Страницы: 1
Кастинговая сеть парашют
 
Заприщен ли у нас в Украине лов этой сетью?
 
Цитата
Заприщен ли у нас в Украине лов этой сетью?

У нас його кличуть-"намет".
Заборонене знаряддя лову.
 
Простыми слова ЭТО браконъерство. Но ведь ею ловять во всем мире
 
Цитата
Простыми слова ЭТО браконъерство. Но ведь ею ловять во всем мире

Хто то сказав?
Змагання-проводяться,але в багатьох краінах-заборонений вид...
 
Цитата
Заприщен ли у нас в Украине
Запрещен, я сам лично видел как двое кидали эту не понятную штуку, а потом к им претензии и штраф.....
 
Цитата
Запрещен, я сам лично видел как двое кидали эту не понятную штуку, а потом к им претензии и штраф.....

В нас все робиться через ...хвіст, або через те, звідки він росте. :at:
Вони думають, що рибі набагато приємніше походити хвилин 5-10 з гаком в губі, ніж отримати легкий стрес від кастингової сітки.
 
Коллеги, сетчатые снасти запрещены Правилами рыболовства. Выпускается потом рыба или нет, не оговорено. Пока действуют нынешние Правила их нужно придерживаться, иначе это браконьерство.
 
Цитата
Коллеги, сетчатые снасти запрещены Правилами рыболовства. ...

А ловля живца сеткой типа "паук" с ячеёй не более 10 мм и размером 1х1 м.? Получается кастинговая сеть диаметром до 100 см с ячеёй до 10 мм в законе?
 
Цитата
А ловля живца сеткой типа "паук" с ячеёй не более 10 мм и размером 1х1 м.? Получается кастинговая сеть диаметром до 100 см с ячеёй до 10 мм в законе?
Вова, но в правилах написано  "хваткою" ("павуком"). Если докажешь инспектору, что парашют это "хватка" или "паук", то лови. Доказать не сложно, так как официального  определения что такое "паук" нету)). Но не думаю, что ты  парашютом с таким размером что нибудь поймаешь ))
 
Неужели такая проблема наловить живца на удочку!)
 
Цитата
Коллеги, сетчатые снасти запрещены Правилами рыболовства. Выпускается потом рыба или нет, не оговорено. Пока действуют нынешние Правила их нужно придерживаться, иначе это браконьерство.

З цим ніхто не сперечається. Зрозуміло і так: подвійні стандарти :bk:. Колись, на одному з білоруських сайтів я бачив купу дрібної риби, яку наловили під час змагання спортсмени-спінінгісти. І просили не плутати рибу, спійману під час змагань, з рибою, спійманою любителями. Наче рибі не все одно :al: Зараз рибу відпускають. Але завдавати біль будь-якій істоті ДЛЯ ЗАБАВИ - цього я не розумію.
 
Цитата
З цим ніхто не сперечається. Зрозуміло і так: подвійні стандарти . Колись, на одному з білоруських сайтів я бачив купу дрібної риби, яку наловили під час змагання спортсмени-спінінгісти. І просили не плутати рибу, спійману під час змагань, з рибою, спійманою любителями. Наче рибі не все одно  Зараз рибу відпускають. Але завдавати біль будь-якій істоті ДЛЯ ЗАБАВИ - цього я не розумію.
Тоді нам треба розділити теми. Наприклад "Піймав - відпусти" і "Сіточні снасті", "Перелови" "Гуманне ставлення до риби".
Може навіть від качків прийдеться відмовитись ))
 
Цитата
Тоді нам треба розділити теми. Наприклад "Піймав - відпусти" і "Сіточні снасті", "Перелови" "Гуманне ставлення до риби".
Може навіть від качків прийдеться відмовитись ))

Я не знаю, хто такі качки, і чому від них потрібно відмовлятися. А от в змаганнях із закидання кастингової снасті (невода) я б із задоволенням прийняв би участь, хоча не тримав його в руках вже років зо тридцять. І вся риба була б відпущена нетравмованою.:dn:
 
Цитата
Я не знаю, хто такі качки, і чому від них потрібно відмовлятися. А от в змаганнях із закидання кастингової снасті (невода) я б із задоволенням прийняв би участь, хоча не тримав його в руках вже років зо тридцять. І вся риба була б відпущена нетравмованою.
Качки це ти ж  гачки, тільки трішки розкачані ))
Вам же ні хто не забороняє позмагатися з закидання невода, наприклад в полі )))
 
Цитата
Качки це ти ж  гачки, тільки трішки розкачані ))

Нічого не зрозумів. Ця фраза має зміст?
 
Цитата
Нічого не зрозумів. Ця фраза має зміст?
Кранк, Ви знаєте що таке гумор ?)))
 
Цитата
Кранк, Ви знаєте що таке гумор )))

А Ви? :ds::ds:
 
Цитата
А Ви?
Ви ж чудово зрозуміли що в мене опечатка була, обов'язково на цьому треба було зациклюватись ?
Гаразд, Ваше право ))) Але сіток краще у воду не кидайте ))
 
Цитата
Але сіток краще у воду не кидайте ))

Обов'язково врахую Ваше застереження :)
 
Цитата
Обов'язково врахую Ваше застереження :)
От і чудово )))
 
Цитата
Ви ж чудово зрозуміли що в мене опечатка була, обов'язково на цьому треба було зациклюватись ?

