Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 След.
Рыбалка на Днестре
 
Мені цікаво - Чому так мало риби на Дністрі? Адже раніше на Дністрі було дуже багато риби, хоть її ловили люди масово сітками у великій кількості. Крім того, на Дністрі постійно були різні забруднення нафтою і хімією, і все одно після цього було багато риби. А що сталось зараз? Невже її виловили? Чи ще більш виловлюють? Можливо це внаслідок винищення електровудочками?
 
Цитата
Можливо це внаслідок винищення електровудочками?
Мабуть , так.:mad:
 
[/QUOTE]
Цитата
Чи ще більш виловлюють? Можливо це внаслідок винищення електровудочками?
kvok:  Ото ж бо й воно. Там мало того, що вся річка сітками наповнена, так ще й електровудками хлопці працюють, бо на сітки вже клювати перестає.  :mad:
 
І не тільки в Дністріа й загалом на Львівщині.Вже років 25 ніразу небачив такої як В`юн.А за піскурів я взагалі мовчу.
 
Добрый день! Есть кто ловит район Вороновыци,Ленковцы,Нагоряны, Грушевцы ,Атаке?Можно было б вместе поездить на рыбу!Сам ловлю восновном бель лещ,плотва,карась карп,рыбец.
 
Проте із цим неподобством ніхто серйозно не бореться. Адже рибу не тільки сітками та електровудками  калічать, її ще й труять, скидаючи у річки усілякий непотріб. Особливо забруднені ділянки річок, які межують із селами, бо там ніхто навіть не задумувався над вирішенням проблеми хаотичних сміттєзвалищ. Так одна проблема при її детальнішому розгляді, переливається в декілька причин її виникнення.
 
Здоровенькi були рибаки!Електроудочки,екологiя наша також впливае,i зливають в цей Днiстер все що можна,а ще з тою повiнню змивае всiляку хiмiю!?А риба пропадае!?
 
Можливо все не так погано? Знаю по Десні. Риби там море, але ловитись не хоче крім весни. Можливо треба підібрати ключик?:connie:
 
Риби реально мало на Дністрі,це факт.Постарались всі,і хімзаводи і електрики і сіточники.Останніх в нас стало менше,але тепер достають "нові Українці",які своїми баржами добувають шутер і навіть в нерест,при чому в межах населених пунктів,міняючи русло,береги.ДЕ ЕКОЛОГИ!
 
Сіток море, а скільки їх просто стоять роками забуті і скільки вони вбивають риби...я був свідком як сторожа сіток стріляли з мисливської гвинтівки по катеру який промчав по їхнім сіткам, от таке твориться...
 
перечитав пости - від першого до останнього - а толку? лише риторичне питання, яке повисло в повітрі...
риби стає щороку менше від різних причин - браконьєрів всіх форматів, заводів що скидають бруд, горе-забудовників та решти екологічних проблем. але усі ви забули про головну відповідь на запитання "чому так мало риби на Дністрі (добавляйте - Дніпрі, Десні і так далі...)"
уся справа - в нашій байдужості
якщо ви перестанете питати "а чому?" та стенати "ой як усе погано" на риболовних форумах, та візьметесь і самі створите з 3-4-5=10 небайдужих однодумців громадську формацію (будь-якого типу), і самі почнете добиватись порядку на водоймах (а законні підстави для того є) - ось і почне щось змінюватись на краще!
питайте в мене як це робиться - я поясню як і куди діти свою НЕБАЙДУЖУ енергію. ми більше 2 років це робимо. є досвід. але ми за вас ваші проблеми не вирішимо. ви повинні самі наводити порядок на озерах та річках у своїх областях! поки ми дістанемось з Києва до Дністра - там вже точно риби не буде :mad:
 
У своєму місті ,ми вже трохи  навели порядок із сіточниками, та із зимовими браконєрами,але нас мало,(і навіть не в кількості діло),щоб навести порядок.Люди живуть сьогоднішнім днем , до природи їм нема діла,а нашого ентузіазму на всі не стане однозначно!Байдужість,ось головна проблема чому, так мало риби,і не тільки на Дністрі!!!!!!!!!!
 
Цитата
У своєму місті ,ми вже трохи навели порядок із сіточниками, та із зимовими браконєрами,але нас мало,(і навіть не в кількості діло),щоб навести порядок.Люди живуть сьогоднішнім днем , до природи їм нема діла,а нашого ентузіазму на всі не стане однозначно!Байдужість,ось головна проблема чому, так мало риби,і не тільки на Дністрі!!!!!!!!!!
єднайтесь, шукайте однодумців!!!
наша Громада 2 роки тому також починалась з десятка київських небайдужих рибалок. і зараз ми - потужне всеукраїнське громадське обєднання українських рибалок, у складі якого сотні активістів по всій країні! ми проводимо десятки природоохоронних заходів, ведемо запеклу агітацію цивілізованої рибалки, боремося з браконьерами, піднімаємо на високий рівень риболовний спорт, і навіть лобіюємо прийняття розумних і потрібних рибалкам законів на рівні Верховної Ради!!!
доєднуйтесь, адже разом - ми велика сила!
 
Рыбы стало меньше - рыба стала мельче.
Днестр (Хмельницкая обл.).  После ледохода – тонны сетей,  
в нерест – сотни тонн сетей + систематический сброс воды на
ГЭС= такой штын от гниющей на корягах и водорослях икры –
*** к речке подойдешь. Лето осень и зима – тонны сетей.
 
Есть новомодная така чтука за рубежом и в России , как  самому переодически зарыбливать водоём . Конечно к таким крупным рекам как Днестр это отношения не имеет , но к водохранилищам типа Ю Буг в Хмельницком или маленьким речушкам  очень даже применимо .... Так вот каждый уважающий себя рыбак покупает на рыбных хозяйствах мальок , зарыбок и т.д. и выпускает в водоём ( прошу заметить не частный а доступный всем)  где часто рыбачит, кто , так сказать сколько может , и так посмотреть с миру по нитке и бедному рубаха......... хотя я думаю , что на Украине , это мало применимо по многим причинам.... и наш менталитет из них не последняя... А то что с браканьерами надо бортся это 100% , причём самими жестокими способами...
 
Цитата
Рыбы стало меньше - рыба стала мельче.
Днестр (Хмельницкая обл.). После ледохода – тонны сетей,
в нерест – сотни тонн сетей + систематический сброс воды на
ГЭС= такой штын от гниющей на корягах и водорослях икры –
*** к речке подойдешь. Лето осень и зима – тонны сетей.

cотни тон сетей. рыба стала мельче... к речке ...***  подойдешь.

вы сами от этого не устали? может пора самому что-то сделать? или отписаться на форуме - максимум вашего участия?
 
Цитата
Есть новомодная така чтука за рубежом и в России , как  самому переодически зарыбливать водоём . Конечно к таким крупным рекам как Днестр это отношения не имеет , но к водохранилищам типа Ю Буг в Хмельницком или маленьким речушкам  очень даже применимо .... Так вот каждый уважающий себя рыбак покупает на рыбных хозяйствах мальок , зарыбок и т.д. и выпускает в водоём ( прошу заметить не частный а доступный всем)  где часто рыбачит, кто , так сказать сколько может , и так посмотреть с миру по нитке и бедному рубаха......... хотя я думаю , что на Украине , это мало применимо по многим причинам.... и наш менталитет из них не последняя... А то что с браканьерами надо бортся это 100% , причём самими жестокими способами...

Вот, вот . ато мы все видим , все знаем , но только как обычно ничего не делаем . А еще ("рыбы мало"), а кто нибуть пробовал выпускать ? Волочат с Днестра ,Да и с других водоемов, щурят,судачков с карандаш , а потом рыбы нету .
 
Цитата
Вот, вот . ато мы все видим , все знаем , но только как обычно ничего не делаем . А еще ("рыбы мало"), а кто нибуть пробовал выпускать ? Волочат с Днестра ,Да и с других водоемов, щурят,судачков с карандаш , а потом рыбы нету .

100 % надо начинать с себя
 
Вот, вот . ато мы все видим , все знаем , но только как обычно ничего не делаем . А еще ("рыбы мало"), а кто нибуть пробовал выпускать ? Волочат с Днестра ,Да и с других водоемов, щурят,судачков с карандаш , а потом рыбы нету .

Да и  не только. Сколько раз при отдіхе на Днестре приходилось видеть так называемых "дорожочников", которые на 10-20 метровые сеточки, расставленные вдоль водорослей вылавливают мох и болото, всё подряд. Лично я при ловле на фидер вытянул кусок запутанной сети с гниющей рыбой и десятком раков, которых выпустил, так как маленькие. Пока не будет жесткого запрета на выпуск и продажу сетей, мало что изменится. Во времена Союза, сетей не видел в магазинах никто, их могли приобрести только рыбхозы...
 
ищё 3-4 года назад я помню на Днестре стояла столько сетей, что некуда было резину завести,щас получше!Возможно рыбы не стало меньше на Днестре-может она стала умнее?Отдельный разговор на счёт збрасывания воды ГЕС и икра остаётся практически вся на берегу!
 
Уважаемые рыбаки западного региона!!!!!
Есть желание съездить на два-три дня на Бакоту. Нужен совет.
1) В каком месте можно спустить лодку с лафета
2) Какая рыба ловиться (предпочтение Хищник)
3) Есть ли какие нибудь особенные снасти для ловли хищника в этом водоеме.
Буду очень признателен за ответы !!!
 
Цитата
Уважаемые рыбаки западного региона!!!!!
Есть желание съездить на два-три дня на Бакоту. Нужен совет.
1) В каком месте можно спустить лодку с лафета
2) Какая рыба ловиться (предпочтение Хищник)
3) Есть ли какие нибудь особенные снасти для ловли хищника в этом водоеме.
Буду очень признателен за ответы !!!

На Бакоте норм. подъезд возле с. Колодиивка, выезд на само водохранилище, там съезд на берег заповедника, сам берег ровный (не скалы, скалы напротив), дно возле берега илистое и не глубоко впринцыпе, на воду спустится запросто! Хищник: судак, окунь в основном, да и в принципе и есть и жерех и голавль и щучка там была, но не много...бели хватает всякой, есть карпик) Если я где-то не прав то по правте меня! З.Ы. был там в 2005 посл. раз
 
Цитата
Уважаемые рыбаки западного региона!!!!!
Есть желание съездить на два-три дня на Бакоту. Нужен совет.
1) В каком месте можно спустить лодку с лафета
2) Какая рыба ловиться (предпочтение Хищник)
3) Есть ли какие нибудь особенные снасти для ловли хищника в этом водоеме.
Буду очень признателен за ответы !!!

1) Лучше всего спуститься в Гураевке (водозабор) ИМХО - не поворачивать на бакоту .а через метров 100 - Гураевка - высипаная дорога до самой воды + можно оставить машину под охр. , за симв плату + есть домики ,переночевать (если надо)     2) Судак , сом , окунь                                                                                                   3) Твистера , виброхвосты цвет "гамно" , посл время некоторые удачно ловят на съедобные черви (беркли), но было что у меня супер работал тёмно зелёный цвет .., короче .., ни хвоста ни чешуи !!!                                                                                  4) Отпишись , плииз , как порыбачил - в связи с травмой сижу дома - страх как интересно !
 
