Страницы: 1 2 След.
[ Закрыто ] Ледовое побоище 2012 - 2013
 
Не факт что она голодная была, возможно это был просто охотничий инстинкт!! А вообще случай весьма забавный))
 
У меня был окунь с маленькой блесенкой однажды:dp:
Ну а летом с силиконом в желудке я молчу,наверное каждый ловил:bk:
 
Цитата
Може то знов амур на 32 кіло?)

Знову звоночок співробітника і поправочка - це толстолоб!!! Всетаки "О-Б-С" спрацювало:dn::bj::bj:
 
Нагадує казки про летичівського сома в 5 метрів, при тому що вони до 3-х ростуть. :ap:
 
Цитата
Только зачем прикидываться что на балансир ловля

Причому тут це маскування?? Якщо людина прийшла ловити судака? В основному люди шукають кликатого, і повірте находять! А все остально в випадковому прилові, і все!
Ви коли відчуваєте на другому кінці значного супротивника напевно з криком " там не хижак" ріжете нитку??
Чи аспект був зроблений на тому що карп и лоб це мирна риба і не клюють на баланс?? Так це всі і без вас знають!
Чи всі хто ловлять на баланс браки??
За гаки, думаєте мало людей які просто ходять з драчами?? Повірте їх хватає на нашому бузі.
 
Цитата
вслухайтесь у цю циферку "Судак 18,800"!!!!
:be:

Цитата
поправочка - це толстолоб!!!
:bk:


Цитата
Може то знов амур на 32 кіло?)

andre777, як в воду дивився:bf:
 
Всем привет, вот решил добавить видео о товстолоба, сам был там, гдето 10-7м от меня ..

https://www.youtube.com/watch?v=G3rsfOEWaDc&feature=youtu.be
 
Цитата
Всем привет, вот решил добавить видео о товстолоба, сам был там, гдето 10-7м от меня ..
А вес чем меряли, мне кажется там район 10ки+-2 кг? Кстати, а что за снасть, блесна или драч, на видео так и не понял?
 
Утренние -2С:holod: "за бортом" напомнили, что уже не за горами выход на первый лёд! Значит пора открыть очередную сезонную страницу для проскуровских "пингвинов". Как мы ловили со льда раньше, можно увидеть тут, здесьи там.:df: Готовим свои зимние снасти и ждём ходибельный лёд. Ну и технику безопасности на "твёрдой воде" никто не отменял, здраво ко всему относитесь...

Всем зимним рыбацюгам в новом сезоне стабильного НХНЧ!!!:bs:
 
УРА. Скоро лёд.:ap:
Лучшие водоёмы зимой по щуке - это теже что и летом.
А по окуню конечно Днестр.
 
Цитата
Петрович, а какие водоёмы можете порекомендовать в этом  «ЛП  12-13» исходя из своих наблюдений. Честно говоря, я новичок в зимней рыбалке, но хочу попробовать, надо ж когда-то начинать. Буду рад хорошему совету.

Те же, что порадовали по открытой воде. Которые давно не спускались и летом не очень зарастают водорослями (особенно "крапивкой" и прочей водяной травой). С родниками или хотя бы наличием проточной воды. Без кислорода в воде и рыбалки не будет. Прошлый сезон это особенно ярко показал. Коллеги-форумчане помнят...
 
Петрович, а какие водоёмы можете порекомендовать в этом  «ЛП  12-13» исходя из своих наблюдений. Честно говоря, я новичок в зимней рыбалке, но хочу попробовать, надо ж когда-то начинать. Буду рад хорошему совету.
 
Цитата
Петрович, а какие водоёмы можете порекомендовать в этом  «ЛП  12-13» исходя из своих наблюдений. Честно говоря, я новичок в зимней рыбалке, но хочу попробовать, надо ж когда-то начинать. Буду рад хорошему совету.

Для тренировочных рыбалок подойдет и наш Буг, если речь идет о удочке с мормышкой или блесенкой, хотя по щуке (жерлица) там не особо есть перспектива.
 
Цитата
Утренние -2С "за бортом" напомнили, что уже не за горами выход на первый лёд!
А сьогодні коли з дерев вітром струсило іній, то вже здається й сніг лежить!
Гострим бур ждем перший лід!!!!
 
Цитата
что уже не за горами выход на первый лёд
тануна, я ещё сезон закрывать не собираюсь, какой лёд?:mnogo_lodka::drill2:
 
Тоже не віриться що скоро. В останні пару років раніше січня на лід не потрапляв. В тому році в середині грудня на джиг повним ходом рибачив. Якби ж то зима починалася за календарем...
 
Може у хмельничан лід і раніше стає , але - у нас - на водосховищі страда на осінній джиг ще у повному розпалі...  
Так - вже зимню одьожку нап"ялив , але в руках  ще спін ,а про бур ще і не думаю.....  :bv::bv::bv:
 
Петрович,

это Вы погорячились с темкой то....
рановастенько, мы только с кумом Днестр начали осваивать, а Вы нас обратно "домой" зовёте ))))
 
Цитата
это Вы погорячились
Можливо й "гарячка", але ж терпцю немає, а зима прийде як завжди - не очікувано. І хоч не хочеться російський газ спалювати в більших кількостях, але на лід кортить. Та й бур новопридбаний пора випробувати.
 
Цитата
Петрович,

это Вы погорячились с темкой то....
рановастенько, мы только с кумом Днестр начали осваивать, а Вы нас обратно "домой" зовёте ))))

Во время, Саша:

Во-первых - минус за бортом уже обозначился.

Во-вторых, свой летний сезон я уже закрыл.:wink:

В третьих, на лёд так уже хочется, "что кушать нэ магу, мамой клянусь" (с).:bj:

P.S. Кстати, сегодня "переобулся" в известном тебе месте.:holod:
 
Цитата
свой летний сезон я уже закрыл.:wink:
А в нашого брата міжсезоння немає...  
І замість того, щоб про лід мріяти - реально ловим рибу вже сьогодні...  А стане лід - і на лід вийдем.
Кожні вихідні незважаючи на пору року і погоду - на рибалці.... А були роки коли Дністер взагалі не замерзав.  Так зі спіном всю зиму і проходили...  А хтось на печі  про лід мріяв гггггггг   :ag::ag::ag:
 
Если это хотя бы частично сбудется, то очень скоро будет "праздник на нашей улице"!:dv: Хочется верить.:holod:
 
-25° 11.12, не верю:do:
 
http://www.gismeteo.ua/city/weekly/4952/
а тут зовсім інший прогноз
 
Цитата
-25° 11.12, не верю:do:

Я вже не раз натикався на інфу:eek: що з 1 грудня по всі території України починається зима! Ну і з кожним днем інфа спростовується!
Льоду хочеться, але вірити в нього раніше січня не виходить!
 
Цитата
-25° 11.12, не верю:do:

ты в Станиславского решил поиграть???

я конечно понимаю что не "пингвинам" зимы не хочется, но никуда от этого не убежать, неделей раньше/ позже....


п.с. спасибо за совет по мотору :dk:
 
В Хмелі - ясен - перец холодніше ніж у Кам"янці...  До - того-ж  на водосховищі глибини по 40 метрів...  Так - що - Беру зимні вольфрамові мормишки , чіпляю мікроджиг , і на спін. Прошлої неділі - плотва так клювала в аккурат..  Ну - а як - мороз - запасаюсь силіконовою смазкою , а не буром  гггггггггггггггггггг
 
невже таке щастя може бути?))
 
а как тебе такой вариант
 
Цитата
невже таке щастя може бути?))

Цитата
а как тебе такой вариант

Тут ещё круче.:dv: Ждём-с...
 
А я думал, что в этом году быстрой зимы не будет, а тут на :holod:
 
Цитата
А я думал, что в этом году быстрой зимы не будет, а тут на :holod:

Витя, суперпроходимое ТС с прицепом готовы?
 
Цитата
Витя, суперпроходимое ТС с прицепом готовы?
Петрович, обижаете, вся техника в полной, боевой готовности)))
 
Погода радывает нас первым снегом, даёшь мороз - 20 и лёд 6-10 см :dm: :ay: :holod: :rybak_2:
 
Цитата
Погода радывает нас первым снегом, даёшь мороз - 20 и лёд 6-10 см :dm: :ay: :holod: :rybak_2:

Мне кажеться хватит  -5 недельки на две без снега и тогда все на "хокей" :bo:
 
до кінця тижня і -15 обіцяють
 
Побыстрее бы уже замерзло все .... интересно при -10 сколько надо времени чтоб стал нормальный лёд?
 
Цитата
Побыстрее бы уже замерзло все .... интересно при -10 сколько надо времени чтоб стал нормальный лёд?

Если неглубокий водоем - я думаю недельки хватит!
 
Цитата
Побыстрее бы уже замерзло все .... интересно при -10 сколько надо времени чтоб стал нормальный лёд?

Ось що пише совдеповська книжка:
 
Всі вже зайняли  позицію низького старту і чекають  першого льоду, разом з тим  хочу відмітити  фразу Петровича десь тут на форумі, не можу її віднайти, щоб процитувати. Запам’яталися  головні слова  «… міри безпеки – це головне.»
 
УРА!!!:bi::holod:Процес пішов!
 
Похоже, шо таки падёт процесік-то..... І як завжди дєлєма щодо першого льда, їхати на жерлиці чи половити кокунця.....:be:
 
Цитата
Похоже, шо таки падёт процесік-то..... І як завжди дєлєма щодо першого льда, їхати на жерлиці чи половити кокунця.....:be:
А може карасика потягати)?
 
Всё же надеюсь на блиц-открытие сезона. По ходу зашёл сегодня в один рыбацкий магазинчик возле дома (у въезда на оптовый овощной). Вместо знакомого хозяина за прилавком тётки. Спрашиваю: "Как с мотылём в этом году, как обычно?" Отвечает младшая кобета: "Будет на следующей неделе по 10 грн. за порцайку":be: По ходу контору по намыву червоных хробачков организовать по-быстрячку стоит, не?.. :ap:
 
В КАм"янці мотиль продають вже давно. Та і ціна здається не змінилась з прошлого року - 10 гр за спічечну  коробку. А у Хмелі того року було дешевше??
 
Цитата
А може карасика потягати)?
Я первым делом этим займусь :bp:
 
Цитата
По ходу контору по намыву червоных хробачков организовать по-быстрячку стоит, не?..
Давайте краще з Китаю притягнемо пару тон хробачків.На пів-України вистачить.:ap:
 
Цитата
Давайте краще з Китаю притягнемо пару тон хробачків.На пів-України вистачить.
Не вийде... Янович подав у відставку, а поки пройде нова перетрубація, то той мотиль не те, що зіпсується, а й висохне на митниці, раніше треба було думати :bj:
 
О живце думать нужно.
Кстати живца реально до воскресенья купить? Не в магазинах по 50 коп. штучка.
 
