Страницы: 1
Акции и мероприятия!
 
Цитата
Так біатлоністи патрони за свої кошти купують.
Повір, що не за остані.
 
Из всего выше сказанного непонятно,кто то собирается на соревнования?Или у нас только любители...?:)))
 
Цитата
Повір, що не за остані.
А чого б і ні? Так пару років тому гравці ФК Поділля (той що зараз Динамо Хмельницький) відмовлялися виходити на поле, бо їм заборгували заробітну платню за декілька місяців. :ap:
 
че накинулся )))
4 згадувуння спорту - а де хоть слово що це тунир профі ???
колись проводили змагання мого будинку та сусіднього по бадмінтону, під егідою голови молоді та спорту міста - це також спорт !
 
Цитата
в першомку пості ні слова про те що це профзмагання
Цитата
Положение
О проведении 1 Кубка Западного региона по ловле хищной рыбы спиннингом с берега. 1. Цели и задачи 1.1. Популяризация рыболовного спорта. 1.2. Повышение спортивного мастерства усовершенствование техники владения современными снастями. 1.3. Определение рейтинга спортсменов. 1.4. Определение победителей и призеров соревнований. 2. Место и время проведения 2.1. Соревнования проводятся 30.06-01.07 у с.Кустин Ровенского района, Ровенской области. 3. Статус и характер соревнований 3.1. Соревнования проводятся под эгидой областных федераций рыболовного спорта западного региона. 3.2. Соревнования лично-командные. Состав команды 3 человека. 3.3. Участники вносят регистрационные взносы, за счет которых формируется фонд оплаты судейской бригады и аренда водоема. 3.4. Сумма регистрационного взноса составляет 150 грн. с участника. 4. Участники 4.1. К участию в соревнованиях допускаются лица старше 16 лет, с соответствующим состоянием здоровья, которые прошли определенную регистрацию. 4.2. Участникам присваивается регистрационный номер, который будет пропуском на соревнования и атрибутом для установления личности спортсмена. 4.3. Участники обязаны: - соблюдать правила поведения на водоеме - соблюдать правила соревнований и данного положения - соблюдать морально-этические нормы поведения в обществе - быть экипированным должным образом для безопасного участия в соревнованиях - Безоговорочно придерживаться распоряжений и указаний судей - При ухудшении состояния здоровья я срочно поставить в известность главного судью. 4.4. Участники соревнований несут полную ответственность за последствия, к которым могут привести нарушения ими правил поведения на водоеме, спортивного режима, норм поведения в общественных местах. 4.5. Участникам соревнований запрещается: - Использовать другие отличаются от спиннинговых методов ловли - Начинать ловлю до начала соревнований (сигнала старта) - Продолжать ловлю по окончанию соревнований (сигнал финиша) - Принимать помощь от посторонних лиц - Принимать или передавать выловленную рыбу от других участников или третьих лиц - Использовать токсичные или ядовитые вещества, которые могут привести к гибели или болезни рыбы - Тренироваться в зоне проведения соревнований - Разводить костры - Употреблять спиртные напитки - Купаться в зоне соревнований. 5. Организаторы и судейство 5.1. Организаторами соревнования выступает Федерация рыболовного спорта в Ровенской области.
Як мінімум 4 згадування спорту
 
Цитата

а якщо так то проф передбачає грошлві винагороди,  а не велику шану,бо це їх робота ,яка їх годує.
<думки в голос>
А що є сьогодні прибутковий спорт окрім футболу? Який певне на рекламі бухла та одежі і тримається. Так біатлоністи патрони за свої кошти купують.
</думки в голос>
 
в першомку пості ні слова  про те що це профзмагання
а якщо так то проф передбачає грошлві винагороди,  а не велику шану,бо це їх робота ,яка їх годує.
 
Цитата
bassspro, Так все вірно! Хоч хтось мене розуміє!!!
Народ, офіційні змагання це вже професійний спорт а для будь якого виду спорту потрібна справка від лікаря!!! Якщо ви цього не розумієте і далекі від цього то не пишіть дурниць і не позорьтесь!!!

Andrey_Smile - согласен:bf::bf:
 
Спасибо за поддержку. Думаю, надо организовать это мероприятие на нормальном уровне, чтобы был виден результат. Предлагаю сделать голосовалку, кто в какой день может поучавствовать в этом деле и назначим тот день, согласно голосованию, в который сможет максимальное количество желающих.
 
Всем привет. Переходим от слов к делу.
15 мая я готов уделить целый день своего свободного времени уборке прибрежной территории Южного Буга, какой именно - решим вместе, если найдутся желающие помочь. Хватит плакаться в жилетку друг другу, в каком гадюшнике мы живем. Давайте внесем свой маленький вклад в полезное и очень нужное дело! Если эта традиция приживется - можно будет распространить свою работу и на другие водоемы области вплоть до Днестровского водохранилища, подключить телевидение (чем не вариант - 33-й канал, передача "Кльова рибалка")
Если отзовутся еще хотя-бы 2-3 человека, значит акция состоится.
КТО ГОТОВ ? Созваниваемся, договариваемся и пишем ТУТ.
Меня можно найти по телефону (068) 172-09-61 или в магазине "Планета Рибальства" по ул. Подольская, 10.  Игорь
 
Цитата
Всем привет. Переходим от слов к делу.
15 мая я готов уделить целый день своего свободного времени уборке прибрежной территории Южного Буга, какой именно - решим вместе, если найдутся желающие помочь. Хватит плакаться в жилетку друг другу, в каком гадюшнике мы живем. Давайте внесем свой маленький вклад в полезное и очень нужное дело! Если эта традиция приживется - можно будет распространить свою работу и на другие водоемы области вплоть до Днестровского водохранилища, подключить телевидение (чем не вариант - 33-й канал, передача "Кльова рибалка")
Если отзовутся еще хотя-бы 2-3 человека, значит акция состоится.
КТО ГОТОВ ? Созваниваемся, договариваемся и пишем ТУТ.
Меня можно найти по телефону (068) 172-09-61 или в магазине "Планета Рибальства" по ул. Подольская, 10.  Игорь

Если честно то такая же мысль мне пришла недели две три тому!!! Даже вроде я её обсуждал с кем то из форумчан при личной встречи, но с кем не помню!!!
Я за!!!:ay:
Игорь+Я+....+.....+.....+.....+.....заместь точек должны быть Ваши имена!!!:bi::bi::bi:
 
Правильно, ты начал - и люди просто свели начало разговора на фиг знает что и все закончилось не начавшись, поэтому я решил поднять этот вопрос в отдельной теме. Теперь нас двое. КТО ЕЩЕ?
 
С удовольствием бы присоединился к этому субботнику, но на эти выходные должен быть в деревне.:bh:.
Было бы не плохо подключить кого-то с "корочкой", что бы взять "кошку" и повытягивать все "экраны" и сетки, которые стоят вдоль берега.
PS. Я думаю многие хотят помочь, но по катим-то причинам не получается сделать это на выходные, тогда устроем мероприятие еще на буднях.:dk:
 
Не важно, в какой день это состоится, главное, чтобы были желающие! Мы это мероприятие можем устроить в тот день, когда это будет удобно для максимального количества людей. Просто я смотрю по количеству посещений (в этот момент 170) и сравниваю с количеством отзывов...Прихожу к мнению, что многие могут просто болтать, а руками работать не хотят. И это настораживает, очень уж много безразличных к природе людей.....
 
Цитата
Всем привет. Переходим от слов к делу.
15 мая я готов уделить целый день своего свободного времени уборке прибрежной территории Южного Буга, какой именно - решим вместе, если найдутся желающие помочь. Хватит плакаться в жилетку друг другу, в каком гадюшнике мы живем. Давайте внесем свой маленький вклад в полезное и очень нужное дело! Если эта традиция приживется - можно будет распространить свою работу и на другие водоемы области вплоть до Днестровского водохранилища, подключить телевидение (чем не вариант - 33-й канал, передача "Кльова рибалка")
Если отзовутся еще хотя-бы 2-3 человека, значит акция состоится.
КТО ГОТОВ ? Созваниваемся, договариваемся и пишем ТУТ.
Меня можно найти по телефону (068) 172-09-61 или в магазине "Планета Рибальства" по ул. Подольская, 10.  Игорь

Я за, только еще не знаю как с работой на выходные будет. Можете на меня розчитовать. Если работа не подкачает.
 
Цитата
Я за, только еще не знаю как с работой на выходные будет. Можете на меня розчитовать. Если работа не подкачает.

Славик кому ты расказываеш какая там у тебя работа шучю конечно, я тоже за то чтоб очистить берега от мусора.
Нужно чтоб желающих было побольше, у меня возникла идея чтоб собратся например в следующий четверг на встречу раньше от установленого время и в другом месте по соответствуещему одеянию и до 21.00 ч. световой день позволяет зделать задуманое, ради такого дела и с работы можно отпросится, а то на выходных мало кому получается кто то в село едет, кому на рыбалку раз в месяц получилось выбратся, а кто на работе с утра до ночи и выходной нужно посвятить семе, а в будний день народу больше должно собратся, это все можно обговорить сегодня на встрече!
 
Цитата
Славик кому ты расказываеш какая там у тебя работа шучю конечно, я тоже за то чтоб очистить берега от мусора.
Нужно чтоб желающих было побольше, у меня возникла идея чтоб собратся например в следующий четверг на встречу раньше от установленого время и в другом месте по соответствуещему одеянию и до 21.00 ч. световой день позволяет зделать задуманое, ради такого дела и с работы можно отпросится, а то на выходных мало кому получается кто то в село едет, кому на рыбалку раз в месяц получилось выбратся, а кто на работе с утра до ночи и выходной нужно посвятить семе, а в будний день народу больше должно собратся, это все можно обговорить сегодня на встрече!
 Игорь поддерживаю на 100%
 
Нужно чтоб желающих было побольше, у меня возникла идея чтоб собратся например в следующий четверг на встречу раньше от установленого время и в другом месте по соответствуещему одеянию и до 21.00 ч. световой день позволяет зделать задуманое, ради такого дела и с работы можно отпросится, а то на выходных мало кому получается кто то в село едет, кому на рыбалку раз в месяц получилось выбратся, а кто на работе с утра до ночи и выходной нужно посвятить семе, а в будний день народу больше должно собратся, это все можно обговорить сегодня на встрече![/QUOTE]

согласен на  100%, готов принять участие!!!! только однозначно к акции нужно подключить СМИ чтоб они ее прорекламировали хотяб недельку. заодно и может новых одноклубников найдем,
 
Ось щось подібне організували можна перейняти досвіт.
 
Цитата
Ось щось подібне організували можна перейняти досвіт.

В мене навіть є знайомі в газеті "Всім" які можуть висвітлити нашу акцію тільки фото занести.
 
Цитата
В мене навіть є знайомі в газеті "Всім" які можуть висвітлити нашу акцію тільки фото занести.

А я з цим Дєнісом Шашенком 5 років в універі відівчився:az:
 
Доброй ночи ВСЕМ!!! Новенький. Готов подключится,могу подтянуть ТВ Подилля центр, где и когда 80682050833
 
Цитата
А я з цим Дєнісом Шашенком 5 років в універі відівчився:az:
Костя я Деніса тоже знаю, але є інші люди які набагато краще можуть висвітлити акцію. З Денісом я стикався по роботі.
 
С экологами вполне можно будет скооперироваться, они только рады будут этому. Кто умеет - создайте в этой ветке голосовалку, кому в какой день удобно.
 
Уборка мусора на прибрежной территории Южного Буга.
 
Мало людей отозвалось, надо хотя-бы 10 человек... Все остается в силе, но надо немного подождать. Я готов в любой день.
 
Цитата
Дамаю, что зарыбить Ю.Буг идея правильная!
Для таких мероприятий как говорил уже Толян нужно быть хотя бы Клубом рыбаков Хмельниччины, а то так, кучку простых рыбаков никто не будет слушать, даже жопу от стула не оторвут!
 
Уважаемые рыболовы города Хмельницкого,как смотрите на то,чтобы провести акцию по зарыблению нашего местного водоема Южный Буг!
 
Цитата
Уважаемые рыболовы города Хмельницкого,как смотрите на то,чтобы провести акцию по зарыблению нашего местного водоема Южный Буг!
Які пропозиції? Хоча я думаю, що без аргументованої рибоохоронної роботи в нашому регіоні, це рівносильно, тому, щоб відразу набити сітки рибою бракошам.... Хоча був би не проти (сам полюбляю іноді половити на нашій місцевій "водній артерії" як з берега, так і з лодки).... Але, мені здається, якшо це і робити то "втіхаря", бо якщо пройде зариблення і ми про це торжественно обьявимо на формуі, то навіть деякі поки шо іще чесні рибаки візьмуться за сітки....:ca:
 
Цитата
Які пропозиції? Хоча я думаю, що без аргументованої рибоохоронної роботи в нашому регіоні, це рівносильно, тому, щоб відразу набити сітки рибою бракошам.... Хоча був би не проти (сам полюбляю іноді половити на нашій місцевій "водній артерії" як з берега, так і з лодки).... Але, мені здається, якшо це і робити то "втіхаря", бо якщо пройде зариблення і ми про це торжественно обьявимо на формуі, то навіть деякі поки шо іще чесні рибаки візьмуться за сітки....:ca:
Пропозиції які можуть бути,збираємо кошти на малька і зарибляємо,все буде залежати від того скільки зберемо,чим більше буде зібрано тим більше запустимо кількості і видів запущеної риби.На рахунок браконьєрів,я не думаю що їх там не  так багато,все не виловлять.Акцію навряд чи вийде провести "втихаря",тому що люди,які зроблять внески,захочуть побачити куди і на що пішли їхні гроші.Акцію можна провести не тільки на форумі,а взагалі запросити всіх бажаючих жителів міста!
 
Цитата
...На рахунок браконьєрів,я не думаю що їх там не  так багато...
Як би хотілось тобі вірити... Коли ти востаннє рибачив у нас на Бугу? Я восени бував майже щодня, тих браків там море!!! У нас навіть рибінспекції в місті немає...
Є вільні гроші - віддати в дитячий будинок. Нє, краще купити цукерок і самим роздати дітям (толку буде більше).
Толян, нічого з цього не вийде (ІМХО)...
 
Це точно, Саня, ти прав. Я деколи виходжу на ПБ і дійсно браків там до халери, а якщо ще просічуть, що риба появилась, то й спінінг не буде де закинути. І нідокого не причепишся - всі ж "рибаки", "рибу ловлять"...
 