Спасибо всем отозвавшимся !!!!
Еще вопросы. Какие глубины ? и на каких глубинах следует ловить трофейную рыбу ? т.к. мелочь и  и кол-во  не интересует.Хочу поймать одну , но такую, что-бы УХ....
Способы рыбалки. Джиг, квок ,обброс.
 
Кто ж не хочет !!!? Ух !!! Я ловил там на 6-12 м иногда 20 м , если есть эхолот , постарайся найти там есть затопленный остров или полуостров , вот  там можно надыбать .
 
Цитата
Кто ж не хочет !!!? Ух !!! Я ловил там на 6-12 м иногда 20 м , если есть эхолот , постарайся найти там есть затопленный остров или полуостров , вот  там можно надыбать .
Я правильно понял? Искать банки и перекаты.
 
кроме "говна" и ЯД по судаку и кокуню работает хорошо (зелень, салатовый)
 
А как дела с тролом ? Есть шанс поймать, что-то толковое?
 
Чесно говоря я не пробовал .(да и не спец в энтом деле) Но читая посты и блоги НАШЕГО сайта оч хочеться попробовать!!! Там единственный минус - сети - и старые заброшенные и новые . Последний раз на Бакоте был весной - до запрета - может сейчас что-то изменилось .
 
Цитата
Спасибо всем отозвавшимся !!!!
Еще вопросы. Какие глубины ? и на каких глубинах следует ловить трофейную рыбу ?

На Дністровському водосховищі взагалі досить серйозні глубини зустрічаються. Сам особисто ловив судака на глубинах до 20 м , (так у судака від перепаду тиску плавальний міхур вилазив з рота) але найглибше місце яке я зустрічав по ехолоту - в Пижівці під скалами 41-42 метри... на такій глибині ловити не пробував, бо якірного мотузка не вистачало заякоритися... хоча можливо і на таких глибинах ХТОСЬ живе...
 
Цитата
На Дністровському водосховищі взагалі досить серйозні глубини зустрічаються. Сам особисто ловив судака на глубинах до 20 м , (так у судака від перепаду тиску плавальний міхур вилазив з рота) але найглибше місце яке я зустрічав по ехолоту - в Пижівці під скалами 41-42 метри... на такій глибині ловити не пробував, бо якірного мотузка не вистачало заякоритися... хоча можливо і на таких глибинах ХТОСЬ живе...

Я не знаю чи хтось живе на таких глубинах, але того літа мої знайомі кидали десь на такій глубині, джиг з головкою 15-20 грам опускався десь хвилину до дна, і покльовок зовсім не було:bc:???
 
На 20 метрах , використовую десь біля 20 грам , а якщо глибше , ще й на багато , то і груз відповідно повинен бути на багато більший .. Ніколи не пробував на глибині близькій до 40м , але думаю там і 30 , і 40 гр лишніми не будуть ...
 
Був там около місяця тому за їджали ми з села Колодівка прямо до притоки ловили на живця і твістера (брав масло і зеленку з двойніками самі малі) (улов тоді склавне менше 2 кг.)
 
Самые яркие воспоминания о рыбалке на Днестр?
 
Неужели на Днестре никто не ловил??????
 
Цитата
Неужели на Днестре никто не ловил??????
Я. Ловив і буду ще ловити. Батьківщина. Спогадів багато. Приємних більше. Перший, що згадав - сом "як нога" (розміром) взяв на поплавчанку на коника (кузнечик - моск.) одразу після забросу - ловив голавля. Так я його з переляку за 4 секунди до лодки дотягнув (ще пацаном був, сили багато з переляку), закинув в лодку та сів на нього, потім довго-довго гріб до берега... а чого упрів - так і не зрозумів.
 
Цитата
Я. Ловив і буду ще ловити. Батьківщина. Спогадів багато. Приємних більше. Перший, що згадав - сом "як нога" (розміром) взяв на поплавчанку на коника (кузнечик - моск.) одразу після забросу - ловив голавля. Так я його з переляку за 4 секунди до лодки дотягнув (ще пацаном був, сили багато з переляку), закинув в лодку та сів на нього, потім довго-довго гріб до берега... а чого упрів - так і не зрозумів.
напевно з переляку на рівні мотору весла робили=))
 
Цитата
Неужели на Днестре никто не ловил??????

Ловил, ловлю и буду ловить......
Воспоминаний за +/-20лет рыбалок на добротную книгу хватит........., самые яркие впереди!!!
 
З Дністра і справді багато спогадів про рибалку,приємних набагато більше ніж неприємних!!!:ag:
 
кто-то  слишал о том, что на Днестре хотят создать промышленные бригады по вылову рыбы? Поделитесь инфой!
 
Цитата
кто-то  слишал о том, что на Днестре хотят создать промышленные бригады по вылову рыбы? Поделитесь инфой!

Два года назад их запретили - рыбы мало, с этими бригадами был ппц - это БРАКОНЬЕРЫ в законе!!!
 
Интересно... а почему тогда в "Шторме" недельки 2-3 собирали подписи рыбаков, кто против этих бригад и сами продавцы говорили, что эта тема опьять раскручиваеться?
 
Цитата
Интересно... а почему тогда в "Шторме" недельки 2-3 собирали подписи рыбаков, кто против этих бригад и сами продавцы говорили, что эта тема опьять раскручиваеться?
Витек на мой взгляд на Днестре невозможно проводить промысловый вылов рыбы, только потому что ее там почти ноль. Ту малую часть каторую вылавливаем мы любители это ноль, а проиысел думает о зарплате, так что этим все сказано. Какой может быть промысел. Я лично всей своей сущностю против.
 
понятно что все против, но я лично видел репортаж по "24" каналу (новостной канал)  что в этом году опять будут возобновлять промышленный вылов рыбы.
да и все помнят тот репортаж о стрельбе пьяных охранников сетей по рыбакам любителям.
так что думаю будем скидываться и арендовать ставки для спортивной рыбалки.... печально.
 
Цитата
понятно что все против, но я лично видел репортаж по "24" каналу (новостной канал)  что в этом году опять будут возобновлять промышленный вылов рыбы.
да и все помнят тот репортаж о стрельбе пьяных охранников сетей по рыбакам любителям.
так что думаю будем скидываться и арендовать ставки для спортивной рыбалки.... печально.

А вот про ставки это очень интересная тема которая думаю волнует очень многих!!!
 
Цитата
понятно что все против, но я лично видел репортаж по "24" каналу (новостной канал)  что в этом году опять будут возобновлять промышленный вылов рыбы.
да и все помнят тот репортаж о стрельбе пьяных охранников сетей по рыбакам любителям.
так что думаю будем скидываться и арендовать ставки для спортивной рыбалки.... печально.

Пока что смысла что то делать нету, так как скоро выборы, поменяется власть и может все быть по другому и те кто сейчас чем то руководят могут в ближайшее время нервно курить в сторонке, так что это скорее всего бред, зачем перед выборами что то чудить?!
 
Цитата
Пока что смысла что то делать нету, так как скоро выборы, поменяется власть и может все быть по другому и те кто сейчас чем то руководят могут в ближайшее время нервно курить в сторонке, так что это скорее всего бред, зачем перед выборами что то чудить?!

Ну и пусть будут выборы. Президент поменяется, а ситуация в стране нет. Если даже что-то поменяется, то на верху. На местах все бедет также.
 
Цитата
Ну и пусть будут выборы. Президент поменяется, а ситуация в стране нет. Если даже что-то поменяется, то на верху. На местах все бедет также.
НУ тогда зачем выборы делать, зачем что то менять, если все будет также, проще уже монархию в стране организовать! От президента зависит тоже много чего, конечно если ним снова не будет ющь...
 
Цитата
НУ тогда зачем выборы делать, зачем что то менять, если все будет также, проще уже монархию в стране организовать! От президента зависит тоже много чего, конечно если ним снова не будет ющь...
Ребята независимо от президента нам всеравно рыбачить и что мы сделаем чего добъемся так и будет. А на счет Выборов, голосуйте по разуму и тогда все будет нормально.
 
Цитата
Ребята независимо от президента нам всеравно рыбачить и что мы сделаем чего добъемся так и будет. А на счет Выборов, голосуйте по разуму и тогда все будет нормально.
Полностю поддерживаю!!! Нам еще долгло рыбачить - надо что-то придумать ))
 
Да я и не спорю со всеми, просто от новых властей можно ожидать всего что хочешь, вон Ющь пчел выводил, может следующий президент будет заядлым рыбаком, тогда думаю все было бы тип топ! Я говорю о том, что смотреть что уже будет нужно после выборов!
 
Цитата
Да я и не спорю со всеми, просто от новых властей можно ожидать всего что хочешь, вон Ющь пчел выводил, может следующий президент будет заядлым рыбаком, тогда думаю все было бы тип топ! Я говорю о том, что смотреть что уже будет нужно после выборов!
Ему надо было о стране а не о пчёлах думать!!!
 
Цитата
кто-то  слишал о том, что на Днестре хотят создать промышленные бригады по вылову рыбы? Поделитесь инфой!

Пускай запустят в Днестр рыбы а потом занимаються выловом!!!
 
Ребята о этих безобразиях надо сообщить администраторам форума, ну а потом и самим в бой. От наших властей че ни хош можно ожидать.
 
Народ ппц, пропал Днестр, вчера мне поведали, главный бракуша области по совместительству рыбинспектор ...... стал начальником рыбинспекции Хмельницкой области... отпишитесь плиз как фамилия нынешнего нач. рыб.инсп.  ...... раньше был А.Мирчук-класный мужик, неужели его сняли...???
 
Подписан приказ по ВДДБУ о начале помышленного лова на Днестровском водохранилище в количестве 50 тонн. Информацмя отсюда http://www.fishingsport.cv.ua/forum/index.php?topic=508.15
 
В эту субботу в с Колодиевка бригада из 8 человек ставила сети под лёд.Все одинаково одеты(комуфляж) с белыми бочками под рыбу.Может и промысловики.С утра пришли проверили сети,потом в обед.Если это браки,то поймать их рыбинспекции не составляет труда.А если они свободно ставят сети,тогда кого ловит рыбинспекция.?
 
Цитата
Подписан приказ по ВДДБУ о начале помышленного лова на Днестровском водохранилище в количестве 50 тонн. Информацмя отсюда http://www.fishingsport.cv.ua/forum/index.php?topic=508.15

где 50 там все 150!!!!


В эту субботу в с Колодиевка бригада из 8 человек ставила сети под лёд.Все одинаково одеты(комуфляж) с белыми бочками под рыбу.Может и промысловики.С утра пришли проверили сети,потом в обед.Если это браки,то поймать их рыбинспекции не составляет труда.А если они свободно ставят сети,тогда кого ловит рыбинспекция.?


У них есть контромарка от рыбинспекции... это только первые ласточки, будет полный п-ц, нас за лишний крючёк будут спрашивать.........

Я три дня как купил Honda CRM 250, в период нереста буду возле Днестра кататся и фоткать бр-в!(кататся так с пользой)..... В период нереста не должно быть никаких рыбхозов!
 
Honda CRM250R  Mk3
 
Мужики надо их снимать на видео,фото, а то слово к делу не пришешь!!!
 
Де зараз окунь чи судак ловиться, пліз????:bc::bc::bc: (можна в лічку)
 
Цитата
Honda CRM250R  Mk3

Да красавец!Поздравляю ,НИ ГВОЗДЯ НИ ЖЕЗЛА!!!
 