Цитата
В КАм"янці мотиль продають вже давно. Та і ціна здається не змінилась з прошлого року - 10 гр за спічечну  коробку. А у Хмелі того року було дешевше??

Цитата
Давайте краще з Китаю притягнемо пару тон хробачків.На пів-України вистачить.:ap:

Цитата
Не вийде... Янович подав у відставку, а поки пройде нова перетрубація, то той мотиль не те, що зіпсується, а й висохне на митниці, раніше треба було думати :bj:

Когда китайские хунвэйбины во времена "культурной революции" мочили городскую интеллигенцию, рьяно зазубривали наизусть цитатник Маоцзедуна, варили чугун в каждом отдельно взятом домохозяйстве и уничтожали воробьёв как злостных врагов урожая, советские "пингвины" мыли мотыля в отечественном иле с помощью доморощенных мотыльниц. Черпали ил через полынью, промывали в ней же содержимое обтянутого металлической сеткой толстого проволочного обруча и ситечком с поверхности собирали толстенных личинок комара-толкунчика без всякого ГМО.:ap: В 60-70 годах в крупных городах мотыля в продаже найти можно было. Но не во всех и не везде. В эпоху "офисного планктона", воспетую Сёмой Слепаковым, мы теперь стали ходить за мотылём в магазины. То ли по сформировавшейся за годы незалежности некоей ущербности, выраженной в потребительской зависимости. То ли из-за убитого напрочь умения/желания что-либо делать собственноручно... Не украсть или "кинуть", а хотя бы мотыля собственноручно взять и намыть.

Дело не в "десятке" за спичечный коробок. Шмекеры - они и в Африке шмекеры. Китайцы вряд ли с мотылём помогут, хотя... Вышиванки же делают, отечественных мастеров этого дела уже практически разорили. Отвыкли мы на себя рассчитывать. Самим что-то уметь или пытаться сделать. Гораздо же комфортнее ссылаться на "папередников" или на периодические волны мировой крызы, отаке...

P.S. Берегите себя на первом льду!
 
Цитата
советские "пингвины" мыли мотыля в отечественном иле с помощью доморощенных мотыльниц.
То є правда, але так чомусь я завжди змерзав при цій процедурі, що й рибалки після цього не хотілось. Щоразу, купуючи мотиль, дякую продавцям за те, що я не змерз.
Р.S. При тому, що взимку ніколи не вдягаю рукавиць (не на рибалці).
 
Уже последних лет-6 ловлю на безмотылку "чёртик" ,и по размеру ,и по колличеству частенько в перелове(сравнимо с мотылём).Так же отпадает зависимость от наживки,а присутствие спортивного интереса и особенностей разнообразных проводок ставит данную оснастку в весьма выгодное положение.:ds:
 
Цитата
Уже последних лет-6 ловлю на безмотылку "чёртик" ,и по размеру ,и по колличеству частенько в перелове(сравнимо с мотылём).Так же отпадает зависимость от наживки,а присутствие спортивного интереса и особенностей разнообразных проводок ставит данную оснастку в весьма выгодное положение.:ds:

Я минулий рік віддав безмотилкам, і доволі успішно! Мотиля не потрібно, гратися наживляючи його в мороз теж, що економить купу часу!
З риб наших країв на чорта  не попадав мені карась, а так і щука і кликатий в прилові були!
Вот тільки 1 мінус , сверлитись на багато частіше треба, в моїй практиці якщо за перші 2 хвилини клювак не було, то дальше чекати сенсу майже немає!
 
Цитата
на безмотылку "чёртик"
А можно фото показати для початківців.
 
Хтось вже бачив на водоймах лід? Відпишіться!
 
да в Городку ставки покрились білим одіялом, готуємось панове Пінгвіни
 
Цитата
А можно фото показати для початківців.
Вот к примеру такая зборка:чёртик вольфрам и скользящая подвеска с биссером-показала себя по нашей бугской и днестровской плотве и не крупному окуню,а так же при активном клёве карася -короче универсал.:bf:
 
Цитата
Хтось вже бачив на водоймах лід? Відпишіться!

Озерная во льду,городской пляж уже начинает местами застывать.
Пол часа назад ехал то видел :al:
Думаю что уже с понедельника появлятся пингвины:holod:
 
Добрий вечiр,шановне брацтво.Як важаете на вихiдних можна вийти,для мене це вперше?
 
Цитата
Добрий вечiр,шановне брацтво.Як важаете на вихiдних можна вийти,для мене це вперше?
Мы в воскресенье проверим и отпишемся).
Первым на разведку выпускайте кого то в поплавке.
 
Цитата
Первым на разведку выпускайте кого то в поплавке.
На минулий рік посилаєшся?!
 
На вихiдних морози передають думаю на мiляках попробую,вечером напишу чи сохну!))))))))))))
 
Цитата
Мы в воскресенье проверим и отпишемся).
Первым на разведку выпускайте кого то в поплавке.

Серёга,
ты будешь желанным гостем в любом экипаже ))))
 
Я реально самый лёгкий и самый смелый. И  непотопляемый.:ap:
А в прошлом году на открытие только я один и купался в поплавке:ap:.
Поплавок додаёт смелости , но всё должно быть в разумных пределах. Даже в полавке после купания рыбалка испорчена и нужно ехать домой, так как вода через манжеты,воротник и под куртку полюбому попадает и в ботинки тоже. Плаваеш, но мокрый.:be:
А в другой экипаж меня у пацанов перепить не реально, здоровья не хватит:ap::dv::dv::dv:
 
Ну -Хмельнічавнє - ви - рєально - екстрімали.......  
В нашій команді - про лід - не те , що розмов - навіть натяків немає...  Млін - навіть - не  думає ніхто....  
Респект - навіть за попитку...  
А ми - плануєм - без змін - на - джиг....
 
Чого екстремали? Тільки - що дивився на градуснік: -7С за бортом. Таким темпом в неділю на ставки спокійно можна буде.
 
Цитата
Вот к примеру такая зборка:чёртик вольфрам и скользящая подвеска с биссером-показала себя по нашей бугской и днестровской плотве и не крупному окуню,а так же при активном клёве карася -короче универсал.:bf:
Скільки грам чортик і розмір, пліз?
 
Того року на відкриття пів дня бігав по 2-3-сантиметровому льду, ше і встиг сітку в браків відвоювати і порізати (хлопці хотіли зібратись селом, та тільки нас тож немало було), але в кінці всерівно провалився... Тоді багато форумчан пробували відкрити сезон з нами.. трохи не получилось, на лід вийшло двоє - інші не бідували на березі, хочу сказати, з ушичкою, звареною з живця:bj: та пляшкою - потім в село їздили ше 2 раза....:bf:
 
Human
Я - знаю - ви - на ставки - любітєль.
А у наших - якось не склалось...  Дністер - Збруч...  
А доки лід  стане на Дністрі - ще руський місяць - хоч - Кам"янця їдь - хоч - з Хмеля..
 
Та який там любитель, просто від безвиході відкриватися по-любому на ставку. А хочеться Дністра, пройтися по тим місцям в Соколі з балансирчиком...
 
А в нас -12С за бортом... ще трошки...
 
Я правда не в темі, але чому ви на тонкий лід на лижах не ходите раз так хочеться? :)
Ну чи снігоступи там якісь.
 
франківчани - кручє - вам - і на лід.
Щойно подивився - в мене -6
до - вихідних  у нас льоду не буде...  Ну - принаймі - не для моєї ваги....
 
Цитата
Я правда не в темі, але чому ви на тонкий лід на лижах не ходите раз так хочеться? :)
Ну чи снігоступи там якісь.
Я думаю на лыжах можно навернуться и так же провалиться, а вот с ополонки на лыжах куда труднее выбраться.
Да и попробуй с буром, ящиком и полной торбой рыбы (в ящик не влазит там закуска))) покрутиться. Можно санки к себе привязать,а сними вообще хрен вылезеш.
А по прозрачному льду будешь как корова на коньках.
 
Цитата
А в другой экипаж меня у пацанов перепить не реально, здоровья не хватит
Ти навіть не думай про це (перепить-перепить).:aq:
 
Цитата
Я правда не в темі, але чому ви на тонкий лід на лижах не ходите раз так хочеться? :)
Ну чи снігоступи там якісь.

Я зимою купаюсь в ополонці. Але переконливо наполягаю - набагато більший кайф купатись зимою голяком , ніж в рибальському спорядженні.  ггггггггггггг   перевірено.....
 
Сегодня стоял ногами на твёрдом льду одного водоёма. От берега отходил метров 10, прыгал, катался - держит.
Так , что думаю в воскресенье смело можно рыбачить.
Ура товарищи. Наконец то.
:dv::dv::dv:
 
Клёвый, это реально самая хорошая новость за сегодня :dk: , а то целый день на работе ходил и думал, "Ну побыстрее бы уже на лед" , класс :bu:
 
Цитата
Сегодня стоял ногами на твёрдом льду одного водоёма. От берега отходил метров 10, прыгал, катался - держит.
Так , что думаю в воскресенье смело можно рыбачить.
Ура товарищи. Наконец то.
:dv::dv::dv:

Ну, наконец-то хмельничане получили шанс в первых рядах в Украине открыться! Готовность №1, ещё раз всё причандалье перепроверим и с Богом.
 
Что бы ещё подзодорить.:ap:
Фотки чёто не повернулись, но смысл от этого не меняется.
С праздником первого льда .
 
Просто обалденно! :bp:
 
Цитата
Ну, наконец-то хмельничане получили шанс в первых рядах в Украине открыться! Готовность №1, ещё раз всё причандалье перепроверим и с Богом.
__________________
С чем Вас всех от души поздравляю!  Желаю и за нас открыться как следует! НХНЧ!!!
 
в Файному місті- теж вода встала,еле дуже тоненький!
завтра с цеглою піду-на пробу))
 
Сегодня на Бугу решил лёд проверить - ноги таки намочил) в воскресенье еще раз попробую.
 
Цитата
Сегодня на Бугу решил лёд проверить - ноги таки намочил) в воскресенье еще раз попробую.
Буг поздно стаёт и поздно вскрывается, так что в воскресенье я бы не советовал.
 