Цитата
Як би хотілось тобі вірити... Коли ти востаннє рибачив у нас на Бугу? Я восени бував майже щодня, тих браків там море!!! У нас навіть рибінспекції в місті немає...
Є вільні гроші - віддати в дитячий будинок. Нє, краще купити цукерок і самим роздати дітям (толку буде більше).
Толян, нічого з цього не вийде (ІМХО)...
Не вийде то не вийде,будемо бачити,просто хотілося як краще для всіх,а гроші вільні навіть не знаю що це таке,просто за ради доброї справи вже якусь би сотню знайшов би,можна подумати за якись ставочок клубний!
 
Цитата
можна подумати за якись ставочок клубний!
А это уже другой разговор.Надо брать "0,5 оковитой" и к Владимиру Петровичу за консультацией.
 
Как ни прискорбно, но вынужден согласиться с Саней...
проще договорится с каким нибудь арендатором (не далеко от города) и потратить пару грн на зарыбление его водоёма, взамен на разрешение ловить рыбу "форумчанам" сдавшим денежку.
шансов будет больше избежать сетей...
 
Цитата
А это уже другой разговор.Надо брать "0,5 оковитой" и к Владимиру Петровичу за консультацией.

идея не нова и близка к утопической:ak:
 
Цитата
идея не нова и близка к утопической:ak:

В глубине души я тоже так думаю,но если уже эту тему подняли опять:ds:
 
Цитата
проще договорится с каким нибудь арендатором (не далеко от города)
Это типа что бы потом кто участвует в этом мероприятии могли ловить рыбу со скидкой?Тоже кажется результата не принесет потому как не каждый захочет пол города к себе на водоём пускать да и ещё со скидкой.Короче мне кажется дело хорошее но не благодарное разве что сивою совесть успокоить.
А киевляне эту тему давно крутят даже результаты есть...https://www.rybalka.com/forum/showthread.php?t=7245&highlight=%E7%E0%F0%FB%E1%EB%E5%ED%E8%E5
 
Про буг і мирну це безтолку, помню давно лупнули туда линя пару тон, так такого ажиотажу поплавочників я давно не бачив, його товкли по чорному, при чому брали все підрят, зараз його майже не бачу, а тоді просто клював як на чорних камнях! Туда можна бахнути як варіант щуки, і то для такого  краще бюджет місцевий трусити, що є до голої сраки! А за ставок колись уже були розмови і до діла так і не дойшло!!!
 
В наш час осталося мало совісних орендаторів,сенсу зариблювати їм водоймища немає,нам потрібно створити "Хмельницький клуб рибаків",або навіть" Хмельницьку федерацію риболвного спорту",якої до речі наскільки я знаю так і немає,а тоді на основі цього клубу шукати водоймище і добиватись його виділення клубу,або навіть оренди для спортивних цілей.В цілому перспективи великі,аби були бажаючі і можливості!
 
Цитата
А за ставок колись уже були розмови і до діла так і не дойшло!!!
Тоді нас було менше,можливо зараз щось вийде!
 
Цитата
идея не нова и близка к утопической
А чим вас обідив ,чи обділив Володимир Петрович?
 
Спецом не стал здесь  сразу что-то говорить, решил дать высказаться всем неравнодушным. А теперь - пора.

Цитата
Уважаемые рыболовы города Хмельницкого,как смотрите на то,чтобы провести акцию по зарыблению нашего местного водоема Южный Буг!

Толик - добрая душа и идея его благородная и правильная. Но последовавшие посты коллег по беспредельному засилью браков на "Южке" (и не только) объективно продемонстрировали минимальную эффективность предложенной акции. Не считая собственного морального удовлетворения.

Цитата
Как ни прискорбно, но вынужден согласиться с Саней...
проще договорится с каким нибудь арендатором (не далеко от города) и  потратить пару грн на зарыбление его водоёма, взамен на разрешение  ловить рыбу "форумчанам" сдавшим денежку.
шансов будет больше избежать сетей...

Вот это так уж точно утопия. Психология и менталитет арендаторов исключают такой подход для "группы форумчан"! Разве что для пары-тройки знакомых и представителей соответствующих органов, с которыми арендатор вынужден сотрудничать. Зарыбок сейчас не дефицит и расходы относительно невелики. Нет резона арендарям подписываться на такую тему!

Цитата
Не вийде то не вийде,будемо бачити,просто хотілося  як краще для всіх,а гроші вільні навіть не знаю що це таке,просто за  ради доброї справи вже якусь би сотню знайшов би,можна подумати за якись ставочок клубний!

Старожилы помнят нашу попытку реализовать эту идею в 2009 году. Здесьоб этом... Поэтому из обретённого опыта сделан безоговорочный вывод: для создания клубного водоёма нужны мощные административный и финансовый ресурсы. Всё остальное - :cq:...


Реально мы можем помочь рыбе только одним: жёстко поставить браков, их "крышующих" и продавцов "китаек" в стойло! Как - обговорим вживую на встрече, как потеплеет.
 
Дамаю, что зарыбить Ю.Буг идея правильная! Нужно просто вспомнить сколько раз в сезон мы попадаем на арендном водоеме на безклёвье, покупаем снасти, отрываем их, снава покупаем и т.д.   Плюс это  не такие и большие деньги на приобретение малька сами ж говорили.Если ничего не делать то наши дети никогда и не узнают что можно утром посидеть с удочкой и наловить ведро рыбы за два часа, как это было раньше. Мероприятие это нужно пиарить ( это скорее всего можно устроить на правильном уровне) и только малодушные и люди без принцыпов будут ловить рыбу сетями и экранами. А у нас-рыбаков, появится интерес к нашей реке!
 
Мужики,хтось знає чи є в нас федерація риболовного спорту,чи немає?
 
Цитата
В наш час осталося мало совісних орендаторів,сенсу зариблювати їм водоймища немає,нам потрібно створити "Хмельницький клуб рибаків",або навіть" Хмельницьку федерацію риболвного спорту",якої до речі наскільки я знаю так і немає,а тоді на основі цього клубу шукати водоймище і добиватись його виділення клубу,або навіть оренди для спортивних цілей.В цілому перспективи великі,аби були бажаючі і можливості!
Мені здається цей варіант найбільш оптимальним і перспективним, було б добре якби його реалізувати!!!!
 
Когда я советовал сделать клуб почти 2 года тому, многие говорили что я теоретик, а теперь и сами осознали…

Цитата
Ребята чтоб был толк, делается это все так (есть немногий опыт в организации охотничьих угодий). Для начала обязательно должен быть зарегистрирован клуб рыбаков. В клубе должен быть составлен «СТАТУТ КЛУБА» в котором прописаны все правила, от выбора президента до уборки мусора. Дальше должен быть выбран президент методом голосования. Составляете проект на 5 лет или 10. Подчитываете какова должна быть сума вступительного взноса, с каждым годом она должна подниматься. Членские ежегодные взносы определяете. Количество трудо-дней за год, которые должен член клуба отработать на клуб или в финансово оплатить.

Находите ставок, берете в аренду юридически на клуб, организовываете охрану на нем.
И пошло поехало!!!

Цитата
Если сделать годовые взносы в размере 1200 грн., в месяц получится 100 грн. и на это люди согласятся, а я в этом уверен на 99,9%. А при таком бюджете можно организовать толковую охрану. Охранять надо будет через год. За 1 год 30 человек собрать легко можно. Вот и считайте. А без охраны никуда. И без президента клуба никуда. Обязательно должен быть руководитель.

Да и за 100 грн. в месяц вы не будете постоянно думать куда это поехать на рыбалку или шашлык пожарить, хоть просто отдохнуть.
В трудо-дни надо будет работать на водоеме, в год должно быть где-то 25 дней таких дней. В среднем 2 дня в месяц. В эти дни занимаются обустройством водоема, создается база – столики, мусорки, причалы, заготовление корма.
 
Толян, Федерация есть! Обращайтесь в Юности к Вадиму по поводу членства. Насколько я знаю, в Федерации пока мало членов, потому она еще не стала на ноги. ВСТУПАЙТЕ!
 
Цитата
Для таких мероприятий как говорил уже Толян нужно быть хотя бы Клубом рыбаков Хмельниччины, а то так, кучку простых рыбаков никто не будет слушать, даже жопу от стула не оторвут!
Цілком згідний з Андрюхою для такої акції необхіден офіційний клуб.
 
Цитата
Цілком згідний з Андрюхою для такої акції необхіден офіційний клуб.

Ага, но для цього клубу потрібно видати дозвіл на зберігання і використання зброї (думаємо про браків), бо толку і від клубу буде мало.
 
Цитата
Ага, но для цього клубу потрібно видати дозвіл на зберігання і використання зброї (думаємо про браків), бо толку і від клубу буде мало.
Саня. є один товариш який може видати дозвіл. Залишиться тільки зброю знайти...і ліцензію купити на відстріл.
 
Цитата
Ага, но для цього клубу потрібно видати дозвіл на зберігання і використання зброї
І бойовий катер для Дністра непогано прикупити...
 
Цитата
Толян, Федерация есть! Обращайтесь в Юности к Вадиму по поводу членства. Насколько я знаю, в Федерации пока мало членов, потому она еще не стала на ноги. ВСТУПАЙТЕ!
Спасибо,надо будет зайти переговорить!
 
Цитата
Ага, но для цього клубу потрібно видати дозвіл на зберігання і використання зброї (думаємо про браків), бо толку і від клубу буде мало.

Цитата
Саня. є один товариш який може видати дозвіл. Залишиться тільки зброю знайти...і ліцензію купити на відстріл.

Цитата
І бойовий катер для Дністра непогано прикупити...
Мужики,з таким підходом ми знову поговоримо ні про що,і на тому все закінчиться!
 
В теме не приатачена "последня страница",просьба модераторов исправить (привык как то к такой фене).
 
Цитата
В теме не приатачена "последня страница",просьба модераторов исправить (привык как то к такой фене).

Что именно исправить?
 
Цитата
Что именно исправить?

извиняюсь,мне в ПП разжевали что она после появится,просто здесь страниц мало,я что то неподумал сразу.
 
Цитата
извиняюсь,мне в ПП разжевали что она после появится,просто здесь страниц мало,я что то неподумал сразу
Петрович,попрошу -это все удалить,в том числе и это,спасибо!
 
Цитата
Толян, Федерация есть! Обращайтесь в Юности к Вадиму по поводу членства. Насколько я знаю, в Федерации пока мало членов, потому она еще не стала на ноги. ВСТУПАЙТЕ!

расскажи в двух словах что ты знаешь об этой федерации, какие функции она выполняет на данный момент и т.д.
слышал краем уха  о ней еще летом, но никаких сведений о ее деятельности нет
 
Цитата
расскажи в двух словах что ты знаешь об этой федерации, какие функции она выполняет на данный момент и т.д.
слышал краем уха о ней еще летом, но никаких сведений о ее деятельности нет
За эту федерацию,я тоже уже слышал года два назад,но сейчас что то все тихо,видно не пошло!
 
им пока просто нечем людей привлечь - приходите в "Юность" и спрашивайте Вадима, я сам давно уже с ним не общался, последней и свежей информации могу и не знать..
 
Регламент проведення змагань присвячених дню рибака 10 липня 2011р.

Положення:

Любительські змагання з рибної ловлі “Улюблена снасть”

Цілі:

Популяризація здорового способу життя, рибної ловлі як спорту, та активного відпочинку.

Час та місце проведення:

Змагання проводяться 10 липня 2011р. в місті Хмельницькому (УТМР -овський став в мікрорайоні Дубово), час проведення з 8:00 до 16:00.


Регламент проведення змагань:

7:00 реєстрація учасників;
7:30 жеребкування по секторам;
8:00 старт;
12:00 обід;
13:00 початок другого туру;
16:00 фініш;
16:00 підрахунок результатів;
16:30 нагородження переможців.

Учасники змагань:

Участь у змаганнях можуть прийняти всі бажаючі які досягли 16-ти річного віку
(кількість учасників обмежена).


Умови проведення змагань:

Змагання безкоштовні, по принципу «спіймав відпусти». Якщо Ви бажаєте забрати улов з собою, 1кг коштуватиме 10 грн.
Після жеребкування учасники займають свої сектори.
Змагання є особистими. В одному секторі не повинно знаходитись більше одної людини.
Ловити рибу дозволяється на вудилища всіх видів (вудка, спінінг, фідер, пікер…), але загальна сума крючків не повинна перевищувати 4 шт.
В залік йде риба яка пройшла по шкалі відбору виданій кожному учаснику. Риба яка не досягла вказаних розмірів до уваги не береться взагалі та відпускається.
Якщо риба є заліковою то учасник повідомляє суддю який зобов’язаний зробити зважування та запис в протокол.
ЗАБОРОНЯЕТЬСЯ:
Прикормлювати рибу чи закидати снасті до початку змагань (8:00);
Заходити в воду;
Заходити в сектори інших учасників;
Ловити рибу не спортивними способами, цілеспрямоване багріння тощо;
Не належним чином поводитись з пійманою рибою;
Заважати іншим учасникам;
Займатися фальсифікацією;
Розпивати спиртні напої;
За порушення цих правил учасники можуть бути дискваліфіковані.
Всі суперечки вирішує головний суддя, його рішення є остаточним та оскарженню не підлягає.


Нагородження:

Призові категорії:
1.Найбільша вага спійманої риби;
2.Найбільша сумарна вага спійманих риб;
3.Найбільша кількість спійманої риби.

Заохочувальні призи:
1.Найбільша щука, судак, окунь.

Примітка. Один учасник змагань не може претендувати одразу на декілька призових категорій. Наприклад: якщо один учасник претендує одразу на дві категорії «Найбільша сумарна вага» та «Найбільша спіймана риба», то він автоматично займає категорію «Найбільша спіймана риба», а категорію «Найбільша сумарна вага» займає учасник який на другому місці в даній категорії
 
Регламент проведення змагань присвячених дню рибака 10 липня 2011р.

Положення:
Любительські змагання з рибної ловлі “Улюблена снасть”

Цілі:
Популяризація здорового способу життя, рибної ловлі як спорту, та активного відпочинку.

Час та місце проведення:
Змагання проводяться 10 липня 2011р. в місті Хмельницькому (УТМР -овський став в мікрорайоні Дубово), час проведення з 8:00 до 16:00.

Регламент проведення змагань:
7:00 реєстрація учасників;
7:30 жеребкування по секторам;
8:00 старт;
12:00 обід;
13:00 початок другого туру;
16:00 фініш;
16:00 підрахунок результатів;
16:30 нагородження переможців.

Учасники змагань:
Участь у змаганнях можуть прийняти всі бажаючі які досягли 16-ти річного віку (кількість учасників обмежена).