Цитата
Honda CRM250R  Mk3

Брат ГУСЬ,с приобретением.Качество!Браки-ховайтесь!
 
Ганчик, VOA - спасибо, готовимся к весне, мот прёт просто п-ц, уже поставил на УЧЁТ!!!, но продал старый кроссачь(без док!)  и с Ланоса пересел на Гольф, незаездных мест по Днестре и на грибы НЕТ(и небыло)!!!
 
Цитата
  Ніззя ні шутканути ні під....ти:al: Я думаю трохи зависоко ти себе несеш ув. Тімоха і не розумієш юмора Хмельницького.... А він в нас завжди був такий - жосткий, але справедливий:wink: Якшо воно так, то краще не заходь в таку вєтку, сиди в себе... На буковинській, правильній.... Тіпа...
І коли наступного разу заманеться шось совєтувати комусь тіпа ''Так что советую коллегам завидовать молча'' впевнись спочатку в своїй ДОСТАТНІЙ компетенції щоб таке казати.
Да ладно, всё можно, просто только на этом ресурсе так "душевно, по-соседски" "жёстко и справедливо пошутили" по поводу моей фотомесяги... И получается что юмор хмельницкий какой-то односторонний - чего то сразу болезненно воспринялась моя ответная шутка, сразу принятая как "совет"))) И насчёт того что я там как то себя там "завысоко несу", пане контр-адмирал, тоже как то предвзято... Я на самом деле очень простой парень, всегда готовый придти на помощь.

Цитата
Повір сєток бачимо не мало, біда з ними...  Ніж завжди під рукою, різниця в тому шо давно вже фоток в сєтях не виставляємо з порізаними - а смисл? Шоб себе і плавсрєдство своє тільки спалити? Чи повийо....тись перед кимось?
І ще одне, ''под'&ебосы'' написали тобі в цій вєтці не тільки хлопці з Хмеля... Так шо не всьо ше утрачено в нашій країні:dt: УДАЧІ!!!!!!!!! тобі:wink:
Ну то да, партизанить оно конечно круче... А вот на весеннее обращение представителей Черновицкой Областной Федерации Рыболовного Спорта и "Громади Рибалок Буковини" вести совместные действия по введению моратория на промлов рыбы на всём Днестровском вдхр, при котором каждая сеть на воде была бы вне закона, как то хмельницкие коллеги очень вяло отреагировали, мягко говоря... С подачи Громадськой Ради при Управлении Рыбоохраны ЧО были проведены контрольные ловы, на основании которых выходит что рыбы в вдхр для ведения промлова нет! При этом с подачи активистов Буковинского края Обласна Рада НД приняла решение о введении моратория на промлов рыбы с Черновицкой стороны, а вот аналогичных действий со стороны коллег с Хмельницкой области к превеликому сожалению не прослеживается абсолютно...
Так шо как то так... Выбачайте если кого обидел!
Ни хвоста, ни чешуи рыбацюги!
 
Цитата
Honda CRM250R  Mk3

Поздравляю!! Железный конь что надо, ждем фото.
 
Цитата
Весело, если прожарили то может и ничего не будет, а если солили, ну могут сейчас на гнезде засиживаться немного)))

:bj::bj::bj: Так они в жареном и в вареном виде ели,до соления не дошло:bj::bj::bj:
 
Ребята может кто знает какая обстановка на Днестре,есть ли  уже гдето открытая вода?
 
Кто то из вас рыбачет на Днестре?
 
Цитата
Ребята может кто знает какая обстановка на Днестре,есть ли  уже гдето открытая вода?
В Старой Ушице есть открытая вода метра 2 от берега,а дальше лёд.Мужики на резиновых лодках на лёд заплывают.Вот где настоящие понгвины.:bu:
 
Цитата
В Старой Ушице есть открытая вода метра 2 от берега,а дальше лёд.Мужики на резиновых лодках на лёд заплывают.Вот где настоящие понгвины.:bu:
Юморист ты однако!
 
Цитата
Юморист ты однако!
Не,я реалист.И пишу чистую правду:bw:
 
Цитата
Не,я реалист.И пишу чистую правду:bw:

Те пингвины что то ловят?
 
Цитата
Те пингвины что то ловят?
Ловят.В эти выходные набомбили много крупной плотвы.И окунь хороший берёт.И лёд ещё ого-го.Так,что на открытую воду пока,что только на реки с быстрым течением.
На дальние гречаны на Южный Буг.И то только чистой воды метров 500 и всё.Но размять косточки хватит,и поймать шанс есть.
 
Думаю на эти выходные ещё можно на закрытие ледового сезона попасть,единственно опасно заходить и сходить,лед дышит интенсивно-возле берега разломы и промоины.А в общем лёд 20-25см.
 
Цитата
Думаю на эти выходные ещё можно на закрытие ледового сезона попасть,единственно опасно заходить и сходить,лед дышит интенсивно-возле берега разломы и промоины.А в общем лёд 20-25см.
При таких морозах наверно последний лед ище не скоро будет.
 
На западе т.е Ивано-франковщина,Часть львовщины засыпало 2-а дня назад снегом больше чем за зиму до0.8 м.-и на выходные оттепель,а это Днестр и притоки так что очень может быть что 1неделя-1.5 и поплывёт.
 
Цитата
На западе т.е Ивано-франковщина,Часть львовщины засыпало 2-а дня назад снегом больше чем за зиму до0.8 м.-и на выходные оттепель,а это Днестр и притоки так что очень может быть что 1неделя-1.5 и поплывёт.
Ну незовсім так. Випало було сантиметрів 15... і на сонечку інтенсивно розтанув... зараз як і кругом - снігу досить мало, Бистриці майже чисті, а Дністер давно вже без льоду, мужики верхоплавку на проводку ловлять...:df:
 
Цитата
Ну незовсім так. Випало було сантиметрів 15... і на сонечку інтенсивно розтанув... зараз як і кругом - снігу досить мало, Бистриці майже чисті, а Дністер давно вже без льоду, мужики верхоплавку на проводку ловлять...:df:

Добре що в нас кругом є СВОЇ ЛЮДИ !!! Саня - ПРИВІТ !!!:dn:
 
Цитата
Ну незовсім так. Випало було сантиметрів 15... і на сонечку інтенсивно розтанув... зараз як і кругом - снігу досить мало, Бистриці майже чисті, а Дністер давно вже без льоду, мужики верхоплавку на проводку ловлять...:df:

Сегодня швагро звонил с г.Долина Ив.-Франк. обл 30км отБурштинской ГЭС снег лежит до метра,а утром мороз был -18ть.
 
Це капєц !!! :ai: Нічого собі ....
 
Цитата
Сегодня швагро звонил с г.Долина Ив.-Франк. обл 30км отБурштинской ГЭС снег лежит до метра,а утром мороз был -18ть.
По Івано-Франківську -до -12. Сьогодні був в Калуші (а це 30 км від Долини) - снігу аж так багато немае, трохи на полях, але точно не півметра і не метр, хіба десь місцями перемети зустрічаються.
 
Це бл...ть, ці китайські градусніки і рулєтки всьо. :-)
 
Цитата
Це бл...ть, ці китайські градусніки і рулєтки всьо. :-)
Стопудово !!!! :bv::bv::bv:    :bf:
 
Я раньше на западе жил, часто помню на улице уже +25, а через окно видно, что пики гор в снегу )))
 
Желающие посмотреть на Днестр ,вспомнить,ознакомиться могут здесь http://voa.rybalka.com/
:ab:
 
Цитата
Желающие посмотреть на Днестр ,вспомнить,ознакомиться могут здесь http://voa.rybalka.com/
:ab:
Карпики прекрасные. Наверно рыбалка была увлекательна. Спасибо за красивые фото.
 
Цитата
Кто то из вас рыбачет на Днестре?
Район Устечко-Залещики пока что глухо. Толя а на что ловить то будеш, ведь все вобы пустил с молотка.
 
Звичайно розумію, що давно в цій темі ніхто не писав але для тих хто в майбутньому буде читати повідомлення. Офіційна Max глибина в затоці 34 метри. Хоча моя бабуся і батько говорили, що навпроти монастиря під скалами глибина була далеко більшою за 50 метрів. Особисто я декілька раз засікав глибина до 30 метрів при ловлі з лодки ляща. Правда це було трохи далі, в усті Студениці. До речі, хто буде їхати зі сторони Колодіївки я б рекомендував повертати саме направо в бік Студениці. Там набагато цікавіші місця по хижаку... Та й по лящу також. Свого найбільшого зловив саме там
 
Цитата
Звичайно розумію, що давно в цій темі ніхто не писав але для тих хто в майбутньому буде читати повідомлення. Офіційна Max глибина в затоці 34 метри. Хоча моя бабуся і батько говорили, що навпроти монастиря під скалами глибина була далеко більшою за 50 метрів. .....
Мій ехолот показував вчора 44 метра під скалами, думаю найдеться і 50....:eek:
 
Ось мої перші кроки з боротьбою з браконьєрами і сітками:
http://lviv.rybalka.com/blog/view/2837/
 
По бакоті скажу одне - риби ехо малює дуже мало, сіток - повно:cm:.. "браки в законі" через кожних пів години випливали перевіряти свої тряпки, і все дивились щоб ми не дай Бог не зацепили їх "майно"...:aq: Тобто обстановка мало сприяє збільшенню рибного поголівя на теренах славної річки Дністер.... :cf:
 
У меня почему то не открывается!!!
 
Всё открылось , извиняюсь!
 
Я на Днестре, на воблера не ловлю.В основном пользуюсь твистерами и балансирами.
 
Цитата
Я на Днестре, на воблера не ловлю.В основном пользуюсь твистерами и балансирами.

Я тоже заметил,что на Днестре джиг-приманки наиболее эффективны,но на жерешка нужны и воблеры и кастмастеры,и девоны, пилькера,вобщем под его настроение.
 
Цитата
Я на Днестре, на воблера не ловлю.В основном пользуюсь твистерами и балансирами.
Толя но ведь в летний период голавль,жерех, судак, в основном берет в пол воды так что воблерок,кацмайстер помоэму необходим. В весенне-осенний период согласен на Днестре виброхвост или твыстер вещ незаменимая, особенно цвета мазут.
 
Уууууу наконецто я дождался проводов в селе,еду на Днестр,и заодно мечтаю подёргать окуньков на твистерок....
Но брать окунь совсем не хотел,за 2 дня(вчера вечером и сегодня утром)-0 ударов.
Было дело и с неприятным...зацепил твистеров чей-то екран(2 метра резинки ,10 метров сетки и леска)Екран по внешнему виду старый,в нём карпик грам на 300-400 и рак,вернее рачиха.Рачиху,с помощью ножа освободили,и выпустили,а карпика забрал,но потом проснулась совесть и также выпустил....(екран был уничтожен)
Нашол чью-то сетку,походу стометровка.Также уничтожил.
 
От тому-то переважна більшість кам'янчан зараз перекинулися на Збруч, Смотрич та інші притоки. Там правда електриків вистачає. Але принаймні можна отримати задоволення.
В мене особисто є 25 соток дідівської землі, яка весною частково затоплюється водами Бакітської затоки. Але я вже більше двох років туди не ходжу рибалити. Намагаюся шаритися по ставках чи річках-притоках Дністра.
 
