щасливий!?:)))))
 
Цитата
Привет, Львовяне, от бывшего жителя чудесного города.
Подскажите, во Львове телефоны магазинов, торгующих снастями. Конкретно интересует, где есть
Robinson"ы, ищу фидера.

Привет Львову!!
Ще ніразу Робінзонами не користувався але багато чув про них. Якщо є практика поділіться, буде інтересно.
 
Знаю , що в магазинчику на привокзальному базарі часто з"являються прути Робінсон, бувають і фідери, також є фідери Джексон. Не впевнений, що в них є телефон, та й ціни там кусаються, купую в них тільки дрібнички(вертушки(великий вибір меппса), кормушки і т.д.). На мою думку краще дійсно йти на Краківський базар, вибір той же, але реально дешевше!
 
Мужики що де чувати,що ловиться,шию продуло,вже тиждень нiде небув!?:)
 
Цитата
А телефон там есть?
який там телефон. Це базар - куча будок в яких продають риболовні снасті.
 
Цитата
Мужики що де чувати,що ловиться,шию продуло,вже тиждень нiде небув!?:)

Сьогодні вирішив попробувати порибалити на озері за Чишками в полі.Взагалі воно рахується Чижиківське озеро. Плата 30 грн. з рибака. В прошлому році там карася взагалі не бачив.Брав карп хороший. А сьогодні один карасик. мальок. (маленькі викидав,великі в майонезну баночку складав).
Зато брало безперервно.:-)
 
Цитата
Мужики що де чувати,що ловиться,шию продуло,вже тиждень нiде небув!?:)
На Сереті пішов голавль. Сьгодні з 19 до 20 год. після роботи рибачив. Покльовок біля десятка зловив одного головля 800 гр. на п"явку. (самичка ікри вже почті немає, невеличкі золишки в кишці)
 
Цитата
На Сереті пішов голавль. Сьгодні з 19 до 20 год. після роботи рибачив. Покльовок біля десятка зловив одного головля 800 гр. на п"явку. (самичка ікри вже почті немає, невеличкі золишки в кишці)

В нас тут тоже пiшов голавль на перекатi на хруща,рибаки мiсцевi бомбили,а ми з напарнiком проiжжали мимо тай вирiшили подивитись,в нас добре що спiнiнга небуло з собою,а то хв 20 пiсля нас там рибнагляд таку облаву зробили,неприемно це все наблюдати!Один з рибакiв штук вiсiм таких голавликiв до кiлограма мав!
 
Цитата
Сьогодні вирішив попробувати порибалити на озері за Чишками в полі.Взагалі воно рахується Чижиківське озеро. Плата 30 грн. з рибака. В прошлому році там карася взагалі не бачив.Брав карп хороший. А сьогодні один карасик. мальок. (маленькі викидав,великі в майонезну баночку складав).
Зато брало безперервно.:-)

Це озеро де в прошлому роцi по 50 гр було?Там карпiк переважно такий на гр 300 замахував?Ну правда брали такi i до 2 кг але дуже рiдко,а дрiбного карпа там маса була,ну i карася тоже!?Якщо великих ви в майонезну баночку складали,то якi маленькi тодi?:)
 
Цитата
А телефон там есть?

80677297939 Саша,спитайте в нього!?:)
 
Цитата
Ще ніразу Робінзонами не користувався але багато чув про них. Якщо є практика поділіться, буде інтересно.

А ви суто по хижаку,чи i мирну рибу ловите?
 
Цитата
який там телефон. Це базар - куча будок в яких продають риболовні снасті.

Що таке Краківський базар мені не треба пояснювати, я у Львові 44 роки мешкав, питаю про те, що може в когось є номер мобільного продавців, постійним клієнтам вони дають з задоволенням.
 
Цитата
Це озеро де в прошлому роцi по 50 гр було?Там карпiк переважно такий на гр 300 замахував?Ну правда брали такi i до 2 кг але дуже рiдко,а дрiбного карпа там маса була,ну i карася тоже!?Якщо великих ви в майонезну баночку складали,то якi маленькi тодi?:)

Сантиметрів 7-10. Авеликі чуть менші лодошки.
 
Цитата
Що таке Краківський базар мені не треба пояснювати, я у Львові 44 роки мешкав, питаю про те, що може в когось є номер мобільного продавців, постійним клієнтам вони дають з задоволенням.

я ж вам скинув телефон,ви дзвонили?
 
