Страницы: 1
Daiwa INFINITY DUO CARP LINE 0,31
 
Доброго кльову! Шукаю жилку Daiwa INFINITY DUO CARP LINE 0,31 у Києві. Не підкажете, де можна придбати її зараз. В магазинах, де цікавився, кажуть запаси старі продали, а завозу не було ще. Хто знає, підкажіть.
Дякую за відповідь...
ПС. Не знаю, мож на виставці буде...
 
с 3.03 по 6.03 у вас в Кмеве выставка, там и черта можно купить, причем по по сходной цене.
 
Цитата
Доброго кльову! Шукаю жилку Daiwa INFINITY DUO CARP LINE 0,31 у Києві. Не підкажете, де можна придбати її зараз. В магазинах, де цікавився, кажуть запаси старі продали, а завозу не було ще. Хто знає, підкажіть.
Дякую за відповідь...
ПС. Не знаю, мож на виставці буде...

На Русановке магазин Рыбалка. Они официальный представитель Дайвы. Эта леска у них точно была. Если нет именно ее, то почему не воспользоваться другой?
 
та тому що найкраща кажуть... :))) Порадьте альтернативу..
 
на рахунок цін на виставці - вони явно не дешеві :))) Перевірено. Інколи в нет-магазині або в звичайних магазинах можна зекономити, аніж на виставці. А ще знижки магазини пропонують...
 
Цитата
та тому що найкраща кажуть... :))) Порадьте альтернативу..
для каких целей? какая размотка?
 
Цитата
Шукаю жилку Daiwa INFINITY DUO CARP LINE 0,31 у Києві
в воскресенье был в магазине Рыбалка и видел на прилавке это леску, но за диаметр не скажу.
так же у них 0-й павильон на бухаре. там много дайвы.
 
дякую, піду подивлюся. Для ловлі карпа шукаю. Розмотка - 1200 метрів, я бачив у такій довжині продають 0.31
 
Є тільки 0.37. Одна залишилась в магазині "Рибалка". Шукатиму ще. А що скажете про леску Quantum?
 
Цитата
Є тільки 0.37. Одна залишилась в магазині "Рибалка". Шукатиму ще. А що скажете про леску Quantum?
Квантум? Я лично не пользовался их леской, поэтому не стану ничего говорить.
Присмотритесь к леске Гарднер ЖТ 60 или ЖТ 80. В трех китах она всегда есть в наличии. Очень приличное качество.
Еще посмотрите Фокс Софт Стил. Мне очень нравится, потому-что мягкая.
Шимано Техниум, малорасятжимая и тоже очень приличного качества.
Страницы: 1

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!