Хіба це опечатка.... От колись в районній газеті написали, про сільський хор із молодиць: "Ці дівчата дарують свою чарівну пісню хліборобам і механізаторам...." І все добре, тільки в слові "пісню" букву "н" пропустили... Ото була опечатка! Головному редактору посади коштувала. А ця, так собі.
 
Цитата
А ця, так собі.
Як Ви вважаєте, чому я Вас про гумор  спитав ?))
 
Цитата
А от в змаганнях із закидання кастингової снасті (невода) я б із задоволенням прийняв би участь, :

Саш,не буду шукати(трохи підз.ібався-хочу теплого душа та холодного пива),але чув,шо саме в умінні закидати "парашюта" проводяться серйозні міжнародні змагання.
Маєш шанс...
 
Цитата
Як Ви вважаєте, чому я Вас про гумор  спитав ?))

Здогадуюсь :ds:. Але погодьтеся, що після цього Ви перестали робити опечатки і стилістично вірно почали будувати речення.
 
Цитата
Саш,не буду шукати(трохи підз.ібався-хочу теплого душа та холодного пива),але чув,шо саме в умінні закидати "парашюта" проводяться серйозні міжнародні змагання.
Маєш шанс...

Про змагання я, звичайно, знаю. От мене і бісить, що десь це робити можна, а в нас ніззззя!
 
Цитата
Здогадуюсь . Але погодьтеся, що після цього Ви перестали робити опечатки і стилістично вірно почали будувати речення.
Мабуть хтось з нас форум переплутав )))
 
Цитата
Здогадуюсь . Але погодьтеся, що після цього Ви перестали робити опечатки і стилістично вірно почали будувати речення.
Мабуть хтось з нас форум переплутав )))
Цитата
От мене і бісить, що десь це робити можна, а в нас ніззззя!
Ну й правильно. З сітками в поле ))
 
Цитата
Про змагання я, звичайно, знаю. От мене і бісить, що десь це робити можна, а в нас ніззззя!

Питання на засипку-чому так категорично?
Хто забороняє організувати?
Спроби-були?
Можна ж якось вияснити у Федераціі дане питання?
 
Цитата
Мабуть хтось з нас форум переплутав )))

Точно не я.
 
Цитата
Питання на засипку-чому так категорично?
Хто забороняє організувати?
Спроби-були?
Можна ж якось вияснити у Федераціі дане питання?

Сергій, там сидять такі самі

Цитата


Ну й правильно. З сітками в поле ))
 
Цитата
Точно не я.
Точно ? Ну, ну...)))
Цитата
Сергій, там сидять такі самі
Так а чого Ви хотіли ? Парашут браконьерска снасть. Як що в Правилах дозволять ловити сіточними снастями, ловіть собі  на здоров'я. Про що ми спорим взагалі ? Таке враження що про сітки чи неводи Ви вперше чуєте.
 
Цитата
Сергій, там сидять такі самі

Саш,якшо буде потреба в тренерах-свисти.
Знаю парочку морд по Ялті.
Профі.
Так того "намета" швиряють-фуй підняти потім всемерьох можуть.
Кіл під 300 кехвалі за рас...
 
Ладно, колеги, з обговорення вихожу, бо бачу ця тема для промисловиків. )))
 
Цитата
Саш,якшо буде потреба в тренерах-свисти.....

Порадував ти мене :bj: Піду й собі пляшку пивка візьму...
 
Цитата
Ладно, колеги, з обговорення вихожу, ....

Слава Богу.....
 
"Ну вы блин даёте!")))
 
Цитата
Порадував ти мене :bj:

Значить-день я прожив не даремно...
 
Цитата
Слава Богу.....
Что то я не понял Вашей интонации, Кранк.
Вам  возжа под хвост попала или  я где то Вам на больную мозоль наступил, что Вы так недружелюбно настроены ?)))
 
Цитата
Что то я не понял Вашей интонации, Кранк.
Вам  возжа под хвост попала или  я где то Вам на больную мозоль наступил, что Вы так недружелюбно настроены ?)))

Та ні, все нормально. Я не хотів Вас ображати. Спробую пояснити: розумієте, Вас особисто дуже багато. Ви берете дуже жваву участь майже в кожній темі, роздаєте поради і не важливо, знаєтесь Ви на темі, чи ні. Але це Ваша справа. А гірше те, що коли людина має власну думку, Ви пробуєте вішати ярлики, або й ввічливо ображати. От і тут, Ви обізвали нас з Сергієм промисловиками тільки за те, що я сказав, що ВМІЮ закидати кастингову сітку (хоча й писав, що не тримав її в руках досить тривалий час) і хотів би взяти участь в змаганнях, а Сергія - за те, що він ЗНАЄ людей, котрі вміють нею користуватись. Може перебор, га?
 
Crank, ну що виговорились ? Стало легше ?))
Не накручуйте себе, все набагато простіше.
P.S. Парашут - сіткова снасть КРАПКА
Страницы: 1

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!