Цитата
Сантиметрів 7-10. Авеликі чуть менші лодошки.

Знайомi кажуть,що на Днiстер ганяють,але мене щось ще туда нетяне!Попробуйте в Сулимiв,в минулому роцi там в цей час ми гарного карася ловили,та i карп непоганий попадався,але там треба добре привчитись,тому що вiн там дуже капризний,на поплавок,озеро зарошше ловити суто в вiконечках!Шкода такого карася дрiбного виловлювати як ви кажете,та i за такi грошi хочеться нормально вiдрибачити!?:)
 
Цитата
я ж вам скинув телефон,ви дзвонили?

Дякую, дзвонив, але він Микадо та Робінзонів не має
 
Цитата
Знайомi кажуть,що на Днiстер ганяють,але мене щось ще туда нетяне!Попробуйте в Сулимiв,в минулому роцi там в цей час ми гарного карася ловили,та i карп непоганий попадався,але там треба добре привчитись,тому що вiн там дуже капризний,на поплавок,озеро зарошше ловити суто в вiконечках!Шкода такого карася дрiбного виловлювати як ви кажете,та i за такi грошi хочеться нормально вiдрибачити!?:)

Все вірно,тому і небрав,і туди не їду.Сьогодні був в Руді -Сілецькій, потім преїхав на Добротвір.
Результат ні поплавок ні спінінг ніразу не дьорнувся,ніодної покльовки. Оце капут.Нас було  
пятеро і у всіх однаково.
 
Цитата
Все вірно,тому і небрав,і туди не їду.Сьогодні був в Руді -Сілецькій, потім преїхав на Добротвір.
Результат ні поплавок ні спінінг ніразу не дьорнувся,ніодної покльовки. Оце капут.Нас було  
пятеро і у всіх однаково.
Був на Дністрі, від Устечка до Заліщик нуль. Пориви вітру скаженні. Надія на слідуючу неділю.
 
Цитата
Все вірно,тому і небрав,і туди не їду.Сьогодні був в Руді -Сілецькій, потім преїхав на Добротвір.
Результат ні поплавок ні спінінг ніразу не дьорнувся,ніодної покльовки. Оце капут.Нас було  
пятеро і у всіх однаково.

В Добротворi на водосховищi?погода така незрозумiла була,тому i риба нехоче ловитись!?Ми збираемся з середи на четвер кудись з ночовкою,але ще незнаю куди,напевно на щось платне!?Може щось пiдскажете?
 
Цитата
Був на Дністрі, від Устечка до Заліщик нуль. Пориви вітру скаженні. Надія на слідуючу неділю.

А ви хижака ловили?
 
Цитата
В Добротворi на водосховищi?погода така незрозумiла була,тому i риба нехоче ловитись!?Ми збираемся з середи на четвер кудись з ночовкою,але ще незнаю куди,напевно на щось платне!?Може щось пiдскажете?

Яб з задоволенням щось підсказав, та куди не їздив на платні, ніде небере.Тож вибачай незнаю навіть що й сказати.
 
Цитата
Був на Дністрі, від Устечка до Заліщик нуль. Пориви вітру скаженні. Надія на слідуючу неділю.

Будемо надіятись що погода якось вже встановиться в нормі, і ми хоч нормально порибалимо.
 
Цитата
А ви хижака ловили?

Та я переважно ловлю тільки спінінгом, ну а це в основному голавль, судак, щука, жерех. Так,що хижак це моя риба. Раніше ловив головля на мушки, тепер хочу знову попробувати ловлю на мухи з використанням збірулінового поплавка.
 
Цитата
Будемо надіятись що погода якось вже встановиться в нормі, і ми хоч нормально порибалимо.

Ну так будем надiятись,що погода внормуеться!Вы в чарiвну Долину непопадали часом?
 
Цитата
Та я переважно ловлю тільки спінінгом, ну а це в основному голавль, судак, щука, жерех. Так,що хижак це моя риба. Раніше ловив головля на мушки, тепер хочу знову попробувати ловлю на мухи з використанням збірулінового поплавка.

В мене друзi спiнiнгiсти,позавчора друг зломав випадково свого спiнiнга,нижне колiно спiнiнг Руобi Аврора 2.4 5-20гр,цiкаво чи можна заказати нижне колiно?
 
На краківському базарі є магазинчик "Рибалка у Саші", от в нього можна запитати, можливо допоможе, він спіни Ріобі возить.
 