Цієї осені мені декулька раз підряд вдавалося зламати цей стереотип. Двічі по окуню я виходив переможцем у соцзмаганнях по окуню завдяки вертушкам Меппс. Мої товариші із зверхчутливими дорогими спінами тільки ковтали слюнки і подивлялися у мій бік. А Блек Фурі все таскав і таскав окушків. :)
 
Цитата
Цієї осені мені декулька раз підряд вдавалося зламати цей стереотип. Двічі по окуню я виходив переможцем у соцзмаганнях по окуню завдяки вертушкам Меппс. Мої товариші із зверхчутливими дорогими спінами тільки ковтали слюнки і подивлялися у мій бік. А Блек Фурі все таскав і таскав окушків. :)
Алекс Блек Фури это оченьпродуктивная блесна по окуню, я уже на протяжении двух лет использую ее.
 
Вона мені стільки радісних моментів принесла! А стоячи на скалі дивитися як смугастий без роздумів розвертаючись на 180 град. кидається на цей шматок металу. А приймаючи замовлення від сусідів на п'яток таких знайдених трохи дешевше в Харкові. Уххх ці французи!!! :bq:
 
Кто может обяснить появление очень большого количества ракушек на Днестре(типа мидии)??в позапрошлый год их почти небыло
 
Цитата
Кто может обяснить появление очень большого количества ракушек на Днестре(типа мидии)??в позапрошлый год их почти небыло

Мидии были выпущены в Днестровское вдх. ещё в совдеповские времена как основная кормовая база леща.А то что их стало больше,просто в связи с ремонтом Д.ГЭС уровень воды держали на минимуме,и ранее не доступные уровни глубин где большенство колоний мидий обитают,оказались почти на 1м глубине,где их и наблюдали в огромных колличествах.
 
Не сказал бы так.У нас (с.Губаров Ново Ушицкий р-н) притока Днестра р.Ушица-каждый год речка на одинаковом уровне,а токо в тому году мидий было очень много!Когда раков ловив и купался-то ноги так резал что ходить не мог.
А рыба битком набита ими.Особенно лещ и карп.Есть как бы "столовые"там на куче много покрошеных мидий,прямо кучками.
 
Мідії, беззубки чи дрейссени? Я не біолог тому не можу сказати чого більше є в Дністрі. Схиляюсь до перловиць. Так от, ці молюски були в Дністрі якщо не завжди, то дуже давно. Моя бабуся розказували, що ще під час голоду 33-го люди вживали їх. І це при тому, що тоді Дністер в Бакоті був більше гірською річкою ніж рівнинною. Тобто з дуже швидкою течією. А величина популяції залежить від сприятливих погодних умов.

PS
Колись зі швагром спробували запекти декілька пристойних екземплярів. А потім, не зважаючи на заперечення бабусі, спробували цей "делікатес". Ну і потіхи ми зробили нашим домашнім як почали відпльовуватися і заїдати всім чим попало. :bm:
Як китайці кажуть: "Головне правильно приготувати"!
:cd:
 
Це прекрасно що більше появляється перловиці, це основний корм як сазана, так і сома.
 
Нєєєє,перловиці я знаю,великі такі,а ці то купками,і маленькі як фасоля.Краї гострі,та ше й як ногою наступиш і роздавиш,то мало не покажется!
І останній рік стало дуже мало раків,думаю що через ці мідії.Просто напросто їм немає де рити нір,там слой тих мідій 3-6 см
 
На бакоте есть пионерский лагерь,нподъезжаешь на берег и с лафета отлично спускаешь хоть подводную лодку
 
Цитата
На бакоте есть пионерский лагерь,нподъезжаешь на берег и с лафета отлично спускаешь хоть подводную лодку
Есть.Только не пионерский а спортивный.Спуск до лагеря стрёмный.Спускался на жигулях,стрёмно,дном шкрябал.А в прошлом году на джипе-нормально.Хотя с лафетой наверное сложно.
Но там не отдых.Дети гасают.Купаются.Кричат.На Днестре есть полутше места и поспокойнее.ИМХО.
 
согласен,но не совсем!Какраз детей там практически не видно,а вот отдыхающие-да,но Василич на чеку за маты может выгнать!!!
 
Цитата
согласен,но не совсем!Какраз детей там практически не видно,а вот отдыхающие-да,но Василич на чеку за маты может выгнать!!!
Но это уже смешно.:bv:
Летом у Васильевича в лагере проводился фетиваль драменбасс(диджеи мутили).
Так там три дня орали песни Ленинграда(если слышали,так там песнен без мата очень мало)под гитару-круглосуточно.  А целыми ночами безбашеная музыка со сцены и танцы.И никого никто не выгнал.А Вы говорите МАТЫ.:bi:
 
Цитата
согласен,но не совсем!Какраз детей там практически не видно,а вот отдыхающие-да,но Василич на чеку за маты может выгнать!!!

Там отдельного внимания заслуживают непонятной породы собаки в этом лагере, размером с пони :) Помнится мы пару лет назад приехали туда на майские, стояли в паре км от лагеря, пришли в лагерь за пивом, пару этих телят выбежало, мы там легким испугом и обделались :) Но больше всего улыбнула фраза как-то из тех кто там был, что не бойтесь они к людям уже попривыкли не тронут.

З.Ы. Подъезд к лагерю действительно мрачноват если не на жипе.
З.З.Ы. За маты действительно могут выгнать.
 
Васильевич - золотой человек, он разрешает всё если в меру и уместно. Я пол жизни в том лагере провёл. Рыбалка там была лет 10 назад просто бомба, лещ от 1 до 4,5 кг на одну ризинку 7 крючков - не успевал тягать, ловил напротив лагерной кухни за тарзанками на углу сразу.
 
Цитата
Там отдельного внимания заслуживают непонятной породы собаки в этом лагере, размером с пони :) Помнится мы пару лет назад приехали туда на майские, стояли в паре км от лагеря, пришли в лагерь за пивом, пару этих телят выбежало, мы там легким испугом и обделались :) Но больше всего улыбнула фраза как-то из тех кто там был, что не бойтесь они к людям уже попривыкли не тронут.

З.Ы. Подъезд к лагерю действительно мрачноват если не на жипе.
З.З.Ы. За маты действительно могут выгнать.

А собачки у нас там и вправду добрые. один там только пёсик раньше был алабайчик, но он заперт был постоянно, только Василича к себе пускал. Лично убегал от алабайчика побил рекорд по 100 метровке в шлёпках и скоростному вылазинью на акацию в шортах с голым торсом. И ещё пол лагеря побили тот же рекорд!
 
Алабайчики - они слишком медленные.
 
Цитата
Це прекрасно що більше появляється перловиці, це основний корм як сазана, так і сома.

Да, это хорошо. Но есть одно немаловажное НО! Раковины этих моллюсков прекрасно режут леску на бровках, из-за этого киевляне на Днепре в свое время перешли на ловлю сталькой - чтобы не резало леску и меньше было сопротивление на течении. С такими темпами роста всех этих "друзей" нас в ближайшем будущем ждет то-же самое...
 
Цитата
так они рассказывали как когда то они перепутали солитёр с молочком,да и ещё дрались кому по больше достанется,но ни чего говорят живы
Весело, если прожарили то может и ничего не будет, а если солили, ну могут сейчас на гнезде засиживаться немного)))
 
Последнее время маловато времени для нета-работа, дети, рыбалка, грибы, мото-прохваты...
вот несколько фото с 3-й совместной мото рыбалки после ливней, рыбачили три дня+три дня вдоль реки на мотоциклах.....
 
Цитата
Последнее время маловато времени для нета-работа, дети, рыбалка, грибы, мото-прохваты...
вот несколько фото с 3-й совместной мото рыбалки после ливней, рыбачили три дня+три дня вдоль реки на мотоциклах.....

И как рыбалка???
 
ну .... хотя бы пару слов о рыбалке,где были ,что словили
 
Очень плохо клевало!
 
Фанатики йоптель.:ay:
 
Цитата
Фанатики йоптель.:ay:

Робокопы на мопедах...и ещё и со спинами....
 
Цитата
Робокопы на мопедах...и ещё и со спинами....

Во-первых у всех есть машины, но на авто туда щас не заедешь, во-вторых на мотике намного прикольней, и в-третьих, если Honda CRM250 - мопед, то кто-то испанский летчик!
 
Цитата
Очень плохо клевало!

А на чё клевало? (если не секрет)
 
Собираюсь провести выходные на Днестре в Большй слободе  http://maps.google.com.ua/maps?hl=ru&ie=UTF8&ll=48.573995,26.715145&spn=0.081664,0.153637&z=13 с семьей и друзьями,и хочется порыбачить на Днестре - никогда не был, посоветуйте место поближе, кого и на что ловить плиз.
Заранее благодарен.
 
Цитата
Собираюсь провести выходные на Днестре в Большй слободе  http://maps.google.com.ua/maps?hl=ru&ie=UTF8&ll=48.573995,26.715145&spn=0.081664,0.153637&z=13 с семьей и друзьями,и хочется порыбачить на Днестре - никогда не был, посоветуйте место поближе, кого и на что ловить плиз.
Заранее благодарен.

Лучше обожди 7-14 дней, щас там пипец!
 
Цитата
Собираюсь провести выходные на Днестре в Большй слободе http://maps.google.com.ua/maps?hl=ru&ie=UTF8&ll=48.573995,26.715145&spn=0.081664,0.153637&z=13 с семьей и друзьями,и хочется порыбачить на Днестре - никогда не был, посоветуйте место поближе, кого и на что ловить плиз.
Заранее благодарен.
Выше бакоты,мне кажется щас нема что делать,вода цвета глины,полно мусора,вонь,уровень воды подымается на глазах.
 
Цитата
Выше бакоты,мне кажется щас нема что делать,вода цвета глины,полно мусора,вонь,уровень воды подымается на глазах.

Вони нет нигде!!!, Пипец везде по реке и притоках... На Бакоте и ниже тоже делать нечего
 
Был на Днестре (Цвикловцы)с 9 по 11  ,  в субботу за день вод поднялась на 1,5 - 2 метра, в воскресенье поплыли горы мусора (бутылки, пакеты, пластмасса, ветки и всё что может плавать )
Моё мнение - на две недели можно забыть про Днестр:ak:
 
Пляшки? Сміття? А як вам таке?



Uploaded with ImageShack.us
 
А не підкаже часом хтось нормального місця на Дністрі. Критеріями нормальності є:
* під"їзд машиною під саму річку
* наявність посадки/ліску на березі
* не крутий беріг
* відсутність сотні людей з розпутними дєвками, бухлом і музикою на всю катушку.
А то на фото такі місця бачив а знайти не вдається. Минулий раз приїхавши в Устьє і накружлявши більше ніж пів сотні кілометрів навколо втік на Збруч так і не сидівши біля Дністра :)
 
Цитата
Пляшки? Сміття? А як вам таке?



Uploaded with ImageShack.us

я так нифига и не разглядел...
 
Цитата
А не підкаже часом хтось нормального місця на Дністрі. Критеріями нормальності є:
* під"їзд машиною під саму річку
* наявність посадки/ліску на березі
* не крутий беріг
* відсутність сотні людей з розпутними дєвками, бухлом і музикою на всю катушку.
А то на фото такі місця бачив а знайти не вдається. Минулий раз приїхавши в Устьє і накружлявши більше ніж пів сотні кілометрів навколо втік на Збруч так і не сидівши біля Дністра :)
Не реально!!!
Де є гарний підїзд і пологий берег там "сотні людей з розпутними дєвками, бухлом і музикою на всю катушку"
Цитата
я так нифига и не разглядел...
Дерево здоровенне несло. Це вже не кажучи про більш мілкі гілки, пляшки, папірці та інша погань. Вода до цих пір "кава з молоком". Ну принаймні поблизу та в Бакітській затоці. Крім того знайомий казав, що риба перестала брати із початком спеки. Раніше ловилася як на кормаки так і на вудки. На вудки в районі Врублівець мужики взагалі лупили ляща на 1 - 1,5 кг.
 