Сьогодні прийшлось покататись по кількох райцентрах.Не втримався від спокуси перевірити пару калабань.Виходив на лід.В неділю виїзд на жерлиці АДНАЗНАЧНО,Хоча,думаю,перші ласточки поїдуть ще в суботу.
 
Чем погода холодней- тем "пингвин" бодрей!!! Всех с началом сезона!!! НХНЧ
 
Подивився прогноз погоди.
Цей рік - один з рІдких років , коли лід стає так рано.  Коли - сніг - випав , і не тане.. Якраз з початком зими...
Якщо вірити прогнозу - на слідуючу неділю можна буде пробувати на дністровських заливах.
 
Ну, что ребятки, мы в бой готовы.
:dv::dv::dv:
 
Цитата
Ну, что ребятки, мы в бой готовы.
:dv::dv::dv:

Ждем от Первопроходцев результатов!:dm:
 
Есть информация от Хмельницких первопроходцев.
Половили пару часов , потом один искупался и поехали домой сушиться.
Лёд держит там где чистый, там где лежит снег - лотерея.
Так что будте осторожны.
 
первые экстрималы уже на льду.На Бугу возле пожарки сегодня сидело 4 человека,на Озёрной 2.так что пора,пора выходить из своих берлог на первый выстрел жерлицы,на первый изгиб кивка.
 
Тернопільський став -відчайдуха, 5 метрім від берега!!
штук 30 окунців
 
Тож сьогодні вже побував на льду і побачив перші тики окунців)) Льод стрьомноватий))))
 
Цитата
Ну, что ребятки, мы в бой готовы.
:dv::dv::dv:

Надо сразу кастрюлю брать..и уху варить..Живец смотрю по пол кило будет!!!:be::bj::bj::bj:
 
Цитата
Тож сьогодні вже побував на льду і побачив перші тики окунців)) Льод стрьомноватий))))
Де ти до того ж таку стрьомну пішню выдідрав?:dp:
 
Сьогодні відкрили сезон. Незважаючи на складні погодні умови до омріяної водойми дісталися, але вийти на лід не судилося. Товщина криги біля берега 5-7 см., а от на середині та в перспективних місцях всього 1.5-2 см. Після деяких вагань здоровий глузд взяв гору. Тому вирішили їхати на "резервний" ставок, який згідно наших підрахунків при  таких температурах мав би ходібельний лід сто пудів. Результат рибалки чотири щуки, найбільша 3.180 кг.
 
Молодцы! Очень хочется на лед надеюсь скоро будет.Может подскажет ктото куда можно поехать на жерлицы.?
 
Север,
С началом Вас, отличное открытие. Скоро надеюсь и киевляннам можно будет похвастаться.
 
Мы тоже открыли, правда купательный сезон). Приехали, зашли на лёд, Саня Бонус искупался и поехали сушиться. Но первого окуня в этом сезоня я всётаки вытащил.
Так, что недельку ещё желательно подождать.
 
щас самый опасный выход на лёд,так как снег засыпал лёд,и не видно промоин и тд. ,так что осторожнее будте)
 
Респект всім хто попав таки на лід, а в мене нажаль перший вихід  відкладається на тиждень(в звязку із тонким льодом і вагою "вище  середнього":cd: всіх колег по рибалці)
 
Цитата
Приехали, зашли на лёд, Саня Бонус искупался и поехали сушиться.
Ти забув розказати,що перед тим ми були на кількох водоймах.І жерлиці там було стрьомнувато виставляти.

Цитата
вагою "вище середнього"
Та я теж не Дюймовочка.Головне себе правильно повести,коли провалюєшся.З іншої сторони,не дарма кажуть:"береженого Бог береже".
Цитата
Респект всім хто попав
Да... ми сьогодні попали...
 
Цитата
Ти забув розказати,що перед тим ми були на кількох водоймах.І жерлиці там було стрьомнувато виставляти.


Та я теж не Дюймовочка.Головне себе правильно повести,коли провалюєшся.З іншої сторони,не дарма кажуть:"береженого Бог береже".

Да... ми сьогодні попали...
Приежжайте - к нам - в гости. На Колыму.
Нет - уж лучше -вы к нам..  
Шутка. (це з фільму радянського- "Бриллиантовая рука")
Це я до - того , що раніше завжди ходив на тонкий лід. Не боявся зовсім. Незважаючи на вагу - 130. Думав - що там купнутись. Не новость - в ополонку окунаюсь частенько особливо опосля парної. І провалювався - коли по - коліно, коли - ногу замочу.  І так - аж - до 2007 -тоді проломався - зачотно. Лід - просто рухнув підо - мною. Нирнув десь на пів метра в низ , і побачив ополонку знизу. Я- ж не - новачок - нуль паніки , як положено - на спинку вийшов. Відкотився ,пішню , ящик стягую , став на коліно , а - тут - знову - бульк , і знизу знову бачу - як шапка в полинні плавіає.....  Винирнув. Знову - паніки - нуль, але - реально знаю - в мене 5 хв , бо далі тіло неслухатиметься..  А амуніція - то намокла. Кліренс - понизився.  Чуні ОЗК води набрали, ноги не рухаються. Глибина - так - нічо - прілічна. А тут товариш ще - до ополонки підібрався- руку дає - він легкий - тягнути - хоче. Так -я його бдагим матом загнув - ну щоби втік далеко , А сам - думаю ісчо - одна попитка , а далі - тіко на бога уповати.. Але - нічо - піднатужився , якось виповз...... Лежу - не ворухаюсь - думаю - не дай божи ще раз... пішня була на вірьовці , так я товаришу - її  і дав - кажу- тягни. От так - він - тягнув , а я повз метрів - зо 20..  Потім.....                          КАротче - на підльодну рибалку їжджу до сих - пір , але - для себе підняв планку тонкого льоду - ще - на 3 см, Навіть - якщо пройшло багато народу , а на мій розсуд - лід - тонкий - я туди не іду.  І ще - жодного разу після того не вдягав чуні ОЗК  на рибалку.І завжди  ношу з собою шнурок 10 метрів з дерев"яшкою на кінці - щоби під пахву зачіпити. Це так - мож комусь треба буде допомога.....  
Але - Олєжкі вже допомоги нетреба. - мій однокласник - завжи разом на рибалку їздили. А той раз - поїхав з іншим екіпажем. Ішли гуртом. Так гуртом і ломанулись. ВІн всіх виштовхав , а от - на нього сили не стало. Небуло кому допомогти. Поки в село збігали , те , се...  він і замерз  і окунувся. Вже давненько то було.
Ет...  не хочеться на поганій ноті закінчувати...  
Рибалка - це - здоров" , жага до життя , спілкування з природою , і ради цього - ми чоловіки - завжди готові іти на розумеий ризик.
 
Золотые слова...
На счет 10 метров шнурка согласен на все 100...Такая мелочь может кому-то спасти жизнь
 
Як для першого разу то відкрились супер ( в неділю). Три щучки 0,7-2,3.
Лід 0,2-07. Жерлиці ставили там де 0,7. Жерліць розставили максимум штук 25.
В   неділю спробуємще раз
 
Ну, что моржы , с такими морозами надеюсь в эти выходные купаться не будем ?
Переквалифицируемся в дэльтопланеристов.:ap: Ветер 11 метров обещают.
 
Со льдом на нашем клубном водоёме в этом году напасть какая-то. Сверху корка в 2 см, потом толстенный слой пропитанного водой снега. Внизу матовый рыхловатый лёд 4 - 5 см. Результат аномального снегопада при небольшом морозце. Сверху подмерзает, а приличный вес выпавшего снега давит воду на лёд. В результате двойной лёд со снеговой прослойкой. По такому "пирогу" ходить и стрёмно, и весьма геморрно... Надеюсь, что на других ставах лёд получше, хотя снег валил везде по области практически одинаково. Толщина льда тоже заметно отличается в разных местах на одном водоёме. Поэтому будьте предельно внимательны! Полторы недели ниже "нуля" не должны расслаблять, такого мутного ледостава я и не припомню... Если бы не такое количество снега, всё было бы ОК! Но, маємо те, що маємо...:aq:
 
да если б не снего уже можно было бы смело выходить на лёд, а так стрёмно...будем надеятся на лучшее,хотя передают на выходные опять снегопады...
 
чув розмову рибалок, які уже встигли побувати на Бугу в р-н міста, висновок - краще на лід не виходити....
 
Дзвонили пару днів тому в Кремінну, кажуть лід ходибельний, на льоду 2 см. сніга. Мають завтра-післязавтра рибалити, так що може буде інфа.
 
Общался с несколькими владельцами водоемов, ситуация у них такая же как описывал sibarit, пока очень опасно, плюс этот снежный пирог очень долго будет промерзать, а сколько незнает никто. Вот засада
 
Надеюсь, что погода за крайние сутки состояние льда улучшила. Судя по сегодняшним тлф звонкам коллег. Но минимум одна пешня на коллектив - необходима! Всем завтра стартующим НХНЧ и сухого обмундирования!:dn:
 
Сегодня видел с десяток пингвинов на Буге, некоторые аж под островом сидели, со стороны пляжа.
 
Цитата
Сегодня видел с десяток пингвинов на Буге, некоторые аж под островом сидели, со стороны пляжа.
Да, пошла жара. И говорят , что лёд нормальный, ходить можно.
Я видел как по центру буга 4 человека в купе сидели и выпивали наверное).
 
Цитата
Да, пошла жара. И говорят , что лёд нормальный, ходить можно.
Я видел как по центру буга 4 человека в купе сидели и выпивали наверное).

а снега на льду много?и сколько см лёд?а то уже хочу поехать на жерлицы аж телепает,а выходить чё то стремновато...
 
Цитата
а снега на льду много?и сколько см лёд?а то уже хочу поехать на жерлицы аж телепает,а выходить чё то стремновато...

Свободного от снега льда хватает, большая часть поверхности. Под снегом лёд слабоват, открытый же сегодня выдерживал десяток ударов пешнёй в одну точку. Можно начинать. Но присыпанный снегом лёд желательно обходить, если нет пешни.
 
ramm1k, в любом случае рыбачить желательно не одному, а с надежными и "подготовленными"
товарищами, во всех смыслах
 
Я из машины наблюдал. :ap:
Но Петрович правильно говорит, там где снега нет или вышла и замёрзла вода, там красота.
 
Сьогодні в прилові чотири щупаки.
 
Сегодня в 15:00    видел человек  пять в раёне острова    на Бугу......   может кто был !  Какая толщина льда???
 
Цитата
Сьогодні в прилові чотири щупаки.
Щупаки красивые. Как лёд и ветер?
 
Слыхал сегодня из ваших кто-то в Сокол ездил, уже не терпится узнать что да как!?
 