Умови проведення змагань:
Змагання безкоштовні, по принципу “спіймав відпусти”. Якщо Ви бажаєте забрати улов з собою, 1кг коштуватиме 10 грн.
Після жеребкування учасники займають свої сектори.
Змагання є особистими, тобто в одному секторі не повинно знаходитись більше одної людини.
Ловити рибу дозволяється на вудилища всіх видів (вудка, спінінг, фідер, пікер…), але загальна сума крючків не повинна перевищувати 4 шт.
В залік йде риба яка пройшла по шкалі відбору виданій кожному учаснику. Риба яка не досягла вказаних розмірів до уваги не береться взагалі та відпускається.
Якщо риба є заліковою то учасник повідомляє суддю який зобов’язаний зробити зважування та запис в протокол.

ЗАБОРОНЯЕТЬСЯ:
Прикормлювати рибу чи закидати снасті до початку змагань (8:00);
Заходити в воду;
Заходити в сектори інших учасників;
Ловити рибу не спортивними способами, цілеспрямоване багріння тощо;
Не належним чином поводитись з пійманою рибою;
Заважати іншим учасникам;
Займатися фальсифікацією;
Розпивати спиртні напої;
За порушення цих правил учасники можуть бути дискваліфіковані.
Всі суперечки вирішує головний суддя, його рішення є остаточним та оскарженню не підлягає.

Нагородження.

Призові категорії:
1.Найбільша вага спійманої риби;
2.Найбільша сумарна вага спійманих риб;
3.Найбільша кількість спійманої риби.

Заохочувальні призи:
1.Найбільша щука, судак, окунь.

Примітка. Один учасник змагань не може претендувати одразу ну декілька призових категорій. Наприклад: якщо один учасник претендує одразу на дві категорії «Найбільша сумарна вага» та «Найбільша спіймана риба», то він автоматично займає категорію «Найбільша спіймана риба», а категорію «Найбільша сумарна вага» займає учасник який на другому місці в даній категорії.

Реєстрація:
Для реєстрації потрібно відправити листа на почту [email][email protected][/email] з поміткою в темі "Змагання", з наступними даними: П.І.П., вік, ваш номер мобільного телефону. кількість учасників обмежена, тому допускатися до змагань будуть лише ті, кому організатори передзвонять. Завчасно просимо вибачення у тих, кому ми не зателефонуємо.

PS. До реєстрації учасників цих змагання не маю жодного відношення, тому заявка не участь приймається лише на вказану почтову скриньку [email][email protected][/email]. Усім НХНЧ!!!
 
Круто! Радує що в нас у місті щось подібне відбувається.
 
Народ я тоже за!!!! вот только маленькая проблема, живу я в Киеве, а акцию вы собираетесь проводить в Хмельницке. У меня есть предложение пусть каждый приехав на водоём и обнаружив (несметное богатство) оставленное (влюблёнными) в природу отдыхающими, сфотографирует себя на фоне этого всего, а следующая фотография, себя же но только уже на чистом, этом же месте. Таким образом, мы не будем привязаны, по месту жительства и времени. Каждый сможет поучаствовать...
 
Цитата
Народ я тоже за!!!! вот только маленькая проблема, живу я в Киеве, а акцию вы собираетесь проводить в Хмельницке. .

Так они уже,наверное,провели акцию..больше года назад
 
Цитата
Так они уже,наверное,провели акцию..больше года назад

А мы продолжим! Я так думаю что они нам кое что оставили… :dt:
 
Цитата
Народ я тоже за!!!! вот только маленькая проблема, живу я в Киеве, а акцию вы собираетесь проводить в Хмельницке. У меня есть предложение пусть каждый приехав на водоём и обнаружив (несметное богатство) оставленное (влюблёнными) в природу отдыхающими, сфотографирует себя на фоне этого всего, а следующая фотография, себя же но только уже на чистом, этом же месте. Таким образом, мы не будем привязаны, по месту жительства и времени. Каждый сможет поучаствовать...

Можно и документировать, хотя это слегка на PR-акцию смахивает...:ag: Архиважно нам самим не усугублять ситуацию с тотальным загрязнением берегов. Радует, что у многих коллег-рыбаков уже сложилась твёрдая привычка свой мусор всегда увозить с рыбалки. И убирать чужой по возможности и без широкой огласки. Как минимум в тех местах, где сами регулярно рыбачим. Поскольку гадящих на природе скотов меньше, к сожалению, не становится.:aq:
 
Без обід, але багато знайомих мені рибаків смітить: фантики з вікна авто, бутилка в кущі, бутилка у воду, etc.
Не тільки водойми треба залишати чистими...
 
Цитата
Без обід, але багато знайомих мені рибаків смітить: фантики з вікна авто, бутилка в кущі, бутилка у ...

Мужики,я знаю хто це..це все Серьога "Кльовий",...це все він....))))
 
Цитата
Мужики,я знаю хто це..це все Серьога "Кльовий",...це все він....))))
Я даже рыбу с водоёма в мешки из под мусора забираю :al::ap:
 
Цитата
хотя это слегка на PR-акцию смахивает
Так а что мы будем пиарить, если тот факт что все-таки приятней посидеть с удочкой среди чистой природы, а не в бутылках, пакетах от "фишки" или консервированной кукурузы, то я только за такой пиар. :)
 
Цитата

Так а что мы будем пиарить, если тот факт что все-таки приятней посидеть с удочкой среди чистой природы, а не в бутылках, пакетах от "фишки" или консервированной кукурузы, то я только за такой пиар. :)

Таки да, если чел забрасывает удочку, сидя в "свинюшнике" на берегу - в его адекватности сразу же возникают сомнения... Разве что это не есть его привычная окружающая среда по жизни. :ag:
 
Ну вот разобрались в целях, теперь осталось дождаться погоды и на природу за чистотой и созерцанием. Лично я на каждый пост с очеловеченной природой буду оставлять коменты в репутации...
 
Здесь далее будем высказываться как помочь естественным и искусственным водоёмам (включая реки) выйти на оптимальные природные запасы рыбы.

Цитата
... А що на рахунок зариблення? Думаю, гривень по 50-100 спокійно можливо було б скинутися.

Цитата
я ЗА 100%, однак цього буд не достатньо, потрібно задіяти адмінресурс, а для цього порібно якось себе представити, а як? от і вкотре постає питання - створеня Подільської громади рибалок (див. інші регіони), разом і ТаТа легше бити:am:так можливо перейдем від слів до діла?

Цитата
Я за. Но если зарыблять Буг , тогда его и нам охранять нужно , выбьют собаки.

Сразу оговорюсь: зарыбление любых водоёмов - дело нужное и благородное. Но при нынешнем положении дел с масштабным беспределом браконьеров - малоперспективное. Невозможно наполнить водой бочку, у которой выбито дно... На неохраняемых водоёмах браки даже вырасти ей не дадут.:aq: В ставах, где налажен контроль и беспощадный отпор любителям "удочки в клеточку", результаты налицо. Можно сколько угодно наплодить громад, объединений и прочих сообществ, но восстановить былое поголовье рыбы они не смогут! Если кардинально не изменится ответственность за браконьерский лов. Погуглите, как карают за нарушение правил ловли рыбы в странах евросоюза. Драконовские штрафы с уголовной ответственностью и дифференцированным, скрупулёзным подходом. То бишь КНУТ, и очень серьёзный. А в Украине только первые шажки стали делать (что весьма радует) в этом направлении. Когда кардинально ужесточат карательные меры вкупе с коренной реорганизацией работы рыбоохраны - тогда и рыба восстановится, причём весьма быстро.

P.S. При всём моём уважении к донкихотскому подходу:bt:, я - сторонник прагматичного. Если в организме завелись гельминты, и существо резко похудело, обильной едой дело не исправить. Сначала необходимо уничтожить глистов!
 
Главное "если будется так делать"то зделать все ето без СМИ...иначе ненасытных браков на Буге будет втрое больше.ИМХО
Да и на форуме я думаю тоже есть брако-розведчики
 
Немного не в ту ветку....... но

ДОДАТОК 1
 до постанови Кабінету  Міністрів
 України від 21  листопада 2011 р. № 1209
ТАКСИ
 для обчислення розміру  відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок  незаконного добування (збирання) або  знищення громадянами України,  іноземцями та особами без громадянства цінних  видів водних біоресурсів у  рибогосподарських водних об’єктах України,  затверджених  Постановою  Кабінету  Міністрів України від 21.11.2011 р. № 1209, оцінка шкоди не  залежить від  розміру та ваги водних біоресурсів.
       
       Вид водних біоресурсів      
Оцінка  збитків, заподіяних внаслідок    незаконного добування (збирання) або  знищення одного екземпляра водних    біоресурсів незалежно від розміру  та ваги
         
Неоподаткований мінімум доходів    громадян ( 17,00 грн. )
   
Гривень
          Судак звичайний
   
30
   
510,00
          Сом
   
25
   
425,00
          Щука
   
20
   
340,00
          Сазан
   
18
   
306,00
          Амур білий, білизна, товстолоб
   
15
   
255,00
          Лящ
   
10
   
170,00
          Чехоня, в`язь
   
8
   
136,00
          Лин
   
7
   
119,00
          Синець, тарань, плітка
   
5
   
85
          Краснопірка
   
4
   
68,00
          Підуст звичайний, плоскирка
   
2
   
34,00
          Раки (крім широкопалого рака)
   
1,5
   
25,50
          Верховодка (уклія), в`юн, карась сріблястий, йорж звичайний, окунь
   
1
   
17,00
          Інша риба (крім видів, занесених до Червоної книги    України)
   
1
   
17,00


Даже если сделать штрафы по 10000 сношать буду Вас и меня в том числе,
а не брака который мзду платит.
Хто из нас закон не нарушает, все забывают про норму в три кила........

4.6. Дозволяється  одній особі вилов за одну добу перебування
на водоймі таких видів у таких кількостях:
------------------------------------------------------------------
|Об'єкти лову    |  Водойми           |Водойми, закріплені за громадськими
|(добування)      | загального     |об'єднаннями, а також ті, де
|                                   |користування  |впроваджене платне рибальство
|-----------       --+--------------   +-----------------------------------
|риба (кг)             |      3                         |                5                                      
|раки (шт)            |     30                       |               50                                    
|мідії (кг)            |      5                   |                8
|рапана (шт)      |     10                       |               20
|креветки (кг)    |      1                        |                2
------------------------------------------------------------------
    Вивезення з водойми риби та безхребетних - як у свіжому,  так
і  в  обробленому вигляді,  - незалежно від терміну перебування на
водоймі дозволяється в розмірі  не  більше  за  добову  норму,  за
винятком  випадків,  коли вага однієї рибини перевищує встановлену
норму вилову.

а про допустимые размеры.......
одаток
                                  до п.4.11 Правил любительського
                                  і спортивного рибальства

      Мінімальні розміри (в см) риб і водних безхребетних,
           дозволених до вилову рибалками-любителями
|Берш                          |   28
|Білий амур             |   40
|Білизна           |   30
|Вугор                          |   50
|В'язь                           |   28
|Головень                 |   24
|Короп             |   25
|Лин                             |   20
|Лящ                             |   32
|Підуст                        |   25
|Плітка                       |   18    
|Сазан                          |   35
|Синець                       |   22    
|Сом                              |   70    
|Судак                          |   42
|Тараня                       |   18    
|Товстолоб              |   40    
|Чехоня                       |   24
|Щука                            |   35    
|Рак                                |   10    
------------------------------------------------------------------
( Додаток 1 із змінами, внесеними згідно з Наказом Мінагрополітики
N 229 ( z0819-01 ) від 01.08.2001 )

А вспомнить специально отведенные места для любительского лова......

витяг:
Ділянки для любительского та спортивного рибальства на дністровському водосховищі в зимовий період 2011-2012 рр
-від с.Сокіл вверх по течії 1 км
-від с.Устье вище по течії 1 км
-від дачного масиву Лука Врублівецька вниз і вверх по течії 1 км
-від туристичного комплексу "Ксенія" проти течії р.Тернавка 3 км
-р.Студиниця в адміністративних межах с.Калачківці
-від водозабору с.Гораївка вниз по течії 2 км
-від с.Пижівка 3 км вниз по течії
-від бази відпочинку с.Куражин вище по течії 1 км
-від бази відпочинку с.Рудківці вниз по течії 2 км

А у браков все схвачено(как на дорогах кто ездил по $документам$ тот и ездит, а пострадал бедный иван.)
Так и тут ...

Всё в тему, только больше не надо так кричать: толщиной и размером букв. Модератор.
 
Хотів дізнатися, чи можливо тут прикрутити "голосовалку", де б народ міг відмітити за чи проти і суму, яку готовий виділити.
Прикольно було б запустити лобатого - він не так сильно потрапляє до сіток, а тут є багато "спєців", які б його могли ловити на технопланктон.
Ну і карпа б не завадило запустити.
 
Цитата
Хотів дізнатися, чи можливо тут прикрутити "голосовалку", де б народ міг відмітити за чи проти і суму, яку готовий виділити.

Я могу её сделать, а вот надо ли? Как обещать - не значит жениться, так и проголосовать за определённую сумму денег - не означает заплатить её в дальнейшем.

Rookie, ищите в этой теме единомышленников (пусть даже и немногочисленных), выбирайте водоём, скинувшись приобретите зарыбок и - в воду его. Это будет реальным вкладом в благородное дело зарыбления. ИМХО, если прикреплю "голосовалку", её заполнят, пообсуждают, потом активисты начнут требовать быстрых и реальных действий от всех участников голосования, инертная часть "голосунов" отморозится и тема на фоне взаимных обвинений:dm: загнётся.:da::ag:  Так уже закончилось не одно хорошее начинание...

P.S. Не тот это случай, когда количество (проголосовавших) стопудово перейдёт в качество (вес приобретённого и выпущенного в воду зарыбка). В этой ситуации небольшие отряды на голову эффективней неповоротливой армии, пользуясь военной терминологией. Но если коллеги посчитают, что такой опрос нужен, я его сделаю.
 
Цитата
Круто! Радує що в нас у місті щось подібне відбувається.
Так,хоч щось але дуууууже рідко.Просто в нас нема Хмельницької федерації риболовного спорту,яка б займалась розвитком рибальського спорту,організовувала чемпіонати і кубки в різних способах ловлі...На пальцях однієї руки можна перерахувати в Україні області,де нема федерацій і як би не було сумно,Хмельницька одна з таких.Особисто я вже давно мрію щоб в нас була федерація!Впевнений що вона б стала добрим поштовхом для розвитку риболовного спорту.Я впевнений що в нас зявлялись би добре екіпіровані рибалки яких не було б стидно відправляти на всеукраїнські змагання і які б там показували достойні результати!Бо якщо спінінгісти є непогано підготовлені,в технічному плані,то наприклад фідеристи і тим більше поплавочники....ну можна сказати що їх як таких взагалі нема...
 