Сегодня приехал с Днестра отдыхал в Рудковцах на счёт чистоты воды можно сказать слеза пока много людей не скаламутят,а на счёт рыбы так ни чего и не удалось словить,"рыбы там нет",а людей тьма с бухлом девками и галдёжью по ночам и до утра.
 
Цитата
Сегодня приехал с Днестра отдыхал в Рудковцах на счёт чистоты воды можно сказать слеза пока много людей не скаламутят,а на счёт рыбы так ни чего и не удалось словить,"рыбы там нет",а людей тьма с бухлом девками и галдёжью по ночам и до утра.

Реальный ЛЕЩ "ВАСИЛЬ",рыбец пойдет ловиться в сентябре-когда "матрацники" вернуться по домам(дети в школу,закончился отпуск,тетки в черных труселях и белых лифчиках устали визжать на водоеме и т.п.),вот тогда можно порыбачить наславу!100 м влево-никого!100 м вправо-никого!Да и судак подтянется...
 
Цитата
Реальный ЛЕЩ "ВАСИЛЬ",рыбец пойдет ловиться в сентябре-когда "матрацники" вернуться по домам(дети в школу,закончился отпуск,тетки в черных труселях и белых лифчиках устали визжать на водоеме и т.п.),вот тогда можно порыбачить наславу!100 м влево-никого!100 м вправо-никого!Да и судак подтянется...
Сьогодні відкрив сезон по лящу на Дністрі. З 3 до 8 вечора на двох 8кг на кивочні вудки зі скал. Підлящик весь мірний - 750-800гр. Крім того радував гарний рибець до 350 гр.  Противився і робив свічки шо баракуда. Дуже багато фану приніс.
Отже, панове, старт дано!

PS:
Вода мутновата ще для спіну... Хоча жерех капєц що творить...
 
А де це так, якщо не секрет?
 
Район Врублівець. Точніше сказати не можу - сам був перший раз. Повертали направо за Лукою біля сортосаду
 
Сьогодні 19 шт. Вага - 3 кг. Мілкий підлящик і гарний рибець (всі рибки не менше 20 см.). Колега взяв одного на кілограм. Були після обіду - святкували Володимира. Попали під зливу і раз 5 мінявся вітер. Вода впала, порівняно з неділею, на 50 см. Трохи чистіша стала. До розбишак шересперів додалися окуневі гуляння. Ще трішки і можна буде виходити на хижака :)
 
Чудово... Дякую за інформацію. А як там з криками розпутних дєв та їх п"яних спутників?

Може є бажаючі туди з"їздити на днях?
 
Сьогодні збираюсь поїхати в Березівку район лоївець
 
Сьогодні робота :(
 
Цитата
Сьогодні збираюсь поїхати в Березівку район лоївець
Рік чи півтора назад чудово там окуня ловив, і судак попадається, не знаю як там зараз.
 
Сьогодні були в Колодіївці (на Студеницьких скалках). Пройшла чутка в місті, що судак почав на світанку брати... Три окунька та два судакових удари на чотирьох. В 9 годин ранку подалися додому... Рановато... Вода падає і очищається...
 
На Бакоті судак (не "судачок") - ох як прокльовує вже пацани .....
 
Лёша, иллюстрации к сегодняшнему сообщению. :dt:
 
Окуннь бере добре на твістер, зранку і ввечері. Треба знайти стайку.
 
Цитата
Окуннь бере добре на твістер, зранку і ввечері. Треба знайти стайку.
И на вертухи Мепс тоже хорошо.С лодочки проводишь по границе водной растительности и бац и в лодку.
 
Цитата
Окуннь бере добре на твістер, зранку і ввечері. Треба знайти стайку.
ІМХО забули дописать...скільки раз брав або на один колір, або одну приманку, або аби шо кидав...він штука непрідсказуєма, у мене на очах стайка міняла свої смаки кожні 5-10 хв...вот так:bk:
 
Накінець-то знайшов час виставити фотки з Дністра, ось що получилось.....:dr:
 
Цитата
От влучно сказано - Дністер не калабаня! Треба тижня два, щоб Дністер вкрився більш-менш пристойним льодом. А були ж такі роки, що він взагалі не замерзав. Лід стояв буквально тиждень-два і то не скрізь. Та й по Кам'янцю не такі вже й холода обіцяють. :dt:

Знаю-знаю.Сам прожив в Кам'нці років 10.
 
Цитата
И на вертухи Мепс тоже хорошо.С лодочки проводишь по границе водной растительности и бац и в лодку.
У мене є секретна зброя на окуня - Блек Фурі. Коли все мовчить їй може скласти конкуренцію хіба копія Аглії від Срібного Струмочка з червоними цяточками. Мої джигіти ще мене жодного разу не переловили. В кінці вони також здавалися і переходили на "бляху". Але це все стосується лише тих місць, де ми зазвичай ловимо смугастого. В інших місцях дійсно гарно працює силікон.

Забув ще згадати БігАй від Спіннекса. Також гарна бляха на окуня.
 
Цитата
У мене є секретна зброя на окуня - Блек Фурі. Коли все мовчить їй може скласти конкуренцію хіба копія Аглії від Срібного Струмочка з червоними цяточками. Мої джигіти ще мене жодного разу не переловили. В кінці вони також здавалися і переходили на "бляху". Але це все стосується лише тих місць, де ми зазвичай ловимо смугастого. В інших місцях дійсно гарно працює силікон.

Забув ще згадати БігАй від Спіннекса. Також гарна бляха на окуня.
Да.Всё так.У меня на любом месте на Днестре вращалки показывают себя лутше чем силикон.
 
Цитата
У мене є секретна зброя на окуня - Блек Фурі
Хароша штука в №2, вчора таку залишив Нептуну, треба поповнити запаси обірваних робочиш мепсів! У мене цього року блу фокс рвуть все, окунь і щука на ура=)
 
Цитата
Хароша штука в №2, вчора таку залишив Нептуну, треба поповнити запаси обірваних робочиш мепсів! У мене цього року блу фокс рвуть все, окунь і щука на ура=)

В прошлому році на кисло зелену БлюФокс-2 окуня відловився:du: аж гай шумів!!!:bf:
 
Цитата
Да.Всё так.У меня на любом месте на Днестре вращалки показывают себя лутше чем силикон.

Я з чеверга по сьогодні сидів на Днестрі і відкурив, на силікон, по повній:be: тобто що зловили то і з"їли. Спробувати на блешні мозгів не вистачило:al:
 
Цитата
Я з чеверга по сьогодні сидів на Днестрі і відкурив, на силікон, по повній:be: тобто що зловили то і з"їли. Спробувати на блешні мозгів не вистачило:al:

А я з пьятниці по неділю тоже був на Дністрі. Сиділи на білу але було всяке ( карп, лящ, жерех, судак, щука, окунь, рибец )
 
Цитата
щука
Подробніше з цього місця, якшо можна в ЛС, дуже цікаво
 
Цитата
А я з пьятниці по неділю тоже був на Дністрі. Сиділи на білу але було всяке ( карп, лящ, жерех, судак, щука, окунь, рибец )

Ні ..х  собі !!! Кастян , це на що ви ловили ??? Що вся риба зразу клювала ? Йо майо , от тільки би сомика ще ... хапанули ....:bf:
 
Цитата
Ні ..х  собі !!! Кастян , це на що ви ловили ??? Що вся риба зразу клювала ? Йо майо , от тільки би сомика ще ... хапанули ....:bf:

:be::ce::ca:На цю удочку клюють тільки риби в радіусі декількох метрів, а сомик глибоко...:bj::bj::bk::dp:
 
Цитата
:be::ce::ca:На цю удочку клюють тільки риби в радіусі декількох метрів, а сомик глибоко...:bj::bj::bk::dp:
То-то я думаю, шо мене Кастян просив долганути йому міій тролінговий акум - там моща хороша)))):du::bj:
 
Цитата
:be::ce::ca:На цю удочку клюють тільки риби в радіусі декількох метрів, а сомик глибоко...:bj::bj::bk::dp:

Цитата
То-то я думаю, шо мене Кастян просив долганути йому міій тролінговий акум - там моща хороша)))):du::bj:

Красавцы !!!:dk::bj::bj::bj: . А я блин голову ломаю !!!:an:
 
Цитата
Ні ..х  собі !!! Кастян , це на що ви ловили ??? Що вся риба зразу клювала ? Йо майо , от тільки би сомика ще ... хапанули ....:bf:

Вот Бодя, да, вроде всю пойманую нами рыбку я назвал а про первую пойманую нашей компанией как то забыл ( сомик - на опарыша )!!!:eek: Фото отчёт будет чуть позже, собираю фото!
 
Мужики рыбацюги, кто был на Бакоте - как там дела по бели???
В скором будущем хочу туда выехать на пару дней!
 
Цитата
Вот Бодя, да, вроде всю пойманую нами рыбку я назвал а про первую пойманую нашей компанией как то забыл ( сомик - на опарыша )!!! Фото отчёт будет чуть позже, собираю фото!
Внатурі у Басюка потужний акум:bj:
 
Цитата
:be::ce::ca:На цю удочку клюють тільки риби в радіусі декількох метрів, а сомик глибоко...:bj::bj::bk::dp:

Цитата
То-то я думаю, шо мене Кастян просив долганути йому міій тролінговий акум - там моща хороша)))):du::bj:

Цитата
Красавцы !!!:dk::bj::bj::bj: . А я блин голову ломаю !!!:an:

Цитата
Внатурі у Басюка потужний акум:bj:
 Ану ціхо ша:al::al::al:, роздули з мене бракошу!!!:be: Гловне щоб модери:aq: не застукали вас а то як почнется....:cx::dm:
 
был в ночь с пятницы на субботу, за Колодиевкой, ночью не клюет совсем и уже давно, часиков с  6 начал брать подлещик,  на червя и мамлыгу, но до 500 гр и мало ... на  3-х 15 подлещиков, карпик 300 гр и амурчик белый 300 гр. был перепад погодны, приколрмки выкинули под 5 кг.. ничего не помогло....
 
Ще пару таких коментів і Костю викличуть в Київ до офісу на килимок.:am:
 
Добрый день
Как дела обстоят с количеством мест и рыбаков? Есть где припарковаться и найти местечко на берегу?
 
Цитата
Добрый день
Как дела обстоят с количеством мест и рыбаков? Есть где припарковаться и найти местечко на берегу?

Мест Валом. С 01.09.2010 народа стало по меньше!!!:al:
 
Не про Бакоту, але все ж. Був на вихідних в Рудківцях, -- людей практично немає.
 
сейчас только ленивый не ловит Днестре."матрасники"отсутствуют.Пошел желтый лящ.Хробак.Мамалыга.Предпочтительно на "резинку"
 
В ночь с пятницы на субботу был на Днестре, до Бакоты не доехали (так как впервые в тех краях), еле нашли место в Вишнёвом. Все подъезды к реке перекопаны, засыпаны, нам объяснили, что это по случаю жары и пожаров. Так оно до сих пор.
 