Сижу в Одесі і навіть снігу ще не бачив, а відкриття по повній програмі йде)) Заздрю всім білою заздрістю, і з нетерпінням чекаю часу вийти на лід))
Мої сьогодні були на бугу в Головчинцях, і на пляжі, лід норм, правда їсти шось не дуже хоче, тільки мотиля і то слабо(((
Лід можна бігати, тільки промоїн ще хватає. Чорний острів ротана ловлять , але теж не ахті((
 
Цитата
Как лёд и ветер?
Лёд в основном хороший 10-12 см. Местами немножко потоньше но ходибельный. Ну а "лёгкий" назойливый ветерок не испортил праздника души.:bf:
 
Цитата
Слыхал сегодня из ваших кто-то в Сокол ездил, уже не терпится узнать что да как!?
Із наших - типу - моїх знайомих кам"янчан  в Сокіл , та навіть на дністровські заливи ніхто не їздив.  Питав - всіх - кого знав-  кажуть на Діністрі лід ще неважний.  Двойний- лід - сніг і корка , і не мерзне.  З моїх знайомих ніхто сьогодні не їхав.
Хто ловив з льоду - то - на ставках.
 
Я имел в виду с Хмельницких)))
Цитата
Питав - всіх - кого знав- кажуть на Діністрі лід ще неважний. Двойний- лід - сніг і корка , і не мерзне
Ну! Тоже полезная инфа! Спасибо!
 
Был сегодня на Гидре. За целый день один  холостой выстрел на двоих.
Зато ветер и дороги порадовали. Выехали в 6.00 раставились в 11.00.
Три часа ехали до Красилова с трактором впереди. А развернуться нельзя, мы первые в колоне ( после трактора):ap:.
 
Цитата

Зато ветер и дороги порадовали.
В мене сьогодні рибалки не вийшло..  Пішов ще - раз в баню. Так - товариш на бусі приїхав. лишив , пішов паритись. Повертаємось - а бус - замело...  Лопатою відкопували Штовхали цілою бригадою. ледве вирвались. І в центрі міста.. і резіна - нова - снігова.....
 
Цитата
В мене сьогодні рибалки не вийшло..  Пішов ще - раз в баню. Так - товариш на бусі приїхав. лишив , пішов паритись. Повертаємось - а бус - замело...  Лопатою відкопували Штовхали цілою бригадою. ледве вирвались. І в центрі міста.. і резіна - нова - снігова.....
Кстати в Красилове и по трассе вечером было расчищено полностью, а вот в Хмельницком полная .опа, шо в селе забитом.Только гаишников как гною, лучше бы лопаты взяли и поработали чуть чуть.
Стыдно. Пора мэра менять.
Вопросик. Если мелкого живчика в банке опустить на дно в соседнюю лунку для привлечения окуня? Может кто то сталкивался или пробовал.
 
В суботу, не дивлячись на погодні умови, відкрив зимовий сезон. Особливо порадував чортік, саме на цю приманку були виловлені більші екземпляри.
 
а в мене повний піпец, вже другий день сижу в селі - замело по самі вуха і нічорта не чистят. Жаль що в сільському ставкові немає хижака - можна було б час вбити )))
 
Вот таким щуренком, встретило меня перволёдье, это была первая клевака в этом году на льду, потом был ещё судачек, грам так на 150 :ap: ну и еще парочку поклевок, ловил  на балансир.. Замечено было что судачек клевал где то так см. 60 от дна, а из дна небыло ни одной поклевки, кроме первой щучки. Первый лед для себя открыл, рыбку нашол, отдых удался :bf:
 
Я в неділю теж відкрив сезон двома шнурками до кілограма та мілким окунем (ну попадились і більш менш нормальні) окунь клював шо скажений, я навіть не буксував, мій "Жигулик 3-ї моделі" кодова назва "РИБОМОБІЛЬ" загружений рибацьким знарядям, шурував по бездоріжжжжжю так шо піпець.
Фото нажаль виставити не можу, вдалось сфотографувати тільки пяні морди і то не рибячі!
 
Всем привет.На Днестре лёд встал?Кто знает?
С уважением рыбаки Молдавии:)))))
 

За даними розвідки відмічається найбільша активність "пінгвінів" на Бугу у визначених місцях. Прошу бажаючих  внести доповнення, а також подібними мініатюрами надавати взаємну, корисну інфо про "кльові" місця. Ми будем Вам вдячні.
 
Цитата
За даними розвідки
Идея хорошая, я поддерживаю
 
Гидра Красилов. Удочка 15 грн. Жерлица - 4 грн. Если платиш за жерлицы за удочку не берут).
 
Дністер: за неперевіреними даними в мілких заливах (Мукша) вже ловлять, в Демшині - хвиля гуляє.
Хто шо чув про Дністер?
 
Цитата
Гидра Красилов. Удочка 15 грн. Жерлица - 4 грн. Если платиш за жерлицы за удочку не берут).

Серебан,что то маленькая бутылка нарисована,и закуси нет..
 
Цитата
Серебан,что то маленькая бутылка нарисована,и закуси нет..
Всё нарисовать, гидры не хватит.))
 
Ехать за телевышку через Олешин, только транспорт нужно по проходимее
 
Куровечка почем нынче и Завалийки может кто в курсе ?и что там щас?
 
Цитата
Куровечка почем нынче и Завалийки может кто в курсе ?и что там щас?
Тільки що приїхав з Куровечки, як стоїть флажок не бачив, признаків кльову щуки не було... Дядькко мій пішов під село то під вечір клюнула 600 гамова щучка. Білет 50грн.  Лід хороший тільки там де нема снігу, вийти теж треба шукати місце. За Завалійки питали місцевих казали що їх осінню спускали, що там залишилось не знають.... і ще казали що там щука з запахом не знаю наскільки це правда.
 
Привіт "любителям" зимової рибалки, а також всіх Микол і Миколайовичів з святом. Сьогодні 19 грудня 2012 р. був на "Гідро" в Красилові. Погода супер -15 і сонце, вітру майже не було і тому мороз не відчувався плюс риба не давала замерзнути. Лід нормальний до 10 см. но місцями є рихлий і стрьомний. Ловив на глибині приблизно 1,5 метра на мормишку "уралка" мідного кольору і "чортік" (на фото). Спочатку ловив з мотильом, а коли надоїло одягати вирішив попробувати без насадки клювало не гірше і здалося що крупніші екземпляри. Самий крупняк на "чортік", балансіри - в ігнорі.  В результаті рибалкою задоволений відкрив для себе "безмотилку" чи то "безнасадку". Пробуйте експериментувати з мормишками і все вдасться. Всім удачі і крепкого льоду.
 
Цитата
Привіт "любителям" зимової рибалки, а також всіх Микол і Миколайовичів з святом. Сьогодні 19 грудня 2012 р. був на "Гідро" в Красилові. Погода супер -15 і сонце, вітру майже не було і тому мороз не відчувався плюс риба не давала замерзнути. Лід нормальний до 10 см. но місцями є рихлий і стрьомний. Ловив на глибині приблизно 1,5 метра на мормишку "уралка" мідного кольору і "чортік" (на фото). Спочатку ловив з мотильом, а коли надоїло одягати вирішив попробувати без насадки клювало не гірше і здалося що крупніші екземпляри. Самий крупняк на "чортік", балансіри - в ігнорі.  В результаті рибалкою задоволений відкрив для себе "безмотилку" чи то "безнасадку". Пробуйте експериментувати з мормишками і все вдасться. Всім удачі і крепкого льоду.
Хороший горбыль.:bf:
Ничего себе, я по последней рыбалке на Гидре подумал, что там рыбы уже и нет.
А жерлятники были?
 
Цитата
Хороший горбыль.:bf:
Ничего себе, я по последней рыбалке на Гидре подумал, что там рыбы уже и нет.
А жерлятники были?
Риба там є, але бере не завжди. Жерлятників не було. На водоймі було всього два рибака.
 
Цитата
Риба там є, але бере не завжди. Жерлятників не було. На водоймі було всього два рибака.

О....Я ж говорил что сетями почистили конкретно!!!
 
Цитата
О....Я ж говорил что сетями почистили конкретно!!!
Ничего Серёга, до выходных Днестр станет и ЮЮЮХХХХуууууууу.
:dv::dv::dv:
 
Знову- ж таки - неперевірені данні , але кажуть в Китайгороді (залив Дністра) ловлять . Лід - 7 см..
Хоча - сьогодні розкопував машину.  Перелопатив з кубів 30 снігу. Так земля під снігом - тепла , аж - парує  вологи набрала. Здається виповзки повиповзають... Під такою ковдрою лід не дуже - то і намерзає..   Хоча - до вихідних думаю мороз - все-ж пересилить , і лід має стати крепкий..
 
Цитата
Знову- ж таки - неперевірені данні , але кажуть в Китайгороді (залив Дністра) ловлять . Лід - 7 см..
Хоча - сьогодні розкопував машину.  Перелопатив з кубів 30 снігу. Так земля під снігом - тепла , аж - парує  вологи набрала. Здається виповзки повиповзають... Під такою ковдрою лід не дуже - то і намерзає..   Хоча - до вихідних думаю мороз - все-ж пересилить , і лід має стати крепкий..
Ну я думаю, что на момент снегопада, по Днестру вода гуляля, так , что за эти морозы он станет крепким, прозрачным и скользким.
 
Рыбалка - дело клевое !
 
Цитата
Ну я думаю, что на момент снегопада, по Днестру вода гуляля, так , что за эти морозы он станет крепким, прозрачным и скользким.

Було б добре, але є інша серйозна проблема - проблема під’їздів.
Карась не клює, треба їхати на Дністер, але вибір місця буде залежати від стану, чи краще сказати наявності, доріг.
 
Цитата
Рыбалка - дело клевое !
Зразу видно, шо людина в отпуску)))):az::fish:
 
Цитата
Рыбалка - дело клевое !
Клёвый отпуск. А я как раз через две недельки тоже в отпуск.
Так, что выйдешь на работу - здай вахту, вернее место)).
 
cегодня открыл сезон щучкой на 1.5кг,..завтра еду опять)
 
сегодня открыл сезон щучкой на 1.5 кг),завтра еду опять!Конец света проведём на льду:ag:
 
Цитата
Там навіть по першому льодові попадалися переважно "пістолети" і дуууууууже рідко більша.
Білогірські на жерлиці в основному їздили на один ставок в Теофіпольському районі. Правда зараз там трохи затихло. Але кілька пострілів до обіду там завжди буває. Навіть я там сЧучку зловив )).