Цитата
В мене друзi спiнiнгiсти,позавчора друг зломав випадково свого спiнiнга,нижне колiно спiнiнг Руобi Аврора 2.4 5-20гр,цiкаво чи можна заказати нижне колiно?
Практично такого зробити не можна, так як спінінги імпортні і постачаються в комплектності. Деколи бувають випадки що в поставщиків поломаний кончик тоді можна договоритися з ними, але це потрібно шукати по базарах, обо дати оголошення в неті, можливо в когось є поломаний і згідний поділитися чи обміняти на щось.
Отака моя порада
Доречі я рибачу Бользером і Тікою, так як на мене самі практичні спінінги. Якось прийшлись мені до душі.
 
Цитата
Ну так будем надiятись,що погода внормуеться!Вы в чарiвну Долину непопадали часом?

Про таку навіть не чув. Чи можна якусь інформацію про це місце ?.
 
Долина И.-Франковская обл. Отличный став в самом посёлке в 20 метрах от трассы Львов - Ивано-Франковск. По 2006 год с мая по октябрь регулярно ездил туда на рыбалку. Принадлежал местному УООРу, плата за рыбалку была 5 гривень за день:eek:. Попадались карп до 12 кг, карась до 1 кг, подлещик (небольшой), плотва, окунь, щука. Ловили карповиками на максимально возможный дальний заброс, крупняк после 5 кг брал в основном там. Ловило человек тридцать одновременно, место своё занимал затемно. За ставком следили, сетей не было, единственное, что докучало, зеваки. Ставок расположен в парковой зоне. Когда переехал в Крым, в 2007 году долинские друзья звонили мне в Симферополь, и сказали, что кто-то из Львова став взял под себя и ловить запретили, а жаль... Карпы там очень серьёзные.
 
Цитата
Долина И.-Франковская обл. Отличный став в самом посёлке в 20 метрах от трассы Львов - Ивано-Франковск. По 2006 год с мая по октябрь регулярно ездил туда на рыбалку. Принадлежал местному УООРу, плата за рыбалку была 5 гривень за день:eek:. Попадались карп до 12 кг, карась до 1 кг, подлещик (небольшой), плотва, окунь, щука. Ловили карповиками на максимально возможный дальний заброс, крупняк после 5 кг брал в основном там. Ловило человек тридцать одновременно, место своё занимал затемно. За ставком следили, сетей не было, единственное, что докучало, зеваки. Ставок расположен в парковой зоне. Когда переехал в Крым, в 2007 году долинские друзья звонили мне в Симферополь, и сказали, что кто-то из Львова став взял под себя и ловить запретили, а жаль... Карпы там очень серьёзные.

Дякую за інформацію.
 
Цитата
Про таку навіть не чув. Чи можна якусь інформацію про це місце ?.

Ну я немав на увазi ту Долину,що вам описали,я мав на увазi цю,що за гордком,якщо ви iздили в Родатичi це по трасI на Мостиську,напроти повороту в Родатичi е поворот на лiво в лiс,там е База  "Чарiвна Долина" там е два ставка,рибалка тридцять гривень,i за вьiзд машиною 10гр!Був там з середи на четвер,в ночi повний ноль,зранку взяв одного на 2 кг,ну кiлограма пiвтора мiлюзги-карасик,краснопьорка!
 
Цитата
Ну я немав на увазi ту Долину,що вам описали,я мав на увазi цю,що за гордком,якщо ви iздили в Родатичi це по трасI на Мостиську,напроти повороту в Родатичi е поворот на лiво в лiс,там е База  "Чарiвна Долина" там е два ставка,рибалка тридцять гривень,i за вьiзд машиною 10гр!Був там з середи на четвер,в ночi повний ноль,зранку взяв одного на 2 кг,ну кiлограма пiвтора мiлюзги-карасик,краснопьорка!
На мою думку зараз всюду нульовий результат в зв"язку з похолоданням. У нас також на Тернопільщині практично немає кльову.
 
Цитата
Ну я немав на увазi ту Долину,що вам описали,я мав на увазi цю,що за гордком,якщо ви iздили в Родатичi це по трасI на Мостиську,напроти повороту в Родатичi е поворот на лiво в лiс,там е База  "Чарiвна Долина" там е два ставка,рибалка тридцять гривень,i за вьiзд машиною 10гр!Був там з середи на четвер,в ночi повний ноль,зранку взяв одного на 2 кг,ну кiлограма пiвтора мiлюзги-карасик,краснопьорка!