Народ,а кто знает на Днестр за белой рыбой поздно уже  ехать,али нет??
 
Цитата
Народ,а кто знает на Днестр за белой рыбой поздно уже  ехать,али нет??

Белая ещё может быть! В эти выходные  знакомые были на Днестре так в суботу подлящик, рыбец и плотва ещё проклёвывали а в воскресение полный галяк даже на растяжки!!! Говоряд давление поднялось на 10 пунктов.
Окунь брал на твистерок а на воблер брала щучка 500..800грамв.
 
Цитата
Белая ещё может быть! В эти выходные  знакомые были на Днестре так в суботу подлящик, рыбец и плотва ещё проклёвывали а в воскресение полный галяк даже на растяжки!!! Говоряд давление поднялось на 10 пунктов.
Окунь брал на твистерок а на воблер брала щучка 500..800грамв.
Да давление поражало своим стремлением в верх.Значит можно пробывать.А где были знакомые если не секрет,что даже щука брала?
 
Два останніх тижня на Дністрі повні галяки по спіну. При чому як назло на вихідні то вітер змінювався, то тиск стрибав як карась на сковорідці. Толком ні окуня ні тим паче судака. От чим можу похвалитися.

Як вам монстр? Більш того він був єдиним виловленим хвостиком... :bl:
Так що галяки...
Зате природа і краєвиди які... ммм...
 
Цитата
Два останніх тижня на Дністрі повні галяки по спіну. При чому як назло на вихідні то вітер змінювався, то тиск стрибав як карась на сковорідці. Толком ні окуня ні тим паче судака. От чим можу похвалитися.

Як вам монстр? Більш того він був єдиним виловленим хвостиком... :bl:
Так що галяки...
Зате природа і краєвиди які... ммм...
Да.... пейзажи супер:bu:.Устя наверное.
 
Урочище "Гнила яма". Прямо під хмаркою на пагорбі знімали "Тараса Бульбу".
Сьогодні знову там були. Знову один судачок хоча раза в півтора більший за цього і ще три злих ударчика. Більше не їду на рибу! :ao:   Нехай тепер вона до мене :mnogo_lodka:
 
Були вчора з Бодьою (legrin) на Дністрі. І окунець і судачок прокльовував добре, але більшу частину приходилось безжалісно топити через розмір))))) Та щей під час джигу сів на гак  екземплярчик, який лише декілька секунд дав понервувати, а потім зійшов залишивши напамять "медальку"... Отакэ)))
 
Цитата
який лише декілька секунд дав понервувати, а потім зійшов

Значить ти ще не навчився добре підсікати (контрольний) :bk::bj:
 
Цитата
Були вчора з Бодьою (legrin) на Дністрі. І окунець і судачок прокльовував добре, але більшу частину приходилось безжалісно топити через розмір))))) Та щей під час джигу сів на гак  екземплярчик, який лише декілька секунд дав понервувати, а потім зійшов залишивши напамять "медальку"... Отакэ)))

Ні фіга собі "медалька"....:eek:
 
Дааа....ето точно не медалька а орден!)))) жаль что не достал..... ничего в следующий раз повезет больше.
 
Видно legrin знає на Дністрі секретну точку де коропи осінню на силікон беруть :ap:
 
В цьому році треба не просто точки знати - треба ще й якесь примовне слівечко знати. Я вже з такими знатоками місцевих Дністровських "точок" їздив і все одно виходило якесь непорозуміння, а не рибалки...
 
9.10.2010 в суботу в Чернівецькій обл. на Дністрі проходили змагання по спінінгу. Може хтось був, приймав участь? Поділіться інфою...
 
Поехав на праздник Покровы,узнал что сосед интенсивно ловит щуку,причем без улова не возращается.А раньше,год назад,тую щуку видел в нашей речке(притока Днестра р.Ушица) где-то лет 5-8 назад.Кто может обяснить таким интенсивным скачком щуки?Почему она появилась в речке?
 
Цитата
Поехав на праздник Покровы,узнал что сосед интенсивно ловит щуку,причем без улова не возращается.А раньше,год назад,тую щуку видел в нашей речке(притока Днестра р.Ушица) где-то лет 5-8 назад.Кто может обяснить таким интенсивным скачком щуки?Почему она появилась в речке?

Детальніше опиши місце,насалений пункт,карту встав,а ще краще жпс координати і ":bb:добрі люди:bb: "вирішуть  питання чисельності щуки в річці, і все стане на свої місця!:ak:А якщо щука є- це ж добре, природа відновлює своє!ІТакі місця засекречують, і здають лише для правильних рибаків!:udochka:
 
Цитата
Поехав на праздник Покровы,узнал что сосед интенсивно ловит щуку,причем без улова не возращается.А раньше,год назад,тую щуку видел в нашей речке(притока Днестра р.Ушица) где-то лет 5-8 назад.Кто может обяснить таким интенсивным скачком щуки?Почему она появилась в речке?
В этом году щуки везде много развелось.А может браков меньше стало.тоже знакомый на днестре щуку бомбит,но крупной нет.Если за пару лет не выбьют,будут мамки ого го,разгуляться есть где.
 
Субота і неділя. Два виїзди на Дністер. В суботу - глибини 20-25м. і нижче по течії. В неділю - 5-10м. і вище по течії. Результат і там і там нульовий! Що діється панове? Ну не хочу я з лодки ловити не хочу!
 
Цитата
Субота і неділя. Два виїзди на Дністер. В суботу - глибини 20-25м. і нижче по течії. В неділю - 5-10м. і вище по течії. Результат і там і там нульовий! Що діється панове? Ну не хочу я з лодки ловити не хочу!
Я сегодня с лодки ловил и тоже результат "НОЛЬ"Хотя были в двух местах:в Колодиевке и в Старой Ушице.Так что дело совсем не в лодке,а в кокуне который "клевать" напрочь отказывался.
Только нагрёбался вёслами.
 
Цитата
Так что дело совсем не в лодке,а в кокуне который "клевать" напрочь отказывался
Обычно на Днестр за судаком ездят, а если его не нашли то окунем отигратся можно, а вы так кардинально за 100 км на окуня=) на что пробовал полосатого ловить?
 
Цитата
Обычно на Днестр за судаком ездят, а если его не нашли то окунем отигратся можно, а вы так кардинально за 100 км на окуня=) на что пробовал полосатого ловить?
Да ездили конкретно на окуня,хотел оторваться но не получилось.А уговорили меня мужики которые в эту пору года ездят туда очень часто и очень  успешно(по крайней мере по рассказах)бомбят хорошего окуня 150-300гр по6-10 кг,а такая цифра меня "возбудила",вот и решил попробывать.
Цитата
Обычно на Днестр за судаком ездят
По судаку я не спец потому как его ещё не ловил на Днестре.Вроде теорию знаю,а практики ноль.
Цитата
на что пробовал полосатого ловить?
У меня целый чемоданчик собранный специально для Днестра,и в основном силикон(виброхвосты и твистера)медового и зеленоватого цвета с разными оттенками и приколами(типа блёски)Вот на это и пробовал ловить но в результате на 7 человек 2 окушка у меня 1.
 
хлопці скажіть буть ласка якщо я бачу на дністрі сітку любу промислову чи звичайну якусь  і я її поріжу що мені буде . ну шо браки будуть гарчати то херня.  маю ствол буду воювати . а  ящо якісь артельщики то ще в суд подадуть
 
Да, в верхівях (район Галича) дністер високий і брудний....
 
Сьогодні накінець-то розмочили Дністер! Судачок не трофейний але весь мірний. В прилові як завжди жаднючий прибережний кокунь. Допоки намагався перечитати купу-купезну повідомлень про гуму ФОКс та так і не дочекавшись відповіді-поради від Фон-Бурика про отпимальність замовлення даної гуми вирішив перед вихідними затаритися парочкою кг. нової флагманівської гуми.  Благо коштує вона аж 2 гривня штючка! І що я вам хочу сказати панове, вона таки працює!!! Реально сьогодні вона дєлала Манси-шманси всякі з конкретним відривом!!! Ми самі навіть не очікували такої приті! При майже схожих кольорах Манса та Фагмана, перша відверто ігнорувалася, а друга рвалася кликастими на дрантя!!! Так що закралася у мене підступна думка: "А чи варто напрягатися із чимось іншим, якщо під боком з'явилося більш доступне і РОБОЧЕ???" Хоча може бути як у класика "Сьогодні маленькі но по три, а завтра великі но по п'ять"...

PS
Рекламою а тим паче саморекламою не займаюся. До сфери торгівлі жодного відношення не маю (а то налетять тут коршуни печінки моєї поклювати...). Просто висловлюю свої міркування та ділюся враженнями!
 
Цитата
........ вирішив перед вихідними затаритися парочкою кг. нової флагманівської гуми. ......
скинь якшо можеш ссилочку на цю гуму, ато я щось такої не зустрічав))) завчасно дякую)))
 
Ось така http://www.flagman.kiev.ua/index/group/1564
Ну і називається вона насправді ROCKET GUM ))) Хоч розповсюджується Флагманом, а у нас продається у Джексоні ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Такого кольору як у мене тут немає але товариш мене обловив на 50053
Зовні якість не дуже, перекручені хвости, недопайки по тілу, але судаку на це я так зрозумів попри мешти.
 
Таке питання, а можете поділитися головками якої ваги і на яких глибинах користуєтеся, на тому ж Дністрі?
 
5, 7, 10 гр. Глибини як де. Переважно ловимо на скалах, а там від 10 м. і далі наскільки фантазії вистачає....
Для Збруча 3-5 гр. але я на Збручі ловлю на воблери переважно
 
Цитата
Для Збруча 3-5 гр
Я так розумію що це строго для водохранилищ і тихої води, на тєчці за 10 треба імхо
 
Для тихої води виключно! На течії - воблери. Принаймні це із моїм більш ніж скромним досвідом та невеликим (поки) арсеналом приманок.
 
Е-ге-ге-й, рибалки! В кого як справи з Дністром? Сьогодні 2 судачка + 2 окуня. Минулого тижня 3 судачка + 3 окуня. Тенденція?..
Ловиться у мене виключно на флагманівський силікон РедХант. Чекаю на передачу парочки упаковок Фокса зі столиці... Може та гума таки чарівна? Чи чудес на світі не буває?
 
Цитата
Е-ге-ге-й, рибалки! В кого як справи з Дністром? Сьогодні 2 судачка + 2 окуня. Минулого тижня 3 судачка + 3 окуня. Тенденція?..
Ловиться у мене виключно на флагманівський силікон РедХант. Чекаю на передачу парочки упаковок Фокса зі столиці... Може та гума таки чарівна? Чи чудес на світі не буває?
Купається та "чарівна" гума регулярно, до того ж в Стецюка величезний арсенал останньої.... по результатам поки що сльози заважають говорити... хто знає можливо в тебе запрацює, але чудес я від неї б не очікував)))
 
Цитата
А сітки на останній фотці теж Ваші?

Мужики, знаю Тимоху не один год - сетки точно не его, он пожалуй ( как и я впрочем:ds:) и ставить их не умеет.
 
Ловить можно всем, если умееш то поймаеш и клыкастого и окуня но расчитывай на то что глубина достигает до 40 метров. Правда незнаю как можно ловить с лодки в 15 градусов мороза
 
Собираемся на Бакоту порыбачить.Там заповедник.Можно ли ловить не гражданам Украины?Клыкастого много?Полосатых тоже любим.Ловим спином.
 
