Страницы: 1
Глинна Наварія
 
Створюю тему про водосховище Глинна Наварія.
Детальний опис водосховища тут:
http://lviv.rybalka.com/blog/view/5010/
Фото водосховища тут:
http://lviv.rybalka.com/album/7559/
 
В неділю був в Наварії. Ловив вечором на півострові біля ресторану.
Клювала дрібна верховодка та дрібна плотвичка, при тому так, що на тісто неможливо було зловити іншу рибу.
Ось такий мій улов:
 
Пару днів назад був біля моста. Щось зовсім не клював окунь. может тому що воду спустили на пів метра.З 7 ранку сидів і ніодної покльовки, аж в 12-ій десь почала клювати плотва і верховодка, але я готувався окуня ловити і не взяв снасті на мирну рибу( Поїхав. На слідуючу суботу може знов поїду на глинку
 
Скільки раз я був на Наварії.... в різних місцях.... мое улюблене біля "сантіно" в затоці....
Але нічого порядного там я не ловив!! На такому водоймищі ясно що е риба... і велика лае вона чомусь не клюе! І такий висновок я чув від багатьох рибаків!!!
 
Вчора був на Наварії..... хотів наловити живця! Поки там був вирішив трошка поблеснити.... результат за годину -  один маленький окунь на сілікон (Relax ультрафиолет)!
 
http://photo.i.ua/user/1573890/87869/2005861/
 
Коли? В якому місці? На яку наживку? Прикормку? І коли такий короп був зловлений?
 
Цитата
Коли? В якому місці? На яку наживку? Прикормку? І коли такий короп був зловлений?

:  2008:10:13 10:15:55 На кормушку з горохом на гачках хробачок! Прикормка ,Фішка-універсал!!!
 
в 2010 году, на наварии возле моста взял за одну рыбалку с десяток матросов по 500 - 700 гр. ловил с расвета до 12 часов. приманка блесна Meps 1 серебряная. после этого пробывал... ноль! как сговорились...
 
как-то этот отдел потерял перспективность... а жалко.
надо его опять развивать!!! что скажете?
 
Сьогодні після обіду побував на Глинніій Наварії. Зловив 3 верховодки та 2 дрібні плотвички. Всі рибки випустив назад у водойму.
Кому цікаво, то звіт з цієї поїздки в мене на ЖЖ: http://smatviyenko.livejournal.com/8008.html
 
Глинна Наварія - це чарівне водосховище, яке розташоване біля однойменного села Глинна Наварія. З півночі - село Малечковичі, а з півдня - с. Поршна.

Глинна Наварія належить УТМР і рибалка там на даний час коштує лише 10 грн. Серед риби тут найбільш поширеними є плотва, карась, лящ, верховодка та окунь. Слід відмітити, що дуже багато верховодки та дрібної плотви тут, якої можна дуже багато наловити. Серед більших риб попадається плотва, карась та лящ. При цьому ця дрібнота об'їдає майже усі наживки... Є також щука, короп. Кілька років рибалки-любителі запустили малька судака.
Слід відмітити, що на Глинній Наварії риба дуже прохана, незважаючи на те, що її тут багато, так як за моїми даними тут немає великого браконьєрського тиску.
Для успішної рибалки потрібно місце прикормити та мати тонкі снасті.

Серед інших переваг слід віднести гарний доїзд.
Серед недоліків водойми можна віднести наявність байдарочників, які постійно плавають та роблять хвилю. При тому ці байдарочники такі наглі, що можуть пропливти біля 2 метрів від вашого поплавка.
Іншим недоліком є те, що у водойму впадає потічок з каналізацією  з села Малечковичів.

 
Ось чарівні фото Глинної Наварії:

І мій тогорічний улов (прошу не сміятись з улову, так як я ще не освоїв цю водойму, щоб ловити щось більше):
 
Как по мне - можно было в виде блога оформить, добавив ещё фоток! ;) Судя по фотографии - место действительно очень красивое!

P.S. Фото рыбы на тарелке (в ванне, раковине и т.д.) считается среди рыбаков не очень эстетичным. Уж лучше было бы в руках, садке или на траве...
 
Цитата
Как по мне - можно было в виде блога оформить, добавив ещё фоток! ;) Судя по фотографии - место действительно очень красивое!

P.S. Фото рыбы на тарелке (в ванне, раковине и т.д.) считается среди рыбаков не очень эстетичным. Уж лучше было бы в руках, садке или на траве...

Я создал тему для обсуждения водоема, так как хочу, чтобы в этой ветке было больше "движухи", так как эта ветка форума "мертвая".

Спасибо за замечание до фото к рыбе в тарелке. Не знал. Больше не буду таких фоток показывать.
 
Цитата
Я создал тему для обсуждения водоема, так как хочу, чтобы в этой ветке было больше "движухи", так как эта ветка форума "мертвая".

В любом случае поддержим тему! ;) Водоём на карте выглядит очень интересным! А есть подробней информация о рельефе и глубинах? Судя по размерам водохранилища, там должен быть и очень хороший хищник, а если и рельеф "интересный", судак должен быль прижиться!
Кстати, как влияет "потічок з каналізацією" на состояние водоёма? Присутствуют ли там раки? Если раки есть, значит вода чистая, экосистема "переваривает" водостоки...
 
Цитата
В любом случае поддержим тему! ;) Водоём на карте выглядит очень интересным! А есть подробней информация о рельефе и глубинах? Судя по размерам водохранилища, там должен быть и очень хороший хищник, а если и рельеф "интересный", судак должен быль прижиться!
Кстати, как влияет "потічок з каналізацією" на состояние водоёма? Присутствуют ли там раки? Если раки есть, значит вода чистая, экосистема "переваривает" водостоки...
Раки є там, але я ніколи їх там не ловив і не бачив. Тільки знаю зі слів рибаків.
 
в наваріі раки е сам зловив 2 рака на мепс вертушку 3 номер
 
Завтра планую попасти на озеро. Ще не бував тут. В якому місці краще закидати снасті?
 
Побував. Не знаю то через необізнаність чи то так по всьому озеру - байдарочники не дали половити :-(
Можливо, потрібно було з іншої сторони розкластись чи десь далі...
Озеро гарне, хоча трохи запущене - трава вище колін, мусор кругом(назбирав величезний пакет)
Наступного разу попробую з іншої сторони:-)

Може хтось підкаже - тренування там кожного дня чи це мені так повезло?:-)
 
Доброго дня!!!!Байдарочники рибалці навішають,нооборот коли вони є кльов активнішший,що чути з Наварії в даний час?
Страницы: 1

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!