В Родатичі їздив, але на цей поворот не звернув уваги. Але тепер буду мати на увазі. Дякую.
 
Цитата
В Родатичі їздив, але на цей поворот не звернув уваги. Але тепер буду мати на увазі. Дякую.

В мене в альбомi е фото з Чарiвноi долини,якщо цiкаво подивiться на улов!?:)
 
хто де був на вихiднi,що де чувати?Рибаки де ви всi пропадаете?
 
Цитата
хто де був на вихiднi,що де чувати?Рибаки де ви всi пропадаете?

Дністер Устечко результатів не має. Серет мовчить. Короче,"крокодил не ловится, не растет кокос", от одне запитання лишається відкритим незною чи не в понеділок родився.
 
Цитата
На краківському базарі є магазинчик "Рибалка у Саші", от в нього можна запитати, можливо допоможе, він спіни Ріобі возить.

В Сашi питали,з нижнiм колiном трохи важко!
 
Цитата
Практично такого зробити не можна, так як спінінги імпортні і постачаються в комплектності. Деколи бувають випадки що в поставщиків поломаний кончик тоді можна договоритися з ними, але це потрібно шукати по базарах, обо дати оголошення в неті, можливо в когось є поломаний і згідний поділитися чи обміняти на щось.
Отака моя порада
Доречі я рибачу Бользером і Тікою, так як на мене самі практичні спінінги. Якось прийшлись мені до душі.

Ну поки,що реставруем,а там побачим!?:)
 
Всім привіт!Напишіть хто знае як зараз на озері в Грушеві,особливо цікавить щука .Два тижні тому там був :2 щуря і 1 окунь такі малі що випустив відразу
 
Цитата
Ну поки,що реставруем,а там побачим!?:)
Помоєму вчора був блог по ремонту спінінга, досить доступно і простенько так,що можна реставрувати.
 
Цитата
Помоєму вчора був блог по ремонту спінінга, досить доступно і простенько так,що можна реставрувати.

Вже зримонтували,пацан зробив супер,вже навiть провiрили на гнучкiсть!?:)))
 
Цитата
Вже зримонтували,пацан зробив супер,вже навiть провiрили на гнучкiсть!?:)))
Опиши як ремонтували спінінг можливо пригодиться. А може по рекомендації в блозі?
Як після ремонту, робота спінінга погіршалась чи невідчутно.?.
 
Цитата
Опиши як ремонтували спінінг можливо пригодиться. А може по рекомендації в блозі?
Як після ремонту, робота спінінга погіршалась чи невідчутно.?.

Ми вiддали другу в магазин,в нього магазин з снастями,вiн нам його i зремонтував!В середину вiн давав вставку,а потiм все це по принципу заливання кiлець,спiнiнг стам чуток ващый,але працюе чудово!
 
Цитата
Ми вiддали другу в магазин,в нього магазин з снастями,вiн нам його i зремонтував!В середину вiн давав вставку,а потiм все це по принципу заливання кiлець,спiнiнг стам чуток ващый,але працюе чудово!
Ну практично я так само проводжу ремонт. В пустотілу вставку вставляю приблизно 10см вставку, після чого сараюсь з"єднати дві половинки як можна щільніше. Покриваю тонким слоєм ебоксидки, зверху два обороти бінта а потім перев"язую гресто подібно ниткою, після чого знову єбоксидка а потім 2-3 слоя прозорого лаку. Получається вродіби нічого.
 
Цитата
Ну практично я так само проводжу ремонт. В пустотілу вставку вставляю приблизно 10см вставку, після чого сараюсь з"єднати дві половинки як можна щільніше. Покриваю тонким слоєм ебоксидки, зверху два обороти бінта а потім перев"язую гресто подібно ниткою, після чого знову єбоксидка а потім 2-3 слоя прозорого лаку. Получається вродіби нічого.

Ну вiн так само робить,зробив вiн гарно,ело зломався опьять,взяла цука на кiло i в цемуж мiсцi опьять трiснув!?:(
 
Рибаки з закiнченням нересту вас!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Не знаю чи всі знають про те що на даний момент у Верховній раді розглядаеться законопроект про посилення відповідальності за БРАКОНЬЄРСТВО. Для підтримки даного законопроекту потрібні спільні зусилля всіх чесних рибаків. Проголосувати за підтримку законопроекта можна тут:
http://www.ribaki.org.ua/forum/showthread.php?t=1056
 
Хто знає про рівень і прозорість води в Дністрі. Наперед вдячний.
 