Були сьогодні в Соколі. Від нуля пішли але це нас не надто порадувало. Порадувала погодка! Уфф яка чудова погодка стояла сьогодні вдень! Тепло. Сонячно. Красота. Налазилися на скалах, посмажили сальця, наприкалувалися. Найбільший прикол стався зі мною. Під кінець рибалки отримавши кілька покльовок і замахавшись кидати-крутити-кидати-крутити чіпляю синьо-буро-малинового твістерка на вухастику підхожу до колеги і посуваю його спинОм кидаю в те місце куди він перед тим кидав. Поки ми з ним віджартовувалися з цього приводу на мій спін вішається "огризок" )))) Це якраз і став мій "ненуль" ))))
Пробував полоскати свіжопридбані ФОКСи... Ох відчуваю не дністровська це приманка. Хоча окуньову покльовку одну отримав на нього... Будемо ще пробувати... Тим паче, що зимовий сезон на Дністрі ще не скоро передбачається... Новий рік зі спіном - реально!
 
Цитата
Були сьогодні в Соколі. Від нуля пішли але це нас не надто порадувало. Порадувала погодка! Уфф яка чудова погодка стояла сьогодні вдень! Тепло. Сонячно. Красота. Налазилися на скалах, посмажили сальця, наприкалувалися. Найбільший прикол стався зі мною. Під кінець рибалки отримавши кілька покльовок і замахавшись кидати-крутити-кидати-крутити чіпляю синьо-буро-малинового твістерка на вухастику підхожу до колеги і посуваю його спинОм кидаю в те місце куди він перед тим кидав. Поки ми з ним віджартовувалися з цього приводу на мій спін вішається "огризок" )))) Це якраз і став мій "ненуль" ))))
Пробував полоскати свіжопридбані ФОКСи... Ох відчуваю не дністровська це приманка. Хоча окуньову покльовку одну отримав на нього... Будемо ще пробувати... Тим паче, що зимовий сезон на Дністрі ще не скоро передбачається... Новий рік зі спіном - реально!
Как не скоро сезон.По телеку передали до 20 градусов по всей Украине.Так,что гляди ,
и через полторы недельки мы у Вас на Днестре уже балансиры будем полоскать.:bf:
 
Цитата
Как не скоро сезон.По телеку передали до 20 градусов по всей Украине.Так,что гляди ,
и через полторы недельки мы у Вас на Днестре уже балансиры будем полоскать.:bf:

Поки Дністер замерзне,потренуємось на менших калабанях.Думаю,на слідуючих вихідних це може бути реальністю.
 
От влучно сказано - Дністер не калабаня! Треба тижня два, щоб Дністер вкрився більш-менш пристойним льодом. А були ж такі роки, що він взагалі не замерзав. Лід стояв буквально тиждень-два і то не скрізь. Та й по Кам'янцю не такі вже й холода обіцяють. :dt:
 
Браття, в кого є інформація на сьогоднішій день щодо р.Ушиця(Липи, Гута Чугорська,Чабанівка), який лід?А то в неділю вдома важко буде висидіти-вилежати.....Все одно потягне десь туди
 
Всьо! Кончилась лафа! Качайте лодки панове! ))))
 
Може хтось знає,як там справи з льодом на притоках Дністра?
 
Цитата
Може хтось знає,як там справи з льодом на притоках Дністра?
Вже появляється, але іще дуже тонкий)))) На самому ж Дністрі можна іще свободно джигувати :udochka: аби температура повітря трохи піднялась....
 
Цитата
Може хтось знає,як там справи з льодом на притоках Дністра?

Завтра буду мати інформацію про Дністер в районі Сокола.Там,як правило,замерзає раніше.
 
Цитата
Вже появляється, але іще дуже тонкий)))) На самому ж Дністрі можна іще свободно джигувати :udochka: аби температура повітря трохи піднялась....
Так десь на градусів 15....
 
По просьбам трудящих від кам'янецьких маньяків... бррррр... :be:
Цитата
Свіжа інфа:

1. В Соколі лід стоїть, 4-6 см., вода дуже мутна. Не клює.
2. В Калачківцях сьогодні десяток рибаків не змогли вийти на лід, навіть у хвості. 2-3 см. і сніг...
3. У Кітайгородській теж не змогли вийти на лід.
        Висновок: сніг завадив стати міцному льду.
4. На Мукші вийшли, 5-6 см., вода мутновата, за 2 години жодної покльовки не бачили.
5. В Руді на ставку - жодної покльовки..

  Певно буде зміна погоди.
Постійно оновлюється інфа тут --> http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=3525.0
 
Цитата
По просьбам трудящих від кам'янецьких маньяків... бррррр... :be:

Постійно оновлюється інфа тут --> http://www.kam-pod.net/smf/index.php?topic=3525.0
Дякую тобі Саня,в понеділок поїдемо перевіримо.
 
Цитата
Дякую тобі Саня,в понеділок поїдемо перевіримо.

напевно,рано ще.Знайомий дзвонив з Сокола.Лід ненадійний,та ще й притрушений сніжком.Так що будьте обережні.
 
Вчора знайомий був у Врублівцях.
Лід 3 см!!!! МАНЬЯКИ!!! :an:
Зловив 5 штучок! Кльов не ахті.
А я чекаю на весну :tongue:
 
Цитата
Вчора знайомий був у Врублівцях.
Лід 3 см!!!! МАНЬЯКИ!!! :an:
Зловив 5 штучок! Кльов не ахті.
А я чекаю на весну :tongue:
Підтверджую,сьогодні почали з р. Мукша(притока Дністра) де лід 3см вкритий снігом на який навіть не вийшли,а закінчили Колодієвкою,де його взагалі немає,потрібно ще трохи зачекати.
 
Останні новини з Дністра - десь в районі Старої Ушиці (здається село Липи-Чабанівка) знайомі надибали нормальний лід і набомбили окуня. Кожен повіз додому за сотню штук...
 
Цитата
Останні новини з Дністра - десь в районі Старої Ушиці (здається село Липи-Чабанівка) знайомі надибали нормальний лід і набомбили окуня. Кожен повіз додому за сотню штук...
А розмір окуня не підскажите?
 
Сам не бачив але ніби казали, що різний був - від матросиків до 150-200 грамових окуняток
 
Цитата
Приїдеш відпишись,бо ми хочемо їхати 03.01.

Обовьязково:bf:
 
Цитата
02.01.2011 Заплановано виїзд на Дністер. Ух потанцюємо. Шамани, шаманьте по крепше!!!
Приїдеш відпишись,бо ми хочемо їхати 03.01.
 
02.01.2011 Заплановано виїзд на Дністер. Ух потанцюємо. Шамани, шаманьте по крепше!!!:bg::dv:
 
Хтось сьогодні був на Дністрі?:dn:
 
[QUOTE=Толян2;257187]Хтось сьогодні був на Дністрі? Так."ШИНЯ" з магазину "КАРП".
 
Гута Чугорська, слабовато, біля 3-х кг. Риба стоїть біля льоду, а клювати не хоче.Окунець не великий.Товариші були в Колодіївці, взагалі погано, так і до сих пір мутна вода. Переїхали на Бакоту до Чайковського на ніч, завтра будуть пробувати ще.
 
Лед еще тонкий!Кто собрался на Днестр(замерзли преимущественно заливы) обязательно иметь на хозяйстве ПЕШНЮ !
 
Да,лед слабоват.2-4 см- Губарев.Есть даже местами открытая вода.
 
Цитата
Да,лед слабоват.2-4 см- Губарев.Есть даже местами открытая вода.
Рано ещё для Днестра.Риск дело благородное ,но не в этом случае.
 
Цитата
Рано ещё для Днестра.Риск дело благородное ,но не в этом случае.

Сегодня мужики поехали уже на Бакоту!!!
 
Цитата
Сегодня мужики поехали уже на Бакоту!!!
Не ну если в спас желетах или попловках тогда можно ,но осторожно.
А ты Костя где бомбишь?
 
Цитата
Не ну если в спас желетах или попловках тогда можно ,но осторожно.
А ты Костя где бомбишь?

Бороздю заливы Днестра:mnogo_lodka::holod:
 
Цитата
Не ну если в спас желетах или попловках тогда можно ,но осторожно.
А ты Костя где бомбишь?

  Ну я б так не згущав "краски".Звичайно,треба бути обережним,але на затоках порибалити  вже можна.Доводилось рибалити і на тоншому льоду.
  Вчора були на р. Ушиця(с.Губарів).Рибалка -нижче середнього,але хто шукав,той рибку знайшов.
  Костя теж вчора був запеленгований нами в Губареві.Біла "Нива" з лебідкою,припаркована в снігу на узбіччі.Я правий,Констянтин?
До речі,на льоду Ви,по-моєму,протримались довше всіх.Напевне,судачка хотіли впіймати в сутінках?
 
Цитата
Да,лед слабоват.2-4 см- Губарев.Есть даже местами открытая вода.

Артем!В мене була сантиметрова стрічка з собою.Треба було поміряти.
 
Ага,але все одно на льоду було небезпечно!
 
Цитата
Ага,але все одно на льоду було небезпечно!
А что наловили?
 
Я около 30-ти штук,после обрыва уловистой мормышки,клевать перестало.В основном окунь и ершики,но на глубине брала и неплохая плотва.
Дядя Саша "Bonus" наловил где то около сотни,у него опыта больше.
п.с -я вообще 3-й раз на настоящей зимней рыбалке,я больше спинингом люблю помахать
 
Цитата
Ну я б так не згущав "краски".Звичайно,треба бути обережним,але на затоках порибалити  вже можна.Доводилось рибалити і на тоншому льоду.
  Вчора були на р. Ушиця(с.Губарів).Рибалка -нижче середнього,але хто шукав,той рибку знайшов.
  Костя теж вчора був запеленгований нами в Губареві.Біла "Нива" з лебідкою,припаркована в снігу на узбіччі.Я правий,Констянтин?
До речі,на льоду Ви,по-моєму,протримались довше всіх.Напевне,судачка хотіли впіймати в сутінках?

:bl::bl::bl::bl::bl::bl::bl::bl::bl:Бежева шестьорка і темна Ауді в універсалі. Сиділи біля промоїни на тому березі. Зараз буду робити фото отчёт.
 
Цитата
:bl::bl::bl::bl::bl::bl::bl::bl::bl:Бежева шестьорка і темна Ауді в універсалі. Сиділи біля промоїни на тому березі. Зараз буду робити фото отчёт.
Давай,давай,а то я на следующие выходные тоже на Днестр хочу.
 
Цитата
Давай,давай,а то я на следующие выходные тоже на Днестр хочу.

http://kastian.rybalka.com/photo/view/8463/
Вот так я порибачив:)
 
Сьогодні був в Врублівцях,лід 5-7см.Кльов був не важний.Ловив на балансір.Улов 4кг,все окунь.Рибаків було багато.
 
Цитата
http://kastian.rybalka.com/photo/view/8463/
Вот так я порибачив:)
Класс.100 % на следующие выхи на Днестр рвану.Морозы обещают.
 
Цитата
Класс.100 % на следующие выхи на Днестр рвану.Морозы обещают.