на той "один" ставок в Теофіпольському районі уже хіба що з Києва не їздять, немає уже там норм рибалки, великий наплив спіннінгістів + місцеві сітки зробили свою справу,, а жаль там були достойні трофеї...
 
cегодня ездил!ставил жерлицы на мелководье(1 метр),не одной сработки(.Говорят щука в первой половине зимы держится на глубинах.У кого какие мнения по этому поводу?Ловил кто-то в первой половине зимы на мелководье?
 
Цитата
cегодня ездил!ставил жерлицы на мелководье(1 метр),не одной сработки(.Говорят щука в первой половине зимы держится на глубинах.У кого какие мнения по этому поводу?Ловил кто-то в первой половине зимы на мелководье?

На каждом водоёме щука ведёт себя по разному,и по этому расстановку жерлиц нужно делать так чтобы как бы были разные условия(глубина,наличие камыша  и.т.д)После выстрелов делать выводы где она сегодня кормится.Либо это должен быть водоём на котором всё известно до малейшего кустика. ИМХО
 
Может кто был в с. Ярославка (на колхозном)  Сколько стоит билет на ловлю жерлицами??  Как лёд ??   ...........  дорога    почищена ?   заранее благодарен...
 
Цитата
cегодня ездил!ставил жерлицы на мелководье(1  метр),не одной сработки(.Говорят щука в первой половине зимы держится на  глубинах.У кого какие мнения по этому поводу?Ловил кто-то в первой  половине зимы на мелководье?
Согодні був на водоймі, пріоритетом був окунь, але зловив кілька живців  то вирішив поставити на них жерлиці. Спостерігаючи за жерлятниками,  помітив що щука брала в основному метрів 50 від берега, глибина  приблизно 1,20-1,50м, там їх і ставив. Результат: три плотвички, три  жерлиці, два вистріли, 1 обрізана леска, одна щука на 2 кг. Цікаво було і  те, шо щука брала приблизно кожні  3 години і покльовки йшли  на такій  відстані від берега ніби хвилею:dm:
 
Цитата
cегодня ездил!ставил жерлицы на мелководье(1 метр),не одной сработки(.Говорят щука в первой половине зимы держится на глубинах.У кого какие мнения по этому поводу?Ловил кто-то в первой половине зимы на мелководье?

а где это такие живописные места?
 
В Макаровке (Черновицкая обл.) лед, народ ловит но рыб не активен, что там у Вас!?
 
Цитата
В Макаровке (Черновицкая обл.) лед, народ ловит но рыб не активен, что там у Вас!?
А лёд ходибельный? Желательно если есть данные то в см))
 
Говорят не чистый, много снега подмерзлого, но народ ходит и все ок!
 
Цитата
Согодні був на водоймі, пріоритетом був окунь, але зловив кілька живців  то вирішив поставити на них жерлиці. Спостерігаючи за жерлятниками,  помітив що щука брала в основному метрів 50 від берега, глибина  приблизно 1,20-1,50м, там їх і ставив. Результат: три плотвички, три  жерлиці, два вистріли, 1 обрізана леска, одна щука на 2 кг. Цікаво було і  те, шо щука брала приблизно кожні  3 години і покльовки йшли  на такій  відстані від берега ніби хвилею:dm:

я тоже такое замечал,что несколько жерлиц срабатывает в течении 2-5 минут,видимо у неё по команде выходы покушать :D
 
Цитата
Согодні був на водоймі, пріоритетом був окунь, але зловив кілька живців то вирішив поставити на них жерлиці. Спостерігаючи за жерлятниками, помітив що щука брала в основному метрів 50 від берега, глибина приблизно 1,20-1,50м, там їх і ставив. Результат: три плотвички, три жерлиці, два вистріли, 1 обрізана леска, одна щука на 2 кг. Цікаво було і те, шо щука брала приблизно кожні 3 години і покльовки йшли на такій відстані від берега ніби хвилею
Минулої зими на одному ставку спостерігав таку саму картину... може дійсно :dm: :bj:
 
Цитата
Минулої зими на одному ставку спостерігав таку саму картину... може дійсно :dm: :bj:
100%... вчора зранку протягом 6хв 5 вистрілів, 3шт взяв, а потім протягом цілого дня "смоктав лапку" . І ще один факт, який підтвердив Петрович, що поводки в поганий кльов відіграють велику роль: у нас на трьох 7 хвостів, а в Петровича - 8 і головне всі одного розміру "+ -" пару грам)))
 
Цитата
...І ще один факт, який підтвердив Петрович, що поводки в поганий кльов відіграють велику роль: у нас на трьох 7 хвостів, а в Петровича - 8 і головне всі одного розміру "+ -" пару грам)))

7 штук, Витёк.:ap: А что до поводков, так я постоянно пишу о преимуществе двойных лесочных. Вчерашние щупачки самые "кусачие" для поводков, так вот: ни один поводок не был даже слегка "покоцан" (утром специально проверил). Все были заведены "за ус". Просто выдержка нужна при принятии решения на подсечку. "Торопыться нэ надо", как говаривал один известный персонаж...:ag:
 
Кто в курсе Ст.Ушица,Чабановка,Лоевцы,лед ходибельный?
 
Ворновица, Атаки, Берново (Черновицкая сторона) лед 4-7 см. Но вот рыб брать сегодня отказывался
 
На мартынковсом водохранилище никто не был?  Как обстановка? Вот выбираю где Новый Год отмечать)
 
Сьогодні був у Соколі.  Дорога прочищена майже до самісінької води. Народу - тьма. Лід - ходибельний - під берегом та місцями -12 см, але місцями 4 см - стрьомний.  Хоча не чув щоби хтось купався. Кажуть ловили в Соколі ще в середу.  Потім - гірше  ,і аж - до тепер...  Норми вилову ще виконуються , але - окунь - трудовий..  Розмір - середній - долоня і меньше.
 
Підтверджую усе, сам сьогодні там відкривав сезон. Дорога - нормальна, лід нормальний, окунь трудовий, але норму виконав.
Кльов якийсь дивний - багато зловив на плавному опусканні або повільній грі в 1-1,5м від дна.
 
Цитата
7 штук, Витёк.:ap: А что до поводков, так я постоянно пишу о преимуществе двойных лесочных. Вчерашние щупачки самые "кусачие" для поводков, так вот: ни один поводок не был даже слегка "покоцан" (утром специально проверил). Все были заведены "за ус". Просто выдержка нужна при принятии решения на подсечку. "Торопыться нэ надо", как говаривал один известный персонаж...:ag:
Тьху прорахувалися))) Ще невеличке відео забув прикріпити https://www.youtube.com/watch?v=jjBp_MsegZk&feature=youtu.be
 
Вот сегодня и мне, если можно так сказать, удалось открыть зимний сезон рыбалки у нас  на Бугу. Хоть и говорят,  что новичкам везёт, но первый блин, как всегда, пошёл комом. Окунь с лунки смотрел на меня :connie:, а я на него. Так и не нашёл общий язык с ним, потому что в разговор вмешался синиц, который просто достал  своими вопросами…..
Отсутствие результата тоже результат. Зимняя рыбалка просто респект.  Для себя правильные выводы сделал. Буду рад  хорошему совету. НХНЧ.
 
Класс !!! Синиц(у) - рэспект ! Вам - тоже !!!
 
Цитата
Тьху прорахувалися))) Ще невеличке відео забув прикріпити https://www.youtube.com/watch?v=jjBp_MsegZk&feature=youtu.be

Флажки по кольору забавні,:ay: а як далеко їх видно?
 
Цитата
Підтверджую усе, сам сьогодні там відкривав сезон. Дорога - нормальна, лід нормальний, окунь трудовий, але норму виконав.
Кльов якийсь дивний - багато зловив на плавному опусканні або повільній грі в 1-1,5м від дна.

а де фото мойки????
 
Цитата
Флажки по кольору забавні,:ay: а як далеко їх видно?
Якщо багато не пити - то видно і видно)))
 
Цитата
Флажки по кольору забавні,:ay: а як далеко їх видно?

Отвечу как автор этих флажков. Изготавливаю их сам, покупными никогда не пользовался.
Ткань эту выбрал по ряду причин:
1. Отличается по цвету от всех остальных.
2. Оранжевую не захотел, у коллег по рыбалке практически все флажки
   одного цвета на льду, свои же замечаю сразу.
3. Синтетика, очень прочная и легко отстирывается.
4. В сумерках буквально "горит" вследствие  фотолюминесцентного состава
   краски, то же и в свете фонаря.
5. Хорошо видны на снегу, на фоне тёмного льда и на фоне камыша: то бишь универсальны.
6. До двухсот метров видно без проблем.
 
Цитата
а де фото мойки????

В особистому архіві)
 
Цитата
водоём на котором всё известно до малейшего кустика.
Так, саме на такій водоймі порибалили ми. Зловили за два дні дві щуки 3 та 3.6 кг. Думаю, досягти більшого завадила зміна погоди, у неділю  (на рибалку приїхали у 13.00) морозно та сонячно у понеділок мороз з хуртовиною. Одну зловили вчора біля третьої, другу сьогодні зранку. Обидві  саме під тими знайомими кущиками. :bf:
P.S. Як стемніло і до світанку жодного пострілу, плюс лютий мороз -20C, ще сельмаг закрили, де "Приватну колекцію" продавали. Врешті втекли ночувати у село. Як на мене, нічна ловля зубатої авантюра.:be:
 
Цитата
Як на мене, нічна ловля зубатої авантюра.
Особливо,якщо сельмаг закритий.
 
Цитата
Особливо,якщо сельмаг закритий.
Вот поэтому точки ещё засветло пробить нужно)).
 
Цитата
Так, саме на такій водоймі порибалили ми
Молодці, а то можна подумати, що щука перевелась.
 
ОТКРЫЛ СЕЗОН В ХАР. ОБЛ.15.16. И 22 23 ОТЛИЧНО БЫЛО НЕКОГДА БЫЛО И РЮМКУ ПОДНЯТЬ ....ВСЕМ УДАЧИ
 
Цитата
ОТКРЫЛ СЕЗОН В ХАР. ОБЛ.15.16. И 22 23 ОТЛИЧНО БЫЛО НЕКОГДА БЫЛО И РЮМКУ ПОДНЯТЬ ....ВСЕМ УДАЧИ
У Вас напевне Caps Lock запав, знаходиться він на клавіатурі приблизно в цьому місці.
 
На жерлцы раз выходил - ничего. А вот окушками балуемся регулярно.
 
Цитата
а де фото мойки????