Цитата
Хто знає про рівень і прозорість води в Дністрі. Наперед вдячний.

Вчора була трошки пiднята але це не дуже страшно,а сьогоднi прицiй погодi ,що в нас напевно пiднялась!?:)
 
Сьогодні був в Гологорахбере гарний карасик від 250 до 500 грам. Товариш взяв парочку карпіків по пів кіло. Можеб було і краще але погода була не альо.
 
А який рівень Дністра?
 
Цитата
А який рівень Дністра?

Днiстер пiднявся!;)
 
Цитата
Сьогодні був в Гологорахбере гарний карасик від 250 до 500 грам. Товариш взяв парочку карпіків по пів кіло. Можеб було і краще але погода була не альо.

А на,що карася ловите там?:))
 
Цитата
Днiстер пiднявся!;)

Я уже знаю.. Зранку був. повний прольот по хижаку....
 
Цитата
А на,що карася ловите там?:))

Вчора взагалі було якось не так як завжди. Постійно хробак і опариш ,а то тільки пінопласт.
 
Цитата
Вчора взагалі було якось не так як завжди. Постійно хробак і опариш ,а то тільки пінопласт.

Риба перебирае харчами,ми сьогоднi були,по трасi на тернопiль(забув як село називаеться)згадаю напишу,так там карпiк такий до кiлограма сьоднi суто на хробака ловився!?:)))Тут невгадаеш!А нечули нiчо за Добротвiрський канал?:)
 
Цитата
Я уже знаю.. Зранку був. повний прольот по хижаку....

Погода кепська!;))А в якому районi Днiстра ти був?:)
 
Цитата
Погода кепська!;))А в якому районi Днiстра ти був?:)

Був в районі села Устечко недалеко від Городенки. Попали на грозу. Дощ і вітер.
 
Цитата
Був в районі села Устечко недалеко від Городенки. Попали на грозу. Дощ і вітер.
Устечко прикрасне місце. Я постійно рибачу на перекаті в верх від розбитого старого моста приблизно 2км. Голавль там йде прекрасно навіть одина покльовка сома була в тому році на воблєр.
 
Цитата
Устечко прикрасне місце. Я постійно рибачу на перекаті в верх від розбитого старого моста приблизно 2км. Голавль там йде прекрасно навіть одина покльовка сома була в тому році на воблєр.

За старим мостом  вверх є острів. За островом вверх перекат?
 
Цитата
Риба перебирае харчами,ми сьогоднi були,по трасi на тернопiль(забув як село називаеться)згадаю напишу,так там карпiк такий до кiлограма сьоднi суто на хробака ловився!?:)))Тут невгадаеш!А нечули нiчо за Добротвiрський канал?:)

Поки нічого ,хотівби цього тижня попробувати.Але незнаю як складеться.
 
Цитата
За старим мостом  вверх є острів. За островом вверх перекат?
Точно так це те місце про яке я писав. Сьогодні був в Городку на Дністрі результат нульовий, вода велика. Правда одного окунчика зловив.
      А як у Вас пройшли вихідні????
 
Цитата
Поки нічого ,хотівби цього тижня попробувати.Але незнаю як складеться.
                                                                                                                                                                            Це озеро де ми були в селi Гаi!Карпiк,карасик,на поплавок там гарно можна вiдрибачити в камишах!?)))
 
Цитата
Це озеро де ми були в селi Гаi!Карпiк,карасик,на поплавок там гарно можна вiдрибачити в камишах!?)))

Гаї це як на Золочів за Островом направо чи це нетам.Але здається там платне і ще риба на вагу.
 
Цитата
Гаї це як на Золочів за Островом направо чи це нетам.Але здається там платне і ще риба на вагу.

По тернопiлькiй трасi кiлометрiв 30 вiд Львова!Нi там 25 гривень,рибу нiхто неважить!:)Ви десь рибачили?:)
 
Цитата
По тернопiлькiй трасi кiлометрiв 30 вiд Львова!Нi там 25 гривень,рибу нiхто неважить!:)Ви десь рибачили?:)

Ну так це напевно тож озеро.З траси до села 3 км. в селі проїзджаєш церкву зліва ,Через метрів 300
місток через річку і зразу зліва два озерця так? А серед тижня важко вирватись на рибалку,роблю дома ремонт. це катастрофа.
 