А я вот какраз следующие выходные пропущу. У сынульки 06.01.2011 день рождения:dv:, 5-лет, а я не употребляю ( абидно да:bf: )
 
Цитата
Сегодня мужики поехали уже на Бакоту!!!
І ми там були в понеділок http://tolan.rybalka.com/photo/view/8472/
 
Цитата
І ми там були в понеділок http://tolan.rybalka.com/photo/view/8472/
Мужики,а окунь чистый,без паразитов? А то всё пужают и пужают.
 
Цитата
А я вот какраз следующие выходные пропущу. У сынульки 06.01.2011 день рождения:dv:, 5-лет, а я не употребляю ( абидно да:bf: )
И моему в этом году 5 будет и я не употребляю.
И оба рыбаки. :eek::eek::eek::eek::eek:
 
Цитата
Мужики,а окунь чистый,без паразитов? А то всё пужают и пужают.

Замороженным закинул в морозилку, если даже и есть то после тэрмо обробки он не страшен.
 
Цитата
И моему в этом году 5 будет и я не употребляю.
И оба рыбаки. :eek::eek::eek::eek::eek:

Это знак сверху!!!
:al::dn::ca::dk:
 
Цитата
Замороженным закинул в морозилку, если даже и есть то после тэрмо обробки он не страшен.

Всі знають що не страшний, але коли на світло видно червоних.... Трохи не те! Не воно! нЕ ЙДЕ З ПИВОМ!
 
Цитата
А я вот какраз следующие выходные пропущу. У сынульки 06.01.2011 день рождения:dv:, 5-лет, а я не употребляю ( абидно да:bf: )

Как??разве   не употребляешь?? С каких пор?
 
Цитата
Как??разве   не употребляешь?? С каких пор?

Заболел. Курс лечения три месяца:be:, ну а потом:at:
 
Цитата
Заболел. Курс лечения три месяца:be:, ну а потом:at:

Тримайся Костя,сам через таке проходив!:bf:
 
Цитата
Заболел. Курс лечения три месяца:be:, ну а потом:at:

Ну выздоравливай побыстрее:bf:
Ну а без выпивона рыба тоже ловится,а в некоторых случаях даже лучше и больше
 
Цитата
Мужики,а окунь чистый,без паразитов? А то всё пужают и пужают.
Я просто не обращаю внимание на это,пока живой!
 
Цитата
Я просто не обращаю внимание на это,пока живой!
Та я тоже никогда не обращал,но знакомые старые рыболовы уже два года на Днестр не ездят из за червячков.Но я не брезгливый,в людях червячков поболее будет.
 
Цитата
Та я тоже никогда не обращал,но знакомые старые рыболовы уже два года на Днестр не ездят из за червячков.
Ну мы туда не едем за рыбой,а на рыбалку.Есть множество вариантов куда девать рыбу,первый и самый правильный- это отпустить,что я и делаю взяв себе лишь пару достойных экземпляров.
 
Цитата
Ну мы туда не едем за рыбой,а на рыбалку.Есть множество вариантов куда девать рыбу,первый и самый правильный- это отпустить,что я и делаю взяв себе лишь пару достойных экземпляров.
Я с этого года тоже всего окуня выпускаю,беру только трофейных.Да и плотву тоже.
Первое - пускай ростут,второе-чистить неохота.
Да и щука из холодильника не переведотся,до сих пор осенние экземпляры лежат.
 
Были на Днестре, искали судака, но без результатно.http://270893.rybalka.com/photo/view/8532/
 
Судака ще не чув щоб хтось взяв. Хоча на базарі продають бабки багато околокілограмових судачків. Більші на прилавках Староушицького рибгоспу. Зараз народ весь валить в район Чабанівки (плотва) та на Бакоту (гарний окунь).
Це звичайно не з перших вуст інфа але я з вами пінгвінятники мерзнути не збираюся :tongue:
 
Цитата
Судака ще не чув щоб хтось взяв. Хоча на базарі продають бабки багато околокілограмових судачків. Більші на прилавках Староушицького рибгоспу. Зараз народ весь валить в район Чабанівки (плотва) та на Бакоту (гарний окунь).
Це звичайно не з перших вуст інфа але я з вами пінгвінятники мерзнути не збираюся :tongue:

А ми не мерзнемо.Ми гріємось,правда,по-різному(хто приймає допінг +40 град.,а дехто лунки бурить,рибу шукає).Особисто я не мерзну,хоч до перших не відношусь(на рибалці).
 
Ні-ні, дякую... Я вже якось до весни дотягну... :ar:
 
Цитата
Судака ще не чув щоб хтось взяв. Хоча на базарі продають бабки багато околокілограмових судачків. Більші на прилавках Староушицького рибгоспу. Зараз народ весь валить в район Чабанівки (плотва) та на Бакоту (гарний окунь).
Це звичайно не з перших вуст інфа але я з вами пінгвінятники мерзнути не збираюся :tongue:

І хто скаав,що пінгвіни мерзнуть?Скоріше крокодил потоне!!!
 
Сегодня в чабановке сидела куча людей, лед пока ещё хороший.
 
Хто їздив на ці річки, як улов? на шо брала, яким способом ловили?
 
Цитата
Хто їздив на ці річки, як улов? на шо брала, яким способом ловили?
Тобі краще звертатися сюдиhttps://www.rybalka.com/forum/showthread.php?t=6500
 
Цитата
Тобі краще звертатися сюдиhttps://www.rybalka.com/forum/showthread.php?t=6500
Переместил в Хмельницкий и область.
 
Можливо в когось є інформація про Дністер, на Бакоті лід зберігся?
 
Цитата
Можливо в когось є інформація про Дністер, на Бакоті лід зберігся?
Я не був но чув що лід є,але відійшов від берега,може замерзне.
 
Мої знайомі ніби на Дністер ще не їздять. Можливо після цих морозів наладиться. А проблема дійсно була у прибережних промоїнах. Лід на середині ніби зберігався
 
Мова йде про Дністер чи про Ушицю?
 
Про Дністер же питали...
 
Буде велике прохання: якщо до неділі в когось з"явиться конкретна інформація щодо Дністра,- поділіться!
 
Цитата
Про Дністер же питали...

Олександре, просто за звичкою  і р.Ушицю ми називаємо Дністром..
 
Цитата
Ну ,что рыбацюги,на Днестре кто то был?
В воскресенье еду ,скорее всего в Губарев,мест свободных нет,но может кто то вторым экипажем присоединится или я к кому то.Веселее будет.

Я з сином збираюсь на Дністер поїхати,але ще не визначились -в суботу,чи в неділю(на неділю передають вітряну погоду).Але в п'ятницю можна зізвонитись.Буду радий компанії.
 
Ну ,что рыбацюги,на Днестре кто то был?
В воскресенье еду ,скорее всего в Губарев,мест свободных нет,но может кто то вторым экипажем присоединится или я к кому то.Веселее будет.
 
Цитата
Ну ,что рыбацюги,на Днестре кто то был?
В воскресенье еду ,скорее всего в Губарев,мест свободных нет,но может кто то вторым экипажем присоединится или я к кому то.Веселее будет.

Можно ехать на Ушицу, лёд 5см, ловится окунь 150-200гр
 
Цитата
Можно ехать на Ушицу, лёд 5см, ловится окунь 150-200гр
А куда именно на Ушицу?
 
Цитата
А куда именно на Ушицу?

Говорят на Старой Ушице левее от косы.
 
Вот сегодня был.
http://s2222.rybalka.com/blog/view/5864/
 
Цитата
Вот сегодня был.
http://s2222.rybalka.com/blog/view/5864/

Вчора в Губареві клювало краще,але тільки до 10-ї ранку і ввечері.Але окунці попадались гарні,також проскакувала хороша плотва і навіть один судачок.Бачив,як рибачок "лупашив"плотву після обіду (в основному одразу по дві штуки),кілька разів в нього обривало ліску.Правда,зранку він ту лунку закормив.
 
Цитата
Вчора в Губареві клювало краще,але тільки до 10-ї ранку і ввечері.Але окунці попадались гарні,також проскакувала хороша плотва і навіть один судачок.Бачив,як рибачок "лупашив"плотву після обіду (в основному одразу по дві штуки),кілька разів в нього обривало ліску.Правда,зранку він ту лунку закормив.
Тот рыбачок и вчера был.Говорил,что словил 7 кг.хорошей плотвы.А вот вчера у него совсем не брало,и закармливал и ничего.Погода с утра была солнечная,а после обеда пасмурная и с ветром.
 
Сьогодні був в Старій Ушиці,кльов був слабенький,прокльовував мілкий окунь та деколи попадався мілкий судачок,лід до 5 см, місцями пробивається з першого разу,так що будьте обережні!
 
Вчора були на одному з притоків р. Дністер, р. Данилівка село Березівка. Лід тонкий, після обіду пішов дощик і сьогодні навряд чи хтось вже зайде на лід. Я насмикав 106 окуньчиків на пів ладошки, буде літом на тараньку а поки хай полежить в морозілці.
 
[QUOTE=Kastian;269697]Вчора були на одному з притоків р. Дністер, р. Данилівка село Березівка. Лід тонкий, після обіду пішов дощик і сьогодні навряд чи хтось вже зайде на лід. Я насмикав 106 окуньчиків на пів ладошки, буде літом на тараньку а поки хай полежить в морозілці.[/QUOT


Вчера были на Старой Ушице.Аналогично.
 
Вчера были на Калюсеhttp://tolan.rybalka.com/blog/view/5905/
 
Цитата
Сокол,Слобода,Калачковцы(Студеница),Глыбовка(Калюс) 100 проц лед,  Бакота-гуляет волна(сегодня в обед)
А товщина льоду яка?
 
Рибацюги,в неділю хтось на Дністер збирається?:connie:
 
Цитата
Рибацюги,в неділю хтось на Дністер збирається?:connie:

Знаючи який лід на Дністрі... дивлячись за вікно на пориви вітру...
Я до вівторка почекаю, і вітер спаде, і льод крепшим стане (може)

PS. НО якщо хтось був сьогодні, або буде завтра - теж чекаю інформацію!
 
Цитата
Знаючи який лід на Дністрі... дивлячись за вікно на пориви вітру...
Я до вівторка почекаю, і вітер спаде, і льод крепшим стане (може)

PS. НО якщо хтось був сьогодні, або буде завтра - теж чекаю інформацію!
Бачу що я буду першим в понеділок.
 
Цитата
Бачу що я буду першим в понеділок.
:eek::eek::eek: Тту в вівторок вийти на льод трохи "штанці потріскують":dr:, а ти в понеділок рвешся.... Ну, будемо чекати фотоотчёта)))
 
Цитата
:eek::eek::eek: Тту в вівторок вийти на льод трохи "штанці потріскують":dr:, а ти в понеділок рвешся.... Ну, будемо чекати фотоотчёта)))


Не мужики я завтра їду:be:. Так що тримайте кулаки.:dk: Інформацію завтра після 20,00:du:
 
Цитата
Не мужики я завтра їду:be:. Так що тримайте кулаки.:dk: Інформацію завтра після 20,00:du:
Куди збираєшся,якщо не секрет?
 
Цитата
Куди збираєшся,якщо не секрет?

Походу туди куди можна доїхати до води ( Пиж...ка ) , як що  не зможемо вийти то будемо перебиратись вище по притоках Калюс, Ушиця, і так далі, будем пробувати. Десь після 11,00 якщо когось цікавить то можите звонити.
Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 След.

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!