Є така фотка)
 
вот такую красавицу сегодня вытащил(3 кг),на двух ещё отмотала дохера лески и сбила живца,+ игры грамм 300)
 
Цитата
вот такую красавицу сегодня вытащил(3 кг),на двух ещё отмотала дохера лески и сбила живца,+ игры грамм 300)

Щука гарна 5+, а фото...:bk:
 
Цитата
Щука гарна 5+, а фото...:bk:

я просто там рылом не вышел и вырезал:ap:
 
Увага!!! Незабаром, лише на форумі цього сайту, відбудеться прим”єра  нашумівшого блокбастера, бестселера  «Льодовиковий період 12-13 р», присвяченого форумчанам цієї теми, друзям та просто хорошим рибацюгам. Квиточки безкоштовні. (Не рекомендується для перегляду особам з нестійкою психікою та дітям до 18 років)
 
ну что же,попытался поехать и сегодня и не без результатно)2 щучки 3.300 и 2700)первая сработка была как только поставил последнюю 10 жерлицу ,а вторая размотала всю леску что была на катушке)брала на глубине!всем НХНЧ!фото скину позже
 

 
Цитата
ну что же,попытался поехать и сегодня и не без результатно)2 щучки 3.300 и 2700)первая сработка была как только поставил последнюю 10 жерлицу ,а вторая размотала всю леску что была на катушке)брала на глубине!всем НХНЧ!фото скину позже
Ну ось, вся щука подалась на південь.:ak: Гарно ловите.
 
Цитата
Ну ось, вся щука подалась на південь
а кажуть що у чернівцях зі щукою погано
 
Дуже погано(
 
Цитата
Ну ось, вся щука подалась на південь.:ak: Гарно ловите.

разве у Вас нету озёр?Не верю!она же обитает всюду,просто надо её найти...вверху же фото выкладывали хмельницкие рыболовы с щуками,где то же они ловили
 
Цитата
,где то же они ловили
Они ловили, ловили и вся щука пошла однозначно в Черновцы :drill2:
 
Ходил сегодня на жерлицы, 1 щучка - 1,9 кг., а второя грамм 600-700 - сразу же отпустил.
 
cегодня вытащил щучку на 2.200, а у неё с пасти торчала леска и крючок у  неё был  в желудке, а прикол был в том что эта была та самая щука  которая обрезала леску у моего друга 2 недели назад(леска,крючок и  стопорок подтвердил).Вот было его удивление когда я ему показал).Вот  такие приколы бывают)Она даже с крючком в желудке питается)

Не размещайте больше один и тот же пост в разных темах. Модератор.
 
Шановні форумчани! Ось і настала та мить коли вже "можно підводити підсумок". Хочу зазначити , що цей рік був дуже вдалим для нас і особисто для мене. Ми маєм чудовий колектив і це головне, ми маєм чудових друзів і це краще чим 100 грн (хоча і їх бува що, не хвата на твістерки, але це таке…) Я  вдячний Всім  хто «Нас» зрозумів і розуміє тепер.  Всім, всім НХНЧ в 2013 році, а  вашим жіночкам терпіння))))) Ну і як обіцяв , фільм тут )))) Приємного перегляду.
 
Цитата
Шановні форумчани! Ось і настала та мить коли вже "можно підводити підсумок". Хочу зазначити , що цей рік був дуже вдалим для нас і особисто для мене. Ми маєм чудовий колектив і це головне, ми маєм чудових друзів і це краще чим 100 грн (хоча і їх бува що, не хвата на твістерки, але це таке…) Я  вдячний Всім  хто «Нас» зрозумів і розуміє тепер.  Всім, всім НХНЧ в 2013 році, а  вашим жіночкам терпіння))))) Ну і як обіцяв , фільм тут )))) Приємного перегляду.

Че то не кликабельная ссылка
 
Можливо я щось не так зробив з силкою, то ця точно має спрацюватиhttp://vencedor.rybalka.com/photo/view/13417/ Прошу вибачення за технічні незручності.
 
Походу так:
http://vencedor.rybalka.com/photo/view/13417/
 
Цитата
Шановні форумчани! Ось і настала та мить коли вже "можно підводити підсумок".
Фильмец бомбезный, спасибо за то, что повеселил
 
Цитата
Они ловили, ловили и вся щука пошла однозначно в Черновцы
Як завжди, на дальній кордон.:ds:
 
Всем нам, собирающимся на лёд в крайние два дня уходящего года - фарта, НХНЧ и отакенных щупаков :schuka:! :bs:
 
Цитата
Всем нам, собирающимся на лёд в крайние два дня уходящего года - фарта, НХНЧ и отакенных щупаков :schuka:! :bs:

Петрович, где отчет?))):bq:
 
Вчера ездил на Днестр-в Устье.Лёд толстый-10см народу много вот только толку маловато.Окунь брал вяло,в осномном на мормышки и то маленького размера блестящий и жолтый  вольфрам.За день надёргал 2кг окуньков,хороших экземпляров небыло.
 После нового года хочу на щуку съездить а то последние три поездки на жэрлицы совсем безрезультатные оказались.Может кто подскажет пару платников где щуку нажерлить можна,ато я уже совсем руки опускать начал.Если можна то с ценой на жерлицу.Зарание всем благодарин.Всех с наступающим Новым годом!
 
Цитата
кто подскажет пару платников где щуку нажерлить
В теме про "Дубово-2" гляньте там есть инфо
 
Цитата
фарта, НХНЧ и отакенных щупаков !
Пост в руку - как говорят.
Сегодня удалось выловить вот такой экземпляр.
Всех с наступающим Новым 2013 годом! НХНЧ в новом году.:bs:
 
Цитата
Вчера ездил на Днестр-в Устье.Лёд толстый-10см народу много вот только толку маловато.Окунь брал вяло,в осномном на мормышки и то маленького размера блестящий и жолтый  вольфрам.За день надёргал 2кг окуньков,хороших экземпляров небыло.
 После нового года хочу на щуку съездить а то последние три поездки на жэрлицы совсем безрезультатные оказались.Может кто подскажет пару платников где щуку нажерлить можна,ато я уже совсем руки опускать начал.Если можна то с ценой на жерлицу.Зарание всем благодарин.Всех с наступающим Новым годом!
Днестр такая штука , что в одном и том же месте кто то ловит , а кто то уезжает с  пару окуньками. И окунь не обязательно там где толпа рыбаков, просто толпа быстро образуется вокруг удачного рыбака широко размахивающего руками.
Я ищу окуня подальше от народа, а как только вокруг образовалась толпа ухожу на другое место.
Без полного ящика с Днестра ещё не возвращался:ds:.
 
Вчера завалил кабана и кабанчика).
 
Цитата
Вчера завалил кабана и кабанчика).
Тож маю таке уділіще в арсеналі, як на мене трохи мяковате для більшої риби... але кабанці на фото кажуть протилежне... Гарні горбилі... знаю - таких дійсно в кайф ловити)))
 
Цитата
Тож маю таке уділіще в арсеналі, як на мене трохи мяковате для більшої риби... але кабанці на фото кажуть протилежне... Гарні горбилі... знаю - таких дійсно в кайф ловити)))
Саня, там глубина полтора метра , так что удилище большой роли не играло. Только хрум , подсечка и он на льду.
 
Сегодня был - окуня и красноперка. А также уха и шашлык к Новому году.
 
Всіх із Новорічними святами. Хтось може підказати інформацію по Царському озеру, земснаряду та обводному каналі на Ружичній? Всім зарання вдячний.
 
Цитата
Всіх із Новорічними святами. Хтось може підказати інформацію по Царському озеру, земснаряду та обводному каналі на Ружичній? Всім зарання вдячний.
И тебя с праздниками! На обводном пробовали - один окушок на четверых...желание отпало ходить туда. На земснаряде сегодня вообще не клевало, то пошли к парку хоть ёршиков надёргали, хотя на прошлой неделе я штук 70 плотвичек словил, половина  ладошечных, одна грамм под 300 попалась даже)) По Царскому без понятия...
 
Ляпаю за відповідь
 
http://ru.tsn.ua/video/video-novini/v-hmelnickom-spasateli-dostali-rybakov-iz-ledyanoy-vody.html?type=2
 
Цитата
http://ru.tsn.ua/video/video-novini/v-hmelnickom-spasateli-dostali-rybakov-iz-ledyanoy-vody.html?type=2

Також, чув, але що їм... в них вода тепла... )))
 
Всіх з минулим Новим роком і наступаючим Різдвом! Міцного здоров"я Трофейних рип!
Коротко про останні події....
28го приїхав я с теплих країв в наші засніжені, і зразу погнався відкривати зимовий сезон!)) Старт, жерлиці, на світанку вже вдивляюсь в заряжені флажочки!):be:, але так до 1 години ні 1 вистрілу, навіть  не побачив(( Пререїхали в Ч.острів на ротана, ця зла рибка не давала сумувати, клювала на все і дюж-дюж жадібно(фух оскому збив)
Тут приходить НР приготування до нього , ла-ла-ла , запой в 48 годин, здоров"ячко  закінчується, вирушую що 2го числа треба відходити на природі. Курс Дністер.
В 5тій годині ранку на кругу в Дунаївцях бачу що я такий не 1, з наших Клёвый тож тримав курс десь в ті чудові краї, спілкуємось з іншими рибацюгами, місце визначили, погнали!
Кокунь зранку не дає відпочивати, клюваки за клюваками, переходим дністер, там находим стайки покрупніше, з лунки вдавалось вициганити десяток 200-250грам, що як на мене не поганий результат! В 2 години, окуня хтось вкрав, всі курят буряться... але 1-2 з 10 лунок і не більше! закінчився кльов:aq:, але до обіду душу вспіли відвести))
3-те Жерлиці Парт-2
Живець є, жерлиці є, окуня наловив, тре щуки!)) Їдем, Приєднався до нас ще Саша Бонус. Знову по світанку дивлюсь в ОБА! :be: І Є!!!! Перший постріл і.... БОЛТ, холостий(( 2й.....3й.... все день кінчився))) на виході 3 вистріли 3 холості(( мотиля і баланси навіть не нюхало, дубль-2 фейл((
Сьогодні, Жерлиці Парт 3
Чесно з ранку думав що будем курити, але це мені не заважало))
6:00 на місці,7:00 снідаєм, 7:30 здоров"я на місці, шукаєм полосатого, маленького хватало, зачотного менше, і тут погнали, раз вистріл 2й є перша))) Все відкрився))) Ну так потрішки 15 вистрілів за день, 8 результат) довольний як слон їду додому!
Все зубатку відкрив, можна відпочивати))
 
Привіт, мужики вітаю всіх з новим роком!!! Радості добра вам, миру в домі, любові від рідних!!! Успіхів у ваших справах життєвих!!! І ні хвостика вам, ні чешуйки в новому році!  Я щойно повернувся з вікенду на який відправився ще в минулому році.
Був в Михамполі, за весь період карася не бачив, ловився непоганий окунець.... але це не головне!! Головне Щука яку я не очікував там піймати, вага 2,5кг.
 