Цитата
Ну так це напевно тож озеро.З траси до села 3 км. в селі проїзджаєш церкву зліва ,Через метрів 300
місток через річку і зразу зліва два озерця так? А серед тижня важко вирватись на рибалку,роблю дома ремонт. це катастрофа.

Ну так це то озеро,вiн там вже нiчо неважыть!?:)

Рибаки яка в Днiстрi вода,чи непiднялась?:)
 
Рибаки ви де,куди їздили що чули.
 
Сьогодні був на Дністрі біля Нового Роздолу. Вода висока та мутна. Швидка течія. На моїх очах Дністер корову течією змив (корова залишилась посередині Дністра, де був острів раніше, і не могла добратись до берега). Не знаю чи корова вижила, тому що я побіг в село за допомогою. Буду знати на тижні, чи втопилась корова.

А так, я ловив карасів у тещі на ставку.
 
Цитата
Сьогодні був на Дністрі біля Нового Роздолу. Вода висока та мутна. Швидка течія. На моїх очах Дністер корову течією змив (корова залишилась посередині Дністра, де був острів раніше, і не могла добратись до берега). Не знаю чи корова вижила, тому що я побіг в село за допомогою. Буду знати на тижні, чи втопилась корова.

А так, я ловив карасів у тещі на ставку.

I ЩО З КОРОВОЮ?
 
Цитата
Рибаки ви де,куди їздили що чули.

Був в Добротворi на спадi минулого тижня з ночовкою,пару галстукiв,два карпiка по700гр,карасiв трохи,а так щось слабенько!На верещицю iздив,там на впад в днiстер повний понь,верховодок пару,Днiстер мутний Верещиця чистiшша,по iдеi мало б там щось заходити!:)А в вас що там чути?:)
 
Цитата
Був в Добротворi на спадi минулого тижня з ночовкою,пару галстукiв...  

А галстуки це шо таке?
 
Цитата
Був в Добротворi на спадi минулого тижня з ночовкою,пару галстукiв,два карпiка по700гр,карасiв трохи,а так щось слабенько!На верещицю iздив,там на впад в днiстер повний понь,верховодок пару,Днiстер мутний Верещиця чистiшша,по iдеi мало б там щось заходити!:)А в вас що там чути?:)

Думав їхати прошлої неділі на Буг ,але з тими дощами вода піднялась і мутна. То ми поїхали з
хлопцями на карасика знову в Гологори.Загалом взагалі небуло кльову,по берегу хлопці небрали
нічого. А ми з товаришем на пінопласт взяли непогано. ішов такий 350- 500 гр.
 
Цитата
Думав їхати прошлої неділі на Буг ,але з тими дощами вода піднялась і мутна. То ми поїхали з
хлопцями на карасика знову в Гологори.Загалом взагалі небуло кльову,по берегу хлопці небрали
нічого. А ми з товаришем на пінопласт взяли непогано. ішов такий 350- 500 гр.

гарний карасик по пiв кiло,щось ми в цi Гологори нiяк добратись неможем,а там платне?Напарнiк вчора був в Гаях,повний ноль,два карасика!
 
Цитата
А галстуки це шо таке?

Це сомiки в виглядi галстука!:)
 
Цитата
гарний карасик по пiв кiло,щось ми в цi Гологори нiяк добратись неможем,а там платне?Напарнiк вчора був в Гаях,повний ноль,два карасика!

Там безплатно , сільске озеро.Люди недають приватизувати нікому,але цього року тут риба дуже капризна. Невідомо на що буде клювати , кожен раз щось інше.То раджу брати все.
 
Цитата
. А ми з товаришем на пінопласт взяли непогано. ішов такий 350- 500 гр.

а що карась клює на пінопласт?
 
Цитата
а що карась клює на пінопласт?

Щей як! Особливо в поеднанні з розсипчатим пшоном на пружині.  І не тільки карась. Але зустрічав водойми де він абсолютно не реагуе на пінопласт.
 
Цитата
I ЩО З КОРОВОЮ?

Мабуть не втопилась, а то би все село би знало. А так я сьогодні питав у селі і ніхто не знає про корову.
 
Цитата
а що карась клює на пінопласт?

Карась здурів ніби то його найкращий корм.
 
