Страницы: 1
Pasta без Pesto
 
Цитата
Так кто спорит, я не понимаю зачем так готовить дома.
Например:
во-первых, мужики ленивые :ap: – меньше мыть посуды;
во-вторых, потренироваться, перед природой :du:
и т.д.
пс: я, например, тот же плов не всегда готовлю в казанах :ak:
 
Я не знаю, хто перший запропонував такий метод готування спагетті. На протязі багатьох років я перепробував досить багато варіацій і вони завжди давали чудовий результат. Спробую поділитися.
Паста готується десь приблизно 12-15 хвилин і її можна робити як вдома біля плити, так і на рибалці біля багаття. До речі, сковорідка з борони дуже непогано для неї підходить.
Отже:
Нам потрібно те що на фото: паста, олія, пів цибулини, сіль, морожені овочі (які завгодно, я взяв морожені перець і помідори), зубок часнику, чорний перець і якусь зелень (я взяв морожений кріп). Влітку, зрозуміло, що овочі і зелень повинні бути свіжими. Якщо немає томатів, можна взяти просто томатний сік.



На сковорідку наливаємо олії і вкидаємо розрізаний зубок часнику. Його не потрібно дрібнити, навпіл розрізали і все. Коли часник стане коричневим, його потрібно викинути.



Кришимо в олію цибулю і смажимо хвилину - дві



Далі закидаємо морожені овочі (або вливаємо томатний сік)



Одразу вливаємо воду (на 250 грам пасти потрібно десь півлітра води, або соку, може трохи більше, але не вливайте все зразу)



І закладаємо пасту. Одне зауваження: я так фігурно пасту розклав не для краси :ds:, а щоб вона не злипалася. Якщо вкинути пучком - злипнеться і тоді награєтесь, розділяючи на окремі соломинки.



Накриваємо кришкою і даємо, щоб паста "обм'якла"



Потім кілька разів акуратно перемішуємо, поки паста не звариться в утвореному соусі



Виходить так :dn:



Пара нюансів:
- води потрібно десь 500-600 грам, в залежності від того, наскільки соковиті овочі. Соку - більше. Але не вливайте все зразу. В кінці приготування паста активно візьме воду в себе і утвориться смачнющий соус - якщо здасться що він густуватий - долийте води. Якщо влиєте зразу всю воду і вона буде зайвою - прийдеться чекати, поки википить і паста перевариться;
- соліть і перчіть краще в кінці, коли паста вже буде майже готова;
- любите пармезан - не шкодуйте, але сипте в самому кінці, бо він загущує соус;
- така паста допускає будь - яку начинку: рублене м'ясо, фарш, курку, рибу, баклажани, квасолю, креветки, мідії, ковбасу, коротше, все що є, але начинку потрібно приготувати окремо і додати в соковорідку перед вимиканням вогню;
- сковорідка має бути в діаметрі не менше 26 см - саме така стандартна довжина пасти, а паста повинна вміщуватись в сковорідку вся і зразу, інакше її прийдеться ламати, а це вже не те пальто;
- якщо замінити пасту (спагетті) на макарони, наприклад на соломку, вийде не гірше, але це вже буде інша страва......:bk:
 
Интересно! Обязательно попробую приготовить!
 
А если бы еще и с мНЕсом))))
За рецепт СПС.
 
Цитата
А если бы еще и с мНЕсом))))
За рецепт СПС.
Вместо мяса грибы или баклажаны я попробую - уже слюни потекли!:dc:
 
Очень аппетитно. Обязательно попробую. У нас в семье очень любят спагетти, но так еще не готовили. Обычно варется паста, а заправка отдельно...
 
Цитата
Вместо мяса грибы или баклажаны я попробую - уже слюни потекли!
Скорее бы тепло и на рыбалке такое приготовить.
 
Цитата
Очень аппетитно. Обязательно попробую. У нас в семье очень любят спагетти, но так еще не готовили. Обычно варется паста, а заправка отдельно...
Все правильно, паста варится отдельно, вода сливается не полностью, затем высыпается на сковородку с заправкой. Так легче контролировать то состояние до которого хотите сварить пасту, ну и она никогда не слипнется. Вариться должна на большом огне и можно добавлять ложку оливкового масла, так готовят настоящие макаронники. Зачем создавать трудности и класть сухие спагетти на заправку? Важный момент - итальянцы никогда не добавляют пармезан к пасте с морепродуктами, ко всем остальным пожалуйста.
 
Цитата
Все правильно, паста варится отдельно, вода сливается не полностью, затем высыпается на сковородку с заправкой.
Самый большой плюс этого рецепта - все готовится в одной посуде, что архиудобно на природе :bf:
А остальное уже не важно, на вкус и цвет фломастеры разные :ap:
 
Цитата
Самый большой плюс этого рецепта - все готовится в одной посуде, что архиудобно на природе :bf:
А остальное уже не важно, на вкус и цвет фломастеры разные :ap:
Так кто спорит, я не понимаю зачем так готовить дома. А некоторые плов в скороварке готовят :dm:, фломастеры да, они такие.
 
Цитата
А если бы еще и с мНЕсом))))
За рецепт СПС.

Я пробував добавляти. Нормально. Але зараз піст, та й хотілося показати мінімальний набір продуктів :al:
 
Цитата
Так кто спорит, я не понимаю зачем так готовить дома.
Спробуйте. Порівняєте. Виберете краще для себе.
Цитата
А некоторые плов в скороварке готовят :dm:,
Я пробував плов, приготовлений на розпеченому шматку граніту без посуду - в  лопухах :ds:
Цитата
фломастеры да, они такие.
Повністю згоден :dn:
 
Цитата
Я пробував плов, приготовлений на розпеченому шматку граніту без посуду - в лопухах
Интересная мысль. Будем пробовать.:cy:
 
Пробовал когда-то готовить плов, по одному очень интересному, подслушанному по секрету рецепту. Получилось вполне ничего и главное, оригинально. Вместо посуды, берём капустный лист, получается как миска. На дно выкладываем заранее приготовленный на сковородке зирвак, сверху горстку риса, разравниваем его аккуратно по поверхности, или сразу перемешиваем с зирваком - кому как нравится. Заливаем необходимое количество воды и "запечатываем" это всё сверху разбитым яйцом (типа глазуньи), исполняет роль крышки и предотвращает быстрое испарение влаги. Таких порций, делаем по количеству членов семьи, на дэко и в духовку. Попробуйте приготовить и домашние Вас оценят.
 
Цитата
Интересная мысль. Будем пробовать.:cy:

Плов не пробовал, но мясо о рыба  «польчики оближешь»!!!
 
Crank, Вам 5+, вчора заколотив по Вашому рецепту пасту, смакота!:dn:
 
+1
Утром сделал тоже. Мои пастоеды оценили, я как всегда, не до конца удовлетворен :ap: Буду работать над ошибками.
Но сама идея готовить в сковороде гениальна. Правда 26 см показалось мало, в следующий раз возьму шире.
Страницы: 1

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!