Молодцы Рыбацюги.
Толька я по щуке в этом сезоне откуриваю или ещё кто то)?.:aq:
 
Цитата
Толька я по щуке в этом сезоне откуриваю или ещё кто то)?.
Завтра сделаю первую вылазку на жерлицы - отпишусь.
 
Цитата
Толька я по щуке в этом сезоне откуриваю или ещё кто то)?.
Я курю аж гай шумит:by:
 
Цитата
Я курю аж гай шумит:by:
Нам нужно вместе съездить)).
 
Цитата
Нам нужно вместе съездить)).
Полюбому, и снять заклятие)))
 
Сегодня открылись по карасю в с. Колыбань.   Билет 30грн. Итог у меня полный ноль  ,а у отца (ловит только на поплавочные удочки) 5кг  карасиков на лодошку и больше............ Я правда промок  до трусов и ушёл грется в машину........ (может поэтому и полный ноль)
 
Цитата
Сегодня открылись по карасю в с. Колыбань.   Билет 30грн. Итог у меня полный ноль  ,а у отца (ловит только на поплавочные удочки) 5кг  карасиков на лодошку и больше............ Я правда промок  до трусов и ушёл грется в машину........ (может поэтому и полный ноль)

Саша,а на каком водоёме в Колыбани ??  1 или 2??
 
и я был сегодня на рыбалочке)итог-2 щуки 2.4 и 1.3.Погода просто :holod:.Сильный ветер с дождём пробирали до костей,даже приходилось за несколькими жерлицами бегать по льду:D,но оно того стоило.Всем НХНЧ!

 
[QUOTE=shevchuki;462340]Саша,а на каком водоёме в Колыбани ?? 1 или 2??[/QUO


Перед селом справа в поле(машину нужно оставлять на дороге)
 
Шаманы везде живут,только не всегда с заклятием выходит!!!
 
Сьогодні  їздив бусом (маршруткою) на Хмельницький Буг (пляж):ap:. Дороги проїзні:ca:, є хороші під’їзди до місць лову:ag:.  Погода така собі , не озброєним оком було видно , що міняється і йде в «мінуса».   Закинувши пару «ультралайтів»:bv: радянського виробництва отримав по «шкале  рыбака»: задоволення «+», емоції «+», фото «+», «трофей» (=), здоров’я  «99,9%», «продовжив життя на __» (відповідно до Біблії, тобто час, затрачений на риболовлю, не враховується в термін , відведений Богом для життя) - 4 год.:bz:

Всіх ще раз з новорічними святами. І нехай Ваша  «шкала» 2013 буде такою: задоволення - «+», емоції  - «+», гроші на риболовлю -  «+», «трофей» - (+++), здоров’я  - «100%», «продовжив життя на» -  1 000 000 год.
 
Цитата
вчора був в Білогірї на карєрах ніодного пострілу,

Там навіть по першому льодові попадалися переважно "пістолети" і дуууууууже рідко більша.
Білогірські на жерлиці в основному їздили на один ставок в Теофіпольському районі. Правда зараз там трохи затихло. Але кілька пострілів до обіду там завжди буває. Навіть я там сЧучку зловив )).
 
І я теж курю з щукою, хоч курити цигарки кинув два місяці назад, вчора був в Білогірї на карєрах ніодного пострілу, в мене ще такої рибалки не було. Всіх з святами!
 
Нам оставалось, тільки тестувати придбані нещодавно девайси, один з таких тестів на відео!
 
Цитата
на той "один" ставок в Теофіпольському районі уже хіба що з Києва не їздять, немає уже там норм рибалки, великий наплив спіннінгістів + місцеві сітки зробили свою справу,, а жаль там були достойні трофеї...

В будні дні там не так багато народу. І все ж таки кілька "за кіло" можна зловити. Дійсно рибалка не та, але все ж.
Був я там два тижні тому. Особисто в мене 8 покльовок за день.
 
Цитата
Толька я по щуке в этом сезоне откуриваю или ещё  кто то)?.

Цитата
Я курю аж гай шумит

Цитата
І я теж курю з щукою, хоч курити цигарки кинув два місяці назад, вчора був в Білогірї на карєрах ніодного пострілу, в мене ще такої рибалки не було.
+1 панове до вашої команди, за два дні по жерлицях повний абзац...
Усіх з наступаючим Різдвом.
 
І в будні дні на тому "одному" ставочку буває ого го як даже людно... якогось разу я нарахував 11 машин :be: про рибаків мовчу навіть. Пресинг там і справді великий, але думаю там ще є непогані екземпляри, так як там їй є де тусуватись, хотя рибки там і справді стало менше
 
Цитата
якогось разу я нарахував 11 машин
Біля 30 лодок + на березі повно рибалок, хто бачив більше?:du:
 
Цитата
Біля 30 лодок + на березі повно рибалок, хто бачив більше?:du:

30 лодок це вже не шутки :dg:
 
)))))))))))))))))
 
Цитата
)))))))))))))))))
ты не поверишь, но картинка тру! когда я сказал дома что хочу на рыбалку, помахать спином (а есть новье, дома замахался втихую трясти), то покрутили пальцем у виска! Еще каких то 2 месяца и понеслась! Пингвины дерзайте, мы шаманим весну:mnogo_lodka::spin::udochka:
 
Цитата
30 лодок це вже не шутки
шутки не шутки, но 19 лодок маслали в 1 квадраті, стрьомно було між польотами джиг пливти
 
Цитата
Пингвины дерзайте, мы шаманим весну:mnogo_lodka::spin::udochka:
+100 я не шаман але спробую.
а може на СБ дати ??
 
Цитата
ты не поверишь, но картинка тру! когда я сказал дома что хочу на рыбалку, помахать спином (а есть новье, дома замахался втихую трясти), то покрутили пальцем у виска! Еще каких то 2 месяца и понеслась! Пингвины дерзайте, мы шаманим весну
Теж купив собі нового разок вже рибачив ним, і частенько дома трясу ним по хаті))) Правда ще ніхто дома не бачив, но думаю шо біля віска би покрутили пальцем теж...
 
Тест - драйв :bj: https://www.youtube.com/watch?v=dTFYJI_zCW8
 
Цитата
Тест - драйв :bj: https://www.youtube.com/watch?v=dTFYJI_zCW8

Да.!!У меня  мнение тоже такое,что оптимальный вариант это "барнаул".
 
А може тому програв, що не з руки? Ну хто ж бурить лівою?
Бачив вже декілька таких тест-драйвів на користь "вітчизняного" виробника, яле чомусь завжди супротивник - лівий. Експеримент поставлено некорректно.
П.С. Сам маю барнаул, цілком задоволений.
 
Цитата
А може тому програв, що не з руки? Ну хто ж бурить лівою?

....Ну я бурю лівою))(хоча сам правша,наполовину) ,яка різниця якою бурити?))) Не смішіть так будь-ласка!))
 
Ніколи не любив забугорних "ЛІВОРУЧНИХ" бурів... Але в даному зимаганні між двома потужними брендами виграв би той, за "кермо" якого сів би керманич Барнаула (в даному випадку):de: ... наш однофорумчан і досить крепкий хлопець.... :du:)))
 
Не знаю, мені здалося, що у хлопця з лівим буром якість провали, затримки. Таке враження, що йому не з руки.
А взагалі, якщо це змагання бурів, то для чистоти експерименту треба було хлопцям потім помінятись бурами і повторити. Але помінятись нереально, бо один лівий, один правий...
 
Товариші, та це можна сказати не справжній тест-драв, а так щоб посміятись це все планувалось, покльовок не було тільки клювали попидддесяяяятттт, от і почалися спори чий хе....р більший.Скажу чесно, собі Рапалу не купував би, чому?:
- важкий;
- транспортировочна довжина як два барнаули(не раз ми ту рапалу в салоні возили, бо в багажник жигулі не влазив, коли там пару ящиків стоять);
- ліворукий що мені не зручно, хоча якщо звернутись до фізики то може шведи і фіни праві, до себе легше по ідеї чим від себе, але для нас не привично!;
- якщо не дай бог затупиться чи зломається ріжучий ніж, то треба буде суму як за новий барнаул виложити, тай ще знайти потрібний, хоча я не задавався цим питанням, може це і не проблема;
- дорогий мля, 3-ри Барнаульчика купити можна, тай ще пару ножів призапас;
  Скажу чесно, щоб пробурити лунку, затратити сили потрібно більше з Барнаулом, Рапала йде як в масло, але так як ножі в Рапали розташовані під меньшим кутом то я рахував що, для пробуру лунки Барнаулом потрібно 21 оберт, а Рапали 28 обертів, от так!
Кожний вибирає що єму більше до вподоби, якщо б Рапала чи Мора були б праворукими то не виключно щоб я придбав якогось з них, а так не бачу покищо сенсу! Ні в якому разі не хотів образити людей які користуються даними бурами, вони дійсно дуже якісні!
 
Цитата
Скажу чесно, щоб пробурити лунку, затратити сили потрібно більше з Барнаулом, Рапала йде як в масло, але так як ножі в Рапали розташовані під меньшим кутом.....
Я собі сам заточую (нових не купую) і виставляю кут ножів як треба - або сильне гриз і скоріше вибурював, або менше навантаження, але більше обертів.... моє ІМХО  - барнаул не уступає шведським, а враховуючи ціну ба навіть виграє)))
 
Цитата
Я собі сам заточую (нових не купую) і виставляю кут ножів як треба - або сильне гриз і скоріше вибурював, або менше навантаження, але більше обертів.... моє ІМХО  - барнаул не уступає шведським, а враховуючи ціну ба навіть виграє)))

Да Саньок ти правий, наші ножі можна виставини практично як завгодно, а з Рапалою так не вийде, там ножі це суцільна конструкція(болванка).
Як ножі заточуєш, поділись?
 