Цитата
Карась здурів ніби то його найкращий корм.
Я щось на пiнопласт нелюблю,опариш менi бiльше довподобы!Десь були на днях?Був в Добротворi на каналi в середу вечором,повний ноль!?:)
 
Цитата
Я щось на пiнопласт нелюблю,опариш менi бiльше довподобы!Десь були на днях?Був в Добротворi на каналi в середу вечором,повний ноль!?:)

В цю жару нікуди неїздив.Попробую на цьому тижні в Руду-Сілецьку.
 
Цитата
В цю жару нікуди неїздив.Попробую на цьому тижні в Руду-Сілецьку.

Що там на тижнi вам сказа Руда-Селецька?
 
О! класно знайти тут західних рбибакі........
На рахунок Дністра нажаль ще не можу нічого сказати! вот тільки планую на початок серпня попасти туди!!! Але вже сьогодні сплю і бачу........!!!
Хтось може дати якісь поради що-до Дністра? буду вдячний!
 
Цитата
Що там на тижнi вам сказа Руда-Селецька?

Вона тихо промовчала.Завтра їду в Скалат ,Тернопыльска область.Приїду скину результат.
 
Цитата
О! класно знайти тут західних рбибакі........
На рахунок Дністра нажаль ще не можу нічого сказати! вот тільки планую на початок серпня попасти туди!!! Але вже сьогодні сплю і бачу........!!!
Хтось може дати якісь поради що-до Дністра? буду вдячний!

А який район цiкавить?:)
 
Цитата
Вона тихо промовчала.Завтра їду в Скалат ,Тернопыльска область.Приїду скину результат.

Що це таке,чи то це затемнення сонця що було так впливае,погода якась важка,але я думаю що треба шукати пiдхiд до цiеi капризноi риби!Ну нi хвоста,нi чiшуi!!!!;))
 
Цитата
Що це таке,чи то це затемнення сонця що було так впливае,погода якась важка,але я думаю що треба шукати пiдхiд до цiеi капризноi риби!Ну нi хвоста,нi чiшуi!!!!;))
НУ-ну, в цьому році дійсно Дністер напів пустий. Тернопільська сторона Дністра мовчить. Напевно в дійсності погодні умови так впливають на кльов.
 
Цитата
Що це таке,чи то це затемнення сонця що було так впливае,погода якась важка,але я думаю що треба шукати пiдхiд до цiеi капризноi риби!Ну нi хвоста,нi чiшуi!!!!;))

Приїхали на місце в 18-30. Закинули спінінги, удочки і почав довбати мальок.Підкормили.Закинув макушатні на ніч на карпа.Ніоднієї покльовки. Зранку витягнув два карасика, немали сили навіть потягнути щоб зазвенів дзвінок. Стемніло, почав брати карасик більший грам 200-250.Ітак всью ніч.
десь в годині 9-00 зранку карти на повторилась.Знову почав доставати мальок. В 11-00 скрутили удочки і додому на Львів. В результаті нічого видатного не взяли.
 
Доброго дня! Пыдскажіть будь-ласка куда можна  поъхати на Дністер ?? Хочу їхати завтра з палаточкою на пару днів! Хотів їхати в Шацьк а вот дзвонили звітам то казали шо там хлухо! навіть бичок не клює........!!! дякую за відповідь!!!
 
Цитата
А який район цiкавить?:)
так вот бачу шо там глухенько на дНыстры!спочатку планували в Галич а вот сьогодні виникла їдея їхати завтра в Журавне....!!! Можеш щось підказати!?!??!?! дякую)
 
Львівяни, агов ви де всі ділись.Поспілкуватись немає з ким по Львівщині.
 
в ту неділю їздив в Гамаліївку. Ловив на живця окунів. Клювали добре. Десь в обід кльов перестав.
Наловив стільки окунів, що моя дружина півдня їх чистила.
 
Цитата
в ту неділю їздив в Гамаліївку. Ловив на живця окунів. Клювали добре. Десь в обід кльов перестав.
Наловив стільки окунів, що моя дружина півдня їх чистила.


Ловив на червяка чина що.
 
Цитата
Ловив на червяка чина що.

на малька ловив
 
Цитата
на малька ловив

Дякую за інформацію.
 
Сьогодні був на Дністрі. На Дністрі в районі Н.Роздолу вода висока і мутна, але сильно з берегів не вийшла.
Місцеві рибаки зараз ловлять марену на виповзка: закидають спінінг і дивляться покльовку по згину спінінга.
 
В неділю був на одній притоці Дністра поблизу Н.Роздолу. Клювали карасики десь на ладонь на червяка.
За 2 годинки зловив близько десятка карасів та 4 йорші.
 
Вчора був на дністрі..... в р-ні циментного заводу!!! результат в фотоальбомі "Дністер 2010"
 
Коллеги!
Буду на следующей недели на Львовщине с командировкой, вечерком хотел заскочить на Днестр, посоветуйте куда лучше, чтоб места были по красивее и хищник присутствовал! Спасибо!
 
Цитата
Та хіба у Вас Дністер? Ось  на Хмельниччині Дністер...

АгА)) і я там ловив, але зимою на льоді, чесно сказати перший раз там був 3 сутки, привіз додому 34 кілограма риби. Вражень стільки шо пройшов рік а я ще досі згадую, рибалку на 45-50 метрах глибини) Коли сидиш на лунці а під тобою 8 метрів глибина і видно дно) супер
 
Шо не кажіть , але в Львівській і Івано-Франківській області Дністер - це велика горна ріка , заплав мало , течія сильна , корчів море , підходів з берега мало , з лодки ловити важко ........ але ж ми ловимо !!!!!!!!!!![PHP]http://darius.rybalka.com/blog/view/7660/
 
Доброго дня всім на річці рибаків повно але всі на форумі мовчать, з запізненями але не з холодними емоціями від відкриття риболовного сезону який пройшов в нас з 14.06.2014р (субота) по 15.06.2014р (неділя) в межах с.Журавно на прекрасній річці Дністер ,яка завжди славилась великими трофеями,Виїхали в складі друга Богдана і нашого вчителя сенсея Саші (SAS)ми вирушили, наша ціль була лящ і марена ,тай взагалі були би раді любій білій рибі, з добросовісною підготовкою до відкриття ми підійшли ,все купили не раз перевірили , щоб нічого не забути ,і ось дзвінок друга що він готовий і чекає забераєм ще нашого спільного знайомого і в перед, дорога 85км від м.Львова ,сама дорога жахлива проскакували думки їхати полем але помаленько з цікавими рибальськими історіями ,цей шлях пролетів скоро. І ось ми на місці рівень води в нормі , по берегу відпочивають з сімями з палатками, настрій піднімається і появляється в повітрі відчуття андреналіну, що все потрібно скоро роскладати табір, замішувати прикормку і приступати до ловлі миж так цього довго чекали.

Розбили табір і приступили до ловлі. Комарі також не спали і приступили робити своє діло. На воді ні сплеску ,але не інтенсивні покльовки були присутні. Ну думаєм якщо зараз покльовує то в ночі або зранку відловимся , що руки затерпнуть)))В ночі засмажили риберця випили по 50грам за відкриття і просиділи цілу ніч біля своїх робочих місць.Але не тут то було просидівши цілу ніч і ранок вдалось зловити підлящика ,пару соміків, рибця ,верховодку, піскарів, і малесеньку мареньку тай попередні рибки не вражали своїми розмірами. Після дзвінків друзів які в цей день також вирушили на рибалку на інші водойми зрозуміли що кльов відсутній не тільки в нас,а дехто навіть і від 0 не відійшов.В Ночі дуже похолодало був повний місяць .Моментами капав дощик можливо і природні умови відбило в рибки бажання покльовувати. Але садки змочили . Зранку поснідали і було прийнятно рішення збиратись.Ось і наша подорож на річку Дністер закінчилась. Втомлені з невтрачиною надією що літо довге і прийде свято і на нашу вулицю.Зібрались і поїхали додому з великими дискусіями в дорозі , що завадило зловити нам бажану рибку потихенько доїхали по домам.Додаю відео з нашої рибалочки приємного перегляду.
http://west-feeder.rybalka.com/blog/view/12055/
 
https://www.youtube.com/watch?v=AGliS80eqYU
 
Був 17.10 на рибалці на Дністрі. Після "бляха, як холодно" днів, нарешті повернулось трішки тепло. Гарна погода останнім днями і практично нормальний за рівнем і нормальний за прозорістю Дністер давали надію на гарну рибалку. Але...Але клювали тільки мікроокушки:( всі стояли в прибережних ямках і клювали практично в ногах. Найбільший був чуть більше півлодоні :D Вот-такі-то пироги:)
Коротенький відеозвіт з рибалки - https://youtu.be/FYzpiHLLjEE
Страницы: 1

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!