Сьогодні закінчився Чемпіонат Світу з ловлі риби на мормишку,який проходив у Казахстані!Незважаючи на "неправильну" водойму,з погляду спортивної риборловлі і неправильне розміщення зон на озері де проводились змагання,наша збірна змогла достойно виступити зайнявши друге місце в командному заліку і третє в особистому заліку(Олексій Зайко)

Попередньо
1 Republic of Belarus 8204 42
2 Ukraine 9183 43
3 Poland 5330 48,5
4 Latvia 5945 51
5 Lithuania 3772 53
6 Russian Federation 8888 62
7 Kazakhstan 3873 65
8 Sweden 2156 65,5
9 USA 2203 73
10 Finland 2749 75
11 Estonia 2357 82

Особистий залік
Щорс (Republic of Belarus) 2+1 = 3
Дудзинскас (Lithuania) 2+2 = 4 (2156)
Зайко (Ukraine) 3+1 = 4 (1552)

Наша збірна знову підтвердила те що вона одна з сильніших команд світу! Тепер наших збірників можна тільки привітати!!Молодці!!!!УКРАЇНА зе бест!!!!!!
 
Цитата
Багато це скільки? Скільки це буде в грошах?
Я риборозведенням не займаюсь і не можу сказати,я припустив виходячи з того що ПБ доволі велика водойма!

Цитата
Можна кожен рік запускати, а не запустити і забути. Пару сот грн для рибака не така страшна сума. Продасть два воблера з коробки і добре діло буде.
Я згоден,пару сотень в рік  не шкода віддати для доброго діла!

Цитата
Минулого року я доволі багато часу провів у нас на Бугу, і не бачив жодного "рибака в клітинку". Все таки в центрі бояться таке творити. От на земснаряді з цим ситуація трохи гірша. Але не так щоб аж дуже. Може не такий страшний чорт як його малюють? Зате постійно бачив дядю на якомусь залізному кориті який пакував прозрачного судака. Зате бачив як старші (за нього) випускали такого ж судака. Браки в путанки ловлять плотву, а такі "рибаки" судака.
Якшо в нас все так добре і дуже мало браків то повертаючись до тієї ж історії з лином,де він дівся?По ходу його миші зїли :ap:
Як там не було,звісно спробувати можна!Я б наприклад хотів би ляща запустити в Буг!

Цитата
хтось запустить, а хтось халяву потом буде черпати, так само і з Бугом...
Так,згоден з тобою,але від цього нікуди не дінешся!Головше щоб люди розуміли що водойми спільні і риба в них теж спільна.Бо деякі ведуть себе наче то їхня водойма і устраюють бєзпрєдєл!Хіба ж ваш єдиний вихід прогудувати сімю,це хапнути риби з міської річки?Банально звучить,але реально ніхто не задумується що залишиться нашим дітям...та яким дітям,нам самим ще не мало жити...кожен повинен розуміти,що відпустивши рибу,ви збережете її не комусь а самому собі...
 
ясный перец что охрану нанимать придется......а как ты хотел???)))) как на всех культурных водоемах.
если нас соберетса нормальное количество клубников, то ето не будит проблемой....поставить какой то тариф на ежемесечные взнос, и т.д.
 
ось дивлюсь на сусідів (https://www.rybalka.com/forum/showthread.php?p=381371#post381371) - молодці!

а нам слабо, хоча б наш міський Буг зарибити, щоб було куди після роботи на годинку - другу вийти
що в наш час тих 50 чи 100гр - разок пива з друзями випити....
 
Цитата
ось дивлюсь на сусідів (https://www.rybalka.com/forum/showthread.php?p=381371#post381371) - молодці!

а нам слабо, хоча б наш міський Буг зарибити, щоб було куди після роботи на годинку - другу вийти
що в наш час тих 50 чи 100гр - разок пива з друзями випити....

так мы тоже не пиписьки, а нас даже какойто секретный клуб рыбаков есть.
Недавно услышал ржал минут пять.:be:
 
Цілком згоден.
Пропоную зробити так. Вибираємо у кого є приватабанківська карта і виділяємо термін на протязі якого всі скидаються на карту. Після данного терміну власник карти показує роздруківку що на неї надходило і можна їхати за мальком.

На рахунок риби то я за цінні і "цікаві" породи: жерех, сом, судак. Категорично проти імігрантів типу товстолоба та білого амура.
Щоб не було ніяких спорів квоти можна поділити відповідно до фінансового вкладу і побажань учасників.

Доречі, може хтось чув, знає чи почує де можна недалеко купити зарибок сома чи жереха?

P. S.
Якщо акція не вдасться то гроші з картки можна буде пропити. Так що варіант полюбе безпрограшний :dn:
 
Цитата
Доречі, може хтось чув, знає чи почує де можна недалеко купити зарибок сома чи жереха
Слава, жереха можна купити там же де і голавля))))))))) Їх ніхто не розводить на відміну від тих рип проти яких категорочно ти проти!
 
Мені здається що толку з зариблення ніякого в нас не буде...по перше тому що треба доволі багато малька,щоб результат був помітний а по  друге,браки і так все вибють...:bh:
 
Цитата
Мені здається що толку з зариблення ніякого в нас не буде...по перше тому що треба доволі багато малька,щоб результат був помітний а по друге,браки і так все вибють...
я тобі скажу що браків у нас поубавилось, рідко сєть ставлять, частіше всіх робітники лодочних станцій за цим ділом замічалися, а від 10 дибілів з екранами хіба урон по тюльці буде, на відміну від інших рік на примірі Збруча де на 1 дибіла з 5 екранів де він ті екрани ставить в місцях де рибка і тусується! Я вот по березі йшов і у всіх точках куда хочу закинути поплавки, а там де закидував то і без поплавків екрани цепляв! А на Бугу у нас якби не пакували все підряд, хоча би випускали тих судачкив з сігарету, про щуку мовчу бо вона на розливах вже рідкість то толк від зарибку був би...На прикладі який раз 10 привожу тут, коли років з 10 назад линя запустили, так на Плоскій пройти не можна було, його дерли дєдки з внуками і чоловіки з жінками і пофіг шо мєлкий, зато вкусний і клював як з пулємьота, а його туда випустили пару тон, зараз линь на Бугу рєдкость...Поки у нас буде діяти приказка "що не з"їм то понадкушую" то не те що з зариблення, а і з країни толку не буде
 
Абсолютно згоден,і про браків і про кількість.Щоб був результат помітний то треба зо два ЗІЛа запустити,але знову ж браки витовчуть за літо все,та і дідки котам на закуску,не всі ж рибу"котячого"розміру випускають:am:
 
andre777, Браків менше бо риби ніфіга нема!Якби запустили нормально рибки,то було б як з тим лином,там і браків не треба,всі і так накинулись би як коршуни на ту рибу і не будуть дивитись якого вона розміру,все в мішок піде!
 
Цитата
Мені здається що толку з зариблення ніякого в нас не буде...по перше тому що треба доволі багато малька
Багато це скільки? Скільки це буде в грошах?
+ Можна кожен рік запускати, а не запустити і забути. Пару сот грн для рибака не така страшна сума. Продасть два воблера з коробки і добре діло буде.

Цитата

щоб результат був помітний а по  друге,браки і так все вибють...:bh:
Минулого року я доволі багато часу провів у нас на Бугу, і не бачив жодного "рибака в клітинку". Все таки в центрі бояться таке творити. От на земснаряді з цим ситуація трохи гірша. Але не так щоб аж дуже. Може не такий страшний чорт як його малюють? Зате постійно бачив дядю на якомусь залізному кориті який пакував прозрачного судака. Зате бачив як старші (за нього) випускали такого ж судака. Браки в путанки ловлять плотву, а такі "рибаки" судака.
І через день на водоймі буде хтось з наших, побачив брака -- дав пи позвонив в міліцію.
 
Цитата
Слава, жереха можна купити там же де і голавля))))))))) Їх ніхто не розводить на відміну від тих рип проти яких категорочно ти проти!
Я так і думав :ak:
Але було б круто, жареха в сітку не так просто зловити, і на вудочку не кожен Гаврило зловить...
 
Можна запустити щуку в бувше Царське озеро, в тих хащах її хер хто сітками вицідить і на тому карасі вона буде рости як на джожжах, але то таке, хтось запустить, а хтось халяву потом буде черпати, так само і з Бугом...:am:
 
а как на счет своего "клубного" пруда?) 14 км. от Хмельницкого в сторону Старкона есть очень клевый водоем, был сделан около 6-7 лет назад. Арендаторы года 2 там карпа ростили, потом после сильных дождей(или по их глупости- не укрепили дамбу плитами) прорвало и вся вода пошла как говорится на "волю"....рыбу ловил кто мог и как мог))))))) сейчас там только речушка протекает, но если укрепить дамбу, то будет то что надо.......
К водоему один подъезд, находится в поле,много родников с водой, ближайшие села находятся в 4-5 км. Размеры довольно приличные.........если будет интересно, пишите)))))
 
А охранять кто будет?Бородач с соседнего села?:bj:
5 км для браков не помеха,в деревнях их ВАЛОМ
 
Цитата

Якшо в нас все так добре і дуже мало браків то повертаючись до тієї ж історії з лином,де він дівся?По ходу його миші зїли :ap:
Як там не було,звісно спробувати можна!Я б наприклад хотів би ляща запустити в Буг!
Ну можливо мені просто везло і я не бачив сіток. Але і враховуйте що сьогодні не лихі 90-ті із зарплатами в 150 грн і шаленим безробіттям. І штрафи підняли он як круто. І короп ж є у нас в місті, і добрячі екземпляри...

Я десь читав на форумі (на цому чи ще десь) як людина писала що вони в себе в місті зарибнили центральну водойму і тепер мають де рибачити. Видно happy story все ж таки є...
 
Если зарыблять Ю.Б. то лучше провести все общую городскую акцию
распечатать флаеры, пораздовать по рыболовным магазинам и собирать деньги и тогда закупить малька и выпускать.
а если собирать только на форуме то толку мало тут максимум человек 20 бывает
так что мало малька получиться.
можно даже с какой то газетой или местным телевидением сделать акцию.
 
Если зарыблять Ю.Б. то лучше провести все общую городскую акцию
распечатать флаеры, пораздовать по рыболовным магазинам и собирать деньги и тогда закупить малька и выпускать.
а если собирать только на форуме то толку мало тут максимум человек 20 бывает, так что мало получиться собрать финансов.
а так будет больше шансов
можно даже с какой то газетой или местным телевидением сделать акцию.

п.с. Это сугубо мое мнение.
 
На рахунок браків, на початку лютого случайно попав на пляж десь в 2:00 , і на льду я побачив 3 чоловік які просто ставили сітки біля острова, підійшли спитали чим займаються, на шо хлопці споційно відповіли ставим сітки, тіпа роботи немає і т.д. а жити на щось треба( на хануриків не дуже похожі були) поговоривши ще пару хвилин виявилось що всю зиму чоловік 10 кожну ніч ставлят сітки , а в ночі хто там гуляє? вот ми їх ніколи і не бачили, це нащот браків, а на рахунок зарибку я теж би приєднався ! хай браки хай всі підряд і все підряд , але щось всетаки виживе!
 
Цитата
але щось всетаки виживе!
Бракам буде легши виживати.......:bl:
 
Цитата
Если зарыблять Ю.Б. то лучше провести все общую городскую акцию
распечатать флаеры, пораздовать по рыболовным магазинам и собирать деньги и тогда закупить малька и выпускать.
а если собирать только на форуме то толку мало тут максимум человек 20 бывает, так что мало получиться собрать финансов.
а так будет больше шансов
можно даже с какой то газетой или местным телевидением сделать акцию.

п.с. Это сугубо мое мнение.


а кто же против - давайте делать, любые (законные) способы сбора денег нужно задействовать.
может у Вас есть конкретные предложения, где взять те же ящики для сбору денег?, распечатать брошюры? и т.д.

кто не хочет приложить своих усилий и денег - найдет 1000!! причин для отказа.....

ДА браконьеры!, Да беспредел!  
ну и что?  у нас во всей стране беспредел, но живем же не выезжаем, значит приспособились
так возможно и с браками бороться приспособимся, ведь это не водоем за лесом в поле. тут все на глазах

дабы хоть как то сдвинуть тему с места - займусь карточкой и сделаю первый взнос!!!
 
Если будут проводится конкретные действия, могу помочь с газетой, есть хорошие знакомые в типографии......
 
Цитата
а кто же против - давайте делать, любые (законные) способы сбора денег нужно задействовать.
может у Вас есть конкретные предложения, где взять те же ящики для сбору денег?, распечатать брошюры? и т.д.

кто не хочет приложить своих усилий и денег - найдет 1000!! причин для отказа.....

Ну я могу напечатать листовки, только подготовить надо внешний вид.
также могу оформить правильно счет или карту для того чтоб туда зачисля средства открыть так как работаю в банке будет проще.

вот ящиков нет ((
 
Братья по несчастью, зачем выдумывать велосипед, есть замечательный водоём (сам не бывал, но думаю что замечательный), Выдровые Долы, информация здесь: https://www.rybalka.com/forum/showthread.php?t=20330, сбросились деньгами, зарыбыли, получили клубные удостоверения, и замечательно отдыхаем на берегу с удочками, спиннингами. Чисто моё мнение - зарыбление бесхозного водоёма таких размеров, куда стекают все нечистоты нашего прекрасного города, где контроля рыбинспекции нет, бессмысленная трата времени и денег!!!
 
Цитата
Братья по несчастью, зачем выдумывать велосипед, есть замечательный водоём (сам не бывал, но думаю что замечательный), Выдровые Долы, информация здесь: https://www.rybalka.com/forum/showthread.php?t=20330, сбросились деньгами, зарыбыли, получили клубные удостоверения, и замечательно отдыхаем на берегу с удочками, спиннингами. Чисто моё мнение - зарыбление бесхозного водоёма таких размеров, куда стекают все нечистоты нашего прекрасного города, где контроля рыбинспекции нет, бессмысленная трата времени и денег!!!

а Ви не думайте и вступайте в общество с замечательным водоемом (не буду углубляться, не корректно), а кто мыслит иначе и не зажал пару рублей сделает что то полезное для себя и других, и не будет рассуждать о браках, политике, и что вообще все хреново в Украине ИМХО......
 
Здам в оренду ставок, 6-7 га, 40 км вiд Хмельницького, 1 500 у.о. Тел. у Хмельницькому 0-96-460-50-47.
В ешке нашол
 
Цитата
Здам в оренду ставок, 6-7 га, 40 км вiд Хмельницького, 1 500 у.о. Тел. у Хмельницькому 0-96-460-50-47.
В ешке нашол
Це в в рік така плата?

Знайшов повідомлення Басса на форумі (правда за 2009-й. Вже певне подорожчало):
Цитата
У нас (Хмельницкий) можно взять личинку щуки 2-3 см, 100 грн за 1 тыс. штук, только вот беда как её транспортировать))))))        
Прикинь скільки це можна щуки на півтори штуки баксів накупляти :ap:
 
Цитата
Прикинь скільки це можна щуки на півтори штуки баксів накупляти :ap:
Слав, та якби ж то воно було всьо так просто... це всього лиш личинка, з цієї кількості шлях до дорослої щуки пройде лише 10-15% від загальної кількості, вот і пора*** скільки це приблизно виходить))))
 
Цитата
Слав, та якби ж то воно було всьо так просто... це всього лиш личинка, з цієї кількості шлях до дорослої щуки пройде лише 10-15% від загальної кількості, вот і пора*** скільки це приблизно виходить))))
Я це розумію... Але ж і орендований став зариблювати теж треба.
Але виходить з 10 000 мальків (1000 грн) нехай через 3 роки буде 1000 кілушник щупаків, що ніби й не погано... А якщо ще вони трохи і наплодять...

В принципі я собі слабо уявляю багато це чи мало на таку водойму. Де б знайти іхтіологів на консультацію :ap:
 
Цитата
Але виходить з 10 000 мальків (1000 грн) нехай через 3 роки буде 1000 кілушник щупаків, що ніби й не погано...
Ми  взнавали  ціну  на  личинку  щуки  у  нас  на  Волині  і  Рівненщені - це  від  200  до  250  грн.  за  1000 шт. Якщо  виживе  10%  - вийде  100 шт. Це  приблизно  2 грн.  за  щуку. Якщо   водойма  не  перенаселена  окунем  такий  варіант  запуску  годиться. Тільки  треба  враховувати  що  запуск  личинки  може  відбутись  в  короткий  період  на  початку  травня. Далі  личинку  тримати  в  купі  не  можна - щуренята  без  менших  риб  починають  поїдати  один  одного. Тому  й  купити  личинку  можна  лише  в  кінці  квітня - на  початку  травня.
 Ціна  одного  кілограма  200-400 - грамового  малька  щуки  від  20- и   до  25 -и  грн.   за  кг. Виходить  приблизно  5 грн.  за  одне  щуреня,  яке  майже  гарантовано  виживе. У  нього  в  водоймі  буде лише  один  ворог - хижак  від  0,8 - 1  кг. Окунь,  навіть  великий  таку  щуку  вже  не  знищить.
Вибирати  вам,  виходячи  з  особливостей  водойми  яку  збираєтесь  зариблювати.
 
Шановні,а про кормову базу для хижака ви подумали?
 
Цитата
Шановні,а про кормову базу для хижака ви подумали?
Сьгодні  більшість  наших  водойм  перенаселена  дрібною  рибою - верховодкою,  уклеєю,  дуже  багато  ротанів. І  всі  вони  не  лише  обмежують  в харчах  цінні  породи  риб  (карп,  лящ,  лин)  але  й  можуть  стати  якраз  тою  кормовою  базою  для  хижаків. На  водоймі  яку  збираємось  зариблювати  ми  (Волинські  і  Рівненські  рибалки)  в  шлунках  щук,  виловлених  восени  виявляли  в більшості  якраз  верховодку. І  передзимові  "пастушки"  яких  я  бачив  в  грудні  минулого  року  "пасли"   в  основному   великі  стаї  все  тої ж  верховодки.  
Нагадаю,  що  щука  крім  всього  є  санітаром  водойми,  вона  в  першу  чергу  полює  за  ослабленою  та  хворою  здобиччю.
П.С. Зариблювати  можна  не  лише  щукою  а  й  "білою"  рибою. А  зариблення  сьогодні  потребують  більшість  наших  водойм.
 
Цитата
Шановні,а про кормову базу для хижака ви подумали?
Пропонуєте ще уклейки прикупити? :ap:
 
Цитата
Пропонуєте ще уклейки прикупити?
Ну не ковбасу ж її жувати, ще отрується
 
Не в тему,але родилась така мисля , ковтаючи силікон ,що трапляється з рибою?:eek:
 
Цитата
Не в тему,але родилась така мисля , ковтаючи силікон ,що трапляється з рибою?:eek:
Кислота металл разъедает, а силикон вылетает в тот же день.
 
Дякую за інфу
 
Можливо вам пригодиться ця книжечка
 
Цитата
Можливо вам пригодиться ця книжечка

Эта же книга, но удобнее открывается.
 
Прийшла тут от яка очевидна мисля в голову. Давайте згадаємо скільки ми потратили грошей за останій рік на квитки на платніках, приплюсуємо гроші на бензин щоб доїхати до тих платників. А от якби всі ті гроші пустити в запропоноване в цій темі діло то думаю був би не поганий гешефт, -- як мінімум не прийшлося тратити години на дорогу та вбивати автомобілі по страшним сільським дорогам.
Та я більшість платників це жабовники глибиною по коліна та болотом на березі, а "наша" водойма як не як але дуже не погана.
 
Цитата
вбивати автомобілі по страшним сільським дорогам.
Де дороги погані, там риби більше більшої:schuka:
 
Риби більше більшої більше там де більш-менш адекватні орендарі або у них немає дамби. А так більшість мені відомих ставів регулярно спускаються та проціджуються сітками.
 
Доброго усім дня шановні колеги Хмельниччини. Перебігся по вашій темі іще раз, і вирішив написати вам. Так, це ми з Сергієм на Волині замутили тему по запуску малька щуки у водосховище, яке знаходиться за 30 км. від Луцька у сусідній Рівненській області. Ми теж там рибачим, навідь буває не погано. Але на протязі декількох останніх років, популяція щуки значно зменшилась. Треба добряче потрудитись, щоб її упіймати. Підвохи, уже зариблювали водосховище карпиком. Так, я чув, як місцеві браки в сітки ловили їх, і раділи, брали не вирослого малька. Що зробиш, така у них совість, а от деякі виросли, і уже на вудку попадались екземпляри за 1 кг. А якщо деякі уже навідь почали нереститись...От вам і збільшення популяції. Вважаю, що і з щукою буде так само. Але думка, що деякі особини виживуть, виростуть і дадуть потомство, мене уже тішить. До речі, іхтіандри (підвохи), в цьому році теж запускають рибу (судак, сом, щука). Мусово щось робити, аби зберегти запаси риби для наступних поколінь, для дітей і онуків. Залишити їм хоч якусь спадщину. Проймаюсь повагою до вахиш колег, особливо до Дімича і Vchumuchuk-a. Я корінний Волиняка, але відношення до Хмельниччини маю пряме, мама родом із ваших країв, тай і родина моя там. Староконстянтинівський район. З повагою до Вас усіх Vikmen2011!!!
 
Кубок Западной Украины 2012 (спиннинг)

Положение
О проведении 1 Кубка Западного региона по ловле хищной рыбы спиннингом с берега. 1. Цели и задачи 1.1. Популяризация рыболовного спорта. 1.2. Повышение спортивного мастерства усовершенствование техники владения современными снастями. 1.3. Определение рейтинга спортсменов. 1.4. Определение победителей и призеров соревнований. 2. Место и время проведения 2.1. Соревнования проводятся 30.06-01.07 у с.Кустин Ровенского района, Ровенской области. 3. Статус и характер соревнований 3.1. Соревнования проводятся под эгидой областных федераций рыболовного спорта западного региона. 3.2. Соревнования лично-командные. Состав команды 3 человека. 3.3. Участники вносят регистрационные взносы, за счет которых формируется фонд оплаты судейской бригады и аренда водоема. 3.4. Сумма регистрационного взноса составляет 150 грн. с участника. 4. Участники 4.1. К участию в соревнованиях допускаются лица старше 16 лет, с соответствующим состоянием здоровья, которые прошли определенную регистрацию. 4.2. Участникам присваивается регистрационный номер, который будет пропуском на соревнования и атрибутом для установления личности спортсмена. 4.3. Участники обязаны: - соблюдать правила поведения на водоеме - соблюдать правила соревнований и данного положения - соблюдать морально-этические нормы поведения в обществе - быть экипированным должным образом для безопасного участия в соревнованиях - Безоговорочно придерживаться распоряжений и указаний судей - При ухудшении состояния здоровья я срочно поставить в известность главного судью. 4.4. Участники соревнований несут полную ответственность за последствия, к которым могут привести нарушения ими правил поведения на водоеме, спортивного режима, норм поведения в общественных местах. 4.5. Участникам соревнований запрещается: - Использовать другие отличаются от спиннинговых методов ловли - Начинать ловлю до начала соревнований (сигнала старта) - Продолжать ловлю по окончанию соревнований (сигнал финиша) - Принимать помощь от посторонних лиц - Принимать или передавать выловленную рыбу от других участников или третьих лиц - Использовать токсичные или ядовитые вещества, которые могут привести к гибели или болезни рыбы - Тренироваться в зоне проведения соревнований - Разводить костры - Употреблять спиртные напитки - Купаться в зоне соревнований. 5. Организаторы и судейство 5.1. Организаторами соревнования выступает Федерация рыболовного спорта в Ровенской области. 5.2. Судейство осуществляется судейской коллегией согласно Правилам соревнований и данного Положения. Главный судья соревнований: Жолнач Николай Владимирович. Секретарь соревнований: Брагин Максим Русланович. 5.4. Судьи осуществляют контроль за действиями участников, ведут протоколы соревнований, подводят итоги и награждение. Контроль за работой судей осуществляет Главный судья соревнований. В случае обнаружения лояльного или наоборот предвзятого отношения к участникам, такой судья подлежит дисквалификации и замене. 5.5. Судейская бригада состоит из 7-10 человек. 6. Программа соревнований 6.1. 1 Кубок Западного региона по ловле хищной рыбы спиннингом с берега проводится в течение трех дней (29.06-01.07, 2012г). 6.2. 29 июня 2012г: - 09.00 - 13.00 заезд, регистрация и размещение участников. - 14.00 - 17.00 тренировка в зонах соревнований. - 17.00 - 18.00 собрание капитанов, жеребьевка зон на 3 этапа. - 18.00 - 22.30 отдых - 22.30 отбой 6.3. 30 июня 2012г: - 05.00 - 06.00 подъем, подготовка к соревнованиям. - 06.00 - 06,30 Построение. Торжественное открытие. Жеребьевка секторов на I этап. - 06,30 - 07.30 Размещение участников по секторам лова. - 07.30 - 11.00 я этап соревнований. Активный лов рыбы (длится 3:00) - 07.30 1-й старт я этапа. - 08.30 Финиш 1-го старта. - 08.30 - 08,45 Изменение секторов спортсменами. - 08,45 2-й старт я этапа. - 09.45 Финиш 2-го старта. - 09.45 - 10.00 Изменение секторов спортсменами. - 10.00 третий старт я этапа. - 11.00 финишу третьим старта. Финиш I этапа соревнований. - 11.00 - 13.00 Отдых. Рыбацкая уха. - 14.00 - 14.30 Построение. Жеребьевка секторов на второй этап. - 14.30 - 15.30 Размещение участников по секторам лова. - 15.30 - 19.00 II этап соревнований. Активный лов рыбы (длится 3:00) - 15.30 1-й старт II этапа. - 16.30 Финиш 1-го старта. - 16.30 - 16.45 Изменение секторов спортсменами. - 16.45 2-й старт II этапа. - 17.45 Финиш 2-го старта . - 17.45 - 18.00 Изменение секторов спортсменами. - 18.00 третий старт II этапа. - 19.00 финишу третьим старта. Финиш II этапа соревнований. - 19.00 - 22.30 отдых. - 22.30 отбой. 6.4. 1 июля 2012г: - 05.00 - 06.00 подъем, подготовка к соревнованиям. - 06.00 - 06,30 Построение. Жеребьевка секторов на третий этап. - 06,30 - 07.30 Размещение участников по секторам лова. - 07.30 - 11.00 III этап соревнований. Активный лов рыбы (длится 3:00) - 07.30 1-й старт III этапа. - 08.30 Финиш 1-го старта. - 08.30 - 08,45 Изменение секторов спортсменами. - 08,45 2-й старт III этапа. - 09.45 Финиш 2-го старта. - 09.45 - 10.00 Изменение секторов спортсменами. - 10.00 третий старт III этапа. - 11.00 финишу третьим старта. Финиш III этапа соревнований. - 11.00 - 13.00 Подведение итогов III этапа соревнований. - 13.00 - 14.00 Подведение итогов соревнований. - 14.00 - 14.30 Построение. Награждение победителей. Торжественное закрытие соревнований. 7. Правила соревнований 7.1. Кубок Западного региона по ловле хищной рыбы спиннингом с берега - соревнования лично командные и проводятся в три этапа. Продолжительность этапа 3:00 30 минут. В каждом этапе 3 старта из разных секторов. Продолжительность активного лова одного этапа 3:00. 7.2. Акватория ловли делится на три зоны. Каждый участник команды по итогам жеребьевки занимает по одному сектору в разных зонах. Сектором считается обозначенный участок суши и акватория напротив него. Перед стартом этапа происходит жеребьевка секторов в зонах. 7.3. Каждый участник соревнований на каждом этапе меняет зоны лова согласно жребия. 7.4. Участникам соревнований запрещается выходить за пределы зоны и заходить в нее без разрешения судьи. 7.5. Спортсмены используют для ловли одно удилище спиннинга. Запасные удилища (количество неограниченно) находятся на берегу. 7.6. Длина удилища не должна превышать 2.74м (9.00 футов). 7.7. Спортсмен обязать осуществлять ловлю только в пределах своего сектора. Заброс и вываживания рыбы из чужого сектора, даже если он свободен, запрещены - рыба не засчитывается. 7.8. Спортсмен обязан вывести рыбу в подсачек в пределах своего сектора. Выброс рыбы на берег и выход из сектора при выводе запрещено - рыба не засчитывается. 7.9. Для хранения рыбы спортсмен может использовать сад (неметаллический) или подхват. Использование других средств хранения запрещено. 7.10. Взвешивание происходит во время соревнований. Вся рыба после взвешивания выпускается в водоем живой и невредимой. Рыба, которая не сумела самостоятельно уплыть, изымается судьями. Переходить из сектора в сектор с рыбой запрещено. 7.11. В зачет идут следующие виды рыб: окунь, щука, судак, форель, сом, жерех. Размер не лимитирован т. к. после взвешивания вся рыба выпускается в водоем. 7.12. Заходить в воду запрещается. 7.13. Разрешено применение только искусственных приманок. Для ловли на мягкие приманки разрешено применять крючки с грузом, закрепленным жестко или шарнирно либо без отгрузки, запрещено размещать груз на леске или на отдельном поводке. Приманки могут быть оснащены не более чем тремя одинарными, двойными или тройными крючками. Запрещено использование одновременно двух и более приманок. Запрещено использование поплавков и бомбард. 8. Штрафные санкции 8.1. Спортсмены, которые дважды нарушили правила соревнований, по решению судейской коллегии могут быть сняты с соревнований. 8.2. Регистрационные взносы нарушителям не возвращаются. 9. Протесты 9.1. Каждый участник имеет право подать протест в судейскую коллегию. 9.2. Протест подается в письменной форме на имя главного судьи в произвольной форме, который рассматривается судейской коллегией до утверждения результатов соревнований. 9.3. Решение относительно протеста принимается на общем собраний судей методом голосования и является окончательным. 10. Подведение итогов. Награждение 10.1. Подведение итогов осуществляется на основании протоколов судейской коллегии. 10.2. Победитель и призеры в командном зачете определяются по наименьшей сумме мест занятой командой в течение 3-х этапов. Командное место после каждого этапа определяется из суммы мест занятых участниками одной команды в разных зонах. То есть, чем меньше эта сумма, тем выше командное место. Личное место спортсмена в зоне определяется весом улова (за 1 грамм веса начисляется 1 балл). 10.3. Победители награждаются кубками, медалями и дипломами соответствующих степеней. Призеры награждаются медалями и дипломами соответствующих степеней. 10.4. Организаторы и спонсоры соревнований оставляют за собой право устанавливать номинации для награждения, не указанные в данном положении. 11. Условия приема. Заявки 11.1. Участники прибывают на место соревнований самостоятельно за свой ***8203;***8203;счет. 11.2. Участники проживают в палаточном городке (иметь при себе необходимое оборудование). 11.3. Питание за счет участников (иметь при себе). 11.4. Место сбора. стал возле села Кустин Ровенского района Ровенской обл. 11.6. Заявки принимаются по установленной форме: - Название команды - Название области - Ф.И.О. год рождения каждого из участников команды (в том числе и запасного) - Ф.И.О. капитана команды - Контактный телефон капитана команды - Заявки принимаются до 28 июня 2012 11.8. При регистрации непосредственно на водоеме команде необходимо иметь: - Заявку за подписью председателя Областной федерации, врача областного спортивного диспансера и тренера команды (оригинал) - Удостоверение члена ФРСУ (оригинал) - Индивидуальную страховку на каждого спортсмена, в том числе и запасного (оригинал) При отсутствии одного из трех документов спортсмен или команда автоматически не допускается к соревнованиям. По всем вопросам звонить: Михненко Александр -             (050) 537-58-14       Черпак Александр -             (067) 360-80-26
 
драконовсие условия
Цитата
Заявку за подписью председателя Областной федерации, врача областного спортивного диспансера и тренера команды (оригинал) - Удостоверение члена ФРСУ (оригинал) - Индивидуальную страховку на каждого спортсмена, в том числе и запасного (оригинал) При отсутствии одного из трех документов спортсмен или команда автоматически не допускается к соревнованиям.

можна добавить справку от нарколога, кожвен и  о несудимости, и разрешение от ДАИ на вьезд в село.
ИХМО- хватает вступительного взноса и списка учатников команды.
 
Цитата
можна добавить справку от нарколога, кожвен и  о несудимости, и разрешение от ДАИ на вьезд в село.
ИХМО- хватает вступительного взноса и списка учатников команды.
Шановний, не треба дурню тут писати! Є правила яких треба дотримуватись! Усі офіційні змагання вимагають довідки від лікаря!
 
Цитата
драконовсие условия


можна добавить справку от нарколога, кожвен и  о несудимости, и разрешение от ДАИ на вьезд в село.
ИХМО- хватает вступительного взноса и списка учатников команды.

Полностью согласен. Бред полный.:be:
 
Цитата
Шановний, не треба дурню тут писати! Є правила яких треба дотримуватись! Усі офіційні змагання вимагають довідки від лікаря!

оце теж дурня??

Цитата
Чемпіонат Хмельницької області з лову риби (содержит ВИДЕО)1 мес. назад Репутация: 8  
16 червня 2012 року під патронатом Голови Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницького міського голови та депутата Хмельницької обласної ради Нігірчука Ігора Станіславовича, на водоймищі «Дубово 2» відбудеться Чемпіонат Хмельницької області з лову риби серед любителів.

Запрошуємо Вас прийняти участь у Чемпіонаті!

[highlight]До участі в змаганнях допускаються усі бажаючі не залежно від віку і статі, а також технічної підготовки, які зареєструвалися встановленим порядком та внесли цільовий внесок.[/highlight]

Цільовий внесок за участь в Чемпіонаті 100 гривень.

Учасники змагань для лову риби можуть використовувати тільки дві снасті на вибір поплавкова вудка, фідер, пікер.

Дозволяється використовувати наживку, як рослинного так і тваринного походження, а також прикормку, кількість якої не обмежується.

Місця серед учасників змагань будуть розподілятися за результатами зважування уловленої риби.

Призовий фонд Чемпіонату
1- перше місце – 3000 гривень
2- друге місце – 2000 гривень
3- трете місце – 1000 гривень

Рибалка що уловить найбільшу рибу по вазі отримає сертифікат на десять безкоштовних ловів риби на водоймищі «Дубово».

Уловлена риба на змаганнях залишається учасникам змагань як трофей.

Регламент Чемпіонату
1- прибуття, розташування та уточнення списків учасників: 06.00 – 07.30
2- жеребкування: 07.30 – 08.00
3- урочисте відкриття: 08.10 – 08.40
4- розташування учасників по секторам, підготовка снастей: 08.40 – 09.20
5- початок змагань: 09.20 – 13.20
6- зважування уловів: 13.20 – 14.20
7- нагородження переможців Чемпіонату: 14.20 – 15.00

кратко та внятно
 
Цитата
оце теж дурня??



кратко та внятно

Внимательно читайте заглавие, "Серед любителів",  это совсем две разных вещи!
 
Чемпіонат Хмельницької області з лову риби (содержит ВИДЕО)1 мес. назад Репутация: 8
16 червня 2012 року під патронатом Голови Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницького міського голови та депутата Хмельницької обласної ради Нігірчука Ігора Станіславовича, на водоймищі «Дубово 2» відбудеться Чемпіонат Хмельницької області з лову риби серед любителів.
 
bassspro, Так все вірно! Хоч хтось мене розуміє!!!
Народ, офіційні змагання це вже професійний спорт а для будь якого виду спорту потрібна справка від лікаря!!! Якщо ви цього не розумієте і далекі від цього то не пишіть дурниць і не позорьтесь!!!
 
Цитата
під егідою голови молоді та спорту міста - це також спорт
Ну напевно Федерация рыболовного спорта в Ровенской области буде визначати рейтинг риболовів любителів щоб вони потім тим рейтингом у нас на Дубово 2 мірялися)))  
Цитата
а де хоть слово що це тунир профі
А що таке профі, я тільки чув про риболовів спортсменів, а за такі турніри ніразу
 
Хтось  поїде в Рівне на  змагання  ,  чи  -  так  -  потриндєть????
Доречі  правила  в  спортивній  рибалці  доволі  цікаві-  рахують  очки  за  хвіст  і  за  вагу.
Тобто  -  один  рибак  ловить  дві  риби  по  500  гр  ,  і  отримує  відповідно  -  100 балів  за  2  хвости  і  1000  балів  за  вагу  ітого  -  1100  балів.  
Другий  рибак  ловить  20  недомірків  по  50  гр  ,  і  отримує  відповідно-  1000балів  за  двадцять  хвостів  ,  і  1000  балів  за  вагу.  
Переконливу  перевагу  з  рахункои  2000  проти  1100  (майже  в  два  рази)  отримує  рибак  ,  який  натовк  мілюзги.  
Для  мене  логіки  в  такіих  правилах   немає  жодної,  але  для  когось    є.  
А так  , як  риба  не  має  великого  значення  як їжа  , а  важливий  сам  процес ,  то  культивується  вилов  дрібноти  зі  всіма  витікаючими  з  цього  обставинами -  вага  палки  ,  діаметр  нитки  ,  розмір  та  тяговість  м"ясорубки  ,  вага  приманки.  
І  якби  не  ця  маленька  дрібниця  поважав  -  би  спортсменів  обома  руками.  А  так  -  тіко  -  одною  -  змагаються  -  най  змагаються  най  їм  грець.  Але  сітки  ріжуть  та  браків  ганяють (наші  - чернівецькі)   -  за  це  їм  респект  і  уважуха
https://www.youtube.com/watch?v=Irh3rlUji-k&feature=player_embedded
А  взагалі  -  то  -  кучкуватись  тра  ,  зустрічатись  між  собою  тра,  мож  на  таких  капусниках  можна  буде  домовитись  про  спільні  заходи  проти  браків  ,  бо  держрибінспекція  показала  свою  повну  імпотенцію  ,  і  довела  водойми  до  жахливого  стану  і  крім  нас  -  рибаків  -  ніхто  нічого  міняти  не  збирається.  А  чернівецькі  ріжуть  сітки  вже  сьогодні.  
Доречі  -  на  змагання  не  збираюсь  йа  -  просто  -  потриндєть....
 
парильщик, згоден на рахунок оцінки результату, але то змагання, і з любительською рибалкою вони мають мало спільного. З іншої сторони, якщо прийду я і випадково забагрю якусь хайку то теж не дуже гоже мені золото віддавати. А про наноокунів то це видно тільки у нас так через те що окунь і залишився. Так в басових змаганнях стандартною практикою є коли дозволяється на фініш принести тільки 5 самих крупних рибин (ну і в залік ідуть особини не менше ~20см).

P. S.
На змагання з радістю б поїхав, цікаво було б взяти участь щоб подивитися як люди ловлять.
 
Чому  це  змагання  з  любительскою  рибалкою  мають  мало  спільного???
В  моїй  команді  (бригаді  ,  екіпажі спінінгістів )  ,  або  як  ще  назвати  людей  ,  які  разом їдуть  на  рибалку  - щоб  не  образились  спортсмени  (бо  були  прециденти)  змагання  проходять  кожної  рибалки  і  правила  ,  що  виробились  межи  нами  кардинально  відрізняються  від  спортивних.  А  саме -  цінна  риба (щука  ,  судак  ,  клень  )  меньше  300  гр  взагалі  не  рахується  ,  і  всі  мої товариші таку  рибу  відпускають  -  якщо  не  покалічили. Далі  іде  на  вагу  ,  причому  однозначний  приорітет  віддається  тому  ,  хто  взяв  крупнішу  рибу.  Окунь  також  на  вагу  ,  і  без  жодних  хвостів.  Недомірки  знову  -  ж  відпускаються.
Раніше  -  по  приколу  -  вели  зошит,  зважували  ,  писали  приманки  ,  потім  залишили  ,  і  обмежились  простою  демонстрацією  улову  в  кінці  рибалки  .  
Але  скажу  -  вам  -  скільки  було  емоцій  , спорів  ,  натхнення  до  рибалки  -  коли  записувалось  ,  і  оголошувалось  лідера  та  аутсайдера   гггггггггггггггггггггггггггггггг
риба  -  не  так  важливо  ,  а  от  -  відчувати  себе  лідером.....  Це  -  сурйозно  гггггггггггггггггггггггггг
 
Я теж колись приймав участь у дворових змаганнях по футболу та настільному тенісу, але навряд це можна зрівняти із професійним спортом. Про який ми вели мову. :)

Ну а різниця між любительською рибалкою та змаганнями у тому що на змаганнях люди працюють на результат, а не заради задоволення. На любительській рибалці можна ловити рибу так як хочеться, а не так як вона ловиться. Так читав про тренування РБЛ до чемпіонату світу. Так вони на тренуванні шукали рибу приманками без гачків, щоб не насторожити її і завтра доловити. Ну і в перший день змагань з точок не виловлювали все, а лишали напарникам по команді чи на другий день, щоб було чим закритися. Ви можете уявити що ви прийшли на рибалку, знайшли прекрасну точку, зловили там пару рибин і тікаєте з неї у пошуках іншої? Я, наприклад, не можу. Якась так от різниця.
Раджу подивитися передачу Радзішевського "Большая Рибалка -- Осенний Джиг", з Голубєвим. Там піднімається це питання. Да і про джиг там досить цікаво.
 
Не маю  великого  бажання  дискутувати  і  всіма  способами  відстоювати  свою  правоту.  Але  на  томість  хочу  звернути  увагу  на  фундаментальні  речі  ,  а  саме  -  правила (про  це писав  раніше)
Правила  формулюють  стереотип  поведінки на  рибалці .  Впевнений  повністю  -  при  зміні  правил  у  спортсменів  змінився -би   -  спосіб  ловлі  та  поведінка .  При  чому  -  майстерність включно  зі  всіма  прийомчиками  і  наворотами  -  це  вже  зовсім  інша  річ.   Люди  дійсно  -  працюють  ,  змагаються  ,  вибирають  найсильнішого  в  регіоні  , державі  ,  і  світі  .  А  вибороти  звання  найсильнішого  доволі  таки  важко.  Це  -  потужні  люди  з  великої  букви.  Але  їхній  підхід до  рибалки  ,  бачення  ,  мислення   для  мене  просто  незрозумілі.  Та  і  в  принципі  не  цікаві.  Дуже  багато  в  них  є  чому  повчитися.  Але деколи  буває  -  впираєшся  як  рогами  в  стіну  ,  буксуєш  ,  і  в  кінці  кінців  розумієш  ,  що  розмовляємо  нв  різних  мовах , а  причиною  -  банальна  ідеомоторна  послідовність ,  тобто  внутрішня  настройка  на  різні  приорітети  у  рибалці.
 
Ніякі правила не дозволять Вам посидіти тихенько, перекурити та оглянутися на красу водоймі після чергової витягнутої рибини.
 
Цитата
Правила формулюють стереотип поведінки на рибалці . Впевнений повністю - при зміні правил у спортсменів змінився -би - спосіб ловлі та поведінка
Були б Ви спортсменом рангом як Шанін, може і це б доцільно було б диктувати свої зауваження чи поправки і то навряд чи це вплинуло на світові тенденції! На прикладі я в минулому займався плаванням, у нас існували певні нормативи на розряди і чомусь вони були однакові по всій Україні і світі, чи краще було б щоб у нас були всі майстри спрорту, а на змаганнях до 3 дорослого не дотягували б?)) На то і певні правила і норми щоб було на що рівнятися і до чого йти, на приклад наші форумчани були на змаганнях де окрім нано окуня нічо не було в заліку, хоча одні рибачки взяли коропчика, який в залік не пішов як не хижа риба, вот тобі і тягай крупняк зря))) А по поводу власних змагань то це цирк, можна і без риби шишками мірятися, або воно як Слава всякі звання типу "Рибак неудачнік" давати, на то і різниця в спорті і любительскій ловлі
 
А  хто  сказав  ,  що  я  хотів  порівнятись  рангом  з  Шаніним??????
А  хто  сказав  ,  що  я  збираюсь  вносити  корективи  в  ЇХНІ  правила???????
Я  хочу  сказати  зовсім  інше  -  рибалю  вже  десятки  років  ,  але  до  сивого  волосся  на  лисій  башкі  не  зміг  зрозуміти  спортсменів.  
І  на  рахунок  цирку  -  що  поганого  ,  чи  незрозумілого  в  тому  , що  чотири  чоловіка  показують  свій  улов  та  діляться  враженнями  в  кінці  рибалки?  А  колись  -  бувало  -  навіть більшим  колективом  призовий  фонд  складали  ,  а  потім  під  уху  і  водочку   вручали  приз  переможцю...
Але  для  мене повний  цирк  змагання  по  наноокуню,  які  ви  описали  в  попередньому посту.
 
парильщик,  Те що ви проводите такі собі міжсобойчики, це круто! В них присутній азарт і дух змагання! Навіть такі змагання між друзями, сприяють підвищенню майстерності, заставляють думати і самовдосконалюватись!

Цитата

Але  для  мене повний  цирк  змагання  по  наноокуню,  які  ви  описали  в  попередньому посту.
Чому змагання по наноокуню? Спортсмени ловлять  просто ту рибу, яка принесе їм кращий результат! Якщо багато крупної риби нема, доводиться окунця пороти! Наловити багато окуня, теж велика майстерність, багато вирішує тактика та техніка ловлі. Тут немає нічого поганого і зазорного, навпаки, у спортсменів можна багато чому повчитись!
 
не  хочу  займатись  даблпостінгом  
Andrey_Smile - перечитайте  будьласка  мої пости  від
03.07.2012 21:44
05.07.2012 18:29
Можу  лишень  добавити  -  приорітети  в  рибалці  диктують  приорітети  в комплектації  снасті.  Мені  кажуть  -  нафіга  тобі  такий  важкий  патик???  А  я  кажу  - нафіга  мені  той  наноокунь.  Справа  доходить  до  ножів  ,  і  я  розумію  ,  що  спілкуємось  ми  на  різних  мовах.  І спортсмену  незрозуміло  -  нащо  мені  такий  важкий  спін ,  а  мені  незрозумілий  кайф  від  вилову  риби  розміром  з  мізинець...
 
Цитата
Мені кажуть - нафіга тобі такий важкий патик??? А я кажу - нафіга мені той наноокунь
справа в тому, що під кожний вид рибалки у багатьох тут є по патику, а то і більше! Спробуйте на УЛ половити того окуня і сумніви відпадуть, а щучим патиком дрищікив тягати не в кайф, спору нєт, да і важким патиком голавля ловити тоже не в кайф, в мене наприклад на струї палка якою ловлю нано окуня і з кілушними кленями норм ладить!
 
Цитата
на струї палка якою ловлю нано окуня і з кілушними кленями норм ладить!
Мож  не  по  темі  але  відповім.  
У  вас  -  спортивний  підхід.  А  у  мене  аматорський.  палка  ,  якою  ловлю  кленя  -  тіко  на  кленя  і  на  щуку і  на  воблер  ,  навіть  на  твістер  хреновато  ловити.  В результаті  виважування  1.5  кг  кленя  -  10 - 15  секунд.  Бо  жабра  тримаю над  водою.  Звичайно  -  якщо  взяв  не  далеко.
https://www.youtube.com/watch?v=zauNcu4Ueyg&feature=autoplay&list=UU6WA2-BByyhdmli2ICLBKIQ&playnext=2
є  патика  джигова -  судачок  -  окунь  ,  зимня  щука. Тоже  -  моцна  ,  але  від  3  гр  чути
https://www.youtube.com/watch?v=oDQVl3xIpmc&feature=channel&list=UL
є  у.л.   ловлю  верхушку.  

Або  осіннього  окуня.

Але  в  жодному  разі  не  навпаки...
 
Цитата
а  мені  незрозумілий  кайф  від  вилову  риби  розміром  з  мізинець...
Хм... А от уявіть наступну ситуацію: виходжу я до/після роботи на годину на водосховище у центрі міста і знаю я заздалегідь що там окрім окуня "з мізинець" не реально щоьс спіймати, і що мені робити? Вчепити воблера 10см довжиною і полоскати чи половити окуня на палець? :) І повірте, зловити його ой як не просто... тим більше масово.
Мені це нагадує Олда :ap:
 
Цитата
В результаті виважування 1.5 кг кленя - 10 - 15 секунд
А в цьому є кайф? Мені наприклад кайф половити кленя і відчути його удар, ну і до хвилини виважування, він бойкий, але не витривалий! Якщо тупо пакувати то і на печінку можна чи на хруща! Спортивного підходу нема, підход раціональний, для кожного виду ловлі потрібно оптимізувати снасті, а не так як було сказано вище на крепку палку ловити наноокуня
 
Цитата
Хм... А от уявіть наступну ситуацію: виходжу я до/після роботи на годину на водосховище у центрі міста і знаю я заздалегідь що там окрім окуня "з мізинець" не реально щоьс спіймати
Такий підхід  -  мені  зрозумілогггггггггггггггггггггггггг
Але  -  як  варіант  -  простий  туризм  зі  спіномгггггггггггггггггггг
А  такий
Цитата:Мені наприклад кайф половити кленя і відчути його удар, ну і до хвилини виважування,

незовсім..
Ну  -  тобто  ловити  на  тонку  палку  кленя  -  щоб  насолодитись моментами  виважування  ...  з  підсаком....  і  з  незабутніми емоціями  і  враженнями.....  і  це  все  для  того  щоб  слідуючим  закидом  спіймати  наноокуня???????  Або  щоб  довше  повиважувати????

З.І.  andre777  -  ви  хазяїн  теми  ,  але  самі  провокуєте  на  відхилення  від  теми  про  спортивні  змаганняггггггггггггггггг
 
Цитата
Ну - тобто ловити на тонку палку кленя - щоб насолодитись моментами виважування ... з підсаком.... і з незабутніми емоціями і враженнями..... і це все для того щоб слідуючим закидом спіймати наноокуня??????? Або щоб довше повиважувати????

З.І. andre777 - ви хазяїн теми , але самі провокуєте на відхилення від теми про спортивні змаганняггггггггггггггггг
Я кленя підсаком ніколи не брав, остання риба що була витянута підсаком це 7.5 щука, до того злита не менше 5, яка в той підсак не влізла, і це все ловив на палку до 11грам, доречі мені та 5 ледь палку не зломала пішовши резко під лодку з підсаку! Всі останні кіло-два риби бралися ісключітєльно ручками, так шо...Вище було вами ж написано що не бачу смисл грубою палкою ловити нано окуня, я так поняв шо і цею палкою ловите кленя по 10 сек. виважування, це як так поняв покльовка і рибу на глісєр))! А вот купіть собі УЛ до 3.5 грам, тоді даже від наноокуня понос в штанах буде! Ну і по темі, вчора часок рибалки, спеціально бавлюсь отводом 7 грам+3/4 мікруха, рядом напарник мормишить, у мене 1 дрищик і пару ударів, у Сєрьоги більше 10 хвостів! Сєрьога ловив УЛ Ексклюзівом, я лайтом до 11, ним мормишити трохи не то! Да коли товче окунь то я і кроєм до 18 ловив на той же отвод, а коли він не активний то попробуй помормиш палкою до 18))) Тут давно уже не про змагання, а про те що спортсмени і їх ловля кимось не сприймається, напевно не пробували просто
 
Цитата
А вот купіть собі УЛ до 3.5 грам, тоді даже від наноокуня понос в штанах буде!

Тут давно уже не про змагання, а про те що спортсмени і їх ловля кимось не сприймається, напевно не пробували просто
Таки  -  да  -  на  виважування  верхушки  ,  що  на  фото  вище  -  тратив  часу  майже  стіко  -  скіко  і  на  виважування  зачотного  кленя.  Хоча  -  верхушка  не  мєлка  -  18  -  20  см,  але  і  підняти  жабра  над  воду  -  неможу  -  патик  гнеться.гггггггг  водить  зараза..гггггггг  Адреналіна  повні  штани..ггггггггггг
Таки  -  да  -  ну  несприймаю  йа  спортсменів  ,  ну  - нерозумію  їхні  приорітети  в  ловлі.... ну  -  не  їздив  йа  на  їхні  змагання,  та  і  незбираюсь....
 
Може хтось з рибацюг має бажання поїхати в Київ на виставку Охота Рибалка в суботу 2 числа,можна зібрати компанію і оприділитись з транспортом ? Я б поїхав !!! Декілька років назад був там і мені сподобалось!
 
І що?...!!! Заради цього треба створювати тему? Не можна просто спитати тут, або тут? Зрозумійте, Ви не один на цьому форумі, і виставка, також відбувається не в перший і не в останній раз. Тому, Модераторів прошу видалити тему, а пост переадресувати в гілку "Рыболовам Хмельницкого". Дякую.
 
Цитата
І що?...!!! Заради цього треба створювати  тему?
був би ти модератором но наверно половина з нашої гілки  була б зобанена!
Цитата
Декілька років назад був там і мені сподобалось!
Якщо їхати то тільки подивитися і помацати те що в майбутньому хотілось би купити, ціни там не опускають, а навпаки! Купляти то у нас чи в інтернеті буде значно дешевше
 
Від культури конкретного форума все залежить. Так на більшості ресурсів що я відвідую кожне питання оформлюється у окрему гілку. І даний форум був першим де я побачив такі довго живучі теми.
 
виставка -то завжди гарна штука. Отримуєш купу свіжої інфи,яку ще потім доооовго переварюєш.Стаєш мозгами ширше. Виставка- питання часу. Я би поїхав... Але...  Чи - то часу не вистачає, чи-то бажання.....
 
Цитата
Від культури конкретного форума все залежить. Так на більшості ресурсів що я відвідую кожне питання оформлюється у окрему гілку. І даний форум був першим де я побачив такі довго живучі теми.

Славик, темы-долгожители у нас присутствуют не потому, что модератор сатрап - душитель вольнодумства искусственно их поддерживает перенаправлениями сообщений. А потому, что пишут в них пользователи. Я, конечно, в нашу "флудилку" кое-что тоже скеровую:wink:. Но удаляю посты редко. В соответствие с "Правилами..." и собственным модерским видением.

Здравый смысл и польза должны присутствовать в структуре региональной ветки. А каждый вопрос как новая тема захламят её весьма быстро. Конкретика в тематике важнее, чем просто "шлёпание языками"...:ds:

Цитата
І що?...!!! Заради цього треба створювати тему? Не можна просто спитати тут, або тут?  Зрозумійте, Ви не один на цьому форумі, і виставка, також відбувається  не в перший і не в останній раз. Тому, Модераторів прошу видалити тему, а  пост переадресувати в гілку "Рыболовам Хмельницкого". Дякую.
Витя, эта темка перед выставкой возможно пригодится для организации совместной поездки хмельничан (как пару лет назад ездили наши хлопцы :mnogo_lodka: до столицы). Оставляю.
 
Якщо хтось їде і є вільне місце,то я б приєднався (в долю) ! Дзвоніть 0672600373
 
ЗМАГАННЯ ПО ЛОВУ РИБИ З КРИГИ МОРМИШКОЮ: "ХМЕЛЬНИЦЬКА МОРМИШКА - 2014"

1. Мета та завдання:
– популяризація традиційних видів спортивної рибалки;
– залучення широких верств населення до змістовного та активного відпочинку;
– виявлення кращих спортсменів з вилову риби на мормишку.
2. Термін та місце проведення
Змагання по вилову риби мормишкою з криги проводиться 9 лютого 2014 року з 7 до 16год. у м. Хмельницькому на р. Південний Буг в районі міста.
3. Учасники змагань
До участі у Змаганнях допускаються учасники всіх вікових груп, які подали попередні заявки.(Дітям до 16 р. письмова згода батьків)
4. Умови проведення Чемпіонату
Змагання проводиться згідно "Правил проведення змагань з риболовного спорту з вилову риби мормишкою з криги", є особистими, доброільний вступний внесок з кожного учасника змагань 50,0 грн, діти до 16 років безкоштовно.
7.00-7.30 - реєстрація учасників, команд;
7.30-8.00 - інструктаж, жеребкування, відкриття змагань;
8.00 - старт І туру;
10.30 - завершення першого туру;
10.30-11.30 підведення підсумків першого туру - обід;
12.00 - старт ІІ туру;
14.30 - завершення ІІ туру, фініш змагань;
14.30-15.30 зважування риби, підведення підсумків;
16.00 - нагородження переможців, закриття змагань.
5. Нагородження
Переможці та призери нагороджуються цінними призами, грамотами та медалями.
6. Фінансові витрати
Витрати, пов’язані з придбанням цінних призів та медалей за рахунок спонсорів. Витрати, пов’язані з підготовкою змагань та призовий фонд, здійснюються з добровільних вступних внесків. Всі інші витрати по проїзду учасників змагань до місця старту несуть самі спортсмени.
7. Безпека під час проведення змагань
Змагання проводиться у відповідності до Постанови Кабінету міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 "Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних заходів та культурно-видовищних заходів".
8. Заявки
Попередні заявки подаються до 8 січня 2014 року за адресою: м. Хмельницький, вул. Кам'янецька, 72 рибальський магазин "Риболов Експерт", з 9.00 до 19 год. Або на форумі сайту "ПОРЫБАЧИМ" http://porybachim.com.ua/forum.html?func=view&id=2992&catid=33
Дане положення є офіційним запрошенням на Змагання.
Особливі умови:
1. На змаганнях з зимового лову риби на мормишку дозволяється ловити однією вудкою, оснащеною однією мормишкою. Довжина мормишки без гачка — не більше 15 мм, гачок одинарний впаяний. Колір та форма мормишки довільні. Застосування додаткових елементів оснастки на жилці забороняється. Спортсмени можуть мати при собі необмежену кількість запасних вудок. На конструкцію вудки не встановлюються будь-які обмеження.
2. Виловлена риба зберігається учасниками у виданих номерних кульках, у секторі вилучається суддями для зважування і зберігається до кінця змагань.
3. Зважування проводиться суддями. До заліку приймається вся виловлена риба.
4. Тривалість змагань – 2,5години, в два тури.
5. Нагородження переможців відбудеться на місці проведення змагань, вручення нагород, призів та грамот проводитимуть організатори та спонсори.
Тел. для довідок 097 253 6572 Василь

Цінні призи надаються магазином "Риболов Експерт" м. Хмельницький, вул. Кам'янецька, 72
Кубками та медалями забезпечує магазин "Sportlife" м. Хмельницький, вул. Соборна,27 та вул.Проскурівська,50 ЦУМ 2-й поверх відділ "Чемпіон"
 
Цитата
Попередні заявки подаються до 8 січня 2014 року
Скоріше всього, лютого.
 
Так, лютого, там помилочка )
 
Andrey_Smile а можно більш точно визначитись з акваторією лову і місця проведення самого змагання? З пов.
 
Vencedor, Там на мапі є стрілочка, це є приблизним місцем зборів, там і будуть розмічені зони... Ближче до змагань, проведем ще раз перевірку тих місць на наявність риби...
 
Я б приєднався, але в мене 8го зустріч випускників) і щось мені здається що буду я не дуже презентабельний о 8:00)) Тому пропоную тим хто не буде приймати участі, зібратись десь після 2гої підтримати друзів, дай здоров"я поправити!))
 
Цитата
ЗМАГАННЯ ПО ЛОВУ РИБИ З КРИГИ МОРМИШКОЮ: "ХМЕЛЬНИЦЬКА МОРМИШКА - 2014"
Я бачу тут і на сусідньому форумі мова йдеться виключно про фідерні і змагання з мормишки, про спіннінгові інфи нема. Тому назріло таке питання, федерація, яку ви плануєте створити буде надалі прямувати у напрямку фідера і зимньої ловлі, чи також достатня увага буде приділятися спіннінгу? Я питаю виключно за змагання на территорії нашої області і міста
 
andre777,  Так, спінінг теж будемо розвивати)
 
andre777, Федерація створюється не для двох людей а для всіх бажаючих і є громадською організацією, тому будуть підтримуватись різні види ловлі! На зборах будуть обиратись відповідальні за розвиток в області конкретних видів ловлі... Спінінгістів на минулих зборах було найбільше, тому за розвиток спінінгу, думаю, можете не хвилюватись... ;) Спінінгісти з Камянця-Подільського, навіть вже запропонували деякі місця, на яких можна проводити кубки та чемпіонати області... Думаю все буде добре... ;)
 
Цитата
andre777, Федерація створюється не для двох людей а для всіх бажаючих і є громадською організацією, тому будуть підтримуватись різні види ловлі! На зборах будуть обиратись відповідальні за розвиток в області конкретних видів ловлі... Спінінгістів на минулих зборах було найбільше, тому за розвиток спінінгу, думаю, можете не хвилюватись... ;) Спінінгісти з Камянця-Подільського, навіть вже запропонували деякі місця, на яких можна проводити кубки та чемпіонати області... Думаю все буде добре... ;)

Андрюха здарова, я тільки за, давно мріяв це зробити, але щось ніяк часу не зміг вкроїти, кажи що, коли я підтримаю, з дитинства спортсменом стати хотів, ще крутішим ніж А.Шанін)))))))))))):ap: Може на старічть збудеться!))))))0
 
bassspro,  Прівєт! ахахах яка там старість, ти єщьо маладой муЩіна!)))) Все там збудеться, головне бажання ;) Я теж давно мріяв про федерацію... Якшо є можливість і бажання, можеш на збори прийти в неділю (2 лютого) ;)
 
Не забуваємо реєструватись на змагання «ХМЕЛЬНИЦЬКА МОРМИШКА - 2014» яке відбудеться 9 лютого 2014 року.
http://porybachim.com.ua/forum.html?func=view&catid=33&id=2992#2992
 
Цитата
Не забуваємо реєструватись на змагання «ХМЕЛЬНИЦЬКА МОРМИШКА - 2014» яке відбудеться 9 лютого 2014 року.
http://porybachim.com.ua/forum.html?func=view&catid=33&id=2992#2992
Я зарегался, готовте призы:du:.:ap:
 
Цитата
Я зарегался, готовте призы:du:.:ap:

Серега, я тоже зарегался, на призы после тебя, стою в очириди!
 
Цитата
Я зарегался, готовте призы:du:.:ap:

А ми будемо змагання проводити в Вахнівцях!!!
 
Цитата
А ми будемо змагання проводити в Вахнівцях!!!
А мы в субботу и пятницу.:ap:
 
Цитата
Я зарегался, готовте призы
Смотрите там не зарыгайтесь на соревах, согрев правилами не запрещен))
 
Цитата
Смотрите там не зарыгайтесь на соревах, согрев правилами не запрещен))
Вот тут ты Андрюха не угадал, не вживаем.
Чисто спортивный рыбацкий интересс.
 
На данний момент зареєстровані:
1.Піріжок Андрій Олександрович
2.Федорощак Василь Степанович
3.Грицик Сергій
4.Ішицький Андрій
5.Федоращак Степан
6.Слободзян Сергей Васильевич
7.Мартинюк Віктор Петрович
8.Кукурудза Ігор Петрович
9.Гаврилюк Сергій
Поки усі Хмельниччани, хотілось би бачити рибалок з інших міст області! Активніше реєструймося, не стидаємось ;)
 
Нагадаю, подати заявку на реєстрацію на змагання з ловлі риби мормишкою «ХМЕЛЬНИЦЬКА МОРМИШКА - 2014» яке відбудеться 9 лютого 2014 року , можна в магазині "Риболов Експерт", який знаходиться за адресою м. Хмельницький, вул. Кам'янецька, 72 або тут http://porybachim.com.ua/forum.html?func=view&catid=33&id=3012#3012

Цінні призи надаються магазином "Риболов Експерт" м. Хмельницький, вул. Кам'янецька, 72
Кубками та медалями забезпечує магазин "Sportlife" м. Хмельницький, вул. Соборна,27 та вул.Проскурівська,50 ЦУМ 2-й поверх відділ "Чемпіон"
 
Цитата
На данний момент зареєстровані:
1.Піріжок Андрій Олександрович
2.Федорощак Василь Степанович
3.Грицик Сергій
4.Ішицький Андрій
5.Федоращак Степан
6.Слободзян Сергей Васильевич
7.Мартинюк Віктор Петрович
8.Кукурудза Ігор Петрович
9.Гаврилюк Сергій
Поки усі Хмельниччани, хотілось би бачити рибалок з інших міст області! Активніше реєструймося, не стидаємось ;)
Та блін палтіннік жалко, зібрались одні профі :) може в якості глядача заскочу...
 
Цитата
Та блін палтіннік жалко, зібрались одні профі :) може в якості глядача заскочу...
+1 Якшо не буду на Дністрі, то заскочу в гості.....
 
Цитата
Та блін палтіннік жалко, зібрались одні профі :) може в якості глядача заскочу...

+1 Тоже постараюсь заскочить поболеть за Слободзяна!!!!!
 
Цитата
+1 Тоже постараюсь заскочить поболеть за Слободзяна!!!!!
ООО, ребятки, то може на льду і засінячим, щоб "непьющому" Кльовому завідно було)))
 
Цитата
ООО, ребятки, то може на льду і засінячим, щоб "непьющому" Кльовому завідно було)))
Я специально не пью, что бы руки трусились под мормышку), бо когда пью - руки не трусятся.
Приходите , будем рады.
 
Цитата
Я специально не пью
В суботу надо бахнуть и тогда 9.02 "мармыхон-2014" в кармане)))))) ИМХО
 
Особи, в нетверезому стані, до змагань не допускаються ;))))))))))
 
Цитата
Особи, в нетверезому стані, до змагань не допускаються ;))))))))))
А увас є "Драггер" чи з собою мати потрібно? Друге питання, а якщо ця ситуація трапилась уже безпосередньо на самих змаганнях, то як бути?
 
Цитата
А увас є "Драггер" чи з собою мати потрібно? Друге питання, а якщо ця ситуація трапилась уже безпосередньо на самих змаганнях, то як бути?
Переносити змагання)).
 
Цитата
Особи, в нетверезому стані, до змагань не допускаються ;))))))))))
Кльовий і Баспро вступали в змагання до нововведень по старим правилам, їм по 250 для храбрості можна)))
 
Цитата
Кльовий і Баспро вступали в змагання до нововведень по старим правилам, їм по 250 для храбрості можна)))

А ти шо там на рибу в нд? Ато в мене є пропозиція, спочатку на 12 в баньку, а після вже до людей "підтримувати" ато який кльов без допінгу)))
 
Цитата
спочатку на 12 в баньку, а після вже до людей "підтримувати" .......
І я согласєн))
 
Цитата
Кльовий і Баспро вступали в змагання до нововведень по старим правилам, їм по 250 для храбрості можна)))

Да Андрюха, це точно!!!
 
Цитата
І я согласєн))
       
       

       

       
       

       
       
           
               ______________

Цитата
А ти шо там на рибу в нд? Ато в мене є пропозиція, спочатку на 12 в баньку, а після вже до людей "підтримувати" ато який кльов без допінгу)))

Давайте друзі і нам походу тепліше буде!
 
ХМЕЛЬНИЦЬКА МОРМИШКА - 2014 відбулась! Велика подяка спонсорам, організаторам, учасникам, суддям і всім хто якось був причетним до змагань! Результати змагань та повний фотозвіт, можна знайти тут http://porybachim.com.ua/forum.html?func=view&id=3031&catid=33#3031
 
Цитата
ХМЕЛЬНИЦЬКА МОРМИШКА - 2014 відбулась! Велика подяка спонсорам, організаторам, учасникам, суддям і всім хто якось був причетним до змагань! Результати змагань та повний фотозвіт, можна знайти тут http://porybachim.com.ua/forum.html?func=view&id=3031&catid=33#3031
Спасибо организаторам , судьям и всем кто принимал участие. Групе поддержки тоже большое спасибо. Очень понравилось, жду следуюющих мероприятий.
Игорька с заслуженной бронзой. В следующий раз будет золото.
 
Цитата
Спасибо организаторам , судьям и всем кто принимал участие. Групе поддержки тоже большое спасибо. Очень понравилось, жду следуюющих мероприятий.
Игорька с заслуженной бронзой. В следующий раз будет золото.
100%, каждому:bf::al:
 
Цитата
ХМЕЛЬНИЦЬКА МОРМИШКА - 2014 відбулась! Велика подяка спонсорам, організаторам, учасникам, суддям і всім хто якось був причетним до змагань! Результати змагань та повний фотозвіт, можна знайти тут http://porybachim.com.ua/forum.html?func=view&id=3031&catid=33#3031

Ещё мне  понравилась весёлая дружеская атмосфера.Ну нашим ребятам(победителям)Серёге ,и АндреюИгорьку, фарту на следующих соревнованиях.
П.с может и я поучаствую.
 
Цитата
Ещё мне  понравилась весёлая дружеская атмосфера.Ну нашим ребятам(победителям)Серёге ,и АндреюИгорьку, фарту на следующих соревнованиях.
П.с может и я поучаствую.
Так, атмосфера була класна! Тільки мені здалось шо я трохи "тормозив"  мене просто голова боліла... Хто мене бачив вперше, не думайте, я не тормоз, я нормальний ))))))))
Дякую! Фарту мабуть би не завадило, програв першому місцю всього 67 грам)
 
Цитата
Так, атмосфера була класна! Тільки мені здалось шо я трохи "тормозив"  мене просто голова боліла... Хто мене бачив вперше, не думайте, я не тормоз, я нормальний ))))))))
Дякую! Фарту мабуть би не завадило, програв першому місцю всього 67 грам)

Всеравно молодчаги,показали хорошие результаты
 
Цитата
Тільки мені здалось шо я трохи "тормозив" мене просто голова боліла...
Зря ти на празнічний банкет не остався, там анестезії хватало))
 
А я не зміг попасти :ak::ak::ak: чекаю наступний раз:al:
Молодці всі організатори,хто вирішив зробити це в нашому місті!
п.с Серёгу в свому поплавку я узнав ше на мікрофотці в декілька пікселів :bj:
 
http://www.sportfishing.te.ua/viewtopic.php?f=7&p=1198#p1198
теплу зустріч -гарантую!!!
едине шо- там регіструються спортсмени, з ними тяжко боротися,
але я знаю кто судді)))
 
Цитата
Зря ти на празнічний банкет не остався, там анестезії хватало))

Я таку анестезію приймав в ніч перед змаганнями, тому і голова боліла...)) Тоді хотілось пошвидше добратись до ліжка)
 
Цитата
Я таку анестезію приймав в ніч перед змаганнями, тому і голова боліла...
і напевно дрож в руках допомогла добитися оптимальної дрочки мормишкою, яка тебе вивела на 2 місце:bj: а сам то казав бухими на соревах ніззя бути:co:
 
Цитата
Я таку анестезію приймав в ніч перед змаганнями
Приймав, но напевно не докінця, тих 100 гр і не хватило))))):al:
 
Цитата
і напевно дрож в руках допомогла добитися оптимальної дрочки мормишкою, яка тебе вивела на 2 місце:bj: а сам то казав бухими на соревах ніззя бути:co:
Крім дрожі в руках, яка мені допомогла, я ше дихав в лунку і плював на мотиль! Вот в чьом сікрєт! ахахах На змаганнях я вже був не бухий, то вже було схоже на будун))
Цитата
Приймав, но напевно не докінця, тих 100 гр і не хватило))))):al:
Та мало того шо зовсім трошки не вистачило, так я сьогодні в ранці, в сумці знайшов окуня, який якимось чином випав з пакету! Я в шоці! Хоча він би не допоміг та відрив взагалі був би мінімальним...))
 
Теж хотів всім подякувати і організаторам і учасникам, багато чого зрозумів цікавого під час змагань, дійсно спортивна ловля багато чим відрізняється від звичайної любительської, зрозумів але вже під кінець змагань, трохи пізновато. Саме головне як мені здалося, це необхідно мати мінімум і до того зручне обмундирування, яке б дозволяло швидко пересуватись від лунки до лунки, надіюсь в слідуючий раз показати кращі результати! Всім НХНЧ.
P.S. Андрюха ти був з будуна, а я як стікло трезвячий, але додому не прийшов, а приліз, "все більше так не буду", я так дружині сказав!!!)))))
 
Цитата
"все більше так не буду", я так дружині сказав!!!
що і пропив те, чим мав похвалитися?
 
Цитата
що і пропив те, чим мав похвалитися?

Даааааааааа, йопть!!!)))))))
 
Треба оживити дану тему, весна прийшла! Хто може сказати що там з створенням федерації, вже пора організовувати Стрітфішинг десь на Бугу!
 
Цитата
Треба оживити дану тему, весна прийшла! Хто може сказати що там з створенням федерації, вже пора організовувати Стрітфішинг десь на Бугу!

Чекають на квитки... Десь вже мають бути... можливо на наступному тижні:bk:
Стрітфішинг - це було-би добре:dm:
 
http://porybachim.com.ua/forum.html?func=view&id=673&catid=38&start=150
про федерацію
 
Цитата
http://porybachim.com.ua/forum.html?func=view&id=673&catid=38&start=150
про федерацію

Ну це вже класно, справа лише за квитками залишається, чекаємо!!!
Страницы: 1

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!