+1 як заточуєш?:bf::do:
 
А в мене - хмільніцкий.  бурить уже - 26  годків - як - положено.  Главне - шоб ножі брили...  Ножі точити вмію - бо опаскою бриюсь..  
Собі зробив малий  захват - треба більше обертів зробити , щоб пробурити.  Але - зате без жодної втоми.  Так - зручно - коли б"єш багато лунок під ряд ,а потім по - черзі обловлюєш.  Я так завжди рибачу...  гггггггггг
 
cегодня 1-ый раз в жизни обрезала щука леску у меня,причём 3 раза:be:выходов было море,я столько ещё не видел..загорались по 3-5 жерлиц в течении 1 минуты,поклёвок у нас с товарищем на 2-из ну штук 30 не меньше,я взял только 2-на 2 кг и 1.2кг,товарищ взял 4 от 1.2 до 3кг,одного недомерка на грамм 400 выпустили.Завтра еду брать реванш:ap:
 
Сьогодні пробували рибачити в нас Бугу, в тій половині що біля таможні,плотва ноль,окуня найшли під самим берегом на глубині сорок см.,зато бив так ніби там слон хапає,результат до 11 год шт 15:be:,потім заїхали на Царське, окунь клює резво, розмір з сигарету:eek:.Погода супер,оскома збита.:bk:
 
Цитата
cегодня 1-ый раз в жизни обрезала щука леску у меня,причём 3 раза:be:выходов было море,я столько ещё не видел..загорались по 3-5 жерлиц в течении 1 минуты,поклёвок у нас с товарищем на 2-из ну штук 30 не меньше,я взял только 2-на 2 кг и 1.2кг,товарищ взял 4 от 1.2 до 3кг,одного недомерка на грамм 400 выпустили.Завтра еду брать реванш:ap:

невже щучка заворушилась))) бо в нас повний "0"
 
Теж був на Царському, окунчик в палець клював як навіжений
 
Шось до мене дійшла інфа, шо на Царському окунь не пальчиковий, а дорослий вплоть до 300грам.... набрехали?))
 
Думаю да. Тому що спочатку були зі сторони Аліни, і так рухались поступово аж до Шаровечки. Картина однакова, як на ямах, так і на мілині
 
Мужики, если клюёт мелкий - это не значит , что там нет крупного, просто нужно попасть в нужное время в нужное место.
Про царское слышал, что осенью на вертухаи тоже зачётные полосатые попадались.
 
Цитата
Мужики, если клюёт мелкий - это не значит , что там нет крупного
Согласен, осень-2012 г, 3 шт по 300 гр на червя, не факт что есть крупнее. ИМХО.
 
Цитата
Согласен, осень-2012 г, 3 шт по 300 гр на червя, не факт что есть крупнее. ИМХО.
На Бугу много крупного окуня, но почему то зимой восновном клюют одни пистоны,редко когда попадёшь на клёв ладошечного. А вот летом и осенью на туже съедобку или вертухи попадаются довольно приличные экземпляры. Вот такие дела. За окунем на Днестр ехать нужно, вот там можно дедушку ещё поцепить.
 
Я ж не спорю. Окунь крупний там є. Мова йде про те, що зараз там клює міський, а не по 300 гр. А на рахунок Дністра я знаю, тільки нема як туди поїхати. Ніхто не бере)))))
 
Цитата
Да Саньок ти правий, наші ножі можна виставини практично як завгодно, а з Рапалою так не вийде, там ножі це суцільна конструкція(болванка).
Як ножі заточуєш, поділись?
Всьо просто. Купляю кожного разу заточувальний брусок для ножів, коштує десь приблизно 4 грн. Купляю кожен раз новий для того, щоб була ідеально рівна поверхня, так як після заточки брусок викришується і стає нерівним..... І плотно приложую кожну грань ножа бура до бруска - так і заточую.... головне заточити так шоб не було ні заусеніц ні ямок на ріжущому лезі ножа.. і усьо.... а кути виставляю вкладишами товщиною 1-2 мм відповідно зпереду або взаді ріжучого леза... Вот нарив шось подіьне http://mobidik.zt.ua/publ/masterskaja_rybolova/masterskaja_rybolova/kak_nauchi­t_sverlit_otechestvennyj_ledobur/36-1-0-464
 
Цитата
Да Саньок ти правий, наші ножі можна виставини практично як завгодно, а з Рапалою так не вийде, там ножі це суцільна конструкція(болванка).
Як ножі заточуєш, поділись?
Мне очень интересно, у тебя рапаловский бур когда то был?
 
Цитата
А в мене - хмільніцкий. бурить уже - 26 годків - як - положено. Главне - шоб ножі брили... Ножі точити вмію - бо опаскою бриюсь..
Собі зробив малий захват - треба більше обертів зробити , щоб пробурити. Але - зате без жодної втоми. Так - зручно - коли б"єш багато лунок під ряд ,а потім по - черзі обловлюєш. Я так завжди рибачу... гггггггггг
Дозвольте і мені своїх 5 копійок "всунути". У мене вже років 8 бур невідомого походження і доволі сумнівної якості, та за рекомендацією знайомого змінивши стандартні ножі на ножі від фірми "Тонар" я відчув, що таке бурити лід, а не намагатися розтопити його швидкістю обертів. І саме тому, на мою думку сам бур не має бути відверто "дорогим", мабуть основна причина таки в ножах, та в тому наскільки вони гострі. Отож мені вдалося "воскресити" свого "каліку", і повірте мені я цілком задоволений.
 
Сьогодні був на Бугу біля острова. Йорш клював як навіжений. До години 11 попадався королівський, просуакувала гарна плотва. А потім пішов трудовий
 
Підкажіть може хтось їздив кудись на карасика, що бере і де?? Може в когось є свіжа інфа по Христосову??? (не по щуці)
 
Хто що чув по активності щуки?? десь шось їсть?? чи як завжди?)))
 
хлопці, може в когось завалявся старий бур - куплю
 
Цитата
Підкажіть може хтось їздив кудись на карасика, що бере і де?? Може в когось є свіжа інфа по Христосову??? (не по щуці)

Я сьогодні їздив на карася на всіх аж 1 попався! до Нового Року були там же, брав нормально....
Кремінна перед Н-Г був,карась не брав (20 грн білет) ... --------------Як зараз там с кльовом мож хто знає ???
 
Цитата
Хто що чув по активності щуки?? десь шось їсть?? чи як завжди?)))

мой тебе совет-езди сам и проверяй,даже если кто-то сьездил и описал что она брала сегодня как дурная,то завтра может быть совсем наоборот(личный опыт)
 
Вчора на пару годин вискочив на земснаряд а там окуньчик проклюнув, в результаті два (правда інший такий як палець :al:). На мотиля хлопці ловлять, але то не моє :bk:.
 
Фотожоп!Адназначна:dm:
5+ не думав шо в нас такі попадаются
 
Цитата
Мне очень интересно, у тебя рапаловский бур когда то был?

Сашя:al: ти лінивий або просто жостко "гонишь" навчись читати пости, а вже потім запитуй якщо шось не зрозуміло, там все написано було, а якщо знову нічого не проясниця  то вибач я тобі допомогти просто не зможу!
 
Цитата
Вчора на пару годин вискочив на земснаряд а там окуньчик проклюнув, в результаті два (правда інший такий як палець :al:). На мотиля хлопці ловлять, але то не моє :bk:.

Вітаю Саньок, це зачьоооот, але шось мені не віриться шо тут без мотиля обійшлось, бо я сьогодні йшов до магазину Андрюхиного і бачив як хтось схожий на тебе виходив звідти, кричати я не став бо був делеко і думав може помилився.
А от коли зайшов до магазину то Сергій мені сказав, що тільки що вийшов Саня і скупив в мене весь мотиль, десь пів відра приблизно, а ти нам байки розказуєш! Жартую про мотиля, а от тебе дійсно бачив з дівчатками своїми!
 
Цитата
Вчора на пару годин вискочив на земснаряд а там окуньчик проклюнув, в результаті два (правда інший такий як палець :al:). На мотиля хлопці ловлять, але то не моє :bk:.

Уууу...класний горбатік )) Такі в нас не так часто і попадаються, я б навіть сказав рідко :ap: А на мілкому чи на ямці десь стояв такий окушок?
 
Цитата
Уууу...класний горбатік )) Такі в нас не так часто і попадаються, я б навіть сказав рідко :ap: А на мілкому чи на ямці десь стояв такий окушок?
На земснаряді є залів... От клюнув він на переході від заліву до руслової бровки, там перепад в 1,5 м.
 
Сьогодні рибачили в с.Горбасів на Бузі, окунь мілковатий але клював справно,зранку йшов на баланси,блешні,потім рулила мормиха.Взяли десь по три кг більш менш пригодного на тараньку.
 
Цитата
Наткнувся на таке от відео, яке чесно кажучи вразило https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PvicvrOib7s#!
Круто! О таком только мечтать...
 
Хмельничаны как у вас там с щукой?активная или неактивная?Я вот был сегодня взял вот такую красавицу на 4 кг)

и ещё 2(одну на 1 кг и одного недомерка грамм на 500 которого отпустил)+было ещё 2-е срезки лески(на одной решил вытащить без багорика и поплатился)и 1-ин сход.

Всем удачи и НХНЧ
 
Наткнувся на таке от відео, яке чесно кажучи вразило https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PvicvrOib7s#!
 
Цитата
Наткнувся на таке от відео, яке чесно кажучи вразило https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PvicvrOib7s#!

cпиннинга жалко так бить об лёд!жерлицы рулят!
 
Цитата
Наткнувся на таке от відео, яке чесно кажучи вразило https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PvicvrOib7s#!


оригинально:bf:

и заметьте, вся щука выпущена обратно, потому и трофеи достойные, нам такая рыбалка может только снится, если мы и дальше будем 300гр. шнурков паковать.......
 
Хочу половити карася підкажіть хто що де чув??
 
и заметьте, вся щука выпущена обратно, потому и трофеи достойные, нам такая рыбалка может только снится, если мы и дальше будем 300гр. шнурков паковать.......[/QUOTE]
Золотые слова!
 
Цитата
оригинально:bf:

и заметьте, вся щука выпущена обратно, потому и трофеи достойные, нам такая рыбалка может только снится, если мы и дальше будем 300гр. шнурков паковать.......
Золотые слова!
 
Невже ніхто не поділиться інформацією по карасю?
 
Цитата
Невже ніхто не поділиться інформацією по карасю?

с. Михайлівка Хм. р-н. білет 25 гр. (здається), карась 200 - 500гр. -  не клює!:bk:
НХНЧ...
 
дякую, а може по Кремінній є якась інфа?
 
Цитата
є якась інфа?
Є інфа що в Колибані клює короп та білий амур.
P.S. Чув з уст риболова, який минулого року,  з його ж слів, зловив щуку на 8 кг., а насправді вона заважила  3кг.
Страницы: 1 2 След.

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!