Страницы: 1
Лушпиння від соняшникового насіння
 
Хотілось взнати, чи хто-небудь використовує Лушпиння від соняшникового насіння в якості прикормки. Є якісь рецепти?
 
Цитата
Хотілось взнати, чи хто-небудь використовує Лушпиння від соняшникового насіння в якості прикормки. Є якісь рецепти?
Шановний, а яка з лушпиння користь? Це ж лушпиння:ap:. Його можна додавати до прикорма як розрихлювач.
Як що, звістно, Ви мєте на увазі дійсно шкурки від соняшникового насіння, а не МАКУХУ :bk:
 
Цитата
Хотілось взнати, чи хто-небудь використовує Лушпиння від соняшникового насіння в якості прикормки. Є якісь рецепти?
Я використовував цільне соняшникове насіння змоловши його в кофемолці.А лушпиння я нікуди приткнути незміг...оскільки запах у нього вже не сильний і на кофемолкі воно не помололося)
 
Цитата
Хотілось взнати, чи хто-небудь використовує Лушпиння від соняшникового насіння в якості прикормки. Є якісь рецепти?

Я використовую як додатковий запах для основної маси. Просто лушпайки запарюю окропом, а потім в основну масу його добавляю.Здається, що запаху немає, але результат свій дає
 
Лузга придаёт плавучесть и служит слабеньким рыхлителем. Запах там минимален если лузга обрушена с сырой семечки, и более высокий когда обрушена с жареной семечки.

Цитата
Я використовував цільне соняшникове насіння змоловши його в кофемолці.

Тоже ранее так делал. Но потом в процессе ловли на стоячей воде обнаружил что масса неотжатого ядра выпускает масляные пятна, и эти пятна дико привлекают мелочь. Для добавления в прикормку или приманку подсолнечника лучше использовать макушную кашу или пыль макухи. Там отжато масло, пятна нет, а запах - лучше не придумаешь.
Страницы: 1

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!