Страницы: 1
Всі в онлайн!
 
Поки ловля з льоду закінчилась, а ловля по відкритій воді ще не розпочалась, пропоную всім погратись в онлайн рибалку :bk:
Для початку треба зарееструватись ось тут - http://rus-fishsoft.ru/index.php?pg=registration
а потім скачати гру ось тут - http://rus-fishsoft.ru/dlfile.php?file=RussianFishingSetupFull.exe
після реестрації вам на імейл прийде пароль та ключ доступу до серверів гри. 2 тижня пробної версії, а далі за щомісячну плату.
Офіційний сайт - http://rus-fishsoft.ru/ , далі, думаю розберетесь.
Ділимось своїмі успіхами та обмінюемось логінами.
Мій - buy22
 
Никакой симулятор не сравнится  с рыбалкой,лутше пойти на Буг окушков половить:am:
 
Цитата
Никакой симулятор не сравнится  с рыбалкой,лутше пойти на Буг окушков половить:am:
Лучше конечно, но не все ж у нас в городе пингвины, так будет хоть чем заняться.
 
Цитата
Никакой симулятор не сравнится  с рыбалкой,лутше пойти на Буг окушков половить:am:
Базаров нет. Но можно окушков половить, а вечерком в игруху порубать.
Мне лично игра нравится.
И зовут меня s2222.
 
Попробую,но в свое время играл в ету игруху  
http://atomfish.ru/
 
У меня ник    shevchuki
 
Цитата
Поки ловля з льоду закінчилась
Да ну, вже почалась, я за тиждень 3й раз був))))))) Краще підняти булки і помікрушити біля епіцентру або з балалайкою закривати побоїще на Бугу чим ставати задротом, а твому віці дівок нада топтати:bj:
 
Цитата
Да ну, вже почалась, я за тиждень 3й раз був))))))) Краще підняти булки і помікрушити біля епіцентру або з балалайкою закривати побоїще на Бугу чим ставати задротом, а твому віці дівок нада топтати:bj:

Я тільки ЗА ці слова "дівок нада топтати" але наприклад в мене з цим тугувато . Головна проблема для мене це підвалить до дівчини ну ніяк не можу . А на рахунок гри в рибалку пару разів спробував нічого путнього . Ось пристав для зрівняння ти займаєшся з реальною дівчиною коханням і віртуально я думаю різниця зрозуміла . Пробачте за флуд але накипіло .
 
Цитата
Я тільки ЗА ці слова "дівок нада топтати" але  наприклад в мене з цим тугувато . Головна проблема для мене це підвалить  до дівчини ну ніяк не можу . А на рахунок гри в рибалку пару разів  спробував нічого путнього . Ось пристав для зрівняння ти займаєшся з  реальною дівчиною коханням і віртуально я думаю різниця зрозуміла .  Пробачте за флуд але накипіло .
Бачив пару твоїх постів но тут ти  отжог нереально))))) Я не сексопатолог чи прочий експерт консультації давати, але за пару сотен гривень в правильних місцях тобі тої впевненості не треба буде:bj: Тільки не створюй тем в вєтці "помоги товарищу", всьому свій час:bk:
 
Цитата
Да ну, вже почалась, я за тиждень 3й раз був))))))) Краще підняти булки і помікрушити біля епіцентру або з балалайкою закривати побоїще на Бугу чим ставати задротом, а твому віці дівок нада топтати:bj:
Топтыгин под Русскую рыбалку отдыхает:ap:.
 
Краще спробуйте ось таку іграшку  World of Tanks:bf:
 
Мужики, може вам по резиновій бабі подарувати?))
 
Цитата
Краще спробуйте ось таку іграшку  World of Tanks:bf:

Поддержую на все 100!!!!:dk:
КАстян,какой ник?
 
Цитата
Краще спробуйте ось таку іграшку  World of Tanks:bf:

Нє, краще не починати!!! Там немає нічого путнього!!!
PS. І ще одне - після того як спробуєте, часу ні на роботу, ні на відпочинок, ні на сон НЕ БУДЕ!:bj:
 
Цитата
Я тільки ЗА ці слова "дівок нада топтати" але наприклад в мене з цим тугувато . Головна проблема для мене це підвалить до дівчини ну ніяк не можу . А на рахунок гри в рибалку пару разів спробував нічого путнього . Ось пристав для зрівняння ти займаєшся з реальною дівчиною коханням і віртуально я думаю різниця зрозуміла . Пробачте за флуд але накипіло .
Дв рибацьога, настрій своїми постами піднімиш любому :bj::bj::bj:Лови +
 
Цитата
Краще спробуйте ось таку іграшку  World of Tanks:bf:
Та ну її. Я як почав грати, то за перших півтора місяців реально в ігрі просидів 12 суток чистого часу. :be:
 
Зараз майже на всі ігри в онлайні можна купити "прокачаний" аккаунт, так що смислу грати як на мене нема... А за спіном я вже заскучав так, що на лід би кидав.
 
Цитата
можна купити "прокачаний" аккаунт
Можна і риби накупляти, но ти ж ходиш на рибалку! А побавитись деколи треба!
 
[quote="Fantom_7;384613"]Сообщение от Kastian
Краще спробуйте ось таку іграшку World of Tanks[/quote

был у меня дружок -нормальный рыбацюга - а теперь у него кличка "танчик" Затянуло и пропал друг.
 
Цитата
Зараз майже на всі ігри в онлайні можна купити "прокачаний" аккаунт, так що смислу грати як на мене нема... А за спіном я вже заскучав так, що на лід би кидав.

Я свой прежний аккаунт за 200 у.е продал :ap::ar:
 
Цитата
Я свой прежний аккаунт за 200 у.е продал :ap::ar:

А скільки ти в нього вложив?:do:
 
пів року часу( ну і може гривень 200 за півроку)
 
а что надо зделать чтоб можно было писать в чат и как купить ремкомплект?
 
Цитата
а что надо зделать чтоб можно было писать в чат и как купить ремкомплект?
Заплатить ежемесячную плату и откроются разные возможности. Около 13 грн.
А насчёт танчиков, играл. КоД на много поинтереснее.Правда и не на халяву.
 
Цитата
а что надо зделать чтоб можно было писать в чат и как купить ремкомплект?

Какая игра именно интересует?
Если танки, то если есть скайп то могу расказать и показать!!!!
 
Теперь я в Русской рыбалке зовусь - Экстрактор.
 
Цитата
Теперь я в Русской рыбалке зовусь - Экстрактор
Что закончилось 2 недели пробной версии??:bj:
 
Цитата
Что закончилось 2 недели пробной версии??:bj:
Андрюха, я платёжеспособный рыбацюга.:ap:
Просто s2222 зашёл в запой и постоянно рыгает и спокойно половить не получается.А выйти из запоя бабла не хватает.:ap:
Єкстрактор будет трезвенником.
 
Цитата
я платёжеспособный рыбацюга.

Да Серебан мы знаем!!Но ты  ещё и трезвенник,А тут запой....   :-)))
 
Цитата
Мужики, може вам по резиновій бабі подарувати?))
:du:Мужики, може вам по резиновій бабі подарувати?))
 
Цитата
:du:Мужики, може вам по резиновій бабі подарувати?))

Вона перевертатися буде при кажному забросі, краще вже надувний матрас. :ap:
 
В Хмельницькому пройшов конкурс юних акваріумістів, голосуйте за кращі акваріуми!
http://www.aquaforum.ua/showthread.php?t=116345
 
Торгова марка Bark проводить конкурс лодка за фотку. переможе той хто набере більше голосів, потрібно проголосувати за фото (в коментарях поставити  "+" ) вот фото   http://ohota.dp.ua/forum/index.php/gallery/image/662-%D0%B1%D0%B0%D1%80%D0%BA-1/   допоможіть перемогти
 
Цитата
Торгова марка Bark проводить конкурс лодка за фотку. переможе той хто набере більше голосів, потрібно проголосувати за фото (в коментарях поставити  "+" ) вот фото   http://ohota.dp.ua/forum/index.php/gallery/image/662-%D0%B1%D0%B0%D1%80%D0%BA-1/   допоможіть перемогти
Так там шо реєструватись треба? Не можу поняти як коммент тицьнути..
 
да потрібно зареєструватись і підтвердити реєстрацію з почти. Далі адмін провірит реєстрацію і все можна голосувати. Для голосування необхідно проставити + в коментарях. Дякую всім хто відгукнувся
 
Цитата
да потрібно зареєструватись
Зареєструвався, але не зміг проголосувати. Пише що вже вичерпано ліміт оцінок. Може пізніше попробую. Фотка дійсно найкраща.:dm:
 
Цитата
Зареєструвався, але не зміг проголосувати. Пише що вже вичерпано ліміт оцінок. Може пізніше попробую. Фотка дійсно найкраща.:dm:

Дуже дякую Вам за голос
 
Цитата
Дуже дякую Вам за голос
Буду радий зустріти на новій лодці. Форумчани, підтримайте земляка. Якщо не ми, то хто. А фото дійсно поки найкраще. Удачі.
 
маю друзів в Дніпрі, вони є члени того форуму-один даже модер!
попросив їх-має бути 2 голоса
 
віддали !!!
 
Ну хоть вбий не бачу де там комент можна добавити)))
 
Дякую всім хто підтримав голосом.
Цитата
Ну хоть вбий не бачу де там комент можна добавити)))
Якщо Ви зайшли на той форум як зареєстрований користувач то знизу під фотографією є плюси а під ними віконечко для коментів. Ну або можливо модератор щось намудрив з Вашим акаунтом
Страницы